زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۸۹۱
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یه خاطره خوب از دوران دبیرستان دارم، یه بار سر کلاس ادبیات نوبت من بود از رو متن درس بخونم که همون موقع یه اتفاق خنده دار افتاد و من و هم میزیم کلی خندیدیم بعد یه جمله از متنو خوندم دوباره خندم گرفت و کلی خندیدم و این اتفاق یکی دو بار تکرار شد؛ بعد برگشتم به دبیرمون گفتم خانوم میشه یکی دیگه بخونه؟ من نمیتونم جلوی خندمو بگیرم. اون لحظه انتظار داشتم یه منفی بهم بده و شاکی شه ولی با یه لحن خیلی شیرین برگشت گف: آره، ایشالله همیشه بخندی؛ و خودش شروع کرد از رو متن درس خوند.
الان حتی اسم اون دبیر هم یادم نمیاد اما هر بار که از ته دل میخندم یاد حرفش میفتم، ایشالله هر جا هست سلامت باشه. Heart

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , RASPINA , zahra_ce87 , neda_Network , tabassomesayna , kingmax , Bahar_HS , sand
ارسال: #۱۳۸۹۲
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدایا ایشالا همه همون جایی باشن که
دلشون اونجاست..........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , neda_Network , kingmax
ارسال: #۱۳۸۹۳
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
یکی از ارزوهام اینه برم این کسایی که سوال طرح میکنن رو ببینم بگم اخه شما همینا رو از کجا میارید که خودتونم تو جوابش میمونید
چرا اخه زحمت چند ماهه رو با این سوالای غیر استاندارد و کلیدهایی که چند بار تغییر میکنه به هدر میدید
خدا ازشون نگذره

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , ziba.O
ارسال: #۱۳۸۹۴
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ق.ظ
حالم بده از این روزا خستم خدایا کی صبح دولت ما می دمد....

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Aurora , crevice , kingmax
ارسال: #۱۳۸۹۵
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ
کد:
Something just has happened for me. It hasn't had good consequences because I had had a wrong presumption about what I want, but that was an eye-opening for me. I had better to memorize it as an incredible experience which I've recently had...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ldns0098
ارسال: #۱۳۸۹۶
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ق.ظ
خدااااااااااااجوووووووووووونم دلم گرفته....... ازمون ارشد دارم و همش غصه شو می خورم تا درس بخوووووووونم......... سربازم و از ساعت ۷ صبح تا ۳ ظهر که محل خدمتم بعدشم که نمیشه خونددددددد ................. خداجووووووووووووون دلم زیارت اهل بیتت و می خاااااااااااااااااامد.......... خداجووووووووووووووووووووون دلم حرم امام رضا می خواد یا امام رضا بطلب..................... خدا جوووووووووون کاش یکار داشتم می تونستم ازدواج کنم................ خداجووووووووووووووووووووووووووووون دلم گرفته......
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , blx , kingmax
ارسال: #۱۳۸۹۷
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط aamitis.)
کاش یه کم در زمان حال زندگی میکردم و انقدر به فکر آینده نبودم
این طوری هیچوقت به گذشته که فکر میکردم پشیمون نمیشدم چون از تمال زمان حال های گذشته به بهترین نحو استفاده کرده بودم بدون استرس ونگرانی...

به مادرم گفتم اگر بهشت حق توست ، چرا در دستانت نیست و زیر پاهایت قرار دارد ؟
.
.
.
.
مادرم گفت : آن را زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم !
بسلامتی همه ی مادرها

دلم براش تنگ شده Sad

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , tabassomesayna , leo.abol , barabox , RASPINA , Aseman7 , mm123456789 , sharifIT , kingmax , ziba.O , nina69 , zahra_ce87 , star1371 , fa_shinobi
ارسال: #۱۳۸۹۸
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  کاش یه کم در زمان حال زندگی میکردم و انقدر به فکر آینده نبودم
این طوری هیچوقت به گذشته که فکر میکردم پشیمون نمیشدم چون از تمال زمان حال های گذشته به بهترین نحو استفاده کرده بودم بدون استرس ونگرانی...

واقعا کاش میشد Sad

منم همیشه تو این زمینه ذهنم درگیره
لحظه به لحظه ی زندگیم همش تو این فکرم که خییلی عقبم
همش استرس دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , mm123456789 , ziba.O , kingmax , star1371 , fa_shinobi , صبا۶۸
ارسال: #۱۳۸۹۹
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
چقدر مرگ نزدیکه!!!
داشتیم برای دیدن اقوام که از کربلا اومده بودند می رفتیم نیشابور. توی جاده تصادف کردیم. همه چیز درکمتر از یه پلک بهم زدن اتفاق افتاد. یک شبح سیاه که یهو جلوی ماشین ظاهر شد و بعد صدای وحشتناک برخورد. پراید مشکی پشت سرمون اومده بود سبقت بگیره،سرعتش خیلی بالا بود کنترل ماشین رو از دست داد و یه تصادف زنجیره ای. البته احتمالا یه چیزی هم مصرف کرده بود چون می گفتند حالت طبیعی نداشته. سه تا ماشین رو مچاله و سرنشیناش رو راهی بیمارستان کرد و قبل از اومدن پلیس فرار کرد.

هرکس ما رو میدید باورش نمیشد که ما سرنشین های اون پژو مچاله شده ایم و هنوز زنده ایم. میگفتند یه نذری بکنید که جون سالم بدر بردید. البته همه آدم هایی که توی اون لحظه توی اون نقطه بودند باید خدا رو شکر می کردند. اگه اون پراید در جهت عکس منحرف شده بود، میگرفت روی کاروان پیاده کنار جاده که داشتند میرفتند زیارت مشهد.

نمیدونم هنوز شوکه هستم. باورم نمیشه این منم که دوباره خواهرزاده ام رو بغل میگیرم. که غذا میخورم که پشت کامپیوترم می شینم .........

(۲۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  کاش بهش میگفتم اشتباه وضو گرفته، تا الان هی فلش بک نزنم و مرورش کنم.
اما نمیدونم چطوری باید بهش میگفتم ...
خدایا ...
اگه مطمئنید اشتباه وضو گرفته، ازش میخواستید وضو گرفتن شما رو نگاه کنه و اشکالات تون رو بگه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , ldns0098 , mohaddeseh70 , **sara** , Donna
ارسال: #۱۳۹۰۰
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  به خیر گذشته پس. توی آزاد راه باغچه یا جاده نیشابور؟؟؟ به هر حال باغچه که ۳ تا لاین داره، جاده نیشابورم ۲ یا ۳ تا لاین داره ! برام ساله اون دیگه کی بوده که تو جاده یه طرفه جند لاینه نتونسته ماشینو کنترل کنه؟؟؟؟؟ البته به قول شما یا چیز خور بوده یا ماشینش نقص فنی داشته یا ... مهم اینه که خدا بخیر گذرونده برا شما، ولی یه جور تذکرم میتونه باشه به نظرم.
مقصدمون چند کیلومتر بعد از نیشابور بود. جاده اونجا دو طرفه ست. آره یه تذکر که بفهمم هر لحظه و هر نفس ممکنه آخریش باشه. و اگه نفس آخر باشه چی دارم با خودم می برم اون دنیا. افسوس که آدمیزاد فراموشکاره. خدا میدونه چند روز دیگه که پای ضرب دیده ام خوب بشه و سرگرم کار و زندگی بشه بازم یاد مرگ و اون دنیا می کنم یا نه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ldns0098 , blx , **sara**
ارسال: #۱۳۹۰۱
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ب.ظ
چند سال پیش میگفتم خدایا میشه این زندگی ما رو بزنی رو دور تند؟ میشه چشامو باز کنم و ببینم دو سه سال گذشته؟ اون آرزو برای این بود که اون روزا نمیدونستم هدفم چیه تو زندگی! میدونستم بهتره هدفم فلان باشه اما با تموم وجود نمیخواستمش! و تا زمانی که چیزی رو با تموم وجود نخوای بهش نمیرسی، این چیزیه که عمیقاً بش معتقدم. حالا این روزا همش حس میکنم این روزا همون روزاییه که آرزوشو داشتم. واسه اینکه حداقل این روزا میدونم چی رو و برای چی از ته دل میخوام. این خواستنه به اندازه رسیدن برام ارزش داره...

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , zahra_ce87 , tabassomesayna , elhamgh , RASPINA , **sara** , neda_Network , نازین , it.pnuchb1986 , negar.z
ارسال: #۱۳۹۰۲
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ
حالم بده بدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
میخوام یه مهندس کامپیوتر خوب باشم

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: صبا۶۸
ارسال: #۱۳۹۰۳
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ق.ظ
کاش وقتم بیشتر بود واسه درس خوندن
کاش سرکار نبودم
نمیتونم بیخیال ارشد بشم ولی کلی عقبم ، یعنی میشه برسم یه
دور بخونم!!!!

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۱۳۹۰۴
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ب.ظ
متنی زیبا از پرفسور سمیعی:
برای کسی که
میفهمد
هیچ توضیحی لازم نیست
و
برای کسی که
نمیفهمد
هر توضیحی اضافه است
آنانکه میفهمند
عذاب میکِشند
و
آنانکه نمیفهمند
عذاب می دهند
مهم نیست
که چه "مدرکی" دارید
مهم اینه
که چه "درکی" دارید
مغزِ کوچک
و دهانِ بزرگ
میلِ ترکیبیِ بالایی دارند
کلماتی که
از دهانِ شمابیرون می آید
ویترینِ فروشگاهِ شعورِ شماست
پس
وای بر جمعی
که لب را
بی تامل وا کنند
چرا که
کم داشتن و زیاد گفتن
مثلِ
نداشتن و زیادخرج کردن است!
پس نگذارید
زبانِ شما
از افکارتان جلو بزند!!!

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: leo.abol , saeidkhan , neda_Network , salam5 , blx , fulgent , RASPINA , **sara** , software94 , star1371 , am_1370 , amineh89 , so@ , didar , arefeh.hp , hnarghani , zahra_ce87 , sharifIT , tayebe68 , kingmax , Bahar_HS
ارسال: #۱۳۹۰۵
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط virtual girl.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  کاش وقتم بیشتر بود واسه درس خوندن
کاش سرکار نبودم
نمیتونم بیخیال ارشد بشم ولی کلی عقبم ، یعنی میشه برسم یه
دور بخونم!!!!

هییی .. منم انقدر از این حرفا به خودم میزنم .. هم اون موقع که پشت کنکور بودم هم همین الان که دانشجوعم .. میدونی شاید اگه سرکار نمیرفتم شانس درس خوندن توی بهترین دانشگاهها رو داشتم چون خیلیا رو دیدم باسطح تحصیلی پایینتر دانشگاههای خوبی قبول شدن بعد حسرت میخورم ... ولی خب دیروز توی دانشگاه واسه دوستام غر میزدم شما وقتتون بیشتره من خیلی برام سخته کارهمزمان درس ولی باز توی درس از من عقبترین چرا؟برگشتن گفتن تو انگیزه ات بیشتره از ما حداقل میدونی یه جا مشغولی یه تجربه کاری داری با محیط آشنایی سابقه کار داری کلی جلوتری . لااقل خرج خودتو درمیاری و مستقلی . بعدماها اینهمه خرج میکنیم ازجیب باباهامون بعد عایا کار پیدا بشود یانشود !یه کم که فک کردم دیدم راست میگن خب . میدونم واقعن سخته من خودم پاشیدم الان Smile) ولی خب لذت میبرم از اینکه از پس زندگیم برمیام و مستقلم تا یه حدی ! هرچند الان تفریحاتم خیلی کمتره ...بهرحال خدارو شکر میکنم ...
خاستم بگم نگران نباش چیز زیادی رو از دست ندادی یه سری چیزایی رو داری که بقیه ندارن تا جایی که از توانت برمیاد تلاشتو بکن بهترینها برات رقم خاهد خورد شک نکن ؛)
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , shayesteNEY , hnarghani , kingmax , nina69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close