زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۲۲۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط kazhal@.)
وقتی گریبان عدم
با دست خلقت می درید
وقتی ابد چشم تو را
پیش از ازل می آفرید
وقتی زمین ناز تو را
در آسمانها می کشید
وقتی عطش طعم تو را
با اشکهایم می چشید
"من عاشق چشمت شدم
نه عقل بود ونه دلی
چیزی نمی دانم از این
دیوانگی و عاقلی"
یک آن شد این عاشق شدن
دنیا همان یک لحظه بود
آن دم که چشمانت مرا
از عمق چشمانم ربود
وقتی که من عاشق شدم
شیطان به نامم سجده کرد
آدم زمینی تر شد و
عالم به آدم سجده کرد
من بودم و چشمان تو
نه آتشی و نه گلی
چیزی نمی دانم از این
دیوانگی و عاقلی
من عاشق چشمت شدم
شاید کمی هم بیشتر
چیزی در آن سوی یقین
شاید کمی هم کیش تر
آغاز و ختم ماجرا
لمس تماشای تو بود
دیگر فقط تصویر من
در مردمک های تو بود

"دکتر افشین یدالهی"

لینک دانلود آهنگ:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

+یادآوری;
چقدر "تـــــلخ" و چقدر "شیریـــنه"!

........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: termeh93 , Parisa-SH , soheila-zd , sa_ra , alim93
ارسال: #۲۳۲۲۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ
آدم توو این سایت که میاد از جریانِ دانشگاه افروز ناراحت میشه (قبل از اینکه خودش بگه هم متوجه شدم علم و صنعت آورده و میتونم بفهمم چه حسی داره)، سایت‌های خبری که میری عکس اون بچه‌ی سوری که توو ساحل غرق شده و این جور چیزا رو می‌بینی، الانم که رفتم فیسبوک دیدم یکی از دخترهایی که آلمان درس میخونه (البته نه میشناسمش نه از نزدیک دیدمش) یه سری لوازمی که شاید بشه گفت بی‌ارزش هست (اینطور گفتن درست نیست ولی واقعیتی که هست اینه) گذاشته واسه فروش، خب هیشکی ۴ تا لیوانی و ۲ تا نمکدون که سر جمع ۴ یورو نمیشن رو نمیفروشه و مشخص هست که یعنی چی. رسماً زندگی بوی ... میده اه اه اه حالم گرفته شد رسماً
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , afrooz-OMD , Pure Liveliness , پوونه , Parisa-SH , vesta , Avril89 , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۲۳۲۲۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ق.ظ
خوب که فکر می کنی زندگی خیلی سخت به نظر میاد... نفست می گیره... اینده روشن به نظر نمیاد.... در این بین یه چیز برای ادامه وجود داره فقط... اونم اینه که فکر کنی شاید دستای خدا یه باره دیگه کاری بکنه... کاری که از عهده هیچ کسی برنمیاد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , termeh93 , vesta , **sara** , soheila-zd , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۲۲۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۸ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  به نظرتون بهترین انتخاب واسه اینترنت غیر adsl چیه؟ وای مکس ایرانسل خوبه؟ یا... چیزی باشه که انتن دهی خوبی داشته باشه
من ار کسانی که استفاده کردن شنیدم وایمکس خوب نیست . ولی شنیدم این مودمهایی که مثل فلش هستن و به یو اس بی وصل میشن بهتره . البته انواع و اقسام داره .قیمتش خوبش پارسال حدود هفتاد تومن بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۳۲۲۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ق.ظ
* «یار بد بدتر بود از مار بد / تا توانی می گریز از یار بد

مار بد تنها همی بر جان زند / یار بد بر جان و بر ایمان زند» سعدی

روحت شاد که روح رو شاد میکنی بعد از این همه سال. خدا رحمتت کنه

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Parisa-SH , sa_ra , Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۳۲۲۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من ار کسانی که استفاده کردن شنیدم وایمکس خوب نیست . ولی شنیدم این مودمهایی که مثل فلش هستن و به یو اس بی وصل میشن بهتره . البته انواع و اقسام داره .قیمتش خوبش پارسال حدود هفتاد تومن بود
رسیدن بخیر Smile
اره این فلشیا رو دیدم فقط نمی دونم هزینه ترافیکش چنده؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۲۳۲۲۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  آدم توو این سایت که میاد از جریانِ دانشگاه افروز ناراحت میشه (قبل از اینکه خودش بگه هم متوجه شدم علم و صنعت آورده و میتونم بفهمم چه حسی داره)، سایت‌های خبری که میری عکس اون بچه‌ی سوری که توو ساحل غرق شده و این جور چیزا رو می‌بینی، الانم که رفتم فیسبوک دیدم یکی از دخترهایی که آلمان درس میخونه (البته نه میشناسمش نه از نزدیک دیدمش) یه سری لوازمی که شاید بشه گفت بی‌ارزش هست (اینطور گفتن درست نیست ولی واقعیتی که هست اینه) گذاشته واسه فروش، خب هیشکی ۴ تا لیوانی و ۲ تا نمکدون که سر جمع ۴ یورو نمیشن رو نمیفروشه و مشخص هست که یعنی چی. رسماً زندگی بوی ... میده اه اه اه حالم گرفته شد رسماً

دقیقا

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۲۳۲۲۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ق.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  * «یار بد بدتر بود از مار بد / تا توانی می گریز از یار بد

مار بد تنها همی بر جان زند / یار بد بر جان و بر ایمان زند» سعدی

روحت شاد که روح رو شاد میکنی بعد از این همه سال. خدا رحمتت کنه

حلال نیست محبت مگر کسانی را / که دوستی به قیامت برند سعدی وار

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , 10:30 , dr.a_AI , salam az ma , sa_ra
ارسال: #۲۳۲۲۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط ۱۰:۳۰.)
حذف شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: termeh93 , nlp@2015 , **sara** , soheila-zd , fo-eng , neda_Network , sa_ra , tabassomesayna
ارسال: #۲۳۲۳۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط termeh93.)
آسمون ابریه اما دیگه بارون نمیاد
صدای گریه ی بارون توی ناودون نمیاد
اونکه من دوسش دارم از خونه بیرون نمیاد
واسه ی این دل تنها دیگه مهمون نمیاد
نمیاد،نمیاد،نمیاد تا بدونه
جای خالیش تو خونه واسه من یه زندونه
دیگه اون دوس نداره واسه من گل بیاره روی موهام بذاره
یادمه روزی که آشنا شدیم
روزی که مثل دو غنچه وا شدیم
وقتی اون با بوسه لبهامو میبست
نم بارون رو لبامون مینشست

امروز ی نفر بهم زنگ زد احوالپرسی تو خوبی و من خوبم بعد حرف زدن اینا دلش خیلی پر بود خیلییییییییییی دورا دور جویای احوالش بودم میدونستم چی شده میگفت بهم گفتن درس بخون خوندم گفتن کار خوب گفتن ی جایی ی وقتی به جایی رسیدی دل نشکنیا کارگریو بیرون نندازی گفتم باشه الان دکترم مدیر کارخونه ... نمازمو نمیگم هر روز ولی خوندم روزه هامو همشو گرفتم درد دل کرد میگفت تو که بودی تو که شاهدی واسه هرکی خیر انجام دادم چه دعاهایی منوکرد الهی خیر ببینی الهی دست به خاک بزنی طلا بشه الهی ...
حالا این اتفاقی که توزندگیم واسم افتاده رو چجوری حلش کنم نمیتونم خیلی واسم سنگینه بعد این همه کار اصن از خدا از زندگیم توقع نداشتم این کار رو باهم بکنه راستش من اصن نمیدونستم باید چه جوابی بدم بهش... چی بگم

خدایی راست میگفت چون من در عملم کارشو دیدم نه اینکه خودش بیاد بگه فلان کار و کردم نه بعد شنیدم فلانی دستش به خیره سنیم نداره ها ۲۹ سالشه اما من غیر اینکه بگم بخدا توکل کن دیگه چیز دیگه ای نداشتم بگم انقد نا امید بود بعضی موقع ها نمیدونم خدا چرا اینطوری میکنه اگم امتحان باشه امتحانش خیلی سخته خیلی شاید دووم نیاره ....
خدایاااااااا ازت میخام من و همه ی بچه های این گروه و اون کسیو که امروز به من زنگ زد و همه ادمای روی کره زمینو امتحان سخت نگیر ازشون امین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , vesta , soheila-zd , salam az ma , **sara** , Parisa-SH , so@ , tabassomesayna , amineh89 , sa_ra , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۲۳۲۳۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ ب.ظ
Heart
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ)majoit نوشته شده توسط:  وقتی گریبان عدم
با دست خلقت می درید
وقتی ابد چشم تو را
پیش از ازل می آفرید
وقتی زمین ناز تو را
در آسمانها می کشید
وقتی عطش طعم تو را
با اشکهایم می چشید
"من عاشق چشمت شدم
نه عقل بود ونه دلی
چیزی نمی دانم از این
دیوانگی و عاقلی"
یک آن شد این عاشق شدن
دنیا همان یک لحظه بود
آن دم که چشمانت مرا
از عمق چشمانم ربود
وقتی که من عاشق شدم
شیطان به نامم سجده کرد
آدم زمینی تر شد و
عالم به آدم سجده کرد
من بودم و چشمان تو
نه آتشی و نه گلی
چیزی نمی دانم از این
دیوانگی و عاقلی
من عاشق چشمت شدم
شاید کمی هم بیشتر
چیزی در آن سوی یقین
شاید کمی هم کیش تر
آغاز و ختم ماجرا
لمس تماشای تو بود
دیگر فقط تصویر من
در مردمک های تو بود

"دکتر افشین یدالهی"

لینک دانلود آهنگ:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

+یادآوری;
چقدر "تـــــلخ" و چقدر "شیریـــنه"!
واااای من عااشق این آهنگم مرسی از یادآوریتSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , termeh93 , hatame
ارسال: #۲۳۲۳۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ب.ظ)termeh93 نوشته شده توسط:  آسمون ابریه اما دیگه بارون نمیاد
صدای گریه ی بارون توی ناودون نمیاد
اونکه من دوسش دارم از خونه بیرون نمیاد
واسه ی این دل تنها دیگه مهمون نمیاد
یادمه روزی که آشنا شدیم
روزی که مثل دو غنچه وا شدیم
وقتی اون با بوسه لبهامو میبست
نم بارون رو لبامون مینشست

امروز ی نفر بهم زنگ زد احوالپرسی تو خوبی و من خوبم بعد حرف زدن اینا دلش خیلی پر بود خیلییییییییییی دورا دور جویای احوالش بودم میدونستم چی شده میگفت بهم گفتن درس بخون خوندم گفتن کار خوب گفتن ی جایی ی وقتی به جایی رسیدی دل نشکنیا کارگریو بیرون نندازی گفتم باشه الان دکترم مدیر کارخونه ... نمازمو نمیگم هر روز ولی خوندم روزه هامو همشو گرفتم درد دل کرد میگفت تو که بودی تو که شاهدی واسه هرکی خیر انجام دادم چه دعاهایی منوکرد الهی خیر ببینی الهی دست به خاک بزنی طلا بشه الهی ...
حالا این اتفاقی که توزندگیم واسم افتاده رو چجوری حلش کنم نمیتونم خیلی واسم سنگینه بعد این همه کار اصن از خدا از زندگیم توقع نداشتم این کار رو باهم بکنه راستش من اصن نمیدونستم باید چه جوابی بدم بهش... چی بگم

خدایی راست میگفت چون من در عملم کارشو دیدم نه اینکه خودش بیاد بگه فلان کار و کردم نه بعد شنیدم فلانی دستش به خیره سنیم نداره ها ۲۹ سالشه اما من غیر اینکه بگم بخدا توکل کن دیگه چیز دیگه ای نداشتم بگم انقد نا امید بود بعضی موقع ها نمیدونم خدا چرا اینطوری میکنه اگم امتحان باشه امتحانش خیلی سخته خیلی شاید دووم نیاره ....
خدایاااااااا ازت میخام من و همه ی بچه های این گروه و اون کسیو که امروز به من زنگ زد و همه ادمای روی کره زمینو امتحان سخت نگیر ازشون امین.
امام علی (ع) فرمودند : صبر در کارها همانند سر در بدن است ، همانطور که وقتی سر از بدن جدا شود ، بدن فاسد میشود ، هنگامی هم که صبر از کارها جدا شود کارها تباه میشود. بحارالانوار ، نشر کتابفروشی اسلامیه ، جلد ۷۱ صفحه ۷۳

خدا به هممون موقع گرفتاری ها صبر بده.آمین

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , dr.a_AI , RASPINA , pezhman.m-AI , vesta , Parisa-SH , so@ , **sara** , sa_ra , Bahar_HS , termeh93
ارسال: #۲۳۲۳۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط barca.)
به گزارش "ورزش سه" از فارس، اردوی تیم فوتبال استقلال در هتل المپیک برپاست ولی شب گذشته اتفاق عجیبی در بین استقلالی‌ها رخ داد. جاسم کرار شب گذشته صورت ناگهانی اردوی استقلال را ترک و کادر فنی متوجه این مسئله شدند اما در کمال تعجب هافبک عراقی صبح امروز بر سر میز صبحانه حضور پیدا کرد و این مسئله واکنش فرزاد مجیدی مربی تیم استقلال را در پی داشت....

شب به طور ناگهانی غیبش می زنه! کجا رفته؟؟؟؟
حیف هزار تومن که به این بازیکانا بدن اینقد کشور خودمون جوون با استعداد داره چرا باید اینقد این ادم هر روز یه مساله ای واسه فوتبال درست کنه و حتی توهین کنه! مگه کیه؟ مسی یا رونالدو هست؟
باید تاسف خورد که مثلن مربی تیم میگه بهش احتیاج داریم!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۲۳۲۳۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ
من اگر عاشقانه می نویسم
نه عاشقم و نه معشوق کسی!
فقط می نویسم تا عشق یاد قلبم بماند...
در این ژرفای دل کندن ها و عادت ها و هوس ها
فقط تمرین آدم بودن می کنم !

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , **sara** , sa_ra , Bahar_HS , termeh93
ارسال: #۲۳۲۳۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۱ ب.ظ
دلتنگی مرض عجیبی است ،
آدم را آرام ........آرام ناآرام می کند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , vesta , so@ , **sara** , sa_ra , sana70

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۱۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close