زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۶۴۶
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ
بارون های به موقع...
درست همون وقتی که هیچ چیز نمیتونه آرومت کنه...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , elham_sh219 , ziba.O , vesta , manam... , neda_Network
ارسال: #۱۲۶۴۷
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
واقعا نمیدونم چرا عاشق بارونم Smile
اینجام نم بارون میزنه و چقدر عاشقانه است بارونه اش، یه خنکی خیلی خاص و نم بارونی که نمیرنجونت و دوست داری ساعتها زیرش راه بری. انگار عیدی خدا به زمینه

منم الان سرشار آرامشم، خدایا شکرت
راستی طبق معمول همیشه رفتم امامزاده و به یادتون بودم و چقدر اونجا فضاش دلچشب بود

عیــــــــــــــــــــــــــــدتون مبارک
وضعیت زندگی همونه، مسئله ها همونن، اما آرومم.... خدایا شکرت

براتون آرزوی این آرامش رو دارم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , ziba.O , Bache Mosbat , tabassomesayna , diligent , manam... , elham_sh219 , Aurora , **sara** , neda_Network
ارسال: #۱۲۶۴۸
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ
سرده

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , elham_sh219 , 10:30 , vesta , manam... , sahar salehi
ارسال: #۱۲۶۴۹
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط mehrdad_tclh.)
بزن باران بهاران فصلِ خون است

خیابان سرخ و صحرا لاله گون است
بزن باران که بی چشمان خورشید
جهان در تیه ظلمت واژگون است
بزن باران نسیم از رفتن افتاد
بزن باران دل از دل بستن افتاد
بزن باران به رویشخانه‌ی خاک
گل از رنگ و گیاه از رُستن افتاد

بزن باران که دین را دام کردند
شکار خلق و صید خام کردند
بزن باران خدا بازیچه ای شد
که با آن کسب ننگ و نام کردند
بزن باران به نام هرچه خوبیست
به زیر آوار گاه پایکوبیست
مزار تشنه جویباران پر از سنگ
بزن باران که وقت لای روبیست

بزن باران که دیوان در کمین‌اند
پلیدان در لباس زُهد و دین‌اند
به دشتستان خون و رنج خوبان
عَلمداران وحشت خوشه چین‌اند

بزن باران ستمکاران به کارند
نهان در ظلمت، اما بی‌شمارند
بزن باران، خدارا صبر بشکن
که دیوان حاکم مُلک و دیارند

بزن باران فریب آئینه‌دار است
زمان یکسر به کام نابکار است
به نام آسمان و خدعه‌ی دین
بر ایرانشهر، شیطان شهریار است

سکوت ابر را گاه شکست است
بزن باران که شیخ شهر مست است
ز خون عاشقان پیمانه‌ی سرخ
به دست زاهدان ِ شب پرست است

بزن باران و گریان کن هوا را
سکون بر آسمان بشکن، خدارا
هزاران نغمه در چنگ زمان ریز
ببار آن نغمه های آشنا را

بزن باران جهان را مویه سرکن
به صحرا بار و دریا را خبر کن
بزن باران و گرد از باغ برگیر
بزن باران و دوران دگر کن

بزن باران به نام هرچه خوبی‌ست
بیفشان دست، وقتِ پایکوبی‌ست
مزارع تشنه، جوباران پُر از سنگ
بزن باران که گاه ِ لایروبی‌ست

بزن باران و شادی بخش جان را
بباران شوق و شیرین کن زمان را
به بام غرقه در خون دیارم
بپا کن پرچم رنگین کمان را

بزن باران که بی صبرند یاران
نمان خاموش، گریان شو، بباران
بزن باران بشوی آلودگی را
زدامان بلند روزگاران

شاعر : م . سحر

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , diligent , vesta , computerman
ارسال: #۱۲۶۵۰
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۳ ب.ظ، توسط zahra_ce87.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نمی دونم دلم کار می خواد یا درس.به نظرتون به خاطر وفق دادنه خودت با یکی دیگه بری درس بخونی کار درستیه؟اینکه عقب نمونی ازش...نمی دونم این طور تصمیم ها به آدم انگیزه لازم رو میده یا نه.یا که نه انگیزه کاذب و الکیه؟
دوست دارم با یکی حرف بزنم یکی که درکم کنه در دسترسم باشه بهم مشورت بده................................................................... ................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​..............................................................................خد​ایا خودت یه راه جلوم بذار توکل کردم به تو انشالله هرچی که خیره پیش بیاد

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , vesta , نازین , computerman
ارسال: #۱۲۶۵۱
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط diligent.)
دلم هوس روضه امام حسین کرده که حسین سعادتمند میخوند.. یک بار یکی از روضه هاش رو گوش میدادم فوق العاده بود.. خیلی دلنشین میخوند، واقعا روحش شاد

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , vesta , zahra_ce87 , sahar salehi , mehrdad_tclh
ارسال: #۱۲۶۵۲
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ
حرف نزدن دلهره ای بود
و حرف زدن و درست فهمیده نشدن دلهره ای دیگر ...
ژان کریستف / رومن رولان - Romain Rolland

اینجا که از صبح هوا گرفته س .. نه می باره نه افتابی میشه .. ادم دلش میگیره Sad

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , vesta , **sara** , ziba.O , sahar salehi , computerman
ارسال: #۱۲۶۵۳
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  حرف نزدن دلهره ای بود
و حرف زدن و درست فهمیده نشدن دلهره ای دیگر ...
ژان کریستف / رومن رولان - Romain Rolland

اینجا که از صبح هوا گرفته س .. نه می باره نه افتابی میشه .. ادم دلش میگیره Sad

آسمون که میگیره، من دیووونه وار خدارو ستایش میکنم بخاطر اینهمه زیباییه اسمونBig Grin برعکسم فکنمTongue روحم تازه میشه یوضعیااا

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Aurora , vesta , zahra_ce87 , computerman
ارسال: #۱۲۶۵۴
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  نمی دونم دلم کار می خواد یا درس.به نظرتون به خاطر وفق دادنه خودت با یکی دیگه بری درس بخونی کار درستیه؟اینکه عقب نمونی ازش...نمی دونم این طور تصمیم ها به آدم انگیزه لازم رو میده یا نه.یا که نه انگیزه کاذب و الکیه؟
خب میتونی یه کار نیمه وقت کنار درس داشته باشی
و فکر نکنم تو زندگی مشترک بحث عقب افتادن باشه، همین که اندیشه هاتون نزدیک هم باشه کافیه، لازم نیست که به لحاظ درسی تو یه سطح باشید و در ضمن دو نفری هم بخونید یه لذت دیگه داره و میتونید به هم کمک کنید، اما انتخاب همه اینا بستگی به شرایط زندگیتون داره، من باشم موردی رو انتخاب میکنم که به زندگیم لطمه نخوره و حتی اگر شده ادامه تحصیل ندم و سر کار نرم و خونه باشم، مهم زندگی مشترکم هستش، البته همه اینا برای آدمی هست که درک کنه منو Big Grin خیلی راحت بشین با همسرت صحبت کن و چیزی رو که تو ذهنت هست بهش بگو و حرفای ایشون رو هم بشنو و بعد تصمیم بگیر

البته چون زندگی مشترکت تازه شروع شده مطمئنا تو خونه حوصله اتون سر میره، با علائق جانبی مثل ورزش و ... خودت رو سرگرم کن و سرحال باش و شاداب نه خموده و بی انگیزهHeart

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۲۶۵۵
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ
دلم مرگ می خواهد .آروم و بی صدا بخوابم وبیدار نشم.به شرطی که سواو جوابی اون دنیا نباشه.

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , computerman
ارسال: #۱۲۶۵۶
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  نمی دونم دلم کار می خواد یا درس.به نظرتون به خاطر وفق دادنه خودت با یکی دیگه بری درس بخونی کار درستیه؟اینکه عقب نمونی ازش...نمی دونم این طور تصمیم ها به آدم انگیزه لازم رو میده یا نه.یا که نه انگیزه کاذب و الکیه؟
و فکر نکنم تو زندگی مشترک بحث عقب افتادن باشه، همین که اندیشه هاتون نزدیک هم باشه کافیه، لازم نیست که به لحاظ درسی تو یه سطح باشید و در ضمن دو نفری هم بخونید یه لذت دیگه داره و میتونید به هم کمک کنید، اما انتخاب همه اینا بستگی به شرایط زندگیتون داره، من باشم موردی رو انتخاب میکنم که به زندگیم لطمه نخوره و حتی اگر شده ادامه تحصیل ندم و سر کار نرم و خونه باشم، مهم زندگی مشترکم هستش، البته همه اینا برای آدمی هست که درک کنه منو Big Grin خیلی راحت بشین با همسرت صحبت کن و چیزی رو که تو ذهنت هست بهش بگو و حرفای ایشون رو هم بشنو و بعد تصمیم بگیر

البته چون زندگی مشترکت تازه شروع شده مطمئنا تو خونه حوصله اتون سر میره، با علائق جانبی مثل ورزش و ... خودت رو سرگرم کن و سرحال باش و شاداب نه خموده و بی انگیزهHeart

دوتایی درس خوندن که خیلی خوبهSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna
ارسال: #۱۲۶۵۷
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  نمی دونم دلم کار می خواد یا درس.به نظرتون به خاطر وفق دادنه خودت با یکی دیگه بری درس بخونی کار درستیه؟اینکه عقب نمونی ازش...نمی دونم این طور تصمیم ها به آدم انگیزه لازم رو میده یا نه.یا که نه انگیزه کاذب و الکیه؟

دوتایی درس خوندن که خیلی خوبهSmile
ممنون از همفکریتون.قبول دارم حرفاتونو مهم درک متقابله،واینکه آرامش در زندگیمون جریان داشته باشه به نظر من هم تحصیلات لزوما نباید در یک سطح باشه.بحث عقب افتادن به اون معنا نیست دوس دارم پیشرفت زندگیمون درکنارهم باشه درجا نزنم من خودم دوس دارم درسم رو ادامه بدم جناب همسر هم منو آزادگذاشتن که خودم انتخاب کنم .ما خیلی مراحل زندگیمون در کنارهم بودیم خیلی رویدادها رو باهم تجربه کردیم قدم به قدم با هم پیش رفتیم ولی می دونین گاهی بعضی تریدآف ها تو زندگی مشترک خیلی سختن الان یه مقدار گیجم دوس ندارم تو این مسیر دچار وقفه بشیم منظورم این نوع عقب موندنه امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.امسال هم آزاد و غیرانتفاعی جای نزدیک زدم قبول شدم ولی خب شرایط مالیش رو نداشتیم نرفتم.برا همین امسال اگر بخوام بخونم کارم سخت تره.من باهم بودن هامون رو دوست دارم اینه که برا من قشنگه ومن دوسش دارم تصمیم برام سخت شده ...

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , hamid1989
ارسال: #۱۲۶۵۸
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
تا آدم میاد با شرایط موجود، با هدف های کوچیک، با روزمرگی اجباری عادت کنه یهو یکی میاد از پایه نابود میکنه همه این عادت کردن های زوری رو!
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , tabassomesayna , Masoud05 , **sara** , Aurora , sedaiesahar , vesta , پوونه , sana2014 , elham_sh219 , m@hboobe , azad_ahmadi , sharifIT , Sakura , abji22 , azarakhsh1986
ارسال: #۱۲۶۵۹
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ق.ظ
نمیشه به زندگی و زمان و .... گفت وایسا من میخوام برسم به اون نقطه ای که میخوام برسم بعد شروع به حرکت کنید
باید همزمان حرکت کرد
باید همزمان جنگید
باید ...

دلم خیلی چیزا میخواد
یکی از اونها اینه که باز بتونم این امید رو در خودم تقویت کنم که به دانشگاه مورد علاقه ام برای ارشد میرسم و میتونم با وجود این همه سختی که امسال پیش رو دارم

این برام چند وقته یک سوال شده چند بُعدی بودن در پیشرفت موثرتره یا تک بودنش؟!! Confused

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , vesta , پوونه , elham_sh219 , 112113
ارسال: #۱۲۶۶۰
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ ق.ظ
چند وقت پیش داشتم جونم رو ازدست میدادم خدا جونم رو نجات دوباره متولد شدم و تونستم بازهم این دنیای زیبا رو ببینم و نفس بکشم و زندگی کنم...خدایا ازت ممنونم...
اما هنوز میترسم که بخوابم و نفسم بگیره...شب ها نمیتونم درست بخوابم..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , tabassomesayna , **sara** , vesta , پوونه , Donna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close