زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۵۳۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط diligent.)
.........

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۶۵۳۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  می خواستم یه چیزی رو درباره ازدواج بگم بعد فکر کردم دیدم پستم جنجال ایجاد می کنه بهتره نگم ...
ولی اینو قاطعانه می گم بیش از ۹۰ درصد مجردهای این سایت دوست دارن ازدواج کنن ولی چون مهندس شدن نمی تونن بگن خخخخ
غیر مستقیم می گن ! درس و ادامه تحصیل بهانه است فردا میبینی سنت بالای ۳۰ هست هنوزم موندی ازدواج کنی یا نه هر چقدر سنت بالاتر می ره احساساتت کمتر و مشغله های ذهنی بیشتر !

چی می گی عآمو دلت خوشه
همه هشتشون گرو نهشونه ! کی جرأت می کنه به ازدواج فکر کنه !
من هنوز تو کف اینم این دوستانی که میان راجع به ازدواج بحث می کنن چه دلی دارن !
من حتی جرأت فکر کردن بهش رو هم ندارم. همیشه از فکر کردن بهش فرار می کنم .
بی خیال باشیم بهتره
بی خیالی هم عالمی داره !
ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد ... بزن بر طبل بی عاری که آن هم عالمی دارد ....

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , shamim_70 , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۳۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ق.ظ، توسط x86.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
---
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara** , afrooz-OMD , RASPINA , Parisa-SH , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۳۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ
خدایا وقتی برای یه چیزی بیش از حد صبر کنیم دیگه از مزه میفته ها. حالا از ما گفتن بود!
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , arezoo174 , diligent , tabassomesayna , afrooz-OMD , Riemann , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۴۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ
ما زن ها با خود ، چه کردیم که صبح ها بجای تحسین خودمان در آینه چروک صورتمان را ، لکه ی جدید روی گونه هایمان را ، سیاهی دور چشم هایمان را دیدیم و خیلی وقت ها از خودمان بدمان آمد ...
از خودمان خسته شدیم و از مورد توجه قرار نگرفتن ترسیدیم ، آنقدر ترسیدیم که باورمان شد باید برای دوست داشته شدن ، صورتمان چروک نداشته باشد ، لکه های گونه هایمان از بین بروند ، ابروهایمان همیشه تمیزو قرینه باشد ، صبح ها به محض بیدار شدن از خواب آرایش داشته باشیم ، زیبا شویم ، عمل کنیم ، خودمان نباشیم ، آنقدر از دوست داشته نشدن ترسیدیم که یادمان رفت زن ها هم حق دارند بعضی روزها خودشان باشند ، با صورتی رنگ پریده و خسته ، با چشم هایی بدون آرایش و ریز ، با ابروهای پر و لب هایی بی رنگ، با هرچیزی که برای خودشان است اما زیبای زیبا...
یادمان رفت برای خودمان زندگی کنیم ، تصویرمان را در آینه ببوسیم ، عاشق خودمان باشیم حتی با خال نا به جای روی پیشانی و لکه های کهنه ی مانده بر پوست ...
غم انگیز است که آینه ها میتوانند کابوس خیلی از زن ها باشند ، زن هایی که فکر میکنند خود واقعیشان زیبا و دوست داشتنی نیست و نباید از خودشان عکس بگیرند ، نباید با دقت به چشم ها و لب ها و ابروهایشان نگاه کنند چون میتوانند ایرادهای عجیب و غریب از خودشان بگیرند و به بدعکسی خود ایمان بیاورند ...بلأخره یکجای کار باید این کابوس به پایان برسد ..کم کم باید صبح که بیدار شدیم ، به صورت بدون آرایش و تمیزمان در آینه لبخند بزنیم ، موهایمان را صاف و ساده شانه کنیم، از خودمان عکس بگیریم و به لبخندهای عمیقمان افتخار کنیم، حتی اگر خسته بودیم بازهم مطمئن باشیم دوست داشتنی ترین موجود دنیا زنیست که زیبایی أش را باور دارد ...
......
بلأخره یک روز
زن ها
باید
با آینه ها آشتی کنند !

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , diligent , khayyam , salam5 , nlp@2015 , tabassomesayna , Parisa-SH , MajidManesht2012 , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۴۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط Mina_J.)
خوش به حالشون
همه بچه ها رفتن راهیان نور
من موندم و حوضم،
از وقتی تصمیم گرفتم آدم بشم، خیلی دوسشون دارم
شهدارو میگم
ولی فک کنم اونا زیاد از من خوشش نمیاد
کاش شهدا منم دعوت میکردن برم زیارتشون
امروز یه دوستی یه ایمیلی فرستاد خیلی دلم شکست

فرستاده بود:

" میخواست برای عروسیش کارت دعوت بنویسه اوّل رفته بود سراغ اهل بیت

یک کارت نوشته بود برای امام رضا (علیه السلام) مشهد
یک کارت برای امام زمان (ارواحنا فراه ) مسجد جمکران
یک کارت هم به نیّت حضرت زهرا (سلام الله علیها) انداخته بود توی ضریح حضرت معصومه

قبل از عروسی بی بی اومده بود به خوابش فرموده بود
"چرا دعوت شما را رد کنیم ؟ چرا به عروسی شما نیایم ؟ کی بهتر از شما ؟ ببین همه آمدیم ، شما عزیز ما هستی"

سردار شهید مصطفی ردّانی پور - فرمانده قرارگاه فتح
متولد ۱۳۳۷، فرزند میرزا علی
شهادت : ۱۵/۵/۱۳۶۲ ، والفجر ۲ ، حاج عمران ، مفقودالجسد
منبع : کتاب یادگاران شهید ردانی پور"

که یک عمر چه غافل بودیم....
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , blackhalo1989 , RASPINA , so@ , fatemesoleimani , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۴۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یک شرکت معتبر
حقوق مکفی
شرایط کاری خوب
...

کارفرمای عزیز شما اگه شرایطت خوب بود مجهول نمینوشتی.

فکر نکنید چون ایرانه یا شرکت خصوصیه باید رو هوا باشد یا داغون باشه.
من شرکت خصوصی میشناسم حقوقش دیر نمیشه. شرکت خصوصی میشناسم از من نه چک گرفت و نه سفته، گفت اگه دلت اینجا باشه خودت میمونی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , salam5 , diligent , tabassomesayna , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۴۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یکی یکی هدفارو کوچیک میکنیم، بلکه راحت تر بشه زندگی کرد Smile

چند شب پیش هم با چند تا از دوستای داداشم رفتیم بیرون، همه دکتری و تهِ رشته ی خودشون بودن خداییش، ولی هنوز اندر خم ازدواج بودن، خیلی ناراحت شدم :|
چهار تا آدم درست و حسابی هم که پیدا میشه، وضعشون اینطوریه ...

اینووووو یه ماه بود پست نذاشته بود، بحث ازدواج شد پیداش شد Big Grin
گفتم در راه مقاله خودت رو شهید کردی. یا چون گفتی میخوای امریه بگیری، دیگه آفتابی نشدی که بعداً سر ویزا گرفتن کله پا نکننت Big Grin راستی آقا من دوباره پرسیدم گفتند اگه بدونند امریه سپاه بودی همونجا پاسپورتت رو سوراخ میکنند :دی اما نمیدونند! مگه اینکه مثلاً پروژه ت خفن بوده باشه و محض خودشیرینی قبلاً توو رزومه ای جایی نوشته باشی!

(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  .........
خخخخ من یادمه نوشته بودید کسی اینجا کتابخون حرفه‌ای هست میخوام مشورت بگیرم Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , gogooli , Pure Liveliness , Riemann
ارسال: #۲۶۵۴۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط vesta.)
این نیز میگذرد

موقع دعا کردن، یاد منم باشید

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , sara9009 , Pure Liveliness , diligent , RASPINA , A V A , Parisa-SH , **sara**
ارسال: #۲۶۵۴۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  خخخخ من یادمه نوشته بودید کسی اینجا کتابخون حرفه‌ای هست میخوام مشورت بگیرم Cool
بله ماشالا حافظه نیست که Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۶۵۴۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ
گاهی همان کسی که دم از عقل می زند در راه هوشیاری مست می رود
گاهی غریبه ای که بسختی به دل نشست وقتی که قلب خون شده بشکست می رود

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , gogooli , diligent , sara9009 , samane .gh , RASPINA , **sara**
ارسال: #۲۶۵۴۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
همیشه آخر هر چیز خوب میشود
اگر نشد بدان
هنوز آخر آن نرسیده ..................!
چارلی چاپلین

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , Pure Liveliness , fo-eng , RASPINA , **sara**
ارسال: #۲۶۵۴۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  خخخخ من یادمه نوشته بودید کسی اینجا کتابخون حرفه‌ای هست میخوام مشورت بگیرم Cool
بله ماشالا حافظه نیست که Big Grin
بدانید و آگاه باشید که چشم های ناظر مخفی در مانشت بیش از اینهاست. TongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , fatemesoleimani , diligent , afrooz-OMD , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۴۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ
دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست / همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
قطره‌ی اشک علی تا به ته چاه رسید / چاه فهمید که کسی همچو علی تنها نیست
شهادت حضرت فاطمه(س) تسلیت باد

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , amineh89 , Pure Liveliness , x86 , RASPINA , salam5 , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۵۵۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
بعضی از کاربرا هم هستن واسه تولدشون مدیر بیلبورد میزنه
اشاره به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم نباشه
Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , gogooli , Pure Liveliness , diligent , vesta , **sara** , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close