زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط Aurora.)
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
سلام دوستان کنکوری ۹۵
اینم مصاحبه من. امیدورام به دردتون بخوره
سوالات مانشت خوبن و تقریبا همه بچه ها جوابشون میدن پس اگه منم بخوام جواب بدم شاید خیلی مفید نباشه
سعی کردم یه جور دیگه بنویسم تا شاید مفید باشه
یه فایل پی دی افه که ضمیمه کردم
سوالی هم بود بپرسید، خوشحال میشم بتونم کمکی کنم
امیدوارم همگی موفق باشید
۹۵/pdf
اندازه فایل: ۱۳۲/۹۲ KB

لینک کمکی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴۸
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , yagmur0022 , پوونه , afrooz-OMD , Raha_H , sanaz777 , Hamid_0311 , Farzamm , MShariati , faza , iwes , archer22 , Intelligence , ƊƦЄƛM , Pure Liveliness , gunnersregister , bluebaran , so@ , Aurora , squib , barabox , nlp@2015 , dr.a_AI , happy07 , Menrva , A V A , d_felfelak , Avril89 , nekata , Zahra.70 , عاطفه پارسا , tabassomesayna , Behzad TP , hamsargol , mrsh1372 , mjs2 , mNajarzadeh , alireza11119 , hoda68 , bahram_khan , mohaddeseh70 , Imankhani , tohidi4503 , artmiss , bazardeh , Bahar_HS , Masoud05 , sarah85 , سیبا , viase , it.eng , نارین , v.i.d.a , Mahsash , hmd1 , NTZ , Ms. Saba , feryal94 , *Rain* , sahar salehi , ریحان , sarah_h , mzha , pezhman.m-AI , ahp89 , mohsen-z , ali0281 , احسان مومنی , hatame , غضنفری , ziba.O , zahra_ce87 , captain , website.expert , luxamburg , **sara** , elahe-comp , SEVES , saeidkhan , IT.girll , masoudalmas , mrezaparchebaf , Ella , hossein1991 , fo-eng , ph_mehdi , elinazi , jparisa , haveking , hoss3inf , nilia , javad.h
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ق.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
انصافا لیاقت و حق نفر ۱بودن یا حداقلش زیر ۱۰ بودن رو داشتین
به هر حال نشد...
.ایشالله موفق باشین بهتون تبریک میگم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , Menrva , SEVES , haveking
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
با سلام
بهتون تبریک میگیم و انشالله همیشه موفق باشین
مصاحبتون هم عالی بود
و از صمیم قلب براتون بهترین ها رو آرزو دارم
و در آخر اگه میشه راجع به روش درسخوندنتون در ریاضیات که پایه ضعیفی داشتید توضیح بدید و همچنین روش مطالعه تون

با تشکر و سپاس فراوان
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , SEVES
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط m.teymourpour.)
RE: مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  انصافا لیاقت و حق نفر ۱بودن یا حداقلش زیر ۱۰ بودن رو داشتین
به هر حال نشد...
.ایشالله موفق باشین بهتون تبریک میگم
ممنونم
شما هم همچنین

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ)jasonbark نوشته شده توسط:  با سلام
بهتون تبریک میگیم و انشالله همیشه موفق باشین
مصاحبتون هم عالی بود
و از صمیم قلب براتون بهترین ها رو آرزو دارم
و در آخر اگه میشه راجع به روش درسخوندنتون در ریاضیات که پایه ضعیفی داشتید توضیح بدید و همچنین روش مطالعه تون

با تشکر و سپاس فراوان
ممنونم ازتون
من ریاضی مهندسی رو حذف کردم ولی به نظر حیفه کسی که پایه ریاضیش خوبه بخواد حذفش کنه، کتاب آقای کریمی خیلی خوب بود
واسه اون سه تا از ویس و فیلم هم استفاده کردم
کلا ویس و فیلم خیلی به من کمک کرد، وقتی ازشون استفاده میکردم تازه میفهمیدم منطقه محروم یعنی چیSmile
اصلا قابل قیاس با مطالبی که استادامون میگفتن نبود
واسه آمار هم که کتاب پارسه واقعا خوبه
اون دو تا هم پوران خوندم که با ویس بود و راحت متوجه میشدم
روش مطالعه هم به این شکل بود که چون من صبحا بهتر متوجه میشم، دو تا درس سخت رو میذاشتم واسه صبح. یه درس اسونترو میذاشتم واسه عصر. زبان هم چون انرژی خاصی نمیخواست اواخر شبم زبان میخوندم
تستای فصلا رو هم معمولا بعد از خوندن فصل میزدم، گاهی اوقات هم میشد قبل از اینکه فصل رو بخونم اول میرفتم سراغ تستاش تا ببینم کجاها بیشتر مشکل دارم و اونجاهارو بیشتر میخوندم
مطالبی که واقعا مهم بودن رو به دلیل سخت بودن حذف نمیکردم، اونقد باهاشون کلنجار میرفتم تا یادشون بگیرم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jasonbark , hmd1 , SEVES , mehran.amanat , haveking
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط Raha_H.)
سلام
واقعا عالی بود.
اینکه ی نفر تو بهترین شرایط رتبه خوب بیارهه زیاد کار سختی نیس ولی وقتی ی نفر تو شرایط سخت خودشو نمیبازه و برای رسیدن به اهدافش با زندگی و سراشیبیاش میجنگه واقعا جای تحسین داره.
انشالله ک همیشه توی زندگیتون موفق باشید.

من در رقابت با کسی نیستم
من مایل نیستم در بازی برتر بودن از کسی شرکت کنم
من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , dr.a_AI , Menrva , hmd1 , SEVES , mehran.amanat , haveking
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
در مورد این جمله:
«نمیدونم مطالبم مفید بود یا نه. اگه یه نفر هم از این مطالب استفاده کنه واسه من کافیه »
مفید بود؟
بی ریاترین مصاحبه ای بود که من تو مانشت خوندم.
از اون مصاحبه های خشک و رسمی نبود که همش آه بکشم از اول تا آخرش
و یا بشینم حساب کنم که آره فلان درصد رو بزنم منم میتونم فلان رتبه رو بیارم و غیره
فقط خوندم.. از اول تا آخرش رو.. و به این همه مثبت اندیشیتون حسادت کردم. این رو جدی میگم.

یه جایی هم نوشتید نویسنده نیستید و غیره..
نویسنده ها فقط داستان میگن.
ولی این واقعیت بود. پس چه خوب که نویسنده نیستید
و حرف هایی رو گفتید که از دل براومده و به دل بقیه هم نشست.

ممنون از این مصاحبه متفاوت و جالب
و این همه امیدی که تو سطر سطر نوشتتون میشد دیدش.

ایشالا که موفق باشید همیشه.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , MShariati , Nesyan , so@ , mshelman , dr.a_AI , Menrva , afrooz-OMD , Bahar_HS , نارین , hmd1 , Ms. Saba , ریحان , barabox , SEVES , shayesteNEY , haveking
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ق.ظ)Raha_H نوشته شده توسط:  سلام
واقعا عالی بود.
اینکه ی نفر تو بهترین شرایط رتبه خوب بیارهه زیاد کار سختی نیس ولی وقتی ی نفر تو شرایط سخت خودشو نمیبازه و برای رسیدن به اهدافش با زندگی و سراشیبیاش میجنگه واقعا جای تحسین داره.
انشالله ک همیشه توی زندگیتون موفق باشید.
خیلی ممنونم ازتون
انشااله که شما هم همیشه موفق و پیروز باشید

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  در مورد این جمله:
«نمیدونم مطالبم مفید بود یا نه. اگه یه نفر هم از این مطالب استفاده کنه واسه من کافیه »
مفید بود؟
بی ریاترین مصاحبه ای بود که من تو مانشت خوندم.
از اون مصاحبه های خشک و رسمی نبود که همش آه بکشم از اول تا آخرش
و یا بشینم حساب کنم که آره فلان درصد رو بزنم منم میتونم فلان رتبه رو بیارم و غیره
فقط خوندم.. از اول تا آخرش رو.. و به این همه مثبت اندیشیتون حسادت کردم. این رو جدی میگم.
خیلی ممنونم
انشااله که سال دیگه رتبه تک رقیمتونو بهتون تبریک بگم، هر چند امسال هم میتونستین رتبه خوبی بیارین
امیدوارم شما ناکامی منو جبران کنین و رتبه یک بشین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Raha_H , Bahar_HS
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط Densike.)
خیلی عالی بود آقا میثم امیدوارم به زودی بیشتر باهاتون آشنا شم Smile

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ق.ظ، توسط Faridfo.)
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
ببخشید دوست عزیز
من از خوندن فایل شما لذت بردم و تحسین تون میکنم ولی اینی که شما نوشتین مصاحبه نیست زندگینامه است که قریب به هشتاد درصدش مال قبل از اومدنتون به دانشگاهه.
اون بیست درصد هم خیلیاش توصیه است. این زندگینامه تون خوبه ولی بهتره شما جواب سوالات را هم جداگانه بنویسید.
شما قابل تحسین هستین اما فراوان هستن کسانی که تو دانشگاههای تهران درس میخونن و از روستا اومدن و بسختی هم اومدن.

من خودم بعضیشون را میشناسم.حتی از اساتید دانشگاه شریف و پلی تکنیک میشناسم که از روستا اومدن شهر و الآن بسیار مطرحند.
یه داوطلب کنکوری نیازمند پاسخ به سوالات مصاحبه است که بتونه جواب و راهکارهای کنکور را در بیاره. با بقیه مصاحبه ها قیاس کنه. نه اینکه داستان مثلا" مردن الاغ شما را بخونه.Smile
یا اینکه از اول ابتدایی شما چیکار کردین چه مشکلی را از داوطلب کنکوری حل میکنه. ؟؟Huh
اینکه معلم هنرستان شما لات و لوت بوده خب که چی عزیز دلمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بازم میگم شما لایق تحسین هستید ولی بهتره به مخاطبین احترام بذارید و مثل بقیه جواب سوالات را بدین. اینجوری یه داوطلب کنکور جواب سوالاتش را سریعتر و زودتر پیدا میکنه.
حداقل عنوانش را عوض کنید . چون این مصاحبه نیست.
انتقاد من بود .
ببخشید که رک گفتم
یا علی
موفق باشید
۶
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , gunnersregister , A V A , samaneh@90
ارسال: #۱۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
اقای تیمورپور افرین به غیرتتون من واقعا حسرت خوردم.من و خیلی های دیگه که پول تو جیبمون رو هم بابامون میده اون وقت یکی مثل شما ... که ذره ذره زندگیشو خودش ساخته.
مملکتی که کار جووناش بشه فیلمو سریال و اپلای و دور دور توی خیابون (خودمو میگم) اگه همه ی ایران مثل شما بودند اینجا بهشت بود.

همیشه سربلند و با عزت باشید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , m.teymourpour , RASPINA , Raha_H , Bahar_HS , نارین , Ms. Saba , SEVES
ارسال: #۱۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ق.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  خیلی عالی بود آقا میثم امیدوارم به زودی بیشتر باهاتون آشنا شم Smile
ممنونم آقا رامین
هر چند میترسم با آدم با اراده ای مثل شما آشنا شمSmile ولی باعث افتخاره

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ق.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  ببخشید دوست عزیز
من از خوندن فایل شما لذت بردم و تحسین تون میکنم ولی اینی که شما نوشتین مصاحبه نیست زندگینامه است که قریب به هشتاد درصدش مال قبل از اومدنتون به دانشگاهه.
اون بیست درصد هم خیلیاش توصیه است. این زندگینامه تون خوبه ولی بهتره شما جواب سوالات را هم جداگانه بنویسید.
شما قابل تحسین هستین اما فراوان هستن کسانی که تو دانشگاههای تهران درس میخونن و از روستا اومدن و بسختی هم اومدن.

من خودم بعضیشون را میشناسم.حتی از اساتید دانشگاه شریف و پلی تکنیک میشناسم که از روستا اومدن شهر و الآن بسیار مطرحند.
یه داوطلب کنکوری نیازمند پاسخ به سوالات مصاحبه است که بتونه جواب و راهکارهای کنکور را در بیاره. با بقیه مصاحبه ها قیاس کنه. نه اینکه داستان مثلا" مردن الاغ شما را بخونه.Smile
یا اینکه از اول ابتدایی شما چیکار کردین چه مشکلی را از داوطلب کنکوری حل میکنه. ؟؟Huh
اینکه معلم هنرستان شما لات و لوت بوده خب که چی عزیز دلمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بازم میگم شما لایق تحسین هستید ولی بهتره به مخاطبین احترام بذارید و مثل بقیه جواب سوالات را بدین. اینجوری یه داوطلب کنکور جواب سوالاتش را سریعتر و زودتر پیدا میکنه.
حداقل عنوانش را عوض کنید . چون این مصاحبه نیست.
انتقاد من بود .
ببخشید که رک گفتم
یا علی
موفق باشید
سلام . مممنونم ازتون
قرار نیست که همه تعریف کنین، اتفاقا کسانی که نقد میکنن عزیزترنSmile
راستش وقتی داشتم مینوشتم احتمال دادم که بعضی دوستان همین حرف شما رو بزنن، ولی خب من سوالات رو دیدم و جوابای بچه ها رو هم دیدم
جواب منم واسه خیلی از سوالات همون جواب دوستان بود، تازه رتبه شونم از من بهتره و جوابشونم ارزشمندتر
البته تا حدودی سعی کردم تو حرفام جواب سوالات رو بدم
دلیل اینکه تصمیم گرفتم این چیزارو بنویسم این بود که دیدم بعضی از دوستان ۹۵ میگن مشکل داریم و کارمون واسه موفقیت تو کنکور سخته
خواستم بهشون بگم میشه با وجود داشتن مشکلات بازم موفق شد
شما اگه تو دبستان قوی باشه تو راهنمایی راحتتری، اگه راهنمایی قوی باشی دبیرستان راحتتری و ....
یکی از سوالات مانشت هم این بود که پایه تحصیلیتون چطوره و چی شد که این رشته رو انتخاب کردین، خب منم یه ذره مفصلتر گفتمSmile
اون داستان الاغ هم واسه زنگ تفریح بود SmileBig Grin
اول بگم که امیدوارم شما تو تمام مقاطع تحصیلی جای خوبی درس خونده باشین و با این معلمای لات برخورد نکرده باشینSmile
گاهی اوقات یه استاد خوب میتونه زندگی آدمو عوض کنه و کلی تو پیشرفتش کمک کنه. وقتی همچین استادای لاتی داشته باشیم مطمئنا تو تحصیل هم تاثیر داره. خواستم بگم با استادای لاتم میشه موفق شدSmile
فک کنم جواب خیلی از سوالات رو داده باشم ولی اگه ببینم جوابام بی ربط بوده و سوالات بی جواب موندن، سوالات رو هم جداگانه جواب بدم
در مورد روستا و شهر بگم که متاسفانه تو کشور ما اینجوره و اینقد فاصله بین امکانات شهر و روستاست وگرنه تو خیلی از کشورها فرق آنچنانی بین شهر و روستاشون نیست و همه از امکانات خوبی برخوردارن
امیدوارم روزی برسه که کشور ما هم اینجوری شه و همه از امکانات خوبی برخوردار باشن، نه فقط چند تا شهر بزرگ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ)iwes نوشته شده توسط:  اقای تیمورپور افرین به غیرتتون من واقعا حسرت خوردم.من و خیلی های دیگه که پول تو جیبمون رو هم بابامون میده اون وقت یکی مثل شما ... که ذره ذره زندگیشو خودش ساخته.
مملکتی که کار جووناش بشه فیلمو سریال و اپلای و دور دور توی خیابون (خودمو میگم) اگه همه ی ایران مثل شما بودند اینجا بهشت بود.
همیشه سربلند و با عزت باشید.
این شکلکی که آدم خجالت زده میشه و دستاشو میگره رو چشاش کجاست؟Smile
ممنونم از محبتی که به من دارین
آدمای مختلف تو شرایط مختلف زندگی میکنن و همه ارزشمندن
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah85 , Bahar_HS , ریحان , SEVES
ارسال: #۱۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط barabox.)
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
چه جالب
اول دبستان و بعد درس خون شدن
جریان انتخاب رشته تو هنرستان
کار کردن کنار درس
ذهنیت شما در مورد رشته های فنی
وضعیت کاردانی و سطح علمی و ...
سرکاردانی ، تو بیمه کار میکردم و درس میخوندم و کمک کار پدرمم بودم همزمان و شاگرد اول هم نیز
ولی خب درسهای منم تو کاردانی دقیقا همون شکلی بود
بیخود بود و دو تا جزوه چرت
هرچند چند درسشو واقعا استادش خیلی خوب بهمون درس داد
ساختمان و سیستم عامل
تو برنامه نویسی تو کاردانی نفر اول بودم
نمیدونم چرا یهویی کلا کنده شدم از برنامه نویسی
برسیم به کارشناسی و دقیقا همون جو کارشناسی من
با اینکه کارشناسی از خونه رفتم و شهر دیگه قبول شدم ولی لونجا هم دست از کار نکشیدم و رفتم تو یه شرکت نرم افزاری و انجام پروزه های شبکه که خیلی خیلی چیزهای خوب و بدردبخور یاد گرفتم
بعد اون خدمت رفتن (البته اینجاشو من خیلی بیشتر سختی کشیدم ، خدمتم تو سیستان بود البه شانسی که آوردم تو فرودگاه! بماند که اونجا هم رکورد زدم و تو یکماه اول شدم دژبان، که دشمن زیاد هم پیدا کردم و چه حرفهایی که پشت سرم نزدن)
اون ذهنیت شما در مورد کار دولتی
تموم اینا دقیقا واسه منم اتفاق افتاده
ولی خب ارشد رو امسال گند زدیم هرچند سنجش هم بازی درآورد ولی میشد هوشمندانه تر عمل کرد
هیی... Sad

میخواین جامونو عوض کنیم رتبه تونو بدین به من ؟ Smile
زیاد فرقی نداریم من و شما با همدیگه
فقط من الاغ نکشتم Smile

و البته نکته اخرو یادم رفت :
یکی از آرزوها منم هست که یک روز بتونم بی دغدغه درس بخونم
نشده هنوز Sad

انشاا.. موفق باشین دوست عزیز
بازم تبریک میگم بهتون
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , RASPINA , afrooz-OMD , Bahar_HS , phontom , SEVES
ارسال: #۱۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  چه جالب
اول دبستان و بعد درس خون شدن
جریان انتخاب رشته تو هنرستان
کار کردن کنار درس
ذهنیت شما در مورد رشته های فنی
وضعیت کاردانی و سطح علمی و ...
سرکاردانی ، تو بیمه کار میکردم و درس میخوندم و کمک کار پدرمم بودم همزمان و شاگرد اول هم نیز
ولی خب درسهای منم تو کاردانی دقیقا همون شکلی بود
بیخود بود و دو تا جزوه چرت
هرچند چند درسشو واقعا استادش خیلی خوب بهمون درس داد
ساختمان و سیستم عامل
تو برنامه نویسی تو کاردانی نفر اول بودم
نمیدونم چرا یهویی کلا کنده شدم از برنامه نویسی
برسیم به کارشناسی و دقیقا همون جو کارشناسی من
با اینکه کارشناسی از خونه رفتم و شهر دیگه قبول شدم ولی لونجا هم دست از کار نکشیدم و رفتم تو یه شرکت نرم افزاری و انجام پروزه های شبکه که خیلی خیلی چیزهای خوب و بدردبخور یاد گرفتم
بعد اون خدمت رفتن (البته اینجاشو من خیلی بیشتر سختی کشیدم ، خدمتم تو سیستان بود البه شانسی که آوردم تو فرودگاه! بماند که اونجا هم رکورد زدم و تو یکماه اول شدم دژبان، که دشمن زیاد هم پیدا کردم و چه حرفهایی که پشت سرم نزدن)
اون ذهنیت شما در مورد کار دولتی
تموم اینا دقیقا واسه منم اتفاق افتاده
ولی خب ارشد رو امسال گند زدیم هرچند سنجش هم بازی درآورد ولی میشد هوشمندانه تر عمل کرد
هیی... Sad

میخواین جامونو عوض کنیم رتبه تونو بدین به من ؟ Smile
زیاد فرقی نداریم من و شما با همدیگه
فقط من الاغ نکشتم Smile

و البته نکته اخرو یادم رفت :
یکی از آرزوها منم هست که یک روز بتونم بی دغدغه درس بخونم
نشده هنوز Sad

انشاا.. موفق باشین دوست عزیز
بازم تبریک میگم بهتون

سلام نیمه گمشدهSmile البته نه از اون نیمه گمشده هاSmile
مشکل داشتن تو کشور ما چیزی عجیبی نیست و اکثرا مشکلات خاص خودشونو دارن، مهم اینه که بتونیم به خوبی ازشون گذر کنیم
فک کنم نیازی نباشه به اینکه بگم کاملا درکتون میکنم، چون نا سلامتی نیمه همیمSmile
مطمئنم با این پشتکاری که شما دارین حتما تو کنکور هم موفق میشین، حالا امسال کنکور واسه شما بی رحم بود و قرار نیست سال دیگه هم اینجور باشه، این اتفاق واسه خیلیا می افته
قبول دارم که بچه های فنی واقعا اذیت میشن
رتبه هم که قابل دار نیست بخوام بدمش به شما، انشااله خودتون یه بهترشو میارین
ولی اگه خواستین من حاضرم یه رقمشو بدم به شما و یه رقمش مال خودمSmile
اگه تلاش با صبر همراه باشه حتما جواب میده
من که نمیتونم اون الاغو زنده کنم ولی شما میتونین یکیشو بکشین تا دقیقا عین هم بشیمSmile اگه راهنمایی خواستین من در خدمتمSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , RASPINA , Bahar_HS , SEVES
ارسال: #۱۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط barabox.)
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
نقل قول: سلام نیمه گمشدهSmile البته نه از اون نیمه گمشده هاSmile

من که نمیتونم اون الاغو زنده کنم ولی شما میتونین یکیشو بکشین تا دقیقا عین هم بشیمSmile اگه راهنمایی خواستین من در خدمتمSmile

کشتن الاغ که راحته ولی مسئله اینجاست تو دو مورد فقط با هم اختلاف داریم
یکی کشتن الاغ یکی رتبه خوب تو ارشد
من الاغ نکشتم ولی عوضش شما ارشد رو رتبه خوب آوردی Smile
سخته ارشد رتبه خوب بیارم ولی الاغ رو میشه یه کاریش کرد
شما بیا نرو دانشگاه و رتبه تم برو سنجش اعتراض کن رتبه بدتر بدن بهت
عوض من خر رو میکشم یکی شیم Smile

حالا جدا از شوخی واقعا کاش میشد بدون دغدغه درس خوند یه روزی
ولی الان کم نشده که هیچ خیلی از دغدغه های بیخود هم بهش اضافه شده
وتقریبا شاید غیرممکن بشه ارشد خوندن
امیدوارم بشه یه کاریش کرد
امیدوارم تو تموم این سختی ها بالاخرهیه روزی یه خوشی هم ببینیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , Bahar_HS , SEVES
ارسال: #۱۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
آقای تیمور پور خیلی عالی بود خیلی خوشم اومد
خیلی صادقانه و همون طور که پونه گفت خیلی بی ریا گفتید

همه اش برا من درس بود
امیدوارم که همیشه به بهترین ها برسید
برا من که کلی انگیزه شد که امسال بشینم و بخونم

فقط یه سوال ببخشید امسال انتخاب رشته کردید؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۵۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۱۸۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۹۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۲۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close