زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۹۰۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط kazhal@.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.........

........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , m.teymourpour , Bahar_HS , soheila-zd , یاس رازقی , ziba_090
ارسال: #۲۲۹۰۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  مرسی نقاشـــــی Big Grin
اگه اینا نقاشیه اونایی که ما بچه بودیم میکشیدیم چی بود ؟ Big Grin
تنها چیزی که از نقاشی بلد بودم خونه ، کوه ، خورشید ، دار و درخت و رودخونه ، البته با ابعاد کاملا نامناسب بود Big Grin

صد رحمت به شما.
من سوم راهنمایی امتحان نوبت دوم نقاشی و طراحی ۵ شدم ! Big Grin
یعنی مثلا اسب می کشیدم در حد فیل !
آدم میکشیدم همیشه دستاش باز بود
۰
--|--
\/

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , vesta , m.teymourpour , **sara** , soheila-zd , dr.a_AI , targol
ارسال: #۲۲۹۰۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
و در خانه ما پدر برای خواهر کوچکم قصه میگوید و همه ما به صدای قصه پدر گوش فرا داده ایم
مدیونید اگه فک کنید همه رفتن تو اتاقاشون برای خوابو برقها هم خاموشه و صدای پدر گرامی ، ۳۰ دقیقه است که نتوانسته دختر ۴ ساله ای را بخواباند ولی توانسته سه نفر دیگر را از خواب باز دارد Big Grin
باشد که گودزیلاهای دهه ۹۰ رستگار شوند

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara** , m.zeinali , tabassomesayna , soheila-zd , ziba_090 , Parisa-SH , termeh93 , dr.a_AI , targol , creator_1105 , kora , ایزدی
ارسال: #۲۲۹۰۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  و در خانه ما پدر برای خواهر کوچکم قصه میگوید و همه ما به صدای قصه پدر گوش فرا داده ایم
مدیونید اگه فک کنید همه رفتن تو اتاقاشون برای خوابو برقها هم خاموشه و صدای پدر گرامی ، ۳۰ دقیقه است که نتوانسته دختر ۴ ساله ای را بخواباند ولی توانسته سه نفر دیگر را از خواب باز دارد Big Grin
باشد که گودزیلاهای دهه ۹۰ رستگار شوند
داشتن خواهر و برادر کوچک تو این سن خیلی باید باحال باشهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , shayesteNEY
ارسال: #۲۲۹۱۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ
سلام دوستان گل مانشتم
منو یادتونه >
یادتونه یه سال واسه ارشد خوندم قبول نشدم یادتونه ؟قرار بود برم ترکیه ؟مادرمو تنها بزارم ؟ولی ناراحت بودم داشتم دیوونه میشدم تو این مسیر دقیقا افتادم تو مرداب مردابی که تا حد کفر رفتم اما

میدونین چی شد ؟

خدا یه فرشته به اسم مسعود واسم فرستاد ۱۵ مرداد عقد کردم بیخیال ترکیه بیخیال ارشد بیخیال همه ی سختی ها شدم نمیدونم من تمام سعی مو کردم ولی خدا نمیخاست خدا نمیخاست که دانشگاه قبول شم

عزیزان خدارو فراموش نکنیم

برای همه ی کسانی که این متنمو میخونن ارزوی موفقیت دارم و خوشبختی ولی ازتون میخام تو زندگی تون اگه به بن بست رسیدین کم نیارین مطمعن باشین حکمتی داشته

از تمامی بچه هایی که واسه ارشد ۹۵ میخونن از ته قلبم ارزوی موفقیت میکنم انشاله که کنکورو بترکونین دوستدار شما

سحر قاسمی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara** , Aurora , MShariati , afrooz-OMD , احسان مومنی , RASPINA , maryam.raz , so@ , ƊƦЄƛM , soheila-zd , fatemesoleimani , ziba_090 , Parisa-SH , Ms. Saba , didar , vesta , termeh93 , dr.a_AI , targol , m.teymourpour , shayesteNEY , creator_1105 , nanajoon , kora , ایزدی
ارسال: #۲۲۹۱۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ ق.ظ، توسط A L I.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  سلام دوستان گل مانشتم
منو یادتونه >
یادتونه یه سال واسه ارشد خوندم قبول نشدم یادتونه ؟قرار بود برم ترکیه ؟مادرمو تنها بزارم ؟ولی ناراحت بودم داشتم دیوونه میشدم تو این مسیر دقیقا افتادم تو مرداب مردابی که تا حد کفر رفتم اما

میدونین چی شد ؟

خدا یه فرشته به اسم مسعود واسم فرستاد ۱۵ مرداد عقد کردم بیخیال ترکیه بیخیال ارشد بیخیال همه ی سختی ها شدم نمیدونم من تمام سعی مو کردم ولی خدا نمیخاست خدا نمیخاست که دانشگاه قبول شم

برای همه ی کسانی که این متنمو میخونن ارزوی موفقیت دارم و خوشبختی ولی ازتون میخام تو زندگی تون اگه به بن بست رسیدین کم نیارین مطمعن باشین حکمتی داشته

از تمامی بچه هایی که واسه ارشد ۹۵ میخونن از ته قلبم ارزوی موفقیت میکنم انشاله که کنکورو بترکونین دوستدار شما

سحر قاسمی
تبریک فراوان بشما.
از اینکه احساس خوشبختی دارید یعنی خوشبختید و خوشحالم که شما خوشبختید. انشاءا... همیشه شاد و سلامت باشید

ایشالا برای همه ما خدا تو بن بستها فرشته بفرسته . فقط خدایا فرشته من اسمش مسعود نباشهBig GrinTongue
(جمله آخر مزاح بود ایراد نگیرید لطفا")
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara** , so@ , nlp@2015 , Aurora , afrooz-OMD , احسان مومنی , maryam.raz , soheila-zd , Fardad-A , ماه و خورشید , ziba_090 , Parisa-SH , Ms. Saba , termeh93 , dr.a_AI , m.teymourpour , nanajoon , kora , ایزدی
ارسال: #۲۲۹۱۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
وای خداروشکر
آدم وقتی خوشحالی یه نفرو میبینه ناخودآگاه بهش خوشحالی تزریق میشه
انشالا همگی بیاین اینجا پست خوشحال بذارین Big Grin
از مسعود یا از فرشته یا هر اتفاق خوبی که واستون افتاده

+خدایا کاربر A L I رو هم دریاب...راجع به فرشته و اینا Big GrinBig Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , maryam.raz , so@ , soheila-zd , ziba_090 , **sara** , termeh93 , m.teymourpour , shayesteNEY , creator_1105 , kora
ارسال: #۲۲۹۱۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ب.ظ
لقمان را گفتند :
- حکمت از که آموختی؟
گفت :
- از نابینایان! که تا جای نبینند، پای ننهند. مردی ات بیازمای، وانگه زن کن!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , soheila-zd , ziba_090 , dr.a_AI
ارسال: #۲۲۹۱۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  سلام دوستان گل مانشتم
منو یادتونه >

میدونین چی شد ؟

سحر قاسمی

ممنون از تمام دوستان گلم مثل همیشه بیادم بودین دوستتون دارم اگه دانشگاه قبول شدین اولین روزه کلاس منم یاد کنین HeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon
ارسال: #۲۲۹۱۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ب.ظ
بچه ها لینک تلگرام مانشت چیه؟؟؟؟ مرسی...
ارسال: #۲۲۹۱۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۹ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تبریک به خانم قاسمی. پس شیرینی تون کو؟؟؟؟Smile

تصورمون از فرشته را هم عوض کردین !

دقت کنید که علت خوشبختی ایشون ازدواج با فرشته ای به نام مسعود هست. کلا مسعود ها همشون فوق العاده دوست داشتنی هستن Tongue
فردادجان اگر مجردی برو با مسعوده ازدواج کن، اونا هم خوبن به نسبت Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , یاس رازقی , ziba_090 , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , afrooz-OMD , Fardad-A , RASPINA , termeh93 , m.teymourpour , shayesteNEY , azad_ahmadi , nasim** , maryam.raz , Bahar_HS , nanajoon , ایزدی
ارسال: #۲۲۹۱۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط یاس رازقی.)
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۰ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  یه جوری گفتین تخصصی که من میخواستم برم کتاب خواص مواد بیارم بذارم بغل دستمBig Grin بله قابل شستشو هست و ماندگاریش بسیار زیاده...عمده رنگها اکریلیکه...البته نه از نوع صنعتیش...
دیگه واجب شد عکس درشکه ای که ساختمو بذارمBig Grin اونو با رنگ روغن صنعتی رنگ زدم...چقدرم بوی بدی داره...
اگر سیر تکاملی نقاشی رو ببینید متوجه میشید که اولش مردا خیلی خوشگلتر بودنBig Grin ولی دوستان اعتراض کردن که این چه وضع نقاشی کشیدنه و ... Big Grin هیچی دیگه در نهایت نشستیم خانوما رو خوشگل کردیمBig GrinBig GrinBig Grin
شما به بزرگواری خودتون ببخشین که ما واقعیت هارو میکشمBig Grin Big Grin
+البته یه بنده خدایی میگفت اینا شبیه مردان در روزگاران قدیمهBig Grin قبل از اینکه برداشتن ابرو و جراحی بینی و این چیزا مد بشهBig GrinBig Grin
کاملا حرفتونو تایید میکنم، منم وقتی بنزین میریزم تو رنگ تا رنگ آمیزی(البته بقیه میگن رنگ آمیزی، من خودم میگم نقاشیSmile) واقعا بوی بدی میده SmileBig Grin
یه بار که داشتم رنگ آمیزی(بازم تاکید میکنم از نظر خودم نقاشی Big Grin ) میکردم مامانم گفت یا بر میداری اینارو میبری بیرون یا خودتو با این اشغالا پرت میکنم تو کوچهSmile
همیشه استعدادای منو سرکوب میکردن وگرنه من الان واسه خودم نقاشی بودماBig Grin
اون بندگان خدایی که اعتراض کردن از تاریخ سر رشته نداشتن، شما به من معرقی شون کنین تا من تاریخ بهشون یاد بدمSmile
نمیدونم آقایونو بر اساس اون زمان کشیدین یا نه ولی کاملا مشخصه خانما رو مثل خانمای مدرن کشیدینSmile آخه تبعیض تا کجاSmileBig Grin
بی زحمت آدرس آرایشگاه شونم بدید بلکم به درد بعضی از آقایون یا خانما بخورهBig Grin
همه مامانا از کثیف شدن خونه و حتی پیچیدن بوی رنگ تو خونه بیزار هستنBig Grin . . .
اگه قرار بود با سرکوب، استعداد از بین بره که من الان یه دایره هم بلد نبودم بشکمBig GrinBig Grin
خانوما دیروز و امروز که ندارن. . . از ابتدای تاریخ تا الان زیبا بودند و زیبا هستند و زیبا خواهند ماندBig GrinBig GrinBig Grin
+اتفاقا یکی از اساتیدم بعد از دیدن این تابلو به این نتیجه رسید که استعداد آرایشگر شدنم دارمBig Grin Big Grin ولی متاسفانه فک نمیکنم بتونم برای آقایون کاری کنمBig GrinBig GrinBig Grin

(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۵ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  چقدر خوبه
دوستتو اینجا پیدا کنی
از خوشالی نمیدونم چکار کنم

زودی جواب بده
سنت
رشتت
اسمت
کارایی که اینجا رواج دادی
همه بوی تو رو میده :|
یعنی درست فهمیدم؟

لی لای لای
لی لای لای
خوشالم میفهمی؟
خدا کنه تو ذوقم نخوره
سلام دوسییییییییییییییییییی . . . (آیکن خوشحالــــــــــــــــــــــــــی زیادBig GrinBig Grin )
واای چرا من تو رو نشناختــــــــــم تا الان؟!Big GrinBig Grin
چرا تو منو تا الان نشناختی؟!Big GrinBig Grin
نقاشیام سبب خیر شداBig GrinBig GrinBig Grin

+حالو چرو میری کتابخونه تو ای گرما؟ Smile ترم تابستون گرفتی مگه؟

(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  مرسی نقاشـــــی Big Grin
اگه اینا نقاشیه اونایی که ما بچه بودیم میکشیدیم چی بود ؟ Big Grin
تنها چیزی که از نقاشی بلد بودم خونه ، کوه ، خورشید ، دار و درخت و رودخونه ، البته با ابعاد کاملا نامناسب بود Big Grin
خواهش میکنمSmile
البته من نقاشیامو از شش سالگی تا ۱۴ سالگی دارم. . . چیزای قشنگی میکشیدمSmile
خوبه که ازون موقع مدرن کار میکردینBig GrinBig Grin اتفاقا خیلیم سخته نقاشی مدرنBig Grin
نه عامو ترم تابسونه!
تو گرما مگه خلم برا این دانشجوهای قدر نشناس برم تو کویر محو شم؟Big Grin
درس خوندم توپ
کلی چیز دان-لود کردمTongue
جات خالی
بیو بیبینمت

نقاشیاتم خیلی زشتهTongue
تا منو نکشیدی زشتن همشون
اصلا هم حسود نیستمTongue
الان برات میفرستم
زودی بکشش

انجمن کامپیوتر ایران با همکاری دانشگاه صنعتی شریف سخنرانی با موضوع
From Network Connectivity Structure to

Emergence of Social Norms
را توسط پرفسور بابک حیدری
در روز چهارشنبه مورخ ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۴
ساعت: ۱۶:۰۰-۱۵:۰۰
در مکان: سالن خوارزمی، طبقه ۴، دانشکده مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌نماید. شرکت برای عموم و علاقمندان آزاد می‌باشد،

و اینک ای دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد
خداوندا Heart تو می دانی که انسان بودن و ماندن در ابن دنیا چه دشوار است
چه رنجی می بردSleepy آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۹۱۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ
نقل ها رو طولانی نکنید!
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , soheila-zd , afrooz-OMD , dr.a_AI , maryam.raz , Bahar_HS , ایزدی
ارسال: #۲۲۹۱۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  راست میگه
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۲۹۲۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط kazhal@.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  نه عامو ترم تابسونه!
تو گرما مگه خلم برا این دانشجوهای قدر نشناس برم تو کویر محو شم؟Big Grin
درس خوندم توپ
کلی چیز دان-لود کردمTongue
جات خالی
بیو بیبینمت

نقاشیاتم خیلی زشتهTongue
تا منو نکشیدی زشتن همشون
اصلا هم حسود نیستمTongue
الان برات میفرستم
زودی بکشش
بیا برو بجای منم کنکور بده هاBig GrinBig Grin
کی بیام؟ کجا؟ خونتون؟ واسه نهار؟ شامم بمونم دیگه؟ فسنجونم دارین دیگه؟Big GrinBig GrinBig Grin

خانوم ای عکسایی که تو میفرستی به درد خودت میخورهBig GrinBig GrinBig Grin یه چیزی بفرست ک مردمک و عنبیه و مژه و اینا کاملا واضح باشه...سایه هاش واقعی باشن...تاکید میکنم بدون ادیت باشهBig GrinBig GrinBig Grin
حالا یه چی بگم بیشتر حسودیت بشه...الهه رو کشیدمBig GrinBig Grin ولی هنوز خودشم ندیده هاBig GrinBig GrinBig Grin

تبـــــــــــــــــــــــــــــریک به خانوم قاسمیSmile
چه خوبه که احساس خوشبختی میکنید...
.
.
.
+آرزو نوشت: آرامش و شادی برای تمامی انسان های این کره خاکـــیSmile

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: termeh93 , **sara** , dr.a_AI , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۱۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close