زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۸۸۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یه چندروزی بود حتی کامپیوتر رو روشن نکرده بودم...
حالا که سر زدم دوست ندارم حرفهای ناامید کننده بزنم... لطفا برای مامانم دعا کنید

زندگیم تعطیل، پایان نامه تعطیل، آرزوهام تعطیل... فقط میدونم وقتی مامانم خوب باشه خوبم، فقط همین

انشاالله هر چه زود تر خوب شن!
مامان ها فرشته های روی زمین اند!
مطمئن باشید همه مانشتی ها از ته دل واسه ایشون دعا می کنن!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , The BesT , **sara** , elham_sh219 , software94 , shoaib.narimani , nina69 , vesta , hnarghani , elham joon , anonetumer
ارسال: #۱۱۸۸۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یه چندروزی بود حتی کامپیوتر رو روشن نکرده بودم...

زندگیم تعطیل، پایان نامه تعطیل، آرزوهام تعطیل... فقط میدونم وقتی مامانم خوب باشه خوبم، فقط همین

انشاالله هر چه زود تر خوب شن!
مامان ها فرشته های روی زمین اند!
مطمئن باشید همه مانشتی ها از ته دل واسه ایشون دعا می کنن!

ان شائ الله هر چه زودتر بهترشن!!!نمی دونم این مادر چه موجودیه .هر چی اعصاب خردی دارم سر مادرم خالی می کنم .بدون اینکه حرفی بزنه...هیچ کس منوتو این جهان جز مادرم نمی تونه تحمل کنه!

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , diligent , hamid1989 , Donna , The BesT , **sara** , ashena1 , elham_sh219 , shoaib.narimani , vesta , hnarghani , elham joon , RASPINA
ارسال: #۱۱۸۸۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ
چقدر حال من خوب نیست

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , azad_ahmadi
ارسال: #۱۱۸۸۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ
چقدر هنر شاد بودن خوب است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۱۸۸۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یه چندروزی بود حتی کامپیوتر رو روشن نکرده بودم...

عزیزم ایشالله حال مامانت خیلی زود خوبه خوب شه الهی آمین

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , M*Gh , fa_shinobi , ashena1 , elham_sh219 , hamid1989 , vesta , hnarghani , elham joon
ارسال: #۱۱۸۸۶
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ
اینترنت رایتل چه دنیایی داره واسه خودش
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۱۱۸۸۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
کاربر vesta امیدوارم حال مادرتون هرچه زودتر خوب بشه و سلامتیشون بدست بیارن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , mohammad.ardeshiri , fa_shinobi , ashena1 , elham_sh219 , hamid1989 , vesta , hnarghani
ارسال: #۱۱۸۸۸
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
این سریال ستایش هم شورشو دراورده ها
اه اه اه
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۱۱۸۸۹
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ

ان شا ا... که هر چه زودتر خوب میشن. من مطمئنم روحیه داشتن شما هم به مادرتون کمک میکنه تا زودتر خوب بشن
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  اینترنت رایتل چه دنیایی داره واسه خودش
..........!!!
مگه رایتل اینترنتم میره؟؟؟ بری تو speedtest میزنه یک نانو بیت بر ثانیه.

اگه جومانجی رو دیده باشید هیچوقت یادتون نمیره. رابین ویلیامز نقش اول مرد بود. زندگی پر پیچ و خمی داشت. کمدین بود و برنده‌ی جایزه‌ی اسکار، گلدن گلوب و گرمی.
آخر عمرش افسردگی گرفته بود و خودکشی کرده.
شاید آخر عاقبت خوبی نداشت اما با لبخندی که سالها بر روی لبان مردم میاورد مطمئنا همیشه به یادش خواهند بود
[تصویر:  290394_220px-Robin_Williams_2011a_%25282%2529.jpg]

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1 , Menrva , **sara** , hamid1989 , diligent , vesta , hnarghani , عزیز دادخواه
ارسال: #۱۱۸۹۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ
خدا همه مریضا، مخصوصا مامان vesta جان را شفای عاجل و کامل عنایت کنه و به این ترتیب دل همه شاد بشه!!!!!

دوستای خوبم! واسه شفای مامان بزرگ منم دعا کنین، دست همتون درد نکنه....

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , **sara** , Menrva , tabassomesayna , sahar bano , نازین , hamid1989 , diligent , vesta , 2star , hnarghani , elham joon
ارسال: #۱۱۸۹۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ

همین حال شمارو من هم دارم...خیلی درکتون میکنم واقعا خیلی حال بد و سختیه وقتی ادم ببینه مادرش جلو چشاش داره اب میشه ،توی بغلت باشه و دعاکنی براش صلوات بفرستی جلوی اشکاتو بگیری تانبینه ناراحت نشه واقعا خدا همیشه مواظب مادروپدرامون باشه همیشه سالم وسلامت نگهشون داره ..
باصبروتوکل به خدا انشاا که حال مادرتون هرچه زودترخوب میشن ازته قلبم دعا میکنم برای مادرتون تا زوده زود خوب بشن...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , sahar bano , **sara** , خانه سبز , M*Gh , نازین , hamid1989 , vesta , hnarghani
ارسال: #۱۱۸۹۲
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ، توسط **sara**.)
اگر وقت و حوصله اش رو داشتید پیشنهاد می کنم مطالب لینک زیر رو بخونید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , fatima1537 , Menrva , maryam.raz , M*Gh
ارسال: #۱۱۸۹۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ق.ظ
بنده امروز با اختیار بلند شدم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , maryam.raz
ارسال: #۱۱۸۹۴
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ق.ظ، توسط virtual girl.)
(۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بنده امروز با اختیار بلند شدم!
تبریک مرا پذیرا باشید جناب Tongue
هی هی همه ی ما ۷ صبح مجبوری پا شده ها ..
ارسال: #۱۱۸۹۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ
گاهی تنها کاری که از دستتان برمی آید این است که:
نه تعجب کنید، نه تفکر، نه تصور و نه تحیر.

فقط نفسی عمیق بکشید
و ایمان داشته باشید که همه چیز آنطور که باید، درست خواهد شد.

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , 2star , hnarghani , **sara** , نارین , M*Gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close