زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۳۴۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ق.ظ
ﭘﺪﺭﻣﺼﺮﯼ : ﭘﺴﺮﻡ ﻣﺎﺩﺭﮔﺬﺷﺘﻪ ﺳﺮﺯﻣﯿﻨﯽ ﻭﺳﯿﻊ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ , ﭘﺪﺭﯾﻮﻧﺎﻧﯽ : ﭘﺴﺮﻡ ﮐﺸﻮﺭﻣﺎﺩﺭﮔﺬﺷﺘﻪ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ, ﭘﺪﺭﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎﯾﯽ : ﭘﺳﺮﻡ ﮐﺸﻮﺭﻣﺎﺩﺍﺭﺍﯼ ﺍﻣﭙﺮﺍﻃﻮﺭﯼ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪﯼ ﺑﻮﺩﻩ, ﭘﺪﺭﻋﺮﺑﯽ : ﭘﺴﺮﻡ ﻣﺎﭘﯿﺎﻣﺒﺮﯼ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﮐﻪ ﻓﺮﺩﺑﺴﯿﺎﺭﺧﻮﺑﯽ ﺑﻮﺩﻩ, , , , , , , , , , ﭘﺪﺭﺍﯾﺮﺍﻧﯽ : ﭘﺴﺮﻡ ﺩﺭﮔﺬﺷﺘﻪ ﻣﺎﮐﺸﻮﺭﯼ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﮐﻪ ﻣﺼﺮﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯﺁﻥ ﺑﻮﺩ, ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﯾﻮﻧﺎﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺑﻪ ﺍﯾﺮ ﺍﻥ ﻣﯿﺎﻣﺪﻧﺪ ,ﺭﻭﻣﯽ ﻫﺎﺩﺭﺟﻨﮓ ﻫﺎﺍﺯﻣﺎﺷﮑﺴﺖ ﻣﯿﺨﻮﺭﺩﻧﺪ , ﻭﻫﺰﺍﺭﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ ﺍﺯﺍﻋﺮﺍﺏ ﻣﺎﺧﺪﺍﺭﺍﭘﺮﺳﺘﺶ ﻣﯿﮑﺮﺩﯾﻢ, ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﯿﮕﻦ ﺗﺎﺭﯾﯿﯿﯿﯿﯿﺦ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۸۳۴۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط vesta.)
سلام سلام
عیدتون مبارک
[تصویر:  358798_617819_loveboat.gif]

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: memory199 , Aurora , samane .gh , so@ , انرژی مثبت , Menrva , software94 , blx , Avril89 , Pure Liveliness , alirezaei , **sara** , salam5 , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۴۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ
تکیه کلام پدر بود ...
فرقى نمی کرد موقع سلام یا وقت خداحافظی، می گفت "تنور دلت گرم ..."

خدا رفتگان شما را هم بیامرزد،
معنی جمله اش را بعدها فهمیدم ...
هرجا که از دلم مایه گذاشتم و اتفاق خوبی افتاد یاد حرفش افتادم.
انگار تنور دلت که گرم باشد نان مهربانی اش را می خوری ...

هرچه دلت گرمتر، مهربانی ات بیشتر و روزگارت آبادتر است ...

"تــــــنــور دلـتـان گـــرم ..."

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , انرژی مثبت , amineh89 , Menrva , software94 , blx , Avril89 , memory199 , Pure Liveliness , kora , mohaddeseh70 , Riemann , hatame , رتبه۱سال۹۴ , alirezaei , arefeh.hp , 7پرستو , kingmax , **sara** , Zahra.70 , Bahar_HS , RASPINA , tayebe68 , Goli.Raad , alim93 , MajidManesht2012 , afrooz-OMD , نارین , m.teymourpour
ارسال: #۱۸۳۴۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  تقدیر یا تقصیر...تصمیم یا اجبار...

زخم واژه ها ...

فکر نمیکردم اینقدر از خودم دور بشم...کاش میشد یه نیم نگاه ،فقط یه نیم نگاه از آینده انتخابمو ببینم...خسته شدم از این که من یه طرفم هدفام یه طرف دیگه...آخه بی انصافیه...
تقدیر...
تصمیم...
دنبال کردن هدف بدون توجه به اطرافت..(که این گزینه خیلی سخته برام...)
نگاه کن فکرکن انتخاب کن راهت رو..(که این هم خیلی سخته برام)
قدرت تصمیم گیری نداشتن که من ندارم سخته برام..
من هم بین دوراهی هستم یاچندراهی موندم...برای دنبال کردن هدفم راهی که تودرتوئه..توی حلقه ای افتادم که فقط تکرار میشه نمیدونم کجا کی چجوری انتخابش کنم تا بتونم راهم روانتخاب کنم تا بتونم یک راه رو بدون شک تردید ترس دلهره اضظراب پریشونی..باخونسردی انتخاب کنم و دنبال کنم هدفم رو..
سردرگمی توی این راه...
فکر...چندین فکریاهزاران فکر فکرهای پی در پی..کدامین فکر جواب حل سوالاتم هست
سوال هزاران سوال هزاران سوال بی جواب..
مغز...مغز من پیچیده شده و گم شدم مغزم مثل یک طناب گره خورده که نمیدونم کدامین گره رو بازکنم..
به خودم میگم کدامین راه درست است..کدامین راه را انتخاب کنم..چطورتصمیم بگیرم که یک راه رو دنبال کنم فقط با قاطعیت تمام و بدون سستی و لغزش... مغز من درد میکنه...واقعا کدام راه درسته برای رسیدن به هدفت..آیندت...ادامه ی زندگی...من سردرگم
Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , software94 , so@ , **sara** , barg-khazaee
ارسال: #۱۸۳۵۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  یه مطلب برام فرستاده شده بود دیدم جالبه گفتم اینجا برای شما هم بنویسم (البته با احترام به جو کنکوری و درد و دل های دوستان کنکوریمون)

یه کارت عروسی دستم رسید برام جالب بود گفتم برای شما هم تعریف کنم :
یکی از شخصیتهای فرهیخته دخترش رو عروس میکنه، بعد توی کارت عروسیش مینویسه که :
بِاسْمه تعالی ؛
" خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ،
شیرین کسی باش که فرهاد تو باشد " .
دوشیزه فلانی و آقای بهمانی به عقد هم در آمدند! بنا داشتیم جشن باشکوهی در نظر بگیریم و شما را هم دعوت کنیم ولی تصمیم گرفتیم بودجه جشن را بدهیم به یک آقا پسر و دختر خانم دیگری تا آنها هم ازدواج کنند , بنابراین جشنی نداریم. این کارت جهت اطلاع بود که بدانید ازدواج انجام شد ... گر چه از دیدارتان محرومیم ولی امیدواریم این عمل خداپسندانه را بپسندید و تأیید کنید. التماس تفکر!!!
آدمهای بزرگ قامتشان بلند تر نیست ؛
خانه شان بزرگ تر نیست؛
ثروتشان هم بیشتر نیست؛
آنها قلبی بزرگ و نگاهی مهربان دارند ...

چه کار جالبی کردن BlushHeart

کارشون خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییی قشنگ بود. انشاالله که همیشه خوشبخت باشن..........
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , memory199 , Goli.Raad
ارسال: #۱۸۳۵۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط hatame.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بچه ها برام دعا کنید که ماشین بهم بزنه تا بمیرمSad خدایا منو ببخش

ای بابا:|
مینروا نبینم غمتو Sadبی صدا گریه کن ولی این دعا رو از ما نخواه برات کنیمSad دعاهای خوب خوب برات میکنیم دخترجون
دارم روانی میشم حس بدیه خیلی بده خیلیی
مرسی افاق مرسی دوستای خوبم
وایییییی عزیزم دعا می کنم مشکلت زودتر حل شه Smile
خواهری توصیه می کنم جای همچین دعاهایی صبح ها که برای نماز صبح پا میشی دو رکعت نماز حاجتم بخون و از امام زمان کمک بخواه قول میدم خیلی زود مشکلت حل شه Smile

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا نمیتونم تو قضیه رتبه بدم کسی رو مقصر بدونم جز خودم و با این فکر که تقصیر من نبود خودم رو یه جوری تسلی بدم. همیشه تو اشتباهات و شکست هام دنبال مقصر بودم این بار نه.
خیلی راحت میتونستم بگم سنجش مقصره با این آزمون هاش مثلا! یا بگم استادم مقصره با وجود اینکه میدونست ارشد دارم پروژه من رو تا اواخر مهر کش داد و وقت رو از دست دادم! مراقب حوزه امتحانیم حواسم رو پرت کرد! یا بگم استرس داشتم سر جلسه! یا حتی حکمت و مصلحت خدا رو ! یا هر بهونه دیگه ای واسه توجیه خودم. ولی هرچقدر فکر میکنم میبینم تقصیر هیچ کسی نبود حتی بحث حکمت و مصلحت هم نبود. مقصر خود ِ خودم هستم که نتونستم خوب همه چی رو مدیریت کنم و به اندازه کسایی که خوب نتیجه گرفتن تلاش نکردم.
فکر کنم جدی جدی انقدر بزرگ شدم که مسئولیت اشتباهات خودمو میتونم گردن بگیرم. همین هم خوبه. چون کمکم میکنه زود خودم رو پیدا کنم.

+ اوزو ییخیلان، آغلاماز. : )
من سال پیش همین وضعیت داشتم و از نظر من تنها کسی که مقصر بود فقط خودم بودمو بس Sad به مصلحت و این حرفام اعتقاد چندانی ندارم واسه همین حالت درک می کنمSmile اما می خوام بگم به آینده امیدوار باش و بازهم تلاش کن و برای رسیدن به چیزهایی که دوست داری صبور باش.
و یادت باشه خدایی وجود داره که می تونه از هر وضعیتی که بنده هاش دارند اونارو به یه وضعیت بسیار خوب هدایت کنه.
امیدوارم خیلی زود از این وضعیت به یه وضعیت دیگه که دوستش داری منتقل شی Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , پوونه , Menrva , shayesteNEY
ارسال: #۱۸۳۵۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  خیلی دلم می خواد ادمهایی که شخصیت و ذات خوبی دارن بیشتر موفق بشن بیشتر تلاش کنن اراده شون رو قوی تر کنن بهتر بخونن بیشتر یاد بگیرن قوی تر بشن.
دنیا با وجود ادمهای خوبه قوی جای بهتریه
و گل دوم مسی رو فراموش نکنن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , khordad.girl , barca , so@ , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۵۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
چند وقت پیش کاربر np-complete انقدر سنگین بودن و جدی! الان دیگه کلا حرف جدی نمیزنن! فکر کنم یخشون که باز شده هیچ بخارم شده!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۵۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۴ ب.ظ
مناعت طبع :
بعضی آدم ها عجیب مناعت طبع بالایی دارند، دلشان می خواهد هرچه که دارند به بقیه هم بدهند ، یک مشت آجیل را میتوانند میان یک جمع بیست نفره تقسیم کنند ، خدایا چطور می شود؟؟؟چطور می شود که یک آدم ته جیبش مقداری ناچیز باشد بعد با آن مقدار ناچیز با تو همسفر شود، برایت بستنی بخرد، کرایه ات را حساب کند، تازه رد نگاهت را هم دنبال کند بعد هی از تو سوال کند از این خوشت میاد ؟؟؟ بخرم واست !!! یکی نیست بگوید مگه ته جیبت چقدر داری؟؟؟ نمیدانم شاید انقدر در آن لحظه دوست دارند شادت کنندکه حواسشان به ته جیبشان نیست ، وقتی برایت چیزی می گیرند اشک در چشمانت جمع می شود چون می دانی با تمام وجود این کار را کرده اند، میدانی نمی دانند تعارف چیست؟؟ این آدم ها قلبشان بزرگ است این آدم ها درد را می فهمند باید مواظبشان بود باید همیشه بهشان سر زد باید احوالشان را پرسید خوشبحال حال خوب این آدم ها، این ها زندگی را می فهمند این ها همانهایی هستند که وقتی از تمام دنیا ناامید می شوی با یادشان دوباره زنده می شوی، باید بهشان سر بزنم .

متاهل هستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , gogooli , samane .gh , vesta , so@ , **sara** , salam5 , amineh89 , Zahra.70 , Bahar_HS , RASPINA , barg-khazaee , نارین , m@hboobe , Nima Masghadi
ارسال: #۱۸۳۵۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ
با سلام به مهندسین عزیزتر از جان و با عرض تبریک به مناسبت مبعث رسول اکرم
خدا بندگانش را دوست دارد
در حدیث قدسی آمده است که خداوند می فرماید: اگر بنده هایی که به من پشت می کنند بدانند که چقدر به آنان اشتیاق دارم هر آینه از شوق ، جان می سپردند.

ای داود! به بندگان زمینی من بگو: من دوست کسی هستم که دوستم بدارد و همنشین کسی هستم که با من همنشینی کند و همدم کسی هستم که با یاد و نام من انس گیرد و همراه کسی هستم که با من همراه شود، کسی را بر می گزینم که مرا برگزیند و فرمانبردار کسی هستم که فرمانبردار من باشد. هر کس مرا قلباً دوست بدارد و من بدان یقین حاصل کنم، او را به خودم بپذیرم و چنان دوستش بدارم که هیچ یک از بندگانم بر او پیشی نگیرد. هر کس براستی مرا بجوید بیابد و هر کس جز مرا بجوید مرا نیابد. پس - ای زمینیان ! - رها کنید آن فریبها و اباطیل دنیا را و به کرامت و مصاحبت و همنشینی و همدمی با من بشتابید و به من خوگیرید تا به شما خوگیرم و به دوست داشتن شما بشتابم .

شدت محبت خدا به مخلوقاتش: یک نفر به محضر پیامبر اکرم رسید. بقچه ایی همراهش بود آن را باز کرد. دیدند یک پرنده و چند جوجه داخل آن است. گفت یا رسول الله، من از راه دور به دیدن شماآمدم. در بیابان به یک بوته رسیدم. دیدم کنارآن چند جوجه است. آنها راگرفتم و داخل بقچه کردم. روی سرم گذاشتم تا برای شما هدیه بیاورم. دیدم هرجا می روم، مادرشان به دنبال من می آید. نمی تواند از جوجه هایش دل بکند. بقچه را پهن کردم تا بیاید این جوجه ها را ببرد یا اینکه خودش را هم بگیرم. وقتی بقچه را بازکردم دیدم مادر جوجه ها به میان آنها آمد. شخص گفت: یارسول الله مادر این جوجه ها با اینکه می دانست اسیر می شود، آمد نشست و فرار نکرد من هم او را گرفتم وخدمت شما آوردم. پیغمبر اکرم از این صحنه خیلی منقلب شد و فرمودند: این پرنده چقدر جوجه هایش را دوست دارد! حضرت فرمودند: مهر و محبت خداوند متعال به بندگان و مخلوقاتش هزار مرتبه از این پرنده به جوجه هایش بیشتر است.
**
یگانه ای هست که خیلی زیباست هم مهربان و هم بخشنده و کریم هست و عزیز هست هم دوست داشتنی.... وقتی با فکر و دل سیر می کنی و با دلت به اوج می رسی می توانی شکوه این عالم را دریابی و و از این نشانه ها به عظمت و شکوه خدا پی می بری. متحیر در شکوه خداوند.حیرت اور است و وقتی به خودت رجوع می کنی کششی به سوی او در خود می یابی کششی به سوی زیباترین و قدرتمندترین خالق و ان گاه غرق در عشق خدا .
حال ممکن است سوالی پیش بیاید که چرا بلا به سرمون می باره اگر ما را دوست دارد. از این بلاها چه هدفی دارد. اگر به خاطر گناه است پس چرا اونایی که منکر خدا هستند بلایی سرشان نمی اید؟ هیچ سختی در دنیا نمی بینند؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , Aurora , artmiss , vesta , **sara** , Ms. Saba , Bahar_HS , RASPINA , barg-khazaee , alim93
ارسال: #۱۸۳۵۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ)Mänu نوشته شده توسط:  دقیقا منم وضعیتم مث شماست
کاملا درک میکنم چی میگید،آدم دلش میسوزه
حالا بازم بخونم باز این همه استرس و سختی کنکور بعدش چی؟؟بعضی وقتا اونقد دیر میشه که یه چیزی که براش جنگیدی از نظرت بی ارزشه دیگه،بری غیر انتفاعی و کلی پول خرج کنی که نمونی پشت کنکور به بقیه فشار بیاری که صرفا خودت غصه نخوری اونم به مدت دوسال،باز همون روزی و همون غصه ها و پولی که حروم شده Sad
بری دنبال یه چیزی دیگه یه هدف جدید حسرت هدفی و عمری که داشتی و زمانی که براش گذاشتی به دلت میونه... وهمیشه یجای دلت میونه که چندبار شکست خوردی هر بار پا شدی ولی بازم نشد،نتونستی...
من چند روزی اومدم پیش خونوادم و حالم حالا خیلی بهتر شده به شما هم پیشنهاد میکنم چند روز خوش بگذرون.
یکی از دوستام که وضعیتش مثه من بود خیلی کمکم کرد تو برگشت حالم
ببین تلاشی که برای کنکور کردی قرار نیست از بین بره، سال دیگه میتونی راحت تر قبول شی حتی اگه نری دنبال کنکور بازم خیلی چیزا یاد گرفتی که در آینده ازشون استفاده میکنی.
من اصلا از کنکور دادنم پشیمون نیستم چون هیچی تو کارشناسی یاد نگرفتم و تو این چند ماه با تلاش خودم یاد گرفتم این خیلی برام ارزش داره.

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , RASPINA
ارسال: #۱۸۳۵۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند وقت پیش کاربر np-complete انقدر سنگین بودن و جدی! الان دیگه کلا حرف جدی نمیزنن! فکر کنم یخشون که باز شده هیچ بخارم شده!
چند وقت پیش؟؟
ارسال: #۱۸۳۵۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند وقت پیش کاربر np-complete انقدر سنگین بودن و جدی! الان دیگه کلا حرف جدی نمیزنن! فکر کنم یخشون که باز شده هیچ بخارم شده!
چند وقت پیش؟؟
خیلی وقت نگذشته. یکی دو ماه پیش شاید.
ارسال: #۱۸۳۵۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند وقت پیش کاربر np-complete انقدر سنگین بودن و جدی! الان دیگه کلا حرف جدی نمیزنن! فکر کنم یخشون که باز شده هیچ بخارم شده!
چند وقت پیش؟؟
خیلی وقت نگذشته. یکی دو ماه پیش شاید.

بااینکه حکایت ما ازون حکایتاست که میگن بشنو و باور نکن، ولی همون یکی دو ماه پیش هم فکر نکنم جدی بوده باشم.
شوخ طبعی الانم بخاطر یخ باز شدن و این حرفا نیست... هرچند اگه خلاف این برداشت بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , blackhalo1989 , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۶۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط Faridfo.)
چقدر سوالات مشابه پرسیده میشه.
سوالات رتبه هایی که قبول میشن؟؟
صنعتی اصفهان بزنم اول یا شیراز
خواجه نصیر یا مشهد
اصفهان یا صنعتی اصفهان
پردیس دارقوزآباد چجوریه؟؟؟

اگه برم فلان جا دکترا قبولم میکنن؟
اپلای کنم چی ؟ میشناسن دانشگاه مشهد را؟

سوالات رتبه هایی که قبول نمیشن :
روزی چند ساعت بخونم؟؟؟
از کی شروع کنم ؟
.
.
.
.

بقول یکی : سرنوشت اونقدر ما را فیلم کرده که حقشه یه اسکار بهش بدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Aurora , Ms. Saba , shayesteNEY , Bahar_HS , **sara** , RASPINA , Avril89 , barg-khazaee

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۶۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۱۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close