زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۸۸۶
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ق.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ایلده بو آی دنیا دیر
مظلوم حسینیم وای
آغلار خانم زهرا دیر
مظلوم حسینیم وای
لب تشنه لر مولاسینه
بیزدن سلام اولسون
ایام عاشوراسینه
بیزدن سلام اولسون
هم دوغرانان اعضاسینه
بیزدن سلام اولسون
آدم دیر حوا دیر
مظلوم حسینیم وای

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , x86 , ziba.O , vesta , Eternal , hnarghani , mint07 , mahsarad , fatemeh.abbassi@yahoo.com
ارسال: #۱۲۸۸۷
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  پاروی بی قایق!
عاشقشم.

یعنی چطوری؟Angel

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: manam...
ارسال: #۱۲۸۸۸
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ
دوستان محتاج دعاهای خیر و انرژی مثبتتون هستم
یکی از عزیزانم بیمار هست
دعا کنید مشکلش زود حل شه

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , **sara** , vesta , mohaddeseh70 , SaMiRa.e , diligent , Eternal , azad_ahmadi , NP-Cσмρℓєтє , hnarghani , Bache Mosbat , shoaib.narimani , reza 11111 , Pure Liveliness , RASPINA , baran , fatemeh.abbassi@yahoo.com
ارسال: #۱۲۸۸۹
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ
چه کسی دیده لب آب، بسوزدجگری؟
روی دست پدری،جان بسپارد پسری؟
چه کسی دیده که لب تشنه ای ازسوز عطش،آب دردست و ننوشدبه هوای دگری .
فرا رسیدن ایام عزای سالار شهبدان و یاران باوفایش تسلیت باد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Eternal , x86 , RASPINA , mk1992 , fatemeh.abbassi@yahoo.com
ارسال: #۱۲۸۹۰
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط aamitis.)
دلم برای خودم تنگ شده

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , mm123456789 , vesta , Eternal , tabassomesayna , RASPINA , baran , fatemeh.abbassi@yahoo.com
ارسال: #۱۲۸۹۱
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  دلم برای خودم تنگ شده

همیشه غافل از احوال خویشتن بودم
آری دلم برای خودم تنگ میشود گاهی...

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , RASPINA , S - Is , baran , fatemeh.abbassi@yahoo.com
ارسال: #۱۲۸۹۲
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ
گاهی وقتا میشه که اصلا آدم نمیدونه کار درست دقیقا چیه...نمیدونی به خاطر حفظ غرورت کاری رو بکنی یا نه...اگر کاری رو کردی میتونی عواقبش رو تحمل کنی یانه...زیر بار فشارای تصمیماتم له شدم...خدایا صدامو شنیدی؟Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , **sara** , tabassomesayna , vesta , RASPINA , S - Is , baran , fatemeh.abbassi@yahoo.com
ارسال: #۱۲۸۹۳
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دلم امشب بدجور گرفته

بچه ها من فکر کنم از همتون بزرگتر هستم به لحاظ سنی بخاطر این یه چندتا توصیه میکنم، کسی فکر نکنه نسبت بهش دارم بی ادبی میکنم

شب اول ماه محرم و سال قمری هست و اولین شب دلهره و اضطراب بچه های امام حسین ع
بیاین دلمون رو همراهشون کنیم و دهه اول رو حداقل مراعات کنیم
من رو بعد فوت بابام و داداشم دیگه نمیگذاشتن مشکی بپوشم و بخرم همه رو مامان ریخته بود دور ولی پارسال مجبورش کردم قبل محرم برام لباس مشکی خرید و شب اول ماه محرم شروع میکنم و میپوشم
میگن در راه امام حسین هر کاری کنی هفتاد برابر ثوابش رو تو دنیا میبینی
اگر دوست داشتین شما هم دهه اول رومشکی بپوشید
اگر خانومید حداقل دهه اول رو تو آرایشتون مراعات کنید و بیخیال لاک بشید، باور کنید هیچ اتفاقی نمیفته
پسرم هستید هر جور صلاح میدونید مراعات کنید
بیاین حرمت این ماه رو با جون و دل نگه داریم
امشب صدقه بدید، اگر دلتون شکست و اشکتون جاری شد جلوشو نگیرید، که روزیه از سمت خدا... میگن امام حسین ع به نظاره کسی میشینه که براش گریه میکنه
قد خودتون برای امام حسین ع خیریه بدید، حتی شده شکلات بگذارید تو کیفتون و به بچه های تو هیئت یا اتوبوس و .. بدید
از مراسمای دور همی استفاده کنید و تنها نباشید و برای همه دعا کنید، ببخشید پر حرفی کردم
التماس دعا
به نظرم امام حسین از ما نمیخواد براش گریه کنیم حتی فکر نکنم بخواد براش عزاداری کنیم چون عزاداری تنها هیچ فایده ای نداره.. امام حسین شهید شد تا به ما بفهمونه گناه نباید کرد... دروغ نباید گفت و از همه مهمتر غیبت نباید کرد... کدوم از ما این گناه ها رو ترک کردیم؟ کدوم از شما می تونید با اطمینان بگید توی این هفته حتی یک دروغ هم نگفتید؟؟؟ به نظر شما ها امام حسین شهید شد تا ما هر سال یک ماه عزاداری و گریه زاری کنیم و سیاه بپوشیم و بعدش تموم؟
نمیدونم چرا اینقدر سطحی نگر هستیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , tabassomesayna , x86 , vesta , Aurora , Menrva , baran , fatemeh.abbassi@yahoo.com
ارسال: #۱۲۸۹۴
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
محمل لیلی به سرعت می‌بری ای ساربان ***** گر بدانی حال مجنون ناقه را پی میکنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , 10:30 , x86 , vesta , Menrva , fatemeh.abbassi@yahoo.com
ارسال: #۱۲۸۹۵
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  شب اول ماه محرم و سال قمری هست و اولین شب دلهره و اضطراب بچه های امام حسین ع
...
بیاین حرمت این ماه رو با جون و دل نگه داریم

التماس دعا
به نظرم امام حسین از ما نمیخواد براش گریه کنیم حتی فکر نکنم بخواد براش عزاداری کنیم چون عزاداری تنها هیچ فایده ای نداره.. امام حسین شهید شد تا به ما بفهمونه گناه نباید کرد... دروغ نباید گفت و از همه مهمتر غیبت نباید کرد... کدوم از ما این گناه ها رو ترک کردیم؟ کدوم از شما می تونید با اطمینان بگید توی این هفته حتی یک دروغ هم نگفتید؟؟؟ به نظر شما ها امام حسین شهید شد تا ما هر سال یک ماه عزاداری و گریه زاری کنیم و سیاه بپوشیم و بعدش تموم؟
نمیدونم چرا اینقدر سطحی نگر هستیم
حفظ حرمت یعنی همینا که گفتید

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۲۸۹۶
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ
خدایا اینقدر دلم امشب گرفته
دلم میخواد بمیرمConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna
ارسال: #۱۲۸۹۷
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ب.ظ
کاش یکی بود وقتایی که آدم خسته و بی حوصله بود مینشست روبه روت، تو حرف میزدی اونم سوال نمیکرد، فقط تایید میکرد و سر تکون میداد میگفت میدونم چی میگی، درکت میکنم..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , vesta , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۱۲۸۹۸
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  دلم برای خودم تنگ شده
آخی..منم احساس کردم دلم برا خودم تنگ شده
کسی که رویاها داشت ولی الان ......خیلی چیزا تغییر کرده.نمی دونم دارم بزرگتر میشم طوری که کارها را از سر عجله انجام ندم
یا بی انگیزه که این جوری در سکون راکد نشستم....نمی دونم .........یه جورایی آروم شدم رفتم توپیله تنهایی خودم ........درحالی که با خودم غربیه ام
انگار منم خودم را رها کردم
خودم را به حال خودم گذاشتم و اصلا از خودم حساب نمی کشم.توقعی ندارم از خودم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۲۸۹۹
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ
+.اون کسی باش که دلت می خواد باشی..
-.شاید تو دنیای تو بشه ولی تو دنیای من نمیشه...
+.پس دنیاتو عوض کن!

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Happiness.72
ارسال: #۱۲۹۰۰
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
آقا من یه جمله از استاد فاطمی نیا شنیدم گفتم نقل کنم ایشون هم به واسطه علامه طباطبایی و ایشون هم از استادشون سید علی آقا قاضی نقل کرده بودن : (( تمام خیرها از مسیر امام حسین عبور میکند , پیشکار ایشان هم حضرت ابالفضل العباس است)).
بحث ادب و معرفت مطرح هست , من امروز مشکی نپوشیدم چون هنوز لیاقت عزاداری اباعبدالله الحسین رو ندارم ولی حداقل سعی میکنم یه گناه کمتر کنم و یه کار خوب بیشتر , شکی در دستگاه امام حسین علیه السلام نیست ولی آیا ایشان از ما گریه میخواهد ؟ نه بندگان خدا(اول به خودم میگم ) , این گریه ها به درد خودمون و آخرتمون میخوره تا یه کم از بار گناهامون سبک کنیم و به حالت معنوی دست پیدا کنیم.
دستیابی به معرفت و ادب و شخصیت الهی از طریق اباعبدالله بسیار سریع تر است از میانبرهای غیرمعقول.
اینکه ما بتونیم درسهامون رو خوب بخونیم و در آینده برای بشریت علی الخصوص مملکت خودمون مثمر ثمر باشیم بهتر است از افراط در عزادرای هایی که گاهی اوقات تا نیمه شب طول میکشد و باعث اذیت و آزار مردم و همنوعانمان میشود.به نظر من اباعبدالله الحسین از من نوعی که یه دانشجو هستم میخواد حسینی باشم تا هیاتی , چون گاهی اوقات هیات ها امام حسین رو طوری جلوه میدن که خودشون میخوان نه اونطوری که مرضی سالارشهیدان است.
امیدوارم مفید بوده باشه

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmiriManesh , $0me0ne

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close