زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۹۰۱
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کاش یکی بود وقتایی که آدم خسته و بی حوصله بود مینشست روبه روت، تو حرف میزدی اونم سوال نمیکرد، فقط تایید میکرد و سر تکون میداد میگفت میدونم چی میگی، درکت میکنم..

آخ ک گل گفتی...بعضی ها فکر میکنن نیاز به مشاور داری در صورتی که فقط همین قضیه تموم درداتو مداوا میکنه...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , tabassomesayna , RASPINA
ارسال: #۱۲۹۰۲
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ ق.ظ
دوستان میشه یه سر به لینک زیر بزنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر کمک کنید ممنونتون میشم.
ارسال: #۱۲۹۰۳
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ
هرگاه بتوانم بعد از هر شکست لبخند بزنم شجاع خواهم بود

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , vesta , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۲۹۰۴
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ
خدایا..خدا جونم
می دانم که بی عیب نیستم
می دانم که گاهی تو را فراموش میکنم
می دانم که ایمانم دچار لغزش شده
می دانم گاهی در برابر ازمونهای زندگی خونسردی ام را از دست می دهم
اما از اینکه مرا بی قید و شرط دوست داری و فرصت دیگری بخشیدی تا از نو اغاز کنم
سپاسگذارم…مرسی خدا جون

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , RASPINA , mohaddeseh70 , x86 , mehrdad_tclh
ارسال: #۱۲۹۰۵
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط vesta.)
بعد چند ماه که دنبال درک تفاوت دو تاچیز با هم بودم الان احساس میکنم درکش کردمShy حس خوبیه. البته امیدوارم درست باشهTongueBig Grin
********************************************************************************​************
دوستان من عادت به کار زیاد با کامپیوتر ندرام یعنی چشمم اذیت میشه
راهکار بهم بدید، چیکار کنم چشمم اذیت نشه، سوزش چشم میگیرم و زود خسته میشه. البته موقع کار با سیستم عینک آنتی رفلکس میزنم
شماها چیکار میکنید؟

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۲۹۰۶
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بعد چند ماه که دنبال درک تفاوت دو تاچیز با هم بودم الان احساس میکنم درکش کردمShy حس خوبیه. البته امیدوارم درست باشهTongueBig Grin
********************************************************************************​************
دوستان من عادت به کار زیاد با کامپیوتر ندرام یعنی چشمم اذیت میشه
راهکار بهم بدید، چیکار کنم چشمم اذیت نشه، سوزش چشم میگیرم و زود خسته میشه. البته موقع کار با سیستم عینک آنتی رفلکس میزنم
شماها چیکار میکنید؟

منم قبلاً این مشکل داشتم گذشته ازینکه کفش تن توک خریدم Big Grin یه نرم افزار روی سیستمم نصب کردم که اسمش یادم نیس الان ولی یه تایم بندی واسش تنظیم میکردم و بعد از اون زمان چیزی شبیه یه الارم روی صفحه مانیتورم ظاهر میشد و میگفت مثلاً ۱۵ ثانیه به پنجره نگاه کن-تو این ۱۵ ثانیه هم از صفحه کنار نمیرفت_ یا اینکه میگفت بالا پایین نگاه کن و خلاصه ازین ورزشای این مدلی.... از غرق شدنم در کامپیوتر جلوگیری میکرد و باعث میشد چند ثانیه هم که شده به چشام استراحت بدم!Big Grin بنظرم خوبه! چون سوزش چشم من واسه کار مدام و بی وقفه بود! این بهش کمک میکرد.Wink
ارسال: #۱۲۹۰۷
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ
ممنون. اسمش نارسیس هست داشتمش
اما برای من اثر نکرد، آخه وقتی کارم زیاده نمیتونم پشت میز باشم و میام رو زمین Smile ، اونم ورزشاش پشت میزی هست و هی وسط کار آلارم میده و تمرکزم رو بهم میزنه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۲۹۰۸
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ممنون. اسمش نارسیس هست داشتمش
اما برای من اثر نکرد، آخه وقتی کارم زیاده نمیتونم پشت میز باشم و میام رو زمین Smile ، اونم ورزشاش پشت میزی هست و هی وسط کار آلارم میده و تمرکزم رو بهم میزنه

پس فک کنم راهی نداری جرینکه تن توک رو امتحان کنی Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , S - Is
ارسال: #۱۲۹۰۹
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستان من عادت به کار زیاد با کامپیوتر ندرام یعنی چشمم اذیت میشه
چشماتون ضعیفه احتمالن، ۰/۲۵، منم همین طوری بود، عینک زدیم، درست شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , virtual girl
ارسال: #۱۲۹۱۰
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ
شما تا حالا چطوری با کامپیوتر کار می کردید؟
ارسال: #۱۲۹۱۱
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما تا حالا چطوری با کامپیوتر کار می کردید؟
این سوال از من هست؟

ارسال: #۱۲۹۱۲
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۰۲ ب.ظ
کلا مهندسا عینکی هستنBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۲۹۱۳
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۰۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما تا حالا چطوری با کامپیوتر کار می کردید؟
این سوال از من هست؟
بله
ارسال: #۱۲۹۱۴
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ﺍﻣﺎﻡ ﺣﺴﻴﻦ ﻋﻠﯿﻪ ﺍﻟﺴّﻼ‌ﻡ ﻓﺮﻣﻮﺩﻧﺪ:

ﺍِﻥَّ ﺍﻟﻨّﺎﺱَ ﻋَﺒﻴﺪُ ﺍﻟﺪُّﻧْﻴﺎ ﻭَ ﺍﻟﺪِّﻳﻦُ ﻟَﻌْﻖٌ ﻋَﻠﻰ ﺍَﻟْﺴِﻨَﺘِﻬِﻢْ ﻳَﺤﻮﻃﻮﻧَﻪُ ﻣﺎ ﺩَﺭَّﺕْ ﻣَﻌﺎﺋِﺸُﻬُﻢْ ﻓَﺎِﺫﺍ ﻣُﺤِّﺼﻮﺍ ﺑِﺎﻟْﺒَﻼ‌ﺀِ ﻗَﻞَّ ﺍﻟﺪَّﻳّﺎﻧﻮﻥَ؛

ﺑﻪ ﺭﺍﺳﺘﻰ ﻛﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻨﺪﻩ ﺩﻧﻴﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺩﻳﻦ ﻟﻘﻠﻘﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺁﻧﻬﺎﺳﺖ، ﺗﺎ ﺟﺎﻳﻰ ﻛﻪ ﺩﻳﻦ ﻭﺳﻴﻠﻪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺁﻧﻬﺎﺳﺖ، ﺩﻳﻦ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭ ﭼﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﻌﺮﺽ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﻴﺮﻧﺪ، ﺩﻳﻨﺪﺍﺭﺍﻥ ﻛﻢ ﻣﻰ ﺷﻮﻧﺪ.

وای به حال ما !!!

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , ziba.O , vesta , x86
ارسال: #۱۲۹۱۵
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ب.ظ
گوشزد کرده بودم ؛ گفته بودم که اگر کوهی از هیزم های شعله ور میبینی تو دیگر هیزم نباش
گفته بودم حتی اگر سرزمینی وسیع از ابرهای تیره میبینی تو دیگر دلیلی نباش برای تاریکی
گفتی "باشد" امّا من، حقیقت را نشنیدم و دلم شکست و سرخورده شدم و مایوس و کالبدت را ترک گفتم.
وقتی نبودم تو سایه شدی ، سیاه شدی ؛ تیره شدی و تار شدی ؛ هیزم شدی و در نهایت خاکستر شدی ...
خاکستری بی جان ، بی روح ، بی نور
خبر از تو آوردند برایم ؛ گفتند که بیمار است ، گفتند که چاره دست من است و در غیر این صورت تو میمیری

و منِ بی غرور بارم را بستم ، و من دلتنگ بارم بستم و به بالینت آمدم و جان به جان برگشت.
صدایت کردم ، صدایم شنیدی ، چشم هایت باز شد گفتی: آه نیاید آن روز که کسی از خلاء نبودت به زیبایی بودت پی ببرد.
و سخت به آغوشم کشیدی
و تو گفتی که مرا ترک نکن تا هستم
و در دلم گذشت : این من نبودم که تورا ترک گفت بلکه تو مرا راندی
اما به زبان گفتم که باشد

می دانستم که اینها زودگذر است و با من ماندنت دیری نمی پاید و سستی دوباره بردلت چیره می شود و عزمم برآن جزم شد که به نور برسانمت

و دستت را محکم در دستم حلقه کردم و به سمت او راهی شدیم
در راه از سرزمین رکوع گذشتیم
سجده را رد کردیم
در بلادِ بکاء سخت گریستیم و سپس از آن عبور کردیم
و چه آه ها کشیدیم در میکده های میان راه
تو پرسیدی کیست این نور آسمان ها و زمین که می گویی؟ ، که برای رسیدن به او اینهمه مسیر باید طی کنیم!
گفتمت صبر کن تا خودت ببینی

بالاخره رسیدیم
باب منزلش طبق معمول باز بود ، لکن از روی ادب ابتدا در زدم و سپس هر دو وارد شدیم

وقتی که او را دیدی ترس در تو موج زد و این را از چشمانت خواندم و گفتی که کار من نیست دوستی با این "بهتر از دوست" و میترسم که به آنی از روی سهو هم که شده او را از خودم برنجانم
و من گفتم که او بسیار بخشنده است
گفتی: میترسم که از من خوشش نیاید
و گفتم که او مدت هاست عاشق توست و تو به سویش نیامده بودی
گفتی: میترسم که شک به سراغم بیاید
و گفتم او پاسخگوی تمام شک های توست
.
.
.
از هر در بهانه وارد شدی و من خسته از پاسخ گویی به تو فریاد زدم که او توبه پذیر است توبه پذیر است توبه پذیــــر ...
و تو ساکت ماندی ... بعد پذیرفتی

حال که چند روزی ازآن ایام میگذرد خشنود میشوم آن هنگام که خشنودی تورا میبینم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close