زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چالش خودسازی شخصی تا عید

ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ق.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
خیلی بهش فکر کردم. هممون اخلاق‌ و عادت‌هایی داریم که دوسشون نداریم و خیلی دوست داریم تغییرشون بدیم. اما تنبلی و شرایط مانع میشه.

خودِ من زود عصبی و ناراحت میشم. گاهی صدام بالا میره. میخوام تلاش کنم تا عید خشمم رو کنترل کنم و به اکثر چیزهایی که باعث اعصاب خوردیم میشه بی‌توجهی کنم و جواب ندم. کنترل بیشتری روی رفتارم و به خصوص حرف زدنم داشته باشم. روابطم رو با اطرافیانم کنترل کنم.

میدونم تو ۲۳ سالگی خیلی سخته تغییر رفتار اما شدنیه. مخصوصا که از شنبه هم شروع نکردمSmile

۱۱۰ روز فرصت هست از الان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۵۳ ق.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
خیلی فکر خوبیه..
منم یکی از مشکلاتم اینه که خیلی واسه اطرافیانم وقت میذارم..میخوام کمتر کنم ابن کارو

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۹ ب.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
من خشمگین هستم و عصبی
و اینکه استرسم زیاده
خیلی از روابطمم به همین خاطر از دست دادم
_________
توی رانندگی خیلی سریع حرکت میکنم انگار دنبالمنBig Grin
_________
خلاصه آرام نیستم و خیلی میخوام روی اینا کار کنم
_________
تن صدامم بلنده خیلی Big Grin
--------------
دیگه نمیخوام اگر وارد رابطه ای بشم چه برای ازدواج و چه برای رفاقت از دستش بدم
----------
نزدیک سن ازدواجم هست.۳۵ سالگی دوس دارم بچه هم داشته باشمSmile
--------
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , alma1988
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ ق.ظ
RE: چالش خودسازی شخصی تا عید
(۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  دوستان درمورد عصبانیت و خشمگینی باید اعلام کنم منه ۳۰ ساله هم گاااااااااااهیییییBig Grin به همین شدت فوران میکنم ...در کل دختر آرومیم..صبوری صبوری صبورییییی...اماااااا خدا نکنه عصبانی بشم...وای خیلی وحشتناک عصبانی میشم. داد میزنم انگار اومدم سبزه میدون پرتقال بفروشم :| Big Grin

شما به صورت رندوم ده نفر رو انتخاب کن، از عصبانیت‌شون بپرس...در جواب میگن من عصبانی نمیشم ولی اگه بشم دیگه عصبانی میشماSmileSmileSmileSmile
چیه این جمله آخهBig GrinBig GrinBig Grin
من ندیدیم کسی غیر از این جمله چیز دیگه ای بگنSmileSmile

ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۶ ق.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
سلام
کار جالبی هست...
ولی به علامت سوال توی ذهنم ایجاد شده که شما اون چیزایی که نمیخواین رو دارید میگید یعنی توی این تاپیک فقط قراره گفته بشه من اینو نمی‌خوام همین؟
به طور دقیق تر اینکه الان که اینا رو گفتید باعث میشه مصمم تر ادامه بدید و ترکش کنید؟
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ ق.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
راستش من دلم میخواد یه آرامشی رو در خودم بوجود بیارم...از جنس آدم هایی باشم که وقتی کنارشون هستی یا کاراشون رو میبنی یه جور آرامشی دارن که قشنگ این آرامش رو حس میکنی...
برای بدست آوردن این آرامشی که میخوام فکر میکنم در مرحله اول باید کمال پرستی خودم رو درمان کنم اما واقعا نمیدونم چطوری باید اینکارو کنم.
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  راستش من دلم میخواد یه آرامشی رو در خودم بوجود بیارم...از جنس آدم هایی باشم که وقتی کنارشون هستی یا کاراشون رو میبنی یه جور آرامشی دارن که قشنگ این آرامش رو حس میکنی...
برای بدست آوردن این آرامشی که میخوام فکر میکنم در مرحله اول باید کمال پرستی خودم رو درمان کنم اما واقعا نمیدونم چطوری باید اینکارو کنم.

فک کنم باید بیشتر خودتو دوس داششته باشی ولی کمالگرایی نمیذاره ادم از خودش رضاییت داشته باشه

ممنونم عزیزم.. دقیقاااا کمال پرستی همیشه یه احساس ناخوشایندی بهت میده انگار نمیدونی تا کجا پیش بری که خوشحال باشی و این یه لوپ بی پایان هست...
(۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  راستش من دلم میخواد یه آرامشی رو در خودم بوجود بیارم...از جنس آدم هایی باشم که وقتی کنارشون هستی یا کاراشون رو میبنی یه جور آرامشی دارن که قشنگ این آرامش رو حس میکنی...

ببین چه چیزی بهت آرامش میده..وقتی میری پیاده روی؟ یا وقتی آشپزی میکنی؟ یا وقتی داری کتاب میخونی....

حواست باشه کارای آرامش بخش رو با کارای هیجان انگیز قاطی نکنی.

من اوایلِ این خودسازی واقعا اشتباه میگرفتم. آشپزی برای من هیجان انگیز بود..و بهم انرژی ۴ برابر میداد..و من فکر میکردم وقتی اینقدرررررررر انرژی داشته باشم به آرامش رسیدمBig Grin...اما غافل از اینکه وقتی هیجانم فروکش میکرد احساس میکردم یه چیزی یه جایی یه حسییی جاش درست نیست و آشفته میشدم. Confused
بعد اومدم پیاده روی رو امتحان کردم.Sleepy خب پیاده روی انرژی ناشی از اون هیجان رو از من میگرفت و بعد که از پیاده روی میومدم هلاک میشدم..خب دیگه حوصله ی انجام هیچ کاری رو نداشتم...Cool

اما یکم که دقت کردم دیدم وای من وقتایی که میشینم کتاب یا مقاله میخونم چقدرررر احساس خوب و مفید بودن دارم..یه جورایی هیجانم کنترل میشد..انرژیمم میزون نگه داشته میشد.

اما باید بگم که دختر فوق العاده بازیگوشیم..فوق العاده هاااااا...و این بازیگوشی باعث میشد من بیشتر کارای هیجان انگیز انجام بدم تا آرامش بخش.
ممنون عزیزم .. بهش فکر میکنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  این هفته نسبتن موفقق بودم ب جز ی دفش ک از دسم دررفت

دقت کرردم کمال گراییی مشکل منم هس اما بمونه برا فاز بعد

دوست خوبم، تبریک میگم بهتHeart
ولی به چیزی کمال گرایی با کمال پرستی فرق داره..البته خودم تازه فهمیدم..
اگر فقط میل به بالارفتن داری این میشه کمال گرا و این یه چیز مثبت هست و حتی توصیه میشه که پدر و مادر این میل رو در وجود فرزندانشون بکارن و این قطعا یه حسن هست ...اما کمال پرستی این میل رو داره با این تفاوت که یه وسواس و دقتی رو داری که زیاد از حد هست و تازه نگاه می‌کنی ببینی بقیه چطور کاریو انجام میدن و با خودت میگی من باید به بهترین وجه ممکن انجامش بدم... و وقتی اونجور که میخوای نمیشه دیگه واویلااااConfused
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۴۰ ق.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
خوشبختی یعنی نظم در مغز...
دکتر هلاکویی
پ.ن: همین خودش یه دنیا حرف هست..
ارسال: #۱۰
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  منم یکی از مشکلاتم اینه که خیلی واسه اطرافیانم وقت میذارم..میخوام کمتر کنم ابن کارو
واقعا نتونستم کاری بکنم واسه این اخلاقِ خودم...نمیدونم واقعا چرا..شاید دست خودم نبوده، شاید دیگران خیلی از من انتظار دارن، شاید خودم اینجوری بزرگ شدم و عادت کردم و خیلی چیزای دیگه...شاید واقعا میتونم تاثیر بزارم روی دیگران و مشکلی از مشکلاتشون کم کنم..Huh
ولی خب خیلی موفق نبودم توی این چالش تا به الان، متاسفانهSad
راهکار هم بدید خشنود میشیم..

یه سری چیزاش دست خودم نیست و نبود واقعا...
مثلا جمعه هفته قبل، ساعت هشت، نه صبح، یکی از بهترین دوستام زنگ زد، گفتم سلام، خوبی؟؟ گفت سلام، نه، بعدش یهو شروع کرد گریه کردن..مثل ابربهار گریه کرد...سه روز پیاپی فقط باهام صحبت کردیم..تا الان که خدا رو شکر حالش اینقده خوب شد...
این کلمه ها که هیچ حسی انتقال نمیدن لعنتی...
شاید شما بخندین وقتی دارین اینا رو میخونین، ولی من دارم واقعا بالا میارم وقتی فکر میکنم اون یکی دو روز که چطور گذشت و اون کسی رو من میشناختم، چی بود، چی شد و اینکه آدم ها چقدر دغدغه های جالبی میتونن داشته باشن توی زندگیشون...

آخرش فک کنم باید واسه یه مدت طولانی ای گوشیم رو خاموش کنم..SmileSmile
بهترین راهکار همینه به نظر خودمBig Grin

ارسال: #۱۱
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  منم یکی از مشکلاتم اینه که خیلی واسه اطرافیانم وقت میذارم..میخوام کمتر کنم ابن کارو
واقعا نتونستم کاری بکنم واسه این اخلاقِ خودم...نمیدونم واقعا چرا..شاید دست خودم نبوده، شاید دیگران خیلی از من انتظار دارن، شاید خودم اینجوری بزرگ شدم و عادت کردم و خیلی چیزای دیگه...شاید واقعا میتونم تاثیر بزارم روی دیگران و مشکلی از مشکلاتشون کم کنم..Huh
ولی خب خیلی موفق نبودم توی این چالش تا به الان، متاسفانهSad
راهکار هم بدید خشنود میشیم..

یه سری چیزاش دست خودم نیست و نبود واقعا...
مثلا جمعه هفته قبل، ساعت هشت، نه صبح، یکی از بهترین دوستام زنگ زد، گفتم سلام، خوبی؟؟ گفت سلام، نه، بعدش یهو شروع کرد گریه کردن..مثل ابربهار گریه کرد...سه روز پیاپی فقط باهام صحبت کردیم..تا الان که خدا رو شکر حالش اینقده خوب شد...
این کلمه ها که هیچ حسی انتقال نمیدن لعنتی...
شاید شما بخندین وقتی دارین اینا رو میخونین، ولی من دارم واقعا بالا میارم وقتی فکر میکنم اون یکی دو روز که چطور گذشت و اون کسی رو من میشناختم، چی بود، چی شد و اینکه آدم ها چقدر دغدغه های جالبی میتونن داشته باشن توی زندگیشون...

آخرش فک کنم باید واسه یه مدت طولانی ای گوشیم رو خاموش کنم..SmileSmile
بهترین راهکار همینه به نظر خودمBig Grin
همه دوستانتون اینطوری هستند؟
اگر همه اینطچرین که این یعنی شما عادتشون دادید اگرم نه که شما باید ارتباطتون رو با این دسته دوستانتون بیشتر مدیریت کنید
ارسال: #۱۲
۰۳ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۲۶ ق.ظ
چالش خودسازی شخصی تا عید
یکی از مشکلات من اینه که وقتی میرم خونه همه رو با کمربند میزنم. باید سعی کنم تا عید درستش کنم. از این به بعد می‌خوام با چوب گیلاس بزنمشون. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۱۳
۰۳ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی از مشکلات من اینه که وقتی میرم خونه همه رو با کمربند میزنم. باید سعی کنم تا عید درستش کنم. از این به بعد می‌خوام با چوب گیلاس بزنمشون. Big Grin
ولی به نظرم مشکلُ از ریشه حل کنین، مثلا دستتونُ بکنین بندازین دور BlushBig Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , The BesT
ارسال: #۱۴
۰۳ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی از مشکلات من اینه که وقتی میرم خونه همه رو با کمربند میزنم. باید سعی کنم تا عید درستش کنم. از این به بعد می‌خوام با چوب گیلاس بزنمشون. Big Grin
ولی به نظرم مشکلُ از ریشه حل کنین، مثلا دستتونُ بکنین بندازین دور BlushBig Grin
نه اون فایده نداره. از زندگی میفتم. ولی از داغ کردن با سیخ کباب هم میشه استفاده کرد.

ارسال: #۱۵
۰۳ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه اون فایده نداره. از زندگی میفتم. ولی از داغ کردن با سیخ کباب هم میشه استفاده کرد.
وااای نگید Confused اصن با همون چوب گیلاس بزنیدشون. Shy

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۷۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چالش ده ساله soltanMohammad ۴ ۲,۸۳۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  چالش انتخاب موضوع پایان نامه ارشد amin279 ۲ ۲,۸۱۶ ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Hakimi
  تجربه شخصی در دانشگاه آزاد H-Arshad ۳ ۳,۹۴۵ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۲۶۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  رتبه ۴۵۰۰ نرم افزار..(تجربه شخصی متفاوت) Milad_Hosseini ۰ ۲,۷۴۸ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  چگونه از شخصی ایمیل دریافت نکنیم خودش هم بفهمد zohre321 ۰ ۱,۷۲۶ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohre321
  دوران طلایی عید Happiness.72 ۵۳ ۲۳,۱۶۸ ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedmihan
  خوشحال میشم همراهم شی(ویژه عید غدیر) vesta ۱۰ ۷,۹۶۷ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Aurora
  انتخاب چالش پایان‌نامه با موضوع کلی Big Data soheil08 ۵ ۴,۳۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: saeedehs

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close