زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مانشت عزیزم تولدت مبارک

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط good-wishes.)
مانشت عزیزم تولدت مبارک
[تصویر:  185506_1_1379083201.jpg]

مانشت عزیزم تولدت مبارک

فردا ۸ خرداد ۱۳۹۲ مانشت در قالب جدیدش، ۳ ساله میشه

از آقای دکتر و مدیران محترم و همه عزیزانی که در مفید بودن این انجمن نقش دارند تشکر می کنم

[تصویر:  185506_2_1379083201.gif] [تصویر:  185506_3_1379083201.gif] [تصویر:  185506_4_1379083201.gif] [تصویر:  185506_3_1379083201.gif] [تصویر:  185506_2_1379083201.gif]

.

فایل‌(های) پیوست شده

۵۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Masoud05 , farhud , azad_ahmadi , Breeze , Mahbanoo313 , Ali-B , Amir V , ana_12345 , mehdi.m2 , انرژی مثبت , jahani , fsi2013 , Abrekhoshhal , Doctorwho , mahdi20 , Fardad-A , asiehmohammadian , yasermrz , Jooybari , s.sadri , Mehman , Pegasus , unicornux , narges_r , nina69 , Aurora , didar , parla , ppositiveenergy , atenaa , m@hboobe , tiger2012 , Bache Mosbat , paradis , Solmaziranica , white bird , elynn66 , svk7 , پروفسور , s.izadi , lilipoot20 , neda_Network , mahkaameh , Nara , ReihanehTorkzadeh , Autumn.Folio , user22 , virtual girl , just4it , fatemesoleimani , ati314 , reyhaneh64 , Eternal , Mänu , سجاد۶۷ , IT.setareh91 , nassim92 , homa , mehrdad372 , sepidsal , delta , tarannom , پسر کوچولوی دانشجو , luna , pouri_sb , عزیز دادخواه , mahua , Helmaa , sellena , Engineer , fatemehkh , maedeh , eng_majid , mortez28 , Brave , eris229 , hiva60 , shima_24 , uniquegirl , masoudalmas , banafshe , m-m , zibaziba , netsupport , maneshty , پری , srj , aboualfazl , mostafa0000 , mohammadali1990 , mahinjoon , saeedehs , shrzd , sahar bano , siloi , web132 , sss , sara_sb92 , x86 , mastercandidate , roshan , ENGii , fa_karoon , rata , xani , baranchi , pasargad7788 , borna91 , Nima Masghadi , saturn2201 , naimeh , آسمان ابری , M*Gh , **sara** , bahram_khan
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ب.ظ
RE: مانشت عزیزم تولدت مبارک
به به چه خوش سلیقه.
یعنی ۳ ساله من دنبال کنکور ارشدم Big Grin
تازه قبلش هم وبلاگش بود . پیر شدیم رفت Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , good-wishes , mehdi.m2 , انرژی مثبت , asiehmohammadian , m@hboobe , white bird , reyhaneh64 , luna , s.izadi , mohammadali1990 , web132 , sara_sb92 , **sara**
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ب.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
البته من از این تولدش خبر ندارم، اما ۱۰ آذر ۹۱ هم یکبار احیا شده این بزرگوار SmileSmile
یادمه روزشماری میکردیم Smile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , good-wishes , mehdi.m2 , انرژی مثبت , asiehmohammadian , m@hboobe , mohammadali1990 , **sara**
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
مبارک باشه
با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , asiehmohammadian , m@hboobe , mohammadali1990 , **sara**
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مانشت عزیزم تولدت مبارک
تبریک میگم منمSmile بقول اقا مسعود دیگه خیلی پیر شدیم رفت!!! اخی یاد اقای رونالدو و اقا ساسان بخیر! مادربزرگ مانشت بودم! ازشون خبری نیست Confused

الان دکتر کیک میدند ما بخوریم ؟ Big GrinBig Grin (شوخی کردم )

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , asiehmohammadian , Jooybari , azad_ahmadi , Masoud05 , m@hboobe , Bache Mosbat , Autumn.Folio , reyhaneh64 , mohammadali1990 , **sara**
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ب.ظ
RE: مانشت عزیزم تولدت مبارک
به به چه روز باشکوهی ، تبریک میگم به همه دوستان . Smile
چقدر زود گذشت ، ولی قشنگ گذشت .
کی پیر شده ؟ Dodgy تازه اول پیشکسوتی دوستان قدیمیه Big Grin حالا حالاها باید استفاده کنیم از تجربیاتتون .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , asiehmohammadian , m@hboobe , mohammadali1990 , **sara**
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
این پست هزارتا لایک و تشکر داره منم تبریک میگم.کامنت که دیگ نگو.!

HeartTongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , asiehmohammadian , m@hboobe , mohammadali1990 , baranchi
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ق.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
چه لطیف است حس آغازی دوباره، و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس… و چه اندازه عجیب است ، روز ابتدای بودن! و چه اندازه شیرین است امروز… روز میلاد… روز تو! روزی که تو آغاز شدی! تولد مبارک

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , good-wishes , m@hboobe , saaraa , mohammadali1990 , Jooybari
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
یه فکری هم به حال تولد من بکنید که ۱۰ خرداد هست البته مانشت دو روز از من بزرگتره.
من هم به نوبه ی خودم به همه اعضای مانشت قدیمی و جدیدی تبریک میگم
حیف که دستم به کیکه نمیرسه

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Breeze , white bird , mohammadali1990 , **sara**
ارسال: #۱۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
خیلی مبارک باشه
من که اگه مانشت نبود اصلا به ارشد فکر نمیکردم ، ممنون : )

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , Engineer , mohammadali1990 , 10:30
ارسال: #۱۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ق.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  واقعا" جواب اینهمه کاربر و نظرات مختلف و جور واجور را دادن و بهمه هم لبخند زدن و رضایت همه را هم تامین کردن و به همه جوانب کار هم فکر کردن
فرداد دادا خودتو هم خوب تحویل میگیریا Big Grin ولی از شوخی گذشته امیدوارم همه ی شماها که بی منت به بچه ها کمک میکنید خدا خیرتون بده Smile ایشالا

HeartTongue
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , Autumn.Folio , mohammadali1990 , **sara**
ارسال: #۱۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ق.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
چه ذوقی میکنه آدم وقتی این تاپیکو میخونه Big Grin
منم تولد مانشت عزیز را به همه دوستان تبریک میگم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , good-wishes , **sara**
ارسال: #۱۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
واقعا چقدر مانشت واسم عزیزه
چه چیزای که حتی فکرشم نمیکردم اینجا یاد گرفتم
مانشت واسه من مثل یه استاد هستش
تولدت مبارکککککککککککککک استاد عزیزم

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Autumn.Folio , عزیز دادخواه , fatemehkh , masoudalmas , maneshty , **sara**
ارسال: #۱۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
با اینکه ۳ سالشه خیلی قدرتمندو باهوشه اگه همینطور ادامه بده از الان میبینم روزیو که دانشجویی وجود نخواهد داشت که مانشتی نباشه...واقعا خسته نباشید... تولدتون مبارک .

فقط کافیست خود را باور کنیییم
امان از روزی که انسان برخیزد...
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , masoudalmas , **sara**
ارسال: #۱۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ب.ظ
مانشت عزیزم تولدت مبارک
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  مبارکا باشه. Heart
دکتر بیا وسط Big Grin
Big Grin هوس مرخصی کردی امیر Tongue

HeartTongue
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۶ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۵۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۴۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۸۶ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۳,۴۵۱ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close