زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۱۲۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط fo-eng.)
«قارون» هرگز نمی دانست
که روزی ،کارت عابر بانکی که در جیب ما هست
از آن کلیدهای خزانه وی که مردهای تنومند عاجز از حمل آن بودند ما را به آسانی مستغنی میکند .

و «خسرو» پادشاه ایران نمی دانست که مبل سالن خانه ما از تخت حکومت وی راحت تر است .

و «قیصر» که بردگان وی با پر شترمرغ وی را باد می‌زدند ،
کولرها و اسپلیتهایی که درون اتاقهایمان هست را ندید .

و «هرقل» پادشاه روم که مردم به وی بخاطر خوردن آب سرد از ظرف سفالین حسرت میخوردند
هیچگاه طعم آب سردی را که ما می چشیم نچشید ..

و «خلیفه منصور» که بردگان وی آب سرد و گرم را باهم می آمیختند تا وی حمام کند،
هیچگاه در حمامی که ما براحتی درجه حرارت آبش را تنظیم میکنیم حمام نکرد ..

بگونه ای زندگی میکنیم که حتی پادشاهان عصر هم اینگونه نمی زیستند اما باز شانس خود را لعنت میکنیم !
و هر آنچه دارائیمان زیاد میشود تنگدست تر میشویم !

خدایا تورا بخاطر تمام نعماتت اعم از معنوی و دنیوی به ما عطا فرمودی سپاسگذاریم .
خدایا قدرت شکرگوئی در حرف و عمل را به ما عنایت فرما

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho , naser.71 , ele , عزیز دادخواه
ارسال: #۳۷۱۲۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط The BesT.)
رفتم خونه مادربزرگم. نوه خاله ام اونجا بود. فکر کنم حدودا ۳سالشه. بهم گفت برام آهنگ بذار. حالا با همون زبون شیرین کودکیشون.
گفتم چی برات بذارم. گفت کلاغ دم سیاه! گفتم چی؟؟؟؟ گفت کلاغ دم سیاه بذار دیگه. گفتم نمیدونم چیه ندارمش. گفت خب آفت جون را بذار. گفتم خدایا اینها چیه این دختر میگه. گفتم چی میخونه ؟ گفت همون که میگه هم آفت جونی هم نامهربونی با دیگرونی قدرم را ندونی اما چه کنم دوستش دارم .... !!! گفتم ندارم اینو. گفت خب دختر همسایه را بذار. گفتم چی میخونه؟ گفت دختر همسایه شبهای تابستون گاهی میومد تو ایوون. هردفعه یه گلی پرت میکرد تو ایوون دلش آروم نمیگرفت یه همچین چیزی. اینقدر خوندش حفظش شدم.خخ
بخدا یه وجب بچه شروع کرد به خوندن منم گوش میدادم.

منم گفتم ندارم این اهنگ را بیا تا برات از خواجه امیری بذارم. گوش نداد که گفت نمیخوام.خخخ

حالا اومدم خونه سرچ کردم دانلود اهنگ آفت جون!!! خخخ. دیدم از همون آهنگهای قدیم هست . جلل خالق ببین چی برای دختر سه ساله میذارن آدم میمونه توش.آخه اینها چیه تو مغز بچه سه ساله میکنن من نمیدونم. حالا نمیدونم من از قافله عقب هستم یا اونها زیادی جلوتر از قافله هستن. جلل خالق
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Doctorwho , crevice , Saman , shahlaj
ارسال: #۳۷۱۲۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ
واس چه بچه ای دختر همسایه رو منم خیلی دوس دارم
ارسال: #۳۷۱۲۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
این دنیا اصلا جای قشنگی نیست....یه زندان بزرگ....محکوم به حبس ابد....یه زندانیه کلافه.... که پراشو چیدن.....پروازم نمیتونه بکنه.....کی میشه تموم شه....
خوبه خواب هست آدم بهش پناه ببره....
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , همیلا
ارسال: #۳۷۱۳۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
مسوولیت پذیری !!!
اگر در مقطع دکترا به دلایل زیر ادامه تحصیل میخواهید بدهید:
-علاقه شخصی به درس خواندن
-خواست والدین
-فرار از سربازی
-نداشتن هدف در زندگی
-پیدا نکردن شغل بعد از کارشناسی ارشد
-افزایش مقدار کمی در حقوق ماهیانه
-چشم و هم چشمی و حسادت با دوستان و اطرافیان
لطفا و لطفا
زمان . انرژی . پول . عمر خود را برای ۴ سال تحصیل که خروجی منطقی برای شما ندارد، صرف نکنید !!!
مگر اینکه مسوولیت انتخاب خود را بپذیرید !!!
و به خودتان قول بدهید که
پس از پایان دوره دکترا بخاطر نیافتن شغل مناسب و متناسب با مدرکی که گرفته اید دچار افسردگی و یاس فلسفی در زندگی نشوید.
این انتخاب شما است و فقط و فقط خود شما مسوول هستید.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
جالبیش میدونی چیه؟ زیاد دیدم آدمایی که میگن میخوایم دکتری بخونیم چون به درس خوندن و پژوهش علاقه داریم! حالا طرف پروژه کارشناسیش رو ماست مال کرده بعد میگه به پژوهش علاقه داریم. والا به نظر من مهندس کامپیوتر عقل تو کلش باشه وقتشو توی دانشگاه هدر نمیده

جالبیش میدونی چیه؟ یه حرفی رو دو سال پبیش به یه نفر میزنی، طوری برخورد میکنه انگار داری اراجیف بهش میگی، بعد دوسال بعد طرف به همون نتیجه میرسه و همون حرفا رو واست تکرار میکنه، اینجاست که ارزو میکردی طرف در دسترس بود و جفت پا میرفتی توی صورتش .

کی میشه وضعیتمون از دانشجوی کارشناسی ارشد بشه به فارغ التحصیل؟

این پایان نامه خیلی خیلی خیلی رو اعصابمه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho , naser.71 , Saman , d_felfelak , nlp@2015 , fo-eng , diligent , gogooli , miss.rad , RASPINA , kilookiloo , khayyam , Skyrim , فاطمه سلیمانی , neda_Network , NP-Cσмρℓєтє , ele
ارسال: #۳۷۱۳۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۲۳ ب.ظ
کاش منم تو سازمان سنجش اشنا داشتم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۳۷۱۳۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
................

ارسال: #۳۷۱۳۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط Menrva.)
گاهی تصادفی برنامه "از لاک جیغ تا خدا" رو میبینم امروزم داشتم میدیدم ینی واقعا حرفی برای گفتن ندارم:| اصن اسم برنامهههه :|:|:|

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  فتم خونه مادربزرگم. نوه خاله ام اونجا بود. فکر کنم حدودا ۳سالشه. بهم گفت برام آهنگ بذار. حالا با همون زبون شیرین کودکیشون.
گفتم چی برات بذارم. گفت کلاغ دم سیاه! گفتم چی؟؟؟؟ گفت کلاغ دم سیاه بذار دیگه. گفتم نمیدونم چیه ندارمش. گفت خب آفت جون را بذار. گفتم خدایا اینها چیه این دختر.....................
آخه خواجه امیرییییییییییی واسه دختر ۳ساله Big Grin اون همش غمگین میخونهUndecided آهنگای قر دار باید میزاشتین براشTongueBig GrinCool
ما از بچگی ازین اهنگا گوش میدادیم :-)) اهنگ کج کلاه خان گوگوش هم دان کنین گوش کنین خیلی باحالههههههههههههههه..
اهنگ سوزان روشن هم گوش میدادم :-))
دزده تو کوه و کمره دیی دین دیین اهنگش
از حال من بی خبره دی دین دین Big Grin
دزده تو کوه و کمره
از حال من بی خبره
دزد و بگیر فرار کرد
عشق منو شکار کرد
دزدو میخوام بگیرم عشقمو پس بگیرم...=)))
حالا اون موقع که دوم دبستان بودم عشق نمیدونستم چیه فقط از ریتم اهنگش خوشم میومد =))
اهنگای دیگشم باحاله :-)))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۷۱۳۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  گاهی تصادفی برنامه "از لاک جیغ تا خدا" رو میبینم امروزم داشتم میدیدم ینی واقعا حرفی برای گفتن ندارم:| اصن اسم برنامهههه :|:|:|

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  فتم خونه مادربزرگم. نوه خاله ام اونجا بود. فکر کنم حدودا ۳سالشه. بهم گفت برام آهنگ بذار. حالا با همون زبون شیرین کودکیشون.
گفتم چی برات بذارم. گفت کلاغ دم سیاه! گفتم چی؟؟؟؟ گفت کلاغ دم سیاه بذار دیگه. گفتم نمیدونم چیه ندارمش. گفت خب آفت جون را بذار. گفتم خدایا اینها چیه این دختر.....................
آخه خواجه امیرییییییییییی واسه دختر ۳ساله Big Grin اون همش غمگین میخونهUndecided آهنگای قر دار باید میزاشتین براشTongueBig GrinCool
ما از بچگی ازین اهنگا گوش میدادیم :-)) اهنگ کج کلاه خان گوگوش هم دان کنین گوش کنین خیلی باحالههههههههههههههه..

من امروز همین نیم ساعت پیش اولین بار تصادفی دیدمش. نمیدونم منظور شما اینه که خوشتون نیومد یا خیلی خوب بود از دیدگاه شما؟
من خوشم نیومد. حس کردم میخواد رقیب برنامه ماه عسل بشه .خخخ نمیدونم برنامه اش چه موقعهایی هست من تصادفی دیدم پنج دقیقه بعد خاموش کردم Smile
ارسال: #۳۷۱۳۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من امروز همین نیم ساعت پیش اولین بار تصادفی دیدمش. نمیدونم منظور شما اینه که خوشتون نیومد یا خیلی خوب بود از دیدگاه شما؟
من خوشم نیومد. حس کردم میخواد رقیب برنامه ماه عسل بشه .خخخ نمیدونم برنامه اش چه موقعهایی هست من تصادفی دیدم پنج دقیقه بعد خاموش کردم Smile
خوشم نیومد...صداقتی حس نکردم توی حرفاش....
نبابا رقیب ماه عسل نمیشه.... منم نمیدونم هربارم تصادفی دیدم Shy هربارم تااخرش میبینم Big Grin :-))
مجری چرا یه بغضی داری؟ خانوم: خواب حضرت اقا خامنه ای دیدم. ازشون هیچی نمیدونستم حتی فامیلییشون..اومده بودن زمین پدریمون با لباس کاملا سفیدوازین کلاه های سفیدتوری یهومن افتادم زمین یکی اومد گفت اینجاچیکارمیکنی حضرت اقاگفتن از شاگردام هستن رفتییم داخل گفتم شما اینجا گفت میخوام برم مشهد برای پدرم اون گریه میکرد من گریه میکردم ارزومه یکبار از نزدیک ببنمشون...Sleepy اشک در چشمانش...
منظورم این نیست خوابش دروغها کلا یه نمونه حرفاش صداقتی حس نکردم یجوری بود...

با همین اسم برنامش مشکل دارم..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۷۱۳۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  گاهی تصادفی برنامه "از لاک جیغ تا خدا" رو میبینم امروزم داشتم میدیدم ینی واقعا حرفی برای گفتن ندارم:| اصن اسم برنامهههه :|:|:|

من امروز همین نیم ساعت پیش اولین بار تصادفی دیدمش. نمیدونم منظور شما اینه که خوشتون نیومد یا خیلی خوب بود از دیدگاه شما؟
خواستید از اینجا بخونید در مورد تهیه کنندش تا بدونید چه آدم جوگیریه. از این آدمایی که به هر دری میزنن که جلب توجه کنن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , The BesT , *tarannom*
ارسال: #۳۷۱۳۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خواستید از اینجا بخونید در مورد تهیه کنندش تا بدونید چه آدم جوگیریه. از این آدمایی که به هر دری میزنن که جلب توجه کنن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جوگیر و جلب توجه رو موافقم Big Grin
توی یه خط خلاصه اش کنید Big Grin

راستییییییی اقای Codin من یه سوال درسی دارم قولم میدم تشکرکنم خیلیه خیلیه خیلی Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۷۱۳۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مسوولیت پذیری !!!
اگر در مقطع دکترا به دلایل زیر ادامه تحصیل میخواهید بدهید:
این حرفا رو برای مقطع ارشد میزنن و میگن اگه نمیخوای دکترا بخونی اصلا ارشد رو هم نباید بخونی. شما که دانشجوی ارشدین کردینش دکترا Big Grin واقعا این ترس از سربازی خیلیا رو مجبور به ادامه تحصیل میکنه

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۷۱۳۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خواستید از اینجا بخونید در مورد تهیه کنندش تا بدونید چه آدم جوگیریه. از این آدمایی که به هر دری میزنن که جلب توجه کنن:

جوگیر و جلب توجه رو موافقم Big Grin
توی یه خط خلاصه اش کنید Big Grin

راستییییییی اقای Codin من یه سوال درسی دارم قولم میدم تشکرکنم خیلیه خیلیه خیلی Big Grin
ای بابا بپرسید اون سری که شرمنده شما شدمUndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۷۱۴۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
...........

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۷۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close