زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه و ویس معماری استاد اجلالی سال ۹۰

ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ق.ظ، توسط هاتف.)
سلام
چند روز پیش قول این جزوه رو داده بودم.
فقط فکر کردم بخاطر کمی سبک شدن فایل و چند مگابایت کم حجم شدن خوب نیست کیفیت اسکن رو پائین بیارم، برای همین با کیفیت بالا فایل PDF حدود ۱۶ مگابایت شد که امیدوارم مفید باشه.

فایل رو می تونید از »»»»
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
«««« دریافت کنید.

ضمنا برای دانلود راحت‌تر دوستانی که سرعت پائین‌تر دارند فایل رو پنج تکه کردم که می تونید از لینک های زیر دریافت کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-----------------------------------------------------------------------------
علی آقا زحمت کشیدند و لینک کمکی از سرور مدیافایر رو دادند که این زیر قرار میدم:

پسورد فایل:www.manesht.ir
-----------------------------------------------------------------------------

توجه کنید که این جزوه برای کلاس جاری استاد هست که تا زمان درج این پست تا جلسه نهم برگزار شده که بطور کامل در فایل هست، انشااله بعد از تکمیل جزوه، این فایل هم بروز می کنم.

پس نوشت:
که خانم euruse زحمت اش رو کشیدند.

برای دانلود ویس مطابق با این جزوه به
رجوع شود.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali , ali007 , pos , Maryam-X , ali_computer69 , ahmadi_development , ف.ش , sina_n , bitbit , narges_r , saba7 , mamat , euruse , fatima1537 , Fardad-A , Msccom , nina , Avicenna , nino , رضا_ایرانی , **sara** , Helmaa , eilderim , Mohammad.Hosseini , HighVoltage , پشتکار , mosaferkuchulu , Anahita.R , arashk , mengan , d.KH , parichehr65 , Masoud05 , Mansoureh , shaiste , fantasia , neilabak , marjanj , زلال , ana9940 , SepidehP , farazin , no0shin , qazwsx1234 , esmaeli.sh67 , mosavat , Mahtab_m , tmtt , Potential , - rasool - , Parva , Mozhgan , arian_61 , fateme66 , ssjj , najme60 , esi , MDP , lucky_luke , eliness , parinaz_ashraf , mostafa_a , Xilinx , پری , afshin007 , mat , hoosh234 , 2khtarbache , Lantern , lor30 , مازیار صفایی , arshadhoush , Mile Stone , Sunshine Off , sama89 , mslord1 , rozh66 , fateme_s , rend4rend , mkarimi1987 , mahi_24 , r1e1z1a , HRZ , Bahar009 , Shiny , anyone , ehsaan_gh , miaad , siloi , Aurora , SaMiRa.e , اکتیو , ماه بانو , بهارک_۱ , jafarir , Sami65 , misagh01 , zeinab , hp1361 , Pakzad , انرژی مثبت , mojimbn , nastaran86 , sulduz , knight , nasimta , p4yam , phoenix.softeng , mahdi20 , marjan_gh , m_sardaari , Mahbanoo313 , m@hboobe , Payam92 , maryam.raz , ttiiko , banafsheh68 , svk7 , reza899 , m450ud , sahar67 , Processor , رعنا , fattaneh66 , Mehman , ania_13 , باران سپهری , zer0ne , n.nazari , sina89 , matin724 , comp_s , *farnaz* , friends , shobair87 , komail , ali ghaemi , friendchp , fatemesoleimani , arg89 , mohammadali1990 , asusx59sr , pouri_sb , bagherok , sellena , milad.bm , soada , sadegh_anzan , MEHDI_M , azad_ahmadi , it91 , چـکاوک , احسان مومنی , EhsanChess , hossein-sy , cs03 , sajaddandy , tajerman , sara64 , Morris , lida_b , saye0 , viase , deep-romance , mahshid1383 , montazer , خورشیدته دریا , اس کا م , MisTeR , dokhtare payiz , smasoud , Ms. Saba , Skyrim , stateless , AD342 , MajidNasiri , saeed_mdi , اتنادددد , AshkanAurum , mina25
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ
[دانلود] جزوه معماری استاد اجلالی سال ۹۰
باید روی سیستم برنامه WinRar رو نصب داشته باشید و هر پنج فایل کنار هم قرار بگیره و فایل اول رو Extract کنید.
اینکارو کردید؟

سپاس‌گزاری شده توسط: saba7 , hoosh234 , Sunshine Off , رعنا , mohammadali1990 , saeed_mdi
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ب.ظ
دانلود دو جلسه آخر
دوباره سلام
دوستانی که جزوه رو خوندن متوجه شدند که دو جلسه آخرش نیست، دلیل اش هم این بود که زمان درج این پست هنوز این جلسات تشکیل نشده بود Big Grin
امروز فرصت کردم دوجلسه آخر رو براتون آپلود کنم تا جزوه تکمیل بشه، می تونید از
دریافت کنید.
لطفا اگر کسی سرعت اینترنت خوبی داره این دو فایل رو ادغام کنه، متاسفانه من سرعت محدودی دارم و برام مشکله اینکار.
امید دارم این جزوه بتونه به افرادی که دسترسی به کلاس ندارند، کمک کنه.
پیروز باشید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , tmtt , fatima1537 , nina , mengan , **sara** , ali , - rasool - , پشتکار , Sunshine Off , SarahRad , zeinab , misagh01 , رعنا , shobair87 , friendchp , mohammadali1990 , n.nazari , MajidNasiri , saeed_mdi , mina25
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط euruse.)
RE: [دانلود] جزوه معماری استاد اجلالی سال ۹۰
(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  سرعت اینترنت من ۲۵۶ هست.خوبه برای آپلود؟ نمیدونم چطور ادغام کنم.خود winrar این کار رو انجام میده؟ یا اینکه باید توی acrobat انجام داد؟

باسلام
باید با Adobe Acrobat Pro این کار را انجام داد.

من فایل‌ها را ادغام و آپلود کردم.

سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , **sara** , ali , هاتف , mosavat , رضا_ایرانی , najme60 , marjanj , nekooh , Lantern , Sunshine Off , jafarir , zeinab , Mahbanoo313 , رعنا , shobair87 , friendchp , mehrdad372 , mohammadali1990 , Parva , misaq
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ق.ظ
RE: [دانلود] جزوه معماری استاد اجلالی سال ۹۰
(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ)mslord1 نوشته شده توسط:  سلام
هاتف جان جزوه دکتر کارگهی رو اگه دارین ممنون میشم زحمت آپلود و لینکشو بکشین.
بازم ممنونم
سلام
بچه‌ها اینجا تاپیک معماری یه‌ها Big Grin
متاسفانه به دلیل مشغله زیادم نمی تونم در این مورد قول بدم، شاید اصلا نرسم اینکارو کنم.
معذرت می خوام.

البته
ویس نظریه دکتر کارگهی هست،
هم تقریبا همه چی پیدا می کنید، علاوه بر اینها
هم احتمالا موارد مورد نیاز شما رو داشته باشه، امیدورام که این لینک‌ها کمکتون کنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: رعنا , mohammadali1990
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ق.ظ، توسط هاتف.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)mojimbn نوشته شده توسط:  سلام هاتف جان چرا این لینکی که دادی اصلا باز نمیشه(لینک صدای کلاس اجلالی)
احتمالا جابه جا شده، من لینک رو اصلاح کردم، دوباره روش کلیک کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: رعنا , mohammadali1990
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ
RE: دانلود دو جلسه آخر
(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  دوباره سلام
دوستانی که جزوه رو خوندن متوجه شدند که دو جلسه آخرش نیست، دلیل اش هم این بود که زمان درج این پست هنوز این جلسات تشکیل نشده بود Big Grin
امروز فرصت کردم دوجلسه آخر رو براتون آپلود کنم تا جزوه تکمیل بشه، می تونید از
دریافت کنید.
لطفا اگر کسی سرعت اینترنت خوبی داره این دو فایل رو ادغام کنه، متاسفانه من سرعت محدودی دارم و برام مشکله اینکار.
امید دارم این جزوه بتونه به افرادی که دسترسی به کلاس ندارند، کمک کنه.
پیروز باشید.

باسلام و تشکر از لطفتون،من تا جلسه ۹ رو تونستم جزوشو دانلود کنم ولی ۲ جلسه آخرش هر کاری کردم لینک باز نمیشه،لطفا راهنمایی کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  باسلام و تشکر از لطفتون،من تا جلسه ۹ رو تونستم جزوشو دانلود کنم ولی ۲ جلسه آخرش هر کاری کردم لینک باز نمیشه،لطفا راهنمایی کنید.
سلام
اول معذرت می خوام بابت تاخیر توی جواب دادن، من الان این تاپیک رو اتفاقی دیدم.
من چک کردم مشکلی نیس، شاید اون موقع که شما قصد دانلود داشتید موقتا سرور مشکل پیدا کرده بوده، دوباره امتحان کنید.

ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ
مرسی بابات این جزوه و صداها
جزوه با صدا ها دانلود کنیم باهم تطابق داره؟
ارسال: #۱۰
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
جزوه امسالشو ندارید؟
ارسال: #۱۱
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  مرسی بابات این جزوه و صداها
جزوه با صدا ها دانلود کنیم باهم تطابق داره؟
بله کاملا.
(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  جزوه امسالشو ندارید؟
خیر.

سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , *farnaz* , bagherok , mehrdad372
ارسال: #۱۲
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
به نام خدا
به خاطر جزوه و ویسی که قرار دادید بسیار تشکر می کنم
دعا می کنم که ان شاا.. جای خوبی قبول شوید

انسان، فقط "هست"
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ق.ظ
سلام دوستان من بارها دانلود کردم و در هیچ موردی موفق نشدم
چه باید کنم؟
میشه ادرس میلم را بذارم برای ایمیل کنید؟
ممنون میشم
ارسال: #۱۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ق.ظ)derang نوشته شده توسط:  سلام دوستان من بارها دانلود کردم و در هیچ موردی موفق نشدم
چه باید کنم؟
میشه ادرس میلم را بذارم برای ایمیل کنید؟
ممنون میشم
دقیقا مشکل کجاست؟ جزوه یا صدا؟
من لینک ها رو چک کردم، ایرادی ندارند.
شما که فارغ التحصیل ارشد هستید، فکر نمی کنم این جزوه ی آماتوری بدردتون بخوره!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۵۴۸ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۰۳ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۹۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۸۰۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۶۲ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close