زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۸۲۶
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  آیا این کار درسته که اثبات یک قضیه ریاضی در یه مقاله ۱۶ خط فرمول بدون یک کلمه توضیح به زبان طبیعی باشه ؟ :|
بله کار درستی است Smile
دانشجو باید اذیت بشه Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , emahii , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۸۲۷
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  طرفدارای من [تصویر:  371527_4.gif] [تصویر:  371437_21.gif] این پست رو لایک کن اگه به ۱۰ رسید یه دست نوشته از اخوان ثالث میذارم حال کنید [تصویر:  371437_19.gif]

خب عکس به رو صورت لینک میذارم تا واسه همه باز نشه و فقط کسایی که لایک زدند ببینند، یعنی ایشون:
BashirXm , Riemann , IT.girll , F@gh@ , gogooli , m.teymourpour , RASPINA , barabox , pure liveliness , tabassomesayna

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه کسای دیگه حرام است Cool مخصوصاً اونایی که دیدند و لایک نزدند (مشخصه کیا هستند) Big Grin
بچه‌های خوبی باشید بیشتر هنرنمایی می‌کنم Big GrinBig Grin

پی‌نوشت: استثناً این سری بازدید برای عُموم مجاز می‌باشد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , IT.girll , blx , Pure Liveliness , sa_ra , termeh93 , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۸۲۸
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ، توسط IT.girll.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  طرفدارای من [تصویر:  371533_4.gif] [تصویر:  371437_21.gif] این پست رو لایک کن اگه به ۱۰ رسید یه دست نوشته از اخوان ثالث میذارم حال کنید [تصویر:  371437_19.gif]

خب عکس به رو صورت لینک میذارم تا واسه همه باز نشه و فقط کسایی که لایک زدند ببینند، یعنی ایشون:
BashirXm , Riemann , IT.girll , F@gh@ , gogooli , m.teymourpour , RASPINA , barabox , pure liveliness , tabassomesayna

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه کسای دیگه حرام است Cool مخصوصاً اونایی که دیدند و لایک نزدند (مشخصه کیا هستند) Big Grin
بچه‌های خوبی باشید بیشتر هنرنمایی می‌کنم Big GrinBig Grin
خیلیییی قشنگ بود.
ابرهای عالم شب و روز در دلم میگریند! : (
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۱۸۲۹
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ق.ظ، توسط vesta.)
عجب!!!!!!!!!!!!!!

پ.ن: عید همگی مبارک

پ.ن: امروز کنارم یه شاسی بند وایساده بود، سقف داده بود کنار و داشت هوا میخورد که الهییییییییی اون هوا.... نوش جونش بشه Shy منم دیشب پایتخت رو دیده بودم، وااااااااااااای شیطنتم گرفته بود، میخواستم شیشه رو بدم پایین مثل رحمت گیر بدم که ۲۰۰۸ یا ۹، صندلیهای عقب کولر دارن و .... به زور خودم رو به راه راست هدایت کردمTongueBig Grin

پ.ن: ایکاش یه روزی برسه که آدما رو با خط کش خودمون نسنجیم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , emahii , sa_ra , blx , kora , IT.girll , **sara** , Pure Liveliness , RASPINA , tabassomesayna , Menrva , salam5 , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۸۳۰
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط kora.)
امروز(چهارشنبه) تهران گرم نبود که جهنم بود! باد که مثلا میومد انگار سشوار داغ بگیرن تو صورت احساس میکردم الان که صورتم پوستش عین پلاستیک تو حرارت آب شه! خدایی من امروز کلی به فکر جهنم افتادم! به نظرم خوبه اردوی توجیهی بزارن واسه ملت که جهنم رو از نزدیک لمس کنن!Big GrinBig GrinBig Grin بیشتر از کتاب دینی مدرسه ها جواب میده!Big Grin به ویژه آلودگی هواشم کلا به ادم حس خفگی رو میده!Sleepy از شدت گرما استخون درد گرفتم!SadTongue برای شما هم پیش اومده یه هو کارای اضطراری می افته تو بدترین شرایط! مثلا من هر وقت مریض میشدم سخت ترین امتحان طول ترم رو هم داشتم! یا هر وقت با استاد ی که خیلی رو زمان حساس بود و کسی رو بعد خودش راه نمیداد کلاس داشتم ! یا مترو خراب میشد! یا اسانسور گیر میکرد! یا تاکسی گیر نمیومد .و ... و من دیر میرسیدم و با چهرهی ترسناک لولو مانند استاد مواجه میشدم! امروزم که خیلی گرم بود از این سر شهر میدوییدم اون سر شهر !UndecidedBig GrinBig GrinBig Grin میدونم خیلیییییییییییییی خوش شانسمCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , software94 , RASPINA , IT.girll , Menrva , salam5 , Pure Liveliness , kingmax , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۸۳۱
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ ق.ظ
توصیه میکنم هر کی بیدار هست، دیدن ماه رو از دست نده
واقعا زیباست

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , so@ , RASPINA , IT.girll , tabassomesayna , kingmax
ارسال: #۲۱۸۳۲
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ ق.ظ، توسط software94.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  توصیه میکنم هر کی بیدار هست، دیدن ماه رو از دست نده
واقعا زیباست

من بیدارم اما نگاه کردم نبودUndecided.سعادت نداشتم این ماه.

(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  امروز(چهارشنبه) تهران گرم نبود که جهنم بود! باد که مثلا میومد انگار سشوار داغ بگیرن تو صورت احساس میکردم الان که صورتم پوستش عین پلاستیک تو حرارت آب شه! خدایی من امروز کلی به فکر جهنم افتادم! به نظرم خوبه اردوی توجیهی بزارن واسه ملت که جهنم رو از نزدیک لمس کنن!Big GrinBig GrinBig Grin بیشتر از کتاب دینی مدرسه ها جواب میده!Big Grin به ویژه آلودگی هواشم کلا به ادم حس خفگی رو میده!Sleepy از شدت گرما استخون درد گرفتم!SadTongue برای شما هم پیش اومده یه هو کارای اضطراری می افته تو بدترین شرایط! مثلا من هر وقت مریض میشدم سخت ترین امتحان طول ترم رو هم داشتم! یا هر وقت با استاد ی که خیلی رو زمان حساس بود و کسی رو بعد خودش راه نمیداد کلاس داشتم ! یا مترو خراب میشد! یا اسانسور گیر میکرد! یا تاکسی گیر نمیومد .و ... و من دیر میرسیدم و با چهرهی ترسناک لولو مانند استاد مواجه میشدم! امروزم که خیلی گرم بود از این سر شهر میدوییدم اون سر شهر !UndecidedBig GrinBig GrinBig Grin میدونم خیلیییییییییییییی خوش شانسمCool
حالتون رو دقیق میفهمم.منم امروز مجبور شدم کلی پیاده برم.اصلا هوا امروز لامصب دو نفره بود در حد المپیکBig Grin
چقدر امروز دلم واسه نونواها٬راننده ها٬جوشکارهای ساختمون وهمه مشاغل سخت سوخت.خدا همه زحمت کشهارو حفظ کنه در پناه خودش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , RASPINA , vesta , kora , IT.girll , kingmax , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۲۱۸۳۳
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۱ ق.ظ
ماه رمضون هیــچ چیزیش سخــت نیستــــــــــــــا

.
.
.
+جز همین نصف شب بیــدار شدناش(آیکن بی خوابی)Dodgy

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , IT.girll , Pure Liveliness , shayesteNEY
ارسال: #۲۱۸۳۴
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۶ ق.ظ
هر وقت اومدم اینجا این تاپیک "ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج" آپ بود، آدم خیال میکنه همه‌ی مهریه‌ها و جهاز و خونه و ماشین و سربازی و کار و مدرک و ... حاضر آماده هست و فقط توافقات قبل از ازدواج مونده [تصویر:  371561_Laugh.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , RASPINA , tabassomesayna , blx , kora , termeh93 , Pure Liveliness , shayesteNEY , Bahar_HS , neda_Network
ارسال: #۲۱۸۳۵
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  توصیه میکنم هر کی بیدار هست، دیدن ماه رو از دست نده
واقعا زیباست
واقعا که زیبا بود یه آن نورش چشمم را زدخیلی نورانی بود

(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  امروز سحری چی داریم؟ ماکارونی دمی :دی بفرمایید ... ما ۲ونیم تا ۳ وربع سفرمون پهنه، حدود ۳و۳۱ هم اذونمونه! شما چی؟
قبول باشه . وای ۳:۳۰ خیلی زوده وسخته
ما ۴:۲۷ اذانه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , vesta , blx , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۸۳۶
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  مثل رحمت گیر بدم که ۲۰۰۸ یا ۹، صندلیهای عقب کول.......
مث رحمت رمزی بهش میگفتی هشتیهBig Grin ینی ۲۰۰۸ایهBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , IT.girll , termeh93
ارسال: #۲۱۸۳۷
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ
دلم شبای قدرو میخاد تا صبح بیدار بمونم فقط با خدا بحرفممممممممممممممممممممممممم خدایااااااااااا دوست دارم هوامو داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA , Pure Liveliness , vesta , blx , amineh89 , targol , salam5
ارسال: #۲۱۸۳۸
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ
دم افطار یه خبر بد بدترین خبرتوی عمرم شنیدم که زیرورو شدم داغونه داغون شدم..باورم نمیشه...Sad حالم خیلی بده...Sadخدایاکمکم کنSadخدایاSadخدایااااااااااااااااااااااااااااااSad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA , Pure Liveliness , vesta , Bahar_HS , kora , emahii , termeh93
ارسال: #۲۱۸۳۹
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  متاسفم، ایشالا بخیر بگذره و خدا خودش کمک کنه.
ممنون.. به خیر که نمیگذره اما ممنون

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۲۱۸۴۰
۱۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ق.ظ
دلم گرفت یهو. چقدر زود زمان میگذره... شد دوسال و ۱۱ روز ... Sad

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , vesta , **sara** , blx , Pure Liveliness , salam5 , termeh93

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۵۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۷۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close