زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۲۰۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
من اعصابم خورده از همه چی به خصوص این کنکور ارشد لعنتی ............SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH
ارسال: #۲۳۲۰۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط kora.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
از صبح که بیدار شدم موسیقی فیلم ترور جسی جیمز افتاده تو سرم !!!! DodgyDodgyDodgy مغزم کلید کرده روش هی میاد و میچرخه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۳۲۰۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ
هفته پیش دوستمو برای کار توو یه موسسه اموزشی معرفی کردم بعنوان حسابدار، روز مصاحبه با مادرش رفته بود، ردش کردن، خیلی ناراحت بود و منم نمیدونستم چطور دلداریش بدم.
دیروز هم همین اتفاق توو محل کار خودم افتاد، بین همه ی همکارا صحبتو شوخیو خنده سر این بود که فلانی با مادرش اومده مصاحبه...چقدر ناراحتش شدم....
کاش امنیت بحدی بود که دختران استقلال بیشتری داشتن....کاش....

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Riemann , so@ , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , Parisa-SH , **sara** , sa_ra , tabassomesayna , kora , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۲۰۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  ترور جسی جیمز
کدومش ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۳۲۱۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  اواتارشون سیاه سفیده Big Grin راهنمایی از من لو دادن از تو Smile

اون که دوتا صورتک و اسمش با h شروع میشه که شریف قبول شدن، من یکی ذیگه رو مدنظرم Smile) ولی یک کوچولو میترسم ایشونو لو بدم اشاره غیر مستقیم: اخر نام کاربریش یه عدد سه بار تکرار شدهTongue

اواجان، افاق جان من که هم رتبه ام هست هم دانشگامSmile در خدمته دوستان هم هستیم، اصفهانیا شنبه، تهرانی ها دوشنبه و شمالی ها سایر روزهای هفته می تونن برای دریافته حصوری شیرینیشون اقدام کننBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , rz.gh
ارسال: #۲۳۲۱۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۱۱ ب.ظ
دیگه از روی بقیه استانها شرمنده ام Smile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۲۱۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۴۱ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۱ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  دیگه از روی بقیه استانها شرمنده ام Smile)))
هر هفته سه شهر مختلفی؟ Big Grin
افاق تو هم دیگه تهرانی محسوب میشی غصه نخور شیرینی حلله Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۲۱۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۵ ب.ظ
نه دیگه فقط این هفته اصفهانم، هوای اصفهانم که به من بخوره تا چندسالی اصلا نمیدونم شیرینی چیه ، چه برسه به اینکه بدمSmile))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۲۱۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ
امروز رفت زیارت(شاه عبدالعظیم). به فال اعتقاد ندارم ولی تو بازارچه منتهی به حرم دیدم یه پسر جوونی رو ویلچر فال میفروشه، گفتم یدونه ازش بخرم، خلاصه یدونه فال انبیاء که اصلا نمیدونم چی هستBig Grin خریدم و رفتم تو حرم و بعد از زیارت خوندمش، این هم عکسش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به صورت غیر مستقیم داره بهم میگه، همینه که هست میخوای بخوای، نمیخوایم باید بخوای!! خیلیم بخوای غر بزنی میزنیم تو گوشِتConfused هِی اینم از فال و حال ما...

پ.ن: باور کنید من راضی نبودم که انقدر نگران من باشید که من رو دزدها کشتن یا هنوز زنده امDodgy

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , sa_ra , **sara** , so@ , RASPINA , Parisa-SH , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۳۲۱۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ

زندگی عقیده است و جهاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , soheila-zd , barca , vesta , sa_ra , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۲۳۲۱۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط barca.)
به نظرتون بهترین انتخاب واسه اینترنت غیر adsl چیه؟ وای مکس ایرانسل خوبه؟ یا... چیزی باشه که انتن دهی خوبی داشته باشه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۳۲۱۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ق.ظ
اینجا که هرچی می گردم
راهی به سرپناهی نیست
روح بزرگ من دیدی دنیا چقدر کوچیکه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: termeh93 , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۲۱۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
حاج حسن نعلچگر همان نعل ساز پیری است که به گفته خودش وقتی حدود ۴۵ سال پیش ماموران شهرداری زنجان برای ساماندهی محله مسگرها می‌آیند، یکی از این ماموران دوچرخه وی را به گوشه‌ای پرت کرده و دوچرخه‌اش می‌شکند.
حاج حسن نعلچگر می‌گوید: دوچرخه من قراضه و فرسوده بود، همان لحظه که مامور آن‌را پرت کرد داخل گودال وسط میدان افتاد و شکست و او عوضش را یک دوچرخه نو آورد.

وی ادامه می‌دهد: بعد از این قضیه سعی کردم مامور را پیدا کنم ولی هر چقدر دنبالش گشتم‌ تا از هم حلالیت بطلبیم ولی پیداش نکردم و هنوز هم از این فرد خبری نیست.

نعلچگر ادامه می‌دهد: به نظر من این دوچرخه امانت است و باید امانت‌داری کنم.
[تصویر:  381692_wgnyyzn5imnjh19tb9sf.jpg]
حاج حسن نعلچگر هر روز صبح هنگام باز کردن مغازه‌اش دوچرخه را جلوی مغازه می‌گذارد و عصر موقع بستن مغازه دوچرخه را به داخل می‌برد، کاری که طی ۴۵ سال هر روز تکرار شده است.

«حاج حسن نعلچگر» ۴۵ سال است در مغازه نعل‌سازی خود منتظر است فردی که دوچرخه‌ای را جلو مغازه‌اش گذاشته برای بردن دوچرخه باز گردد ولی هنور خبری ازآمدنش نیست وحاج حسن خود را ملزم به حفظ امانت می‌داند.

نقل از خبرگزاری مهر
پ.ن: در مملکتی زندگی میکنیم که با امانتداری بعضیا!!!! دکل نفتی گم میشه و در مقابل افرادی داریم مثل حاج حسن نعلچگر با اینهمه امانتداری و صداقت.

پ.ن۲: ماموران شهرداری قدیم هم که خیلی متفاوت شده اند. گاهی همچین بساط یه فروشنده کنار خیابان که همه داراییش هست جمع میکنن و پرت میکنن تو وانت سد معبر که آدم میگه خلاف کرده درست ولی آیا حق دارند اموالش و جنسهاش را اینجوری آسیب برسونن.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , so@ , Parisa-SH , NP-Cσмρℓєтє , A L I , soheila-zd , fatima1537 , salam az ma , dr.a_AI , nlp@2015 , tabassomesayna , Bahar_HS , kora , termeh93 , انرژی مثبت , alim93
ارسال: #۲۳۲۱۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ
کاش کسی کمک می کرد:
من یه پروژه وب دارم که همه کارش دیتابیسی هست
متاسفانه چون اول کار خوب توجیه نشدم یه پروژه ضعیف و مشکل دار را پایه گذری کردم
و باز متاسفانه این پروژه با توجه به نیاز مشتری بزرگ و بزرگ تر شد در نتیجه اون ایرادات هم بزرگ و بزرگ تر شد که در نتیجه پروژه طولانی و طولانی شد
هر بار که میدیدم این ایرادات وجود داره یه جوری پروژه را پیجوندم و با نوشتن چندین فانکشن و ویو و پروسیجرو........ یه جوری جمعش کردم
شنبه زمان بارگزاری و تحویل پروژه است و الان همه اون مشکلات برام ظهورو بروز کردند. هرچند مشتری از این مشکلات و کمبود ها خبرندارند ولی اصلا دلم راضی نیست می دونم امکان داره بعد ها چیزایی را بخوان که مجبور بشم اون کمبودها را جبران کنم
بیشتر از همه طولانی شدن این پروژه باعث شد اینقدر بی انگیزه و بی خلاقیت بشم
از خودم بدم میاد اینکه خلاقیتی به خرج ندادم و تنها جوابم برای اون مشتریا اینه که خودتون نخواستید نمی دونم حاصل زحمت چند ماهم جیه دلم واقعا روسفید بشم فکر اینکه پروژه با شکست مواجه بشه دبوانه ام میکنه
اگر شما هم چنین تجربه ای داشتید لطفا راهنمایی کنید
فکر نمی کنم بتونم زمانی ازشون بگیرم شاید در حد یه روز فقط امکانش باشه
واقعا به استیصال رسیدم نمی دونم چه کار کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH
ارسال: #۲۳۲۲۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پ.ن: باور کنید من راضی نبودم که انقدر نگران من باشید که من رو دزدها کشتن یا هنوز زنده امDodgy

نه ما نگران دزدها بودیم Sleepy که دزدهارو تو کُشتی یا هنوز زنده ان؟؟ Dodgy Big GrinBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , sa_ra , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close