زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۷۰۶
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ
اگه زندگیت به ته رسید بشین با ته دیگش حال کن.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , n_amiry , vesta , neda_Network , farahnaz , x86
ارسال: #۱۲۷۰۷
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺳﺨﺖ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﺳت
ﺧﻄﺮ ﮐﻦ ﻭ ﻭﺍﺭﺩ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻮ
ﭼﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯽ ﺩﻫﯽ ؟
ﺑﺎ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﺧﺎﻟﯽ ﺁﻣﺪﻩ ﺍ ﯼ ﻭ ﺑﺎ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﺧﺎﻟﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺭﻓﺖ
ﭘﺲ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﻧﺪﺍﺭﯼ........

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: n_amiry , vesta , elham_sh219 , mehrdad_tclh , neda_Network
ارسال: #۱۲۷۰۸
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ
راستـش را بگو

نکند تـــو

همان “این نیـز” هستی

که همیشه می گذری . . . ؟!

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , neda_Network , **sara**
ارسال: #۱۲۷۰۹
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ
دوستان واسم دعا کنین مشکلم حل شه
ممنون

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , crevice , ziba.O , f.b , manam... , sana2014 , neda_Network , Donna , tabassomesayna , **sara** , azad_ahmadi , fa_shinobi , x86 , vesta , barabox , zahra_ce87
ارسال: #۱۲۷۱۰
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بعد از اینکه حدود دو سه ماه روی یه مقاله وقت گذاشتم و مهمتر از همه وقتی که با هزار دردسر از استاد راهنما گرفتم که برای ترجمه مقاله کمکم کنه و یرایشش کنم،حالا امروز استاد راهنما خبر داده موقع ویرایش نهایی متوجه شده که راه حل مشکل داره و به نتیجه لازم نمیرسهSadخیلی حالم بده خییییلی
یه مقاله دیگه داشتم اونو کنار گذاشتم و اینو ترجمه کردم حالاSadUndecidedUndecided

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , fa_shinobi , barabox , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۲۷۱۱
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ
شاید جایه مطرح کردنش اینجا نیست ولی چون خیلی عجله دارم و اینجا خیلی بازدید داره شاید یکی جواب منو بدونه(اینم یه جور حرف دل دیگه)

چند تا مقاله از ieee دانلود کردم با اینکه توی صفحه ی چکیده ش نوشته publisher: ieee
اما وقتی دانلودش کردم ،اسم کنفراس و روی مقاله نداره یا اسم یه کنفرانس محلی تو هند و نوشته
اینا با هم تناقضی ندارن؟اینا جزء مقالات ieee محسوب میشن؟

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۷۱۲
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تا آدم میاد با شرایط موجود، با هدف های کوچیک، با روزمرگی اجباری عادت کنه یهو یکی میاد از پایه نابود میکنه همه این عادت کردن های زوری رو!
کی؟ !Big GrinBig GrinBig Grin
یکی که هدفای بزرگ قدیمم رو به یادم آورد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , tabassomesayna , **sara** , x86
ارسال: #۱۲۷۱۳
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ
خدایااااااااا...

همون که خودت میدونی ...

آمین
[تصویر:  309239_861419_looky.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , Aurora , neda_Network , Donna , x86
ارسال: #۱۲۷۱۴
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ
گاه می رویم تا برسیم.
کجایش را نمی ‌دانیم.
فقط می‌ رویم تا برسیم ...
بی خبر از آنکه همیشه رفتن، راه رسیدن نیست!
گاه برای رسیدن باید نرفت، باید ایستاد و نگریست.
باید دید، شاید رسیده ای و ادامه دادن فقط دورت کند.
باید ایستاد و نگریست به مسیر طی شده ...
گاه رسیده ای و نمی‌ دانی
و گاه در ابتدای راهی و گمان می کنی رسیده ای
مهم رسیدن نیست، مهم آغاز است
که گاهی هیچ روی نمی دهد
و گاهی می شود بدون آنکه خواسته باشی ...

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sahar salehi , **sara**
ارسال: #۱۲۷۱۵
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  شاید جایه مطرح کردنش اینجا نیست ولی چون خیلی عجله دارم و اینجا خیلی بازدید داره شاید یکی جواب منو بدونه(اینم یه جور حرف دل دیگه)

چند تا مقاله از ieee دانلود کردم با اینکه توی صفحه ی چکیده ش نوشته publisher: ieee
اما وقتی دانلودش کردم ،اسم کنفراس و روی مقاله نداره یا اسم یه کنفرانس محلی تو هند و نوشته
اینا با هم تناقضی ندارن؟اینا جزء مقالات ieee محسوب میشن؟
مقاله ها تو ieee نمایه میشن. یعنی ieee یک پایگاه داده است که مقاله های ژورنالها و کنفرانس های مختلف رو نمایه و منتشر میکنه.
برای مثال شما همون کنفرانس که نوشتید برای هنده درسته. یعنی مقاله برای کنفرانسی هست که تو هند برگزار شده. مثل سیویلیکا که مقاله کنفرانس های فارسی رو جمع آوری و منتشر می کنه.

ببخشید فک کنم دارم سوالای بدیهی می پرسم، ولی واقعا برام سواله
برای یکی از درسام باید دو تا مقاله ieee خلاصه کنم و ارئه بدم،
آخه مثلا یکی از مقاله هایی که گرفته روی صفحه اولش نوشته: Proceedings of 2013 IEEE Conference on Information and Communication Technologies (ICT 2013)
ولی بقیه یا هیچی ننوشته یا کنفرانس های دیگرو نوشته، ترسیدم نکنه استاد به عنوان مقاله ieee قبولش نکنه؟

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۷۱۶
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط elham_sh219.)
یادش بخیر، وقتی خانم good-wishes میخواستند به طور موقت از مانشت خداحافظی کنند، تو پروفایلشون متنی رو گذاشتند که واسم ناراحت کننده بود و درعین حال جالب....

منم با اجازه از ایشون، یه قسمتی از این متن رو انتخاب کردم و به عنوان خداحافظی موقت از مانشت می نویسم...

به نام خدا
سلام

آدمی است دیگر
یک روز می آید و یک روز هم می رود
کاش آنچه از ما بر جای می ماند یاد نیکو باشد

به علت برخی مشغله های درسی و امور مهمی که باید پیگیری کنم، ترجیح میدهم که مدتی از محیط مجازی دور باشم که متاسفانه شامل مانشت عزیز و دوستان گل و با معرفتی که به کمک اون پیدا کردم، هم میشه .... Undecided

ان شاالله در اولین فرصتی که سرم خلوت تر شد، حتما به دیدن دوستان خوبم خواهم آمد. لذا ضمن تشکر از کمک های عزیزان،مخصوصا مدیران سابق و فعلی و طلب حلالیت از بچه های با معرفت و با مرام اینجا، آرزوی موفقیت برای همه، مخصوصا پشت کنکوریای عزیز دارم و از خدای مهربان میخواهم که همگی در هر مرحله ای هستید، با توکل به خدا و پشتکارتون موفق و سربلند باشید.... Angel

خیلی التماس دعا Smile
خداحافظ و نگهدار همیشگیتون Heart

۲۴ مهرماه سنه یک هزار و سیصد و نود و سه
ساعت ۱۸

سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , happy07 , atenaa , arezoo174 , vesta , **sara** , nina69 , SaMiRa.e , zahra_ce87 , x86
ارسال: #۱۲۷۱۷
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ
کنفرانس معتبر و غیر معتبر داریم، بهتر اینه که شما اسم کنفرانس های معتبر فیلدتون رو بدونین. یه شرط لازم و نه کافی برای خوب بودن کنفرانس تعداد سال چاپ هست، مثلا اگه کنفرانس سوم هست بده، اگه کنفرانس ۲۰ ام هست خوبه، اگه ۴۰ ام هست خیلی عالیه. تو سایت ieeexplore یا اصلا google scholar اسم مقاله رو بزنین تا کنفرانس رو بیاره براتون

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Aurora
ارسال: #۱۲۷۱۸
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ
خانم بچه مثبت حاله دوستتون چطوره؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۲۷۱۹
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
مرسی از جواباتون
بله حق با شماس Wink دیگه ادامه ندم بهترهBig Grin

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۱۲۷۲۰
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  خانم بچه مثبت حاله دوستتون چطوره؟؟؟

وضعش هیچ فرقی نکرده، هنوز تو کمای کامله و هوشیاریش بیشتر نشدهSad فقط فشارش گویا ثابت شده. دعا کنین .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , vesta , manam... , **sara** , nina69 , SaMiRa.e , zahra_ce87 , NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۹۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close