زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ب.ظ
یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
تا دیشب یه جوری همه با هم یکی بودند امشب بعضیها یه جورایی احساس میکنن جدا شدند. الآن ناراحتند.
یه چیزی بنویسید که اونقدر انرژی بگیرند که حداکثر تا سال دیگه بشما برسند. خوب نیست تو این روزها تنها باشند. این همه صفحه گروه درسی با هم تو مانشت پر کردین.
آهای شما که رتبه ات خوب شده بنویس! همین الان بذار امیدوار بشه و انرژی بگیره.Heart
شما هم که رتبه اتون خوب نشده بنویس . بگو هر چه میخواهی بگو.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , simorghsimorgh , Pakzad , Autumn.Folio , narges_r , انرژی مثبت , GoodStudent67 , مورتن , atti joon , blackhalo1989 , آرمین , sahar121 , Aurora , ماه بانو , good-wishes , aatwo , Mohammad-A , unique_as14 , mehdi.m2 , gmahani , asiehmohammadian , fatemehkh , fatima1537 , Eternal , unicornux , arixooo , Jooybari , H3NGAM3H , maedeh , azarakhsh1986 , soha2009 , saba_1984 , samaneh_aftab , nimam , virtual girl , baran , maneshty , آلبالو , deh-ab , fsi2013 , Mohammad WR10 , khatere987 , csharpisatechnology , svk7 , elynn66 , sahar bano , Engineer , fatemeh85 , reyhaneh64 , MoonRise , n268 , Amoojan , پاریس , AI. , 2star , Asemaneabi , tayebe68 , zahra_ce87 , mahsa4 , Mehrdad_CS , aniss , tabassomesayna , alagh , neda R , fatemeh69 , Doctorwho , mojhde , sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє , artmiss , ali139084 , salam5 , gogooli , golche70 , kora , Ms. Saba , پدربزرگ , ashena1 , kader , flowerirani , nima88 , Goli.Raad , yazdanpanah20 , Skyrim
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
یک جمله امیدوارکننده به کسانیکه تلاش کردند و قبول نشدندبنویس،امشب تو شادی شما نیستن
غم ما، قبول نشدن تو کنکور
غم دستفروشی که امروز تو پارک دیدم، گشنه موندن شکم بچه هاش!
اما این کجا و آن کجا؟

آفتاب هرروز غروب میکنه و روز بعدش دوباره طلوع، شاید ماهم یه روزی بتونیم آفتاب باشیم.
خدایا صلاحت رو شکر.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , انرژی مثبت , SaMiRa.e , alirrrrrr , آرمین , Aurora , ماه بانو , good-wishes , Pakzad , Mohammad-A , Autumn.Folio , asiehmohammadian , fatima1537 , Eternal , white bird , Jooybari , H3NGAM3H , shima_24 , maedeh , azarakhsh1986 , younes , nimam , nana2010 , Andrew S.Tanenbaum , deh-ab , rata , elynn66 , sahar bano , Engineer , fatemeh85 , پروفسور , mhd3 , Amoojan , AI. , 2star , mohaddeseh70 , zahra_ce87 , M4$0UD , tayebe68 , neda R , mojhde , sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє , gogooli , golche70 , kora , Ms. Saba , پدربزرگ , Goli.Raad
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
یک جمله امیدوارکننده به کسانیکه تلاش کردند و قبول نشدندبنویس،امشب تو شادی شما نیستن
خداوند هیچ گاه هیچ کدوم از بنده هاشو رها نمی کنه. اگر اونی نشد که می خواستید شاید بهترش رو براتون می خواد و شاید براتون درش درسی نهفته که در صورت صبر و تلاش بیشتر بهش می رسید.

تنها خداست که میداند، "بهترین" در زندگی تو چگونه معنا میشود.

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست

اگر دشمن کنارت هست
مخور غصه خدا هم هست

اگر فقر و فقیری هست
منال هرگز، خدا هم هست

برای روحیه بیشتر خودم هستم در خدمت دوستان. بار سوم کنکور قبول شدم Big GrinBig Grin البته بار اول هیچی نخونده بودم. دفعه دوم خب خوب نخونده بودم و البته دفعه سوم هم که لطف خداوندی بود. همین و بس ! Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , azad_ahmadi , GoodStudent67 , Mahbanoo313 , The BesT , آرمین , Aurora , ماه بانو , Pakzad , good-wishes , Autumn.Folio , asiehmohammadian , Eternal , Jooybari , H3NGAM3H , maedeh , Mohammad-A , azarakhsh1986 , saba_1984 , baran , آلبالو , deh-ab , nina69 , rata , Engineer , fatemeh85 , neda_Network , mhd3 , 2star , zahra_ce87 , tayebe68 , neda R , Doctorwho , mojhde , sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє , artmiss , gogooli , kora , Ms. Saba , ashena1 , kader , yazdanpanah20 , anne.shirley
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ
RE: یک جمله امیدوارکننده به کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
من که اصلا ناراحت نیستم ( رتبه فوق نجومی ) Big Grin
چون صد درصد میدونم صلاحم این بوده .
اگر موقعیتش فراهم بشه یه یا علی میگم برای سال آینده . Smile
این شکست ها اگه نباشه به نظرم زندگی خیلی یکنواخت میشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , GoodStudent67 , آرمین , ali.329 , Mahbanoo313 , Aurora , Pakzad , good-wishes , Autumn.Folio , asiehmohammadian , deh-ab , csharpisatechnology , Engineer , AI. , tayebe68 , mojhde
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ ب.ظ
من جز هیچکدوم از دوگروه نیستم_چون اصلا سرجلسه نرفتم ولی یه بیت مینویسم برای خودم و برای همه دوستانی که تجربه پارسالشون رو میخوان با همت امسالشون جمع کنند و کنکور ۹۳ کولاک کنند.

گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید *** هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور

کوچک اگر باشی گهواره ات دنیاست در بند دنیا نیست آنکس که خود دریاست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین , asiehmohammadian , white bird , SaMiRa.e , samaneh_aftab , Mahbanoo313 , deh-ab , csharpisatechnology , elynn66 , Engineer , 2star , tayebe68 , mojhde , sahar salehi , artmiss , gogooli
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
من خیلی ناراحتم.خیلی خیلی.نمیدونم چرا اینطور میشه.بخدا نهایت تلاشمو کردم. حیف اونهمه وقتی ک گذاشتم حیف همه چی....
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , shima_24 , deh-ab , Mänu , mojhde , artmiss , gogooli
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ب.ظ
وقتی آدم میفته تو کنکور فکر می کنه دنیا فقط همین کنکوره ولی بعدش که قبول شد و شایدم نشد و یه مدت گذشت به افکار اون موقعش میخنده که دنیا رو چقدر کوچیک میدیده. ۱۰۰۰ تا راه دیگه برای موفقیت هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Pakzad , Autumn.Folio , asiehmohammadian , white bird , SaMiRa.e , deh-ab , انرژی مثبت , Engineer , fatemeh85 , mhd3 , Doctorwho , mojhde , artmiss , gogooli , kora , پدربزرگ , anne.shirley
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
خیلی زحمت کشیدم اما قبول نشدم .

گاهی گمان نمیکنی ولی میشود !
گاهی نمیشود که نمیشود !
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است !
گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود !
گاهی گدایی و بخت یار نیست !
گاهی تمام شهر گدای تو میشود !

هنوز به خونوادم چیزی نگفتم ،واقعا روم نمیشه به مامان بابام که هر روز صبح ساعت ۷ منو میدیدن میرفتم کتابخونه تا ۱۲ شب درس میخوندم بگم با این رتبه شبانه هم نمیارم.
امیدوارم موفق باشین Heart

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , Aurora , Pakzad , Autumn.Folio , asiehmohammadian , unicornux , white bird , H3NGAM3H , shima_24 , azarakhsh1986 , srj , Mahbanoo313 , good-wishes , deh-ab , csharpisatechnology , Engineer , mhd3 , tayebe68 , alagh , mojhde , artmiss , gogooli , kora , Ms. Saba , پدربزرگ , anne.shirley
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط nasser68.)
Wink یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
هر کس که زحمت کشیده درس خونده نتیجش هم امروز دیده . منو امثال من که زحمت کمتر کشیدیم پس توقع بیجایی برای نتجیه خوب داریم .به امید موفقیت همه دوستان . من که میخوام برم خدمت . تا دو سال دیگه کنکور خداحافظ....Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio , asiehmohammadian , deh-ab , elynn66
ارسال: #۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ
RE: یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
هرچی خدا بخواد همون میشه

پرواز را بخاطر بسپار.............
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , SaMiRa.e , deh-ab
ارسال: #۱۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ
یک جمله امیدوارکننده به کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
غمتون نباشه به فال نیک بگیرید من هم اوایل واسه کنکور داشتم می خونم ولی بعد سر پروژه و بحث های دیگه بی خیال شدم و رتبه داغونی آوردم همون رتبه ای که فکرشو میکردم ۸۰۰۰ اینها شد رتبه ام. اما ناراحت نیستم برنامه ریزی کردم واسه آیندم و فعلا بحث های دیگه واسم الویت دارن!
میگن بعد هر شکستی یه پیروزی هست! من راستش وقتی که کارنامم رو دیدم به روزی فکر کردم که رتبه تک رقمی میارم و کارنامه امسالم رو کنار کارنامه جدیدم میزارم و با کارم به کسایی که رتبه بدی آوردن آرامش میدم :دی
انقدر تلاش باید کرد که دیگه مشکلات جلومون کم بیارن نه ما جلو مشکلات...!
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahbazi , fatima1537 , asiehmohammadian , deh-ab , elynn66 , Engineer , ava.ava , artmiss , پدربزرگ
ارسال: #۱۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ
آقا فرداد وقتی حقتو بخورن خیلی سخته. دیگه سال دیگه ای نیست باید برم سربازی. من خیلی زحمت کشیدم بدون هیچ کلاس ۶ ماه واقعا زحمت کشیدم.ولی انصاف و عدالت رو دیدم تو این کنکور.نتیجه گرفتم که آدم باید پست باشه قانون جنگله اگه نخوری میخورنت.کسانی که حرف از عدالت میزدن و میگفتن حکومت عدل علی هست دیدم که همش شعره.کنکور کارشناسی ارشد چطور میشه این همه سوال اشتباه؟ طراحای پدر آمرزیده کجان که ببینن حق کی ضایع شده
اصولا کمتر کسی هست که به همه دروس مسلط باشه من تو بعضی دروس مسلط بودم که دقیقا سوال اشتباه از همونا اومد.طبیعتا کسانی که تو بقیه دروس مسلط بودن نتیجه گرفتن .که این عدالت نیست همه باید با هم برابر باشن تو کنکور.سوال اشتباه یعنی ضایع کردن حق.

بعضی دوستان میگن درصد مشترکشون بیشتر از حد انتظار بوده درسته این بخاطر سازمان سنجشه.

کاش خودم کم کاری کرده بودم الان راحت قبول میکردم.

امیدوارم که هر کی حقش بوده بهش رسیده باشه.

حکومت فقط حکومت عدل علی!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , white bird , H3NGAM3H , shima_24 , deh-ab , elynn66 , Engineer , Asemaneabi , mojhde , artmiss , gogooli , همیلا
ارسال: #۱۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ
RE: یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
من خودم پارسال با اینکه خیلی زحمت کشیده بودم و تو آزمونای آزمایشی حتی تک رقمی میشدم کنکور رو افتضاح دادم و قبول نشدم کاملا درک می کنم چه احساسی دارن این دوستا ولی همینطور که همتون میدونین همه چی کنکور و دانشگاه و رتبه و ارشد نیست چه کسی که رتبش یک شده چه کسی که خراب کرده همه ی اینا خواه نا خواه فراموش خواهد شد ولی خوشم میاد از دوستانی که همیشه به آینده امیدوارن و دست از تلاش بر نمی دارن و از هر شکستی پلی برای موفقیت می سازند این دوستان تو کنکور زندگی رتبه شون همیشه یکهBlushIdea !!

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nassim92 , fatima1537 , asiehmohammadian , SaMiRa.e , Mahbanoo313 , deh-ab , elynn66 , Engineer , 2star , Asemaneabi , zahra_ce87 , پدربزرگ
ارسال: #۱۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ
سلام
من خودم یک شکست می خورم خیلی ناراحت می شم
ولی بعدش به خودم می گم بعدش چی ..ارشد هم کوتاه هست فرقی نداره یک سال دو سال عقب بیفته
من خودم خیلی تفاوت بین دانشگاه ها نمی دیدم که یک سال دیگه نخوندم اما شما برای هدفتون بجنگید
اما به نظر من دوران خوندن برای کنکور بهتره یه برنامه خوب نوشت و امیدوار بود اما هیچ وقت تلقیق نکرد مثلا رتبه ۱
فقط حداکثر تلاش و امیدوار بودن کافیه..چون اگر چنین نشه آدم خیلی ضربه می خوره
من مطمین هستم همه چی به مصلحت ادم هست
خدایا آن ده که آن به
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , fatima1537 , asiehmohammadian , deh-ab , Engineer , 2star , artmiss
ارسال: #۱۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ب.ظ
از اول دبستان همیشه یکی بوده که بهش غبطه میخودم که ای کاش جای اون بودم ... همیشه یکی بوده ...
...
دوره دبیرستان یکی از هم مدرسه ای ها معدلش ۲۰ میشد ... من: ای کاش جای اون بودم.
اما در کمال ناباوری دانشگاه قبول نشدن... با خودم گفتم دیگه هیچ وقت نمیگم ای کاش جای کسی باشم.
...
توی کنکور سراسری یکی از دوستام رتبه ش خیلی خوب شد ... من: ای کاش جای اون بودم
اما الآن میبینم شرایط ش اصلا خوب نیست
...
دوره دانشگاه دوباره یکی از همکلاسی ها خیلی زرنگ بود ... و ارشد هم رتبه خوبی آورد ... من: ای کاش جای اون بودم.
هرچند من دیرتر کنکور ارشد قبول شدم. ولی حالا میبینم شرایط م با اون هیچ فرقی نداره... شاید هم بهتره.
...

ممکنه شما دیرتر ارشد قبول بشید و چون به این موفقیت به سختی دست یافتید قدرش رو بیشتر بدونید و دوره ارشد رو خیلی بهتر پشت سر بذارید و دکتری زودتر قبول بشید.
...
من معدل لیسانسم ۱۴/۹۱ بود! این شکست م و شکست توی کنکور ارشد باعث شد قدر دوره ارشد رو خیلی بیشتر بدونم ... و ۴/۲۵ پیشرفت معدل داشته باشم و خیلی پیشرفت های دیگه ای که نسبت به دوره کارشناسی احساس میکنم.

................................................................................​.............................................................

خوشبختانه کنکور یه خوبی که داره کمتر بی عدالتی مشاهده میشه ... آدم میدونه یک، دو، سه و غیره. سال بخونه بالاخره موفق میشه (همیشه همین طور بوده) . کسی نیست که حق ت رو بخوره.

اصلاً معلوم نیست آینده چی میشه! مهم اینه که بعد از هر شکستی دوباره شروع کنیم.
................................................................................​..............................................................
اینا رو باید هر لحظه یکی به خودم هم یادآوری کنه ... که غصه دکتری رو کمتر بخورم Big Grin ... بازم وقتی الآن میبینم کسی رتبه تک رقمی دکتری شده یا مثلا پذیرش گرفته و میخواد بره یه دانشگاه تاپ، بهش غبطه میخورم ...

اما باز هم نمیشه گفت در آینده کی موفق تر خواهد بود ...

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar-AI , Mohammad-A , Fardad-A , fatemehkh , fatima1537 , atti joon , asiehmohammadian , ماه بانو , Aurora , H3NGAM3H , shima_24 , maedeh , azarakhsh1986 , nina69 , saba_1984 , nimam , nana2010 , razieh.sh , Mahbanoo313 , deh-ab , پروفسور , Engineer , reyhaneh64 , mahjob , 2star , zahra_ce87 , Doctorwho , sahar salehi , artmiss , golche70 , ashena1

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۵۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۶۳ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۵۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۳۹ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۵۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۹۳ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۷۶ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۲۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  معرفی منبع خوب برای ساختمان داده alireza9819 ۴ ۵,۲۱۳ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close