زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن

ارسال: #۶۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط MohsenRezaei.)
یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
حذف شده ...

چندان که خواهی در نگر ، در من که نشناسی مرا ...
من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojhde
ارسال: #۶۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ب.ظ
RE: یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
اگر بقیه جای من باشن که ارشد همه زندگیشون بود چی میگن!کسی که به امید ۱ بود و بالای ۳۰۰ شدبنظرم کارتونا ردیف کنید کنارشم درس بخونید اینجوری خیلی بهتره از زندگیم عقب نمیمونید فقط درس خوب نیست اینو تجربه ی دوساله ی من میگه درسا بخاطر عشقش بخونید نه شغل و... چون شغلی برای حتی دکتراشم کمه و پستا پرشدن آروم پیش برید و اضظراب نداشته باشید عجله ای نیست ارشد بگیریم مهم اینه که کجا قبول شیم منم حالم مث شماس اما خودموسپردم بخدا هر چه پیشآیدخوش آید
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , Mänu , maneshty , shima_24 , nina69 , Engineer , zahra_ce87 , tayebe68 , mojhde
ارسال: #۶۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ب.ظ
بچه هایی که ارشد قبول نشدن یه نگاهی بندازن
بچه هایی که فکر میکنن قبول نشدن تو ارشد اخر دنیاست یه نگاهی به این کلیپ بندازن!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت , SaMiRa.e , s.sadri , zeinab , hadirr , MarkLand , هانی الرضا , Doctorwho
ارسال: #۶۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ
RE: یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
باور داشته باشین که اگر خودتون از تلاشتون راضی بودینو یه جورایی نشده که از نتیجه راضی باشید ، اگه به هدفتون با تمام وجود ایمان دارین ، بازم تلاش کنید و بازم با تمام قوا
خوبی کنکور اینه که اگه نتیجش دلخواه شما نباشه و اگه ظاهرا شکست به نظر بیاد اما یکی از اون چیزای دنیاست که قابل جبرانه پس تا وقتی نیروی تلاشو اراده و عقلو سلامتو دارین، .میشه جبرانش کرد و ان شاالله نتیجه این تلاش یه سال دیگه بهتر رقم میخوره و این حکمتشه.
چون ظبق یه آیه قرآن که یادم نیست چی بودو کجا بود نتیجه همه تلاشارو خدا در جهت همون تلاشه میده قطعا
فقط اعتقاد معظوف به این باوره که کمک کننده هست.
پارسال بعد اعلام نتیجه یه دو ساعتی اشک ریختمو تموم شد رفت پی کارش
گریه و آهو ناله و .. واسه همون روز نتیجه ها بود دیگه بسه بابا.
تا دیر نشده دوباره برنامه بریزینو هدفمند تر از قبل بگین بسم الله.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Aurora , Jooybari , Mohammad-A , mahyamk , Doctorwho , mojhde
ارسال: #۶۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ ب.ظ
امشب نتایج میاد، خیلیا به مرادشون میرسن، خیلیا هم نه،

کنکور مرحله مهمی از زندگی ماست، اما بخش بسیار کوچکی از زندگی ما این کنکوره،

آدم تا وقتی کوچیکه فقط جلو پاهاشو می بینه و کل دنیاش محدوده دیدشه، اما هرچقدر که بزرگتر میشه و دید باز تری پیدا می کنه بیشتر به بزرگی دنیا و کوچکی خودش در برابر این عظمت پی می بره.
ماها الان کوچیکیم، ته دنیامون همینجاست، آرزومون اینه که رتبه خوب بیاریم و بریم دانشگاه خوب، ولی وقتی همه این اتفاقای خوب که میوفته باز کنکور های دیگه ای در زندگی بوجود میاد، هرچقدر که جلو تر میریم و بزرگتر میشیم بیشتر دنیامونو میشناسیم و یه روزی میرسه که به خودمون می خندیم که برای چنین چیز کوچکی اینقدر استرس داشتیم.

خدایا، چه اونچیزی که به صلاحمون هست رو بهمون دادی، چه ندادی، دو چیزو بالاغیرتا بده :

سلامتی خودمون و همه اونایی که دوسشون داریم
عاقبت به خیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , Engineer , tayebe68 , mojhde
ارسال: #۶۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
اگه خیلی زحمت کشیدید ولی قبول نشدید حتما یه حکمتی توش بوده.ارشد تنها راه برای ادامه زندگی نیست!همه کسانی هم که ارشد و دکتری دارند خوشبخت نیستند.راههای موفقیت و خوشبختی و داشتن شغل خوب و... بی شماره

اگر هم خیلی علاقمندید و میخواید ادامه بدید و حتما ارشد بگیرید اشکالات کارتون و روش خوندنتون رو پیدا کنید و دوباره تلاش کنید

با خودتون رو راست باشید و الکی غصه نخورید و افسرده نشید که ای وای چرا قبول نشدم.ببینید آیا واقعا تمام تلاشتون رو کردید یا نه.اگر یه کمی زحمت کشیدید یا زیاد تلاش نکردید بدونید برای ارشد باید خیلی تلاش کرد.بعضیها با اینکه خیلی خیلی خوندند و وقت گذاشتند نتیجه نگرفتند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , neda_Network , Doctorwho , gogooli
ارسال: #۶۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ
خیلی داغونم خیلی... ۵ ماه از همه چیم زدم آخر سر طمع احمقانه گند زدم ، مشترک رو اگه طمع نمیکردم چندتا شانسی بین دو گزینه نمیزدم الان تو این وضع نبودم....
خیلی دلم گرفته اما میخوام سال دیگه بازم شانسمو تست کنم قوی تر از امسال و با کلی تجربه ، امیدوارم بشه ، همه دوستانیم که الان شرایط منو دارن درک میکنم خیلی سخته ، دوستانیم که موفق شدن پیروز باشن
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , neda_Network , tayebe68 , virtual girl , پاریس , gogooli
ارسال: #۶۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ
جمله امیدوار کننده ندارم. چون روزی که نتایج اعلام شد انتظار داشتم که حداقل مجاز بشم ولی ۱۷۰۰۰ شدم و اون روز کلا ناراحت بودم البته اینم بگم که بازم خدارو شکر راضیم چون هم درس خوندم هم کارم رو داشتم واقعا درس در کنار کار خیلی سخته.
دوست دارم این رو به کسایی بگم که مثل من عشق درس هستند و دوست دارند تا دکترا پیش برند نه فقط عشق نمره دارند:
از اولش درس رو بصورت مداوم و جدی بخونید و سعی کنید کار رو در کنار درستون وارد نکنید وگرنه ممکنه به هدفتون نرسید و شاید برسید ولی خیلی دیر. من اگه درس میخوندم و بیشتر وقت میذاشتم و کار نمیکردم شاید الان خوب رتبه ای می اوردم و بفکر انتخاب دانشگاه از بین امیرکبیر یا تهران یا شریف بودم
الان خیلی مرددم که برای سال دیگه بخونم یا کلا بذارمش کنار ، حتی لیست کتاب هامو اماده کردم که تو سایت بذارم

برای رسیدن به هدف های بزرگ ، باید تلاش های بزرگی انجام داد
ارسال: #۶۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ
سلام
چیزی رو از خدا به زور نخواهیم.
من بعدکنکور رفتم مشهدمقدس از خدا خواستم رتبم زیر ۵۰۰ بشه .شد ۳۹۲هوش اولش خوشحال بودم ولی با این وضع که هست جایی قبول نمی شم.از من بیشتر کسی ضربه ندیده سرجلسه کنکور یک اشتباه بزرگ کردم الان رتبم زیر ۱۰۰ بود .ولی فقط می دونم قسمت خدا بود.پارسال رتبم ۳۰۰۰بود امسال ۳۹۲ شد.مطمنم بمونیم باز کمتر می شه.ولی دنیامیدان رقابت نیست .خودتونو با کسی مقایسه نکنید تابتونیدبه موفقیت برسید.خداهر چی صاحه سرمون بیاره ولی اینجا کسی بیشتر از من ضربه ندیده که یک اشتباه بزرگ سرجلسه کنکور انجام بده .ولی امیدوارم .و کنکور حل بیماری سرطان نیست یک مساله است با خوندن حل می شه من ۳۷۰۰رو کردم ۳۹۲(البته ۱۵۰)چون پاسخ نامم رو اشتباه وارد کردم و ۳۹۲ رو هم سال بعد اگه بمونم تک رقمی می کنم.(ان شاالله) کسیم راهنمایی بخاد من در خدمتم وکمک می کنم.(خیلی خوشحالم که مانشت عضو شدم)قدرهمو بدونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojhde , gogooli
ارسال: #۷۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ
الیس الله بکاف عبده

ایا خداوند برای بنده اش کافی نیست؟

اونایی معنی پیروزی رو میفهمن که قبلش شکست خورده باشن

برای ایستادن ابتدا باید کمی خم شد....
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69 , mojhde , gogooli
ارسال: #۷۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ
سلام...هیشکی شرایطش بدتر از من نیست..
من رشتم آی تی هسم.من تصمیم جدی گرفته بودم واسه ارشد خوندن..عشقم شبکه بود واسه رسیدن بهش هر کاری میکردم.از تیرماه با جدیت و مصمم و با علاقه نشستم به خوندم.با هزاران امید.. خوندم خوندمو خوندم...بدون هیچ لحظه ناامیدی.فکر پیروزی لحظه لحظه بهم امید میداد که باعث میشد اصلا کم نیارم..۸ ماه تمام وقتمو زندگیمو گذاشتم.واقعا از خوندنام لذت میبردم که قید همه خوشیامو میزدم.چون مطمئن بودم خدا جواب اینهمه تلاشمو میده..۸ ما گذشت و کنکور ۹۳ رو دادم..ولییی چی دادم!!!اصلا نمیدونم چه حکمتی توش بود..Sad(( شدم ۱۰۱۷ شبکه!!!!!..یعنی یه نخونده هم میتونس همچین رتبه ای بیاره...خیلیی دلم شکست خیلیییی... :.(((.. نمیدونم چرا خدا اینجور باهام کرد من حقم نبود بخدا...
کنکور کامپیوتر رو همینجوری دادم اصلا بش فکری نمیکردم..که رتبه هوشم شده ۵۳۲// ولی نمیدونم اینم قبول میشم یا نه!! Sad(
اوضاع دردناکتر از منم وجود داره؟؟؟ Sad( خدا خیلیی بم بد کرد خیلیییی دلمو شکووند... Sad((
 سپاس‌گزاری شده توسط: پاریس
ارسال: #۷۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)ava68 نوشته شده توسط:  ....نمیدونم چرا خدا اینجور باهام کرد من حقم نبود بخدا...
... خدا خیلیی بم بد کرد خیلیییی دلمو شکووند... Sad((

من وقتی بچه بودم ازین اتاری دستی ها داشتم. بعد یادمه که وقتی تویه ۱ مرحله ای گیر میکردم هی به خدا میگفتم خدایا کمکم کن در ازاش منم فلان کارو میکنم.Blush

الان که فکر میکنم میبینم چقدر احمقانه بوده چنین چیزی. اصلا چرا باید برا خدا مهم باشه که این بازی رو تا تهش بری یا نه ؟

کنکور هم ۱بازی هست منتها برای این سنی که توش هستیم وقتی ازش عبور کنی مثل دوران کودکی که ازش عبور کردیم میفهمیم این درخواست های ما هم به اندازه ی درخواست کمک برای تموم کردن بازی احمقانه ست!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , tabassomesayna , fatemeh69 , mojhde , پاریس , karbar
ارسال: #۷۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
آره همه چی تو این دنیا بازیه..
ولی خب خیلی سخته واسه چیزی که تلاش کردی بش نرسی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: پاریس
ارسال: #۷۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ق.ظ
تونل ها ثابت کردند که حتی در دل سنگ هم ، راهی برای عبور هست ...

ما که کمتر از آنها نیستیم ، پس نا امیدی چرا ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: fse , بنده ی خدا , SHayAN_567 , mojhde , پاریس , نارین
ارسال: #۷۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
حقیقتا کنکور همه چیز نیست . اما کسایی که به ادامه تحصیل علاقه دارن و امسال رتبه بدی آوردن رو یه جمله از مصاحبه خودم میگم!!
" رتبه بد آوردن تو کنکور یکسال هیچ رابطه ای با نتیجه کنکور بعدی نداره!! " پس تلاش تون رو بکنید منتهی هدفمند و هوشمندانه درس بخونید تا با تلاش کمتر نتیجه بهتر بگیرید.
موفق باشید Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Mohammad-A , Good! , tayebe68 , nlp@2015 , انرژی مثبت , mahyamk , Doctorwho , mojhde , پاریس , نارین , احسان مومنی , gogooli , Iranian Wizard

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۰ دیروز ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۷۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۶۸ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۴۵ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۷۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۰۶ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۸۴ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close