زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۵۵۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ
وستا تولدت مبارک
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , fatemesoleimani , diligent , RASPINA , vesta , **sara** , sara9009
ارسال: #۲۶۵۵۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط samane .gh.)
چغد این روضاای آخر ثال مذخرفن

هوسلح آدم رو صرر میبره

حمح در هال دوییدنن

ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۶۵۵۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ
چه جالب این اواخر همه از درس و مشق فرار کردن تازه برای من شروع شده بسیار فشرده بسیار تا حالا اینجوریشو ندیده بودم هیچ جوری هم کنار نمی آن موندم چیکار کنم آخه من اینجا چیکار می کنم .....
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۲۶۵۵۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
هیچ‌وقت اسفند را دوست نداشتم.
نه حال و هوای خرید کردنش را دوست داشتم نه این هول و ولا و تکاپویی که به جان آدم می‌اندازد!

ما آدمها توی اسفند بیشتر از هر وقت دیگری خسته‌ایم اما نمیدانم چرا به جای اینکه نفسی تازه کنیم، سرعت‌مان را بیشتر و بیشتر می‌کنیم تا هر طور شده مثل قهرمان دوی ماراتن، از خط پایان این ماه عجیب و غریب بگذریم!

اسفند را باید نشست
باید خستگی در کرد
باید چای نوشید...

یازده ماه تمام، دردها، رنج‌ها و حتی خوشی‌ها را به جان خریدن که الکی نیست، هست؟!

چطور می‌شود با حجم این خاطرات و دلتنگی‌هایی که روی دلم آدم سنگینی می‌کنند، مغازه‌های هفت‌تیر را گشت یا قیمت فلان مانتو را با مغازه دیگر مقایسه کرد؟!

اصلا مگر می‌شود انقدر ساده حجم این بغض را که تمام این ماه‌های سال گوشه دلت نشسته است، نادیده گرفت؟
بغضی که هر آن، منتظر است تا از یک جایی خودش را پرت کند بیرون...

اسفند را نباید دوید
اسفند را باید با کفش‌های کتانی، قدم زد!

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA , **sara** , salam5 , MajidManesht2012 , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۵۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ
......... ( بعضی وقتا بیشتر از نقطه چین نمی تونه باشه )
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۲۶۵۵۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ
یکم دیره ولی باید بگم

قبلنا هم شرایط سخت بوده
ولی میساختن زندگی رو

اگه دخترخانوما یکم جلوی تجملات و رسم و رسوم پر خرج خانواده وایسن و آقا پسرا هم همینطور
هنوزم میشه به ازدواج فکر کرد

برام جالبه که وام ازدواج میگیرن که بتونن یه گوشه ای از مراسم عروسی رو تامین کنن نه اینکه باهاش زندگی شونو شروع کنن
....
امیدوارم سال بعد این موقع همه بچه های این تاپیک از ازدواج موفقشون صحبت کنن نه چیز دیگه : ))

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , **sara** , khayyam , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۵۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  اینووووو یه ماه بود پست نذاشته بود، بحث ازدواج شد پیداش شد Big Grin
گفتم در راه مقاله خودت رو شهید کردی. یا چون گفتی میخوای امریه بگیری، دیگه آفتابی نشدی که بعداً سر ویزا گرفتن کله پا نکننت Big Grin راستی آقا من دوباره پرسیدم گفتند اگه بدونند امریه سپاه بودی همونجا پاسپورتت رو سوراخ میکنند :دی اما نمیدونند! مگه اینکه مثلاً پروژه ت خفن بوده باشه و محض خودشیرینی قبلاً توو رزومه ای جایی نوشته باشی!

نه بابا، فعلا کار و پول در اولویته Smile
اپلای هم که کرکرشو کشیدیم پایین، کلا تحصیلات دکتری رو بوسیدیم گذاشتیم کنار Smile))
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , همیلا
ارسال: #۲۶۵۵۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ق.ظ، توسط x86.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , fo-eng , diligent , Parisa-SH , Ms. Saba , The BesT , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۵۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ق.ظ
دوستان میشه از خدا برام صبر و ایمان بخواین

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , afrooz-OMD , Saman , A V A , x86 , Parisa-SH , **sara** , Ms. Saba , Aurora , salam5 , fatemesoleimani , Pure Liveliness , sara9009 , soheila-zd , amineh89 , nina69 , Bahar_HS , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۵۶۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
ماهی تُنـــگ شدم باکَـم نـیـسـت
گـر نـگـاه تـو نبـاشـد چـه کـنــم...
................................................
لدفن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

................................................
...
ماهی منه...فایتره

فایل‌(های) پیوست شده

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Ms. Saba , Pure Liveliness
ارسال: #۲۶۵۶۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
شاید ادمایی که بهشون میگیم مثلا فلان یا بسان هستن یه روزی از ما بهتر بودن بعد سر یه اتفاق یا اتفاقهایی عوض شدن سخته که کسی خوبیهاشو در گذر زمان که نه صرفا بلکه در گذر اتفاقات حفظ کنه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , x86 , Parisa-SH , diligent , **sara** , Aurora , salam5 , fatemesoleimani , sara9009 , nina69
ارسال: #۲۶۵۶۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  "اگر به دو راهی انتخاب مقام و ثروت یا علم و دانش رسیدند، راه علم و دانش را انتخاب کنند، چون تمام ثروتها و مقامها زودگذر و از بین رفتنی هستند، در حالی که راه علم و دانش راهی است که تا آخرین لحظه عمر می‌توانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید." (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

امسال یکی از دوستام که ۳۰ سالشه اپلای کرد و از دانشگاه های واترلو، آستین، و ایموری پذیرش گرفت و داره میره. از ۲۰ سالگیش هم سر کار بوده و سر کار با هم آشنا شدیم. وقتی دیدم تو این سن داره میره فهمیدم که یه چی هست که داره میره، چون اینجا خیلی بیشتر پول در میاره.
بله، توی این زمینه من کم فکر نکردم، بلکه کچل شدم Smile
ولی به شخصه فعلا اون چیزی که بهم لذت میده توی دکتری خوندن اون ور نیست، اصلا توی دکتری نیست! من اگه یه روزی بخوام برم خارج، که میرم، واسه کار و مهاجرت میرم که حقوقی که میگیرم بالا باشه، هر چند شرایط رفتن اصلا جور نیست.
الان من آشنایانی دارم که اپل و linkedin دارن کار میکنن و درسته که حقوق بالایی میگیرن ولی باز کارمند هستن، من بیزینس خودم رو بتونم راه بندازم خیلی واسم لذت بخشه و اتفاقا این تفکرا هم بیشتر به خاطر این هست که رفتم سر کار و دیدم آدمایی رو که دارن ۳۰۰ نفر رو نون میدن و یه لیسانس دارن.

خلاصه زندگی تا ۳۰ سالگی اونم با پولی که دانشگاه خارج بهت میده(ماکزیمم ۳۰ تا در سال مثلا ) خیلی چیزی ازش بیرون نمیاد و به هزینه ای که اینجا چه مالی و چه روحی باید بدم اصلا نمی ارزه ، حداقل واسه من.

سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , crevice
ارسال: #۲۶۵۶۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ق.ظ
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
و دلم بس تنگ است
بی خیالی سپر هر دردی است..

Don't regret anything that ever made you smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , shamim_70 , Pure Liveliness , fatemesoleimani
ارسال: #۲۶۵۶۴
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ ق.ظ
هنوز عید نشده ماهیه ما عمرشو داد به شما -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , The BesT , sara9009
ارسال: #۲۶۵۶۵
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ق.ظ
ﺟَﮏ : ﺳﯿﻠﻮﯾﺎ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﻧﮑﺸﯽ ؟
ﺳﯿﻠﻮﯾﺎ : ﻧﻪ ﻧﻤﯿﺸﻪ ... ﺷﺎﯾﺪ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺑﻤﯿﺮﻡ ﺣﺴﺮت اینو ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﻧﮑﺸﯿﺪﻡ .
ﺟﮏ : ﺁﻫﺎﻥ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﮔﻪ ﺑﮑﺸﯽ ﺣﺴﺮﺕ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﺩﯾﮕﻪ ؟
ﺳﯿﻠﻮﯾﺎ : ﺁﺭﻩ ﺩﺭﺳﺘﻪ ﺣﺴﺮﺕ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺍﻣﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﮐﺒﺪ ﺭﻭ
ﺣﺘﻤﺎ ﺩﺍﺭﻡ .
ﺟﮏ : ﺧﺐ ﺑﺮﺍﯼ ﭼﯽ ﻣﯿﮑﺸﯽ ؟
ﺳﯿﻠﻮﯾﺎ : ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺣﺴﺮﺕ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ؛ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﺩﺭﺩِ ﺭﻭﺣـﯽ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺯ جسـمِ

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Pure Liveliness , MajidManesht2012 , tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close