زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۱۵۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  علی دوشنبه هفته دیگه تعطیله اینجا. هلند هم تعطیله؟ اگه تعطیله یا تو بیا یا من میام کنگر میخورم پیشت Big Grin
ایول خبر نداشتم دوشنبه م تعطیله! آخه من تازه تونستم از سلسله تعطیلیای اینجا رهایی پیدا کنم Tongue
تو پاشو بیا اینجا امیر، باشد که بخاطر توام که شده بزنم بیرون از خونه. توام یکم آمستردام رو introduce کنی واسم Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۵۱۵۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۰۰ ق.ظ
احسنت، آدم حض میکنه این سطح از نهی منکر رو برای گناه کبیره‌ روزه‌خواری میبینه!
(ساندویچ زبان خود را با پیاز و جعفری اضافه می‌بلعد)

Stop talking. Start walking
ارسال: #۴۵۱۵۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ایول خبر نداشتم دوشنبه م تعطیله! آخه من تازه تونستم از سلسله تعطیلیای اینجا رهایی پیدا کنم Tongue
تو پاشو بیا اینجا امیر، باشد که بخاطر توام که شده بزنم بیرون از خونه. توام یکم آمستردام رو introduce کنی واسم Big Grin
آمستردام از خونه بیرون رفتن با خودمونه، برگشتنش با خداست Big Grin از ما گفتن بود Tongue

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۵۱۵۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  آمستردام از خونه بیرون رفتن با خودمونه، برگشتنش با خداست Big Grin از ما گفتن بود Tongue
Big GrinBig Grin
حالا من واسه اینکه ریا نشه، نگفته بودم که چرا خودمو تو خونه حبس کردم. خدا قبول کنه ازم توی این ماه عزیز Tongue
این چیزایی که میگی رو یکم بازش کن تا منم یکم با آناتومی این شهر آشنا بشم خب Big Grin. زشته فردا روز اگه پرسیدن ازم؛ حداقل اطلاعات تئوری شو داشته باشمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۵۱۵۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  Big GrinBig Grin
حالا من واسه اینکه ریا نشه، نگفته بودم که چرا خودمو تو خونه حبس کردم. خدا قبول کنه ازم توی این ماه عزیز Tongue
این چیزایی که میگی رو یکم بازش کن تا منم یکم با آناتومی این شهر آشنا بشم خب Big Grin. زشته فردا روز اگه پرسیدن ازم؛ حداقل اطلاعات تئوری شو داشته باشمBig Grin
حالا به صورت عملی برات تشریح میکنم امکانات شهر رو Big Grin
تلگرام بهت پیام میدم.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۵۱۵۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۳۳ ق.ظ
راستش دلم واسه گرایشم تنگ شده که اینقدر مظلوم واقع شده نه کسی سراغش میره نه کتابشو میخره سخت افزار و معماری سیستم های کامپیوتری را میگم فکر کنم منقرض بشیم.

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۵۱۵۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۵۶ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵ ب.ظ)ACM نوشته شده توسط:  پیشنهاد میکنم مطالعات دینیتون رو بدون تعصب بیشتر کنید، اول کار هم لازم نیست که به جواب برسید، وقت کنم کتاب هایی رو بهتون معرفی میکنم.
با توجه به کلاس هایی که رفتم و مطالعاتی که کردم، به این موضوع اعتقاد کامل دارم که دینی که پیامبر برامون آورده کامل ترین هست
تا حالا فکر کردید که چرا حکومتی که در آخر بر تمام جهان حاکم میشه، و اونوقت تمام عقل ها کامل میشه و هیچ مشکلی دیگه وجود نداره ، حکومتی است که دینش اسلامه و قوانین اسلامی توش پیاده میشه؟!
اگه این دین کهنه شده یا قوانینش برای همه ی آدم ها نیست یا طبق اینکه هر کس خودش بهتر تشخیص میده که چیکار کنه، پس چرا باید یه چنین حکومتی باشه؟

قبول دارید که خدا بهتر میدونه که چه چیزی برای انسان بهتره؟
اینکه خداوند در قرآن دستور به روزه گرفتن کردند رو همه قبول دارند(دیگه کتبا اومده) رعایت این قانون برای کل جامعه دارای آثار مثبت خواهد بود.

اگه واقعا میخواین دلیل و منطق احکام رو بدونید باید فقه استدلالی رو بخونید
تحت تأثیر قرار گرفتم.
ارسال: #۴۵۱۵۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۴۸ ق.ظ
قبل از گرون شدن ی دفعه ای دلار ی محصول وارداتی میخواستم بخرم قیمتش ۵ تومن بود ، الان شده ۷ و سیصد Dodgy واقعا برنامه ریزی اینجا بی معنی شده و باید بری ببینی دنیا چی سرت میاره و باهاش کنار بیای
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , diligent , RASPINA , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۵۱۵۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ ب.ظ
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت/ که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش/ هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت

- حافظ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , big cloud , crevice , Skyrim , diligent , kilookiloo , RASPINA , James Sullivan , tabassomesayna , ele
ارسال: #۴۵۱۶۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۲۹ ب.ظ
سلام دوستان کسی پروژه ای در رابطه با سیستم های چند عاملی کار کرده؟ممنون میشم اگه کار کردین پیام بدین ضروری هست

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۴۵۱۶۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  حالا به صورت عملی برات تشریح میکنم امکانات شهر رو Big Grin
تلگرام بهت پیام میدم.
باشهBig GrinBig Grin
ارسال: #۴۵۱۶۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
اپ های موزیک برای خواب هم فقط دو شب جواب داد و تونستم یکی دو ساعتی زودتر بخوابم .. اما دیشب دیگه هیچ جوره خوابم نبرد کل شب رو بیدار موندم تا سحری و بعد سحری هم عمدا نخوابیدم .. از صبح هم دارم فیلم میبینم که سرم گرم بشه خوابم نبره! دارم غش میکنم از بیخوابی اما تصمیم دارم عصر رو هم نخوابم..
باشد که رستگار شویم و شب قبل ساعت ۱۲ دیگه از بیخوابی بیهوش شم Big Grin بلکه اینجوری بتونم یه نظمی به خوابم بدم و یه شب زود و عمیق بخوابم! رفته رفته هم داره بدتر میشه وضعیت خوابم و کلافه ام کرده دیگه... اگه این روش هم جواب نداد مجبورم اساسی تر و جدی تر برم دنبال راه حلش!
به خصوص که از فردا وقتم انقدر محدود میشه که هم باید کل روز شاداب باشم بتونم به همه کارام به موقع برسم و هم دیگه فرصت چرت زدن چند دقیقه ای برای جبران کمبود خوابم رو ندارم.
جدی چقدر خوشبختن کسایی که تا اراده میکنن بخوابن و سرشون رو میذارن رو بالش، خوابشون میبره.. اونم خواب عمیق نه خواب سطحی که هر نیم ساعت یا یه ساعت یه بار بیدار بشن و صبح از روز قبل هم خسته تر باشن...خواب خوب واقعا نعمت بزرگیه..

بعدا نوشت: این تاپیک رسما برای من دفترخاطرات شدهBig Grin چیزهایی که حوصله نوشتنشون تو دفترم رو ندارم میام اینجا تایپ میکنم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , NP-Cσмρℓєтє , قاصدک۲۳ , SepidehP
ارسال: #۴۵۱۶۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط ^_^.)
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690
ارسال: #۴۵۱۶۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۳۴ ب.ظ
سلام،
دنیا فرصت اثبات است، فرصت ساختن و عمل کردن، فرصت اختیار و حضور، فرصت درک تلاش دائمی قلب و ریه و مغز برای سر پا نگه داشتن یک موجود بی‌توجه...
سلام دوست من، سلام

اینا درد دل بود
این لینک رو کسی دیده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بسیار کاربردی و ...

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Skyrim , mohammad_13690 , Milestone , RangiRangi , pioneer01
ارسال: #۴۵۱۶۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۱۹ ب.ظ
دنیا خیلی زیبا میشد اگه فقط هرکس سرش تو کار خودش بود و به دنیا و اخرت دیگران کاری نداشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , codin , big cloud , Skyrim , pioneer01 , tabassomesayna , Amir V , ele , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close