زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبریک عید نوروز ۹۳و درخواست عیدی از خداوند

ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ق.ظ
سلام بر همه اهالی خوب مانشت

امیدوارم در این ساعتهای پایانی سال ۹۲ سلامت باشید.

راستش امشب یه خبری را دریافت کردم که زیاد حالم خوب نیست ولی گفتم بیام کمی با خودم و شما صحبت کنم . تبریک عید هم که دیگه لازمه خدمتتان بگم.
یادمه وقتی بچه بودم عید برایم معانی دیگه ای داشت شیرینی ،آجیل، شکلات ، لباس و کفش نو، اسکناس تا نخورده عیدی بزرگتر که شدم تعطیلی مدرسه هم باین موارد مطلوب اضافه شد
. خدا مادر بزرگم را رحمت کند خانه مان نزدیک خانه مادر پدرم بود . صبح عید اول میرفتیم خانه مادر جان. او رویمان را با مهربانی میبوسید. شکلاتها و شیرینهای جدید و با رنگ و لعاب جدید را نمیشد امتحان نکرد . ولی هیچ چیز خاطره انگیزتر از وقتی نبود که پا میشد و قرآنش را می آورد . و اسکناس نو بما عیدی می داد. خدا رحمتش کند و خدا همه مادربزرگها و پدربزرگهاتون را اگه هستن حفظ کند و اگه نیستند بیامرزد.

چقدر زود بزرگ شدیم.
وقتی بزرگتر شدم کم کم فهمیدم که عمر ما یه دوره تناوبی داره باسم سال. که شروعش با عید هست. اگه از دید مدار منطقی بخوام بگم باید با لبه بالا رونده پالس ساعت نوروز ما هم همه چیز را تنظیم کنیم. یه بار حساب کتاب کنیم و ببینیم کجای راهیم.
سالی که گذشت برای همه بطور حتم موفقیت داشته و شکست هم داشته . حالا کم و زیاد داره ولی بعیده همه اش شکست یا همه اش موفقیت باشه.
از دست بعضی هم حالمان گرفته. ته ذهنمان کدورتی مونده. شاید خیلی فایلها ی بدرد نخور داریم که هنوز تو recycle binذهنمون هستند.
لازمه که تو این چند ساعت خالیشون کنیم. هر چی بدی در حق مان شد و هر چی شکست داشیتم را بسپاریم به سال ۹۲.

بپذیریم که اگه خواسته ای داشتیم که به نتیجه نرسیده یا تلاشمان کافی نبوده یا مصلحتی در انجام نشدنش بوده.

بنظرم هر ذهن پاک از همه آلاینده ها و تشویشها و کینه ها ،اگر در دعای تحویل سال از تغییر دهنده حالها و تغییر دهنده قلوب و مدبر آسمانها و زمین،بهترین حال و احوال را بخواهد دعایش انشاءا... مستجاب میشود .
برای همه شما دوستان خوب بهترین حالها،همراه سلامتی و امید به آینده و رسیدن به موفقیتهای تحصیلی و کاری و اجتماعی و خانوادگی در سال جدید آرزومندم.
دوستان خوبم هم که سال جدید را بهر طریقی تبریک گفته اند سپاسگزارم و براشون آرزوی صحت و سلامت و شادکامی دارم.

هنگام تحویل سال برای همدیگه دعا کنیم .

[تصویر:  75525441128597930924.jpg]

سال نو مبارک

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , mehdi.m2 , Mohammad-A , sahar bano , Masoud05 , mostafa122 , Menrva , SaMiRa.e , diligent , Riemann , yasemi , The BesT , M.J.R.S , پوونه , Doctorwho , **sara** , mohaddeseh70 , مهرانگیز , عاصفه , Sakura , - rasool - , M@A , nlp@2015 , bahman2000 , e2000 , احسان مومنی , kaviresabz , Mänu , mohsen@profex.ir , nina69 , Aida92 , Donna , انرژی مثبت , banafshe , Pakniat , tabassomesayna , majidit , delta , ACM , Aurora , neda_Network , elin123 , sarayaa , Afroz , fo-eng , mahniya , Aref Safari , Autumn.Folio , puneh , friends , tiran22 , asiehmohammadian , _1368صبا , MSZ , white bird , good-wishes , killerphp , IT.setareh91 , shovaliehsiah , azarakhsh1986 , a i , elynn66 , aamitis , Lantern , eris229 , sepidsal , f2000 , abji22 , esmaeli.sh , gala , n_amiry70@yahoo.com , m2m3m92 , iApp , hiva60 , b.kiani , ماه بانو , azad_ahmadi , Engineer , نارین , maneshty , Somayeh_Y , paradis , SHayAN_567
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: تبریک عید نوروز ۹۳و درخواست عیدی از خداوند
اگر از دید مدیریتی نگاه کنیم، شخصا قصد داشتم فردا تاپیک بزنم ( همیشه دقیقا نود Tongue )
حالا که آقا فرداد پیش قدم شدند بسیار ممنون Smile

برآمد باد صبح و بوی نوروز ........ به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال ........ همایون بادت این روز و همه روز

من هم سال نو را پیشاپیش به همه دوستان تبریک میگم ، انشالله سالی سرشار از خیر ، برکت و سلامتی داشته باشند . Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , vesta , The BesT , **sara** , Sakura , maryam... , احسان مومنی , Mänu , انرژی مثبت , banafshe , mehdi.m2 , Aurora , neda_Network , Menrva , Autumn.Folio , good-wishes , مهرانگیز , eris229 , iApp , ماه بانو , azad_ahmadi , maneshty , SHayAN_567
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ق.ظ
سلام دوستان عزیز.
کاش چندساعتی بیشتر فرصت بود.خیلی کارهای نکرده هست.خیلی برنامه ها که باید در سال۹۱ انجام میشد و نشد و انگار فکر میکنم اگر چندساعتی دیگر فرصت اضافه میشد همه کارها انجام میشد. ولی آدمی هست و همیشه اتلاف وقت

انشالله در سال جدید با برنامه ریزی و اهداف بلند مدت بتونیم کمی زندگی دنیا و آخرتمون را رقم بزنیم.
فقط باید توکل به خدا کرد و هرچه میخواستیم و تلاش کردیم و نشد و یا شد همه اش به پای مصلحت خداست.اوست که اگر بخواهید میشود و اگر نخواهد نمیشود.

فقط توکل به خودت خدای خوبم.

انشالله سال خوبی در پیش رو داشته باشید.سالی پر از موفقیت و سربلندی برای همه کاربران مانشت دات آی آر ! HeartHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Mohammad-A , **sara** , vesta , Sakura , احسان مومنی , Aida92 , انرژی مثبت , Fardad-A , mehdi.m2 , Aurora , neda_Network , Menrva , Autumn.Folio , عاصفه , good-wishes , eris229 , n_amiry70@yahoo.com , azad_ahmadi , maneshty
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ق.ظ، توسط پوونه.)
سال ۹۲ برای من خوب شروع شد..خوب هم ادامه پیدا کرد اما خوب تموم نشد راضی نیستم از خودم تو سال ۹۲/
داشتم به همین چیزها فکر میکردم که چرا باید هیچ چیزی طبق خواسته ما پیش نره و چرا همیشه به جمع بندی سالی که گذشت میرسیم اکثریت چندان راضی نیستیم و از این حرف ها..
بعد اتفاقات بدتری که میتونست اتفاق بیفته رو تجسم کردم..دیدم میتونست همه چی بدتر از این هم بشه و یا بدترین اتفاق..همین که نیافتاده و مشکلات حواسشون به استانه تحمل ما هست و همزیستی مسالمت امیزی داریم با این مشکلات، باید خدا رو شکر کرد.

هرچند همچنان حس و حال سال جدید نیست و حس میکنم خیلی زوده تا ۹۳ تحویل بشه و هنوز ۹۲ صاحب خونه است و ... اما مجبورم به خیل عظیم کسایی که ۹۳ رو باور کردند بپیوندم:دی
۹۳ رو به همه تبریک میگم. انشالله که سال پر خیر و برکتی باشه و امیدارم که ۹۳ برای همه خوب شروع بشه،۳۶۵ روز خوب ادامه پیدا کنه و ۳۶۵ روز دیگه هم خوب تموم بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta , Sakura , maryam... , Mänu , The BesT , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Fardad-A , mehdi.m2 , Menrva , Autumn.Folio , عاصفه , good-wishes , eris229 , iApp , azad_ahmadi , maneshty
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ق.ظ، توسط M@A.)
سلام
با اینکه لحظه ی تحویل سال رو خیلی دوست دارم اما هرچی ب این لحظه نزدیکتر میشیم بیشتر دلم میگیره
خداحافظی با سالی ک خوب و یا بد داره میره و سلامی تازه و نو با سالی ک سرزنده و شاداب در راهه....حس زیبا و قشنگی نسبت ب سال ۹۳ دارم و مطمئنم سالی سرشار از موفقیت و تندرستی برای همه خواهد بود...
تو این ساعات آخر سال۹۳ دلتو صاف کن نزار ذره ای سیاهی توش بمونه و اذیتت کنه...با دلی صاف و آروم بشین پای سفره هفت سین امسال و از ته دل دعای تحویل سال رو بخون و برای همه دعا کن حتی اونی ک سال۹۲ دلتو شکست و ناراحتت کرد...
دوستان عزیز اگه رسیدید و براتون مقدور بود حتما ب زیارت قبور عزیزانی برید ک این عیدها و بهارا مدیون رفتن و نبودن اونهاست...
لحظه لحظه ی سال ۹۳تون شادی و خوش باشه...منکه خودمو برای یه عالمه خبر خوش آماده کردم بخدا این دنیا ارزش ذره ای غصه خوردنو نداره ب این فک کنیم ک شاید سال دیگه این لحظه ها رو نتونیم تجربه کنیم و نباشیم برای همین شاد باش و از الانت لذت ببرو ب خدا بگو راضیم ب رضات و هرتقدیری برات رقم بخوره راضی باش(نتیجه کنکوره یکیشهWink )
دلتون خوش و تنتون سالم....یاعلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــیHeart

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam... , Mänu , The BesT , SaMiRa.e , Fardad-A , mehdi.m2 , Menrva , انرژی مثبت , Autumn.Folio , عاصفه , good-wishes , iApp
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ق.ظ
به همه مانشتی ها تبریک می گممممم...
خدا جونم ازت میخوامم قبل سال تحویل همه مریضا خوب بشن و هیچ مریضی در بیمارستان و خونه نباشهههه...
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , The BesT , SaMiRa.e , Aida92 , Donna , Fardad-A , mehdi.m2 , erkin , Aurora , Menrva , انرژی مثبت , Autumn.Folio , عاصفه , فوژان , _۱۳۶۸صبا , good-wishes , مهرانگیز , eris229
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط Mänu.)
عیدتون مبارک Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
حس خوبی دارم امسال، انشالله سال خوبی واسه همه مانشتی های عزیز باشه
اینم تخم مرغ های عید که خودم خوشگلشون کردم

فایل‌(های) پیوست شده

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Fardad-A , mehdi.m2 , neda_Network , Menrva , انرژی مثبت , Autumn.Folio , عاصفه , good-wishes , مهرانگیز , eris229 , maneshty
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ
سال نو همه دوستان خوب مانشتیم مبارک باشه
امیدوارم سال ۹۳ بهترین ها براتون رقم بخوره
و شاد و سلامت باشید

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Fardad-A , mehdi.m2 , Menrva , Mänu , Autumn.Folio , عاصفه , good-wishes , مهرانگیز , eris229 , maneshty
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
عید همه مبارک ایشالا همه سال خوبی رو در پیش داشته باشین
خدایا اینم ارزو من بعد از سلامتی که اروزو همه هست ازت میخوام یه کاری کنی اردیبهشت وقتی رتبه ها رو زدن از خوشحالی ۴متر بپرم هوا...........!
البته یه کاری کن همه نتیجه زحماتشون رو بگیرن
خیلی دوست دارم خدا مرسی واسه همه چیز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Fardad-A , mehdi.m2 , Menrva , Mänu , انرژی مثبت , Autumn.Folio , عاصفه , good-wishes , nina69 , مهرانگیز , eris229
ارسال: #۱۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ب.ظ
دوستان خوب مانشتی بهترین ها رو براتون آرزو می کنم امیدوارم همه شاد و سرحال و سلامت و پولدار باشید .
همه ی سال های زندگی من برام آموزنده بود همیشه به خدا نق می زدم ولی الان همه ی افتخار و اعتبارم اون سالهاست امیدوارم امسال هم سال خوبی باشه
مانشت سر افراز من دوستت دارم

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , mehdi.m2 , SaMiRa.e , Menrva , Mänu , انرژی مثبت , Autumn.Folio , عاصفه , good-wishes , nina69 , مهرانگیز , eris229 , maneshty
ارسال: #۱۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ
من یک عذرخواهی از مدیران محترم باید بکنم . خدای ناکرده قصدم این نبود که مدیران تاپیک عید ایجاد نکرده اند. ظاهرا" بوده ولی من ندیده بودم. اینه که جمله ام را حذف کردم.
من باز هم برای همه دوستان آرزوی موفقیت و شادی و خوشحالی در سال جدید دارم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , SaMiRa.e , Mänu , انرژی مثبت , good-wishes , azad_ahmadi
ارسال: #۱۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
آخرین ساعات سال ۹۲ داره سپری میشه و من هنوز حسی ندارم به سال جدید !
ولی امیدوارم وقتی اومد بتونم تحویلش بگیرم ..سال جدیدو میگم Big Grin

امسال چند تا اتفاق مهم و خوب واسم افتاد که یکیش آشنایی با سایت خوب مانشت بود که خیلی زود تونست بشه جزء سایت های پر تکرار مرورگرم..

تووی این ساعتای آخر فقط از خدا میخوام کمکم کنه بتونم ببخشم اونایی که باعث زمین خوردنم شدن..بتونم فکرمو و دلمو از کینه ی اونا خالی کنم..واسم خیلی سخته خیلی .. البته قبلش بتونم خودمو ببخشم .. فک کنم این مهم تر باشه!
و اما امسال رو میخوام واسه خودم نام گذاری کنم واسه خودم به نام سال شجاعت و شهامت! البته این نام گذاری هم دلیل داره که در این مقال نمی گنجه Big Grin

انشاءلله سال دیگه خدا قبل از هر چیز وجدانمون رو سالم نگه داره و بعدش جسم و فکرمون رو..
بعدشم سالی پر از خوبی باشه, پر از موفقیت,پر از خاطره های قشنگ , پر از قبولی تو کنکور, سالی پر برکت باشه..

پروردگارا در این ساعات پایانی سال ۹۲،
به خواب دوستانم آرامش،
به بیداریشان آسایش،
به زندگیشان نشاط،
به عشقشان ثبات،
به عهد و مهرشان وفا،
به عمرشان عزت،
به رزقشان برکت
و به وجودشان صحت،
عطا بفرما.
آمین یا رب العالمین

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , Menrva , Donna , Mänu , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Autumn.Folio , عاصفه , good-wishes , eris229 , n_amiry70@yahoo.com , maneshty
ارسال: #۱۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ب.ظ
منم به نوبه خودم سال نو رو به همه تبریک می گم
ایشا... سالی پر از خوبی و خوشی و شادکامی و موفقیت برای همه باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Donna , Mänu , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Autumn.Folio , عاصفه , good-wishes , مهرانگیز , eris229 , maneshty
ارسال: #۱۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ
خدایا فقط ازت ی عیدی میخوام
تورو به همه ی بنده های عزیزت عمه ی من از کما بیاد بیرون Sad(((
شب عیدی نذار چشممون گریون بمونه
توروخدا دعا کنین

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , tabassomesayna , Donna , Aida92 , Mänu , The BesT , انرژی مثبت , SaMiRa.e , mohsen@profex.ir , Autumn.Folio , عاصفه , nlp@2015 , فوژان , good-wishes , مهرانگیز , azarakhsh1986 , elynn66 , sepidsal , Mehrdad7soft , elham_sh219
ارسال: #۱۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ
امسال و هر سال می آید و میگذرد و این فقط یک نقطه عطفی برای تازه تر شدن و گردهای نشسته از غبار گذشته رو پاک کردن.
سالی که گذشته پر از هیجان بود و مثل گذشته پر از حکمت خداوندی.

خدایا امسال هم مثل سالهای گذشته چیزی برای خودم نمیخوام ازت، و اولین خواستم شفای همه بیمارانی هست که الان رو تخت بیمارستان چه هوشیاری دارن و برای سفره هفتسین و دور خانواده بودن دلشون تنگه و چه بیهوش و خانواده اش در غصه بودنش تو خونه و جمع شدن دور هفتسین.
دوم بهبود وضع مالی اونهایی که امسال شرمنده زن و بچشون شدن برای خرید عید.
سوم آزادی زندانی هایی که از روی غفلت و اشتباه ناخواسته و شاید به ناحق که نتونستن بی تقصیر بودنشونو ثابت کنن و در حسرتِ نشستن کنار خانوادشون هستن.
و یک دعای کلی برای همه ملت ایران و دوستای مانشتی که چه اونهایی که بودن و چه اونهایی که منت رو سرم گذاشتن و هستن هنوز و دلم به بودنشون خوشه، که یه سال پر از موفقیت داشته باشن و به آرزوهایی که به صلاحشونه برسن.
انشالله...

دو ساعت مانده به عید

دو قدم مانده به خندیدن برگ
یک نفس مانده به ذوق گل سرخ
چشم در چشم بهاری دیگر
تحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تان
یک سبد عاطفه دارم
همه ارزانی تان
عیدتان مبارک

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: عاصفه , Eternal , good-wishes , mehdi.m2 , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایام مذهبی (تبریک ولادت ها و تسلیت شهادت ها) blx ۱۳ ۸,۲۲۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  چالش خودسازی شخصی تا عید elect ۳۴ ۲۵,۱۸۳ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  دوران طلایی عید Happiness.72 ۵۳ ۲۳,۰۴۳ ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedmihan
  تبریک بابت روز تولد جناب اقای فرداد علیخانی مدیر بازنشسته سایت (Fardad-A) Doctorwho ۲ ۷۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  خوشحال میشم همراهم شی(ویژه عید غدیر) vesta ۱۰ ۷,۹۳۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Aurora
  ختم قرآن به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۵ x86 ۲۶ ۱۱,۶۶۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: x86
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۱۶۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آخرین نکته ی آموزشی و تبریک عید به تمام هموطنان one hacker alone ۱ ۲,۱۲۲ ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  عید غدیر خم بر دوستداران علی (ع) مبارک salam az ma ۳ ۲,۶۱۴ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: persiansong
Music [درخواست دانلود] - درخواست صدا و جزوه پایگاه داده دکتر کیوان پور smasoud ۹ ۷,۶۲۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: smasoud

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close