زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۵۶۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۲۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  من که نمیدونم کدش رو میخواید واسه چه موردی استفاده کنید اما فرض کردم که نتیجه ش رو میخواید با مال خودتون مقایسه کنید.
برای استاد:
Dear Professor prof_family,

This is Behnam Kh., a graduate student in Computer Networks at Qazvin University.
In order to accomplish my thesis, I need to compare the results with related work, particularly with your algorithm in the paper titled "paper name".
I would highly appreciate it if it was possible to provide your code. Thanks in advance.

Best regards,
Behnam
...

Dear Dr. X

I am a master student at Shiraz University. I am taking Computer Science major in AI. I am working on a research about " XXXXX" as my thesis. To improve my research, I have read various related papers such as your paper:
“XXXXXX “. I found it too interesting. Honestly, to understand your implementation summarizing in this paper better, I would like to have a look at your code . I was wondering if it is possible to send it to me. I appreciate if you could help .

Thank you so much for your consideration,
I am looking forward to hearing your response.

Regards,
Your Name

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , x86 , nina69
ارسال: #۲۶۵۶۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط fo-eng.)
خاموش بودن نصف حکمت است
تعقیب نکردن دیگران،نصف آرامش است
مداخله نکردن در کار دیگران،نصف ادب است

من از دنیا دریافتم که:

کسی که قوی تر بود؛کمتر زور می گفت
کسی که راحت تر می گفت:" اشتباه کردم " اعتماد به نفس بالایی داشت
کسی که صدایش آرام تر بود،حرفهایش نفوذ بیشتری داشت
کسی که خودش را واقعا دوست داشت،بقیه را واقعی تر دوست داشت
و کسی که بیشتر طنز می گفت؛به زندگی جدی تر نگاه می کرد....
به تعداد آدم های روی کره ی خاکی ، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد !!
پس این را بپذیر :
کسی که تفکرش با تو متفاوت است ، دشمنت نیست ؛
انسان دیگری است با دیدگاهى دیگر
فقط همین ...
اگر فقط همین یک اصل را بپذیریم ، روابط مان بهتر خواهد شد و زندگى سرشار از آرامش توام با احترام و درک متقابل را تجربه خواهیم کرد .
به همین سادگی ....

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , fatemesoleimani , Pure Liveliness , x86
ارسال: #۲۶۵۶۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
واقعا بعضی از این موسسه ها سر گردنه هستند. پست پیشتاز کتاب آخه ۲۲تومن؟؟ دووور ترین مسافتم باشه نهاااایتا بشه ۱۰تومن.
________________________________________________________________________________​___________________

رنج، آمادگاهی ست که جوهر وجود انسان را از غیر او جدا می کند. شهید مرتضی آوینی

پ.ن: چقدر آهنگ *چونی بی من* همایون شجریان قشنگه. Smile Heart
تو هستی من شدی از آنی همه من،
من نیست شدم در تو از آنم همه تو.
من با رخ چون خزان ...

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , diligent , samane .gh , fatemesoleimani , Menrva , sara9009 , RASPINA , Behnam‌
ارسال: #۲۶۵۶۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ
چقدر زود یکسال گذشت.....Sad انگار همین دیروز بود....Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , samane .gh , **sara** , diligent , salam5 , RASPINA , tabassomesayna , so@
ارسال: #۲۶۵۷۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ
یه وقتایی انتخاب خیلی سخت میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , **sara** , fatemesoleimani , RASPINA
ارسال: #۲۶۵۷۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چقدر زود یکسال گذشت.....Sad انگار همین دیروز بود....Sad

گذشتنش به درک چقدر بد گذشت ، بدترین سال زندگیم همین امسال بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۵۷۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  گذشتنش به درک چقدر بد گذشت ، بدترین سال زندگیم همین امسال بود
وای برای من هممممممم بدترین سال عمرم بدترین سال زندگیم گندترین افتضاحترین پراز... اما گذشت...ولی ادم که یادش نمیره..Sad
چه همدردیم..Smile

(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه وقتایی انتخاب خیلی سخت میشه!
ببین کدوم انتخاب بیشتر باهاش راحتی دلت با کدومو میگه اونیو انتخاب کن که بعدش دوباره دودل و توی شک و تردید نباشی....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , samane .gh , **sara** , RASPINA
ارسال: #۲۶۵۷۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کلا تحصیلات دکتری رو بوسیدیم گذاشتیم کنار

از علائم بلوغ فکریه این حرف .
معلومه یواش یواش به مراحل عرفانی رسیدی !
نـــِ باریکلا

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Riemann , fatemesoleimani , RASPINA
ارسال: #۲۶۵۷۴
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  وای برای من هممممممم بدترین سال عمرم بدترین سال زندگیم گندترین افتضاحترین پراز... اما گذشت...ولی ادم که یادش نمیره..Sad
چه همدردیم..Smile

واسه تو که زود گذشت ، به ادم خوش بگذره زود میگذره ها Smile

انشاالله سال جدید بهترین سال زندگیت میشه ، بهترین ها واست اتفاق میفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , fatemesoleimani
ارسال: #۲۶۵۷۵
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  واسه تو که زود گذشت ، به ادم خوش بگذره زود میگذره ها Smile

نمیدونم اما ب من که خوش نگذشتو زود گذشت.. مث باد...
پارسال همین موقعهابود...
اما من امیدی ندارم دیگه... امسالم بازم بهترین سالم نمیشه و بهترین ها اتفاق نمیوفته همه این انشاا ها و اینها همش حرفه..Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , **sara**
ارسال: #۲۶۵۷۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه وقتایی انتخاب خیلی سخت میشه!
ببین کدوم انتخاب بیشتر باهاش راحتی دلت با کدومو میگه اونیو انتخاب کن که بعدش دوباره دودل و توی شک و تردید نباشی....
نمیخوام که باهاش ازدواج کنم، مربوط به شغل میشه.Smile
ارسال: #۲۶۵۷۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نمیخوام که باهاش ازدواج کنم، مربوط به شغل میشه.Smile
من کلی گفتم.....مربوط به هرچی منظورمه...Smile
با شغلش هم ادم میتونه ازدواج کنه...
این حالت..Smile
"شغلی" رو انتخاب کن که بیشتر باهاش راحتی دلت کدوم شغلُ میگه اون شغلیُ انتخاب کن که بعدش دوباره دودل و توی شک و تردید نباشی....

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۶۵۷۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  واسه تو که زود گذشت ، به ادم خوش بگذره زود میگذره ها Smile

نمیدونم اما ب من که خوش نگذشتو زود گذشت.. مث باد...
پارسال همین موقعهابود...
اما من امیدی ندارم دیگه... امسالم بازم بهترین سالم نمیشه و بهترین ها اتفاق نمیوفته همه این انشاا ها و اینها همش حرفه..Sad
اره همش حرفه ولی تو باور کن دیگه Big Grin گیر نده ، نمیدونم در این گونه موارد چی باید بگم Big Grin
اره منم چشمم اب نمیخوره سال دیگه بهتر از امسال باشه ، کلا این چند سال اخیر روزگار زوم کرده رو من
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۶۵۷۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  اره همش حرفه ولی تو باور کن دیگه Big Grin گیر نده ، نمیدونم در این گونه موارد چی باید بگم Big Grin
اره منم چشمم اب نمیخوره سال دیگه بهتر از امسال باشه ، کلا این چند سال اخیر روزگار زوم کرده رو من
Big Grin
من هم...Sadزندگی باید کرد...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۶۵۸۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط vesta.)
فکر کنم آداب دعا و بندگی بلد نیستم

یکیم نیست سوادشو داشته باشه، باهاش در مورد این چیزا حرف بزنم... دلم میخواد یه دوره برم درسای حوزه علمیه رو بخونم

پ.ن: یه مرضی هم دارم، اسمشو نمیدونم چیه، فقط ایمیل که میدم به کسی، میخکوب میشم پای سیستم تا جواب بده، بد دردیه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close