زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۲۰۶
۰۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
خوب دیگه با اینفانتینو مساله جام جهانی هم برای ایران به تاریخ خواهد پیوست Big Grin

ایول:
[تصویر:  397568_4194510_964.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۶۲۰۷
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب دیگه با اینفانتینو مساله جام جهانی هم برای ایران به تاریخ خواهد پیوست Big Grin

یعنی چی؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۶۲۰۸
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب دیگه با اینفانتینو مساله جام جهانی هم برای ایران به تاریخ خواهد پیوست Big Grin
یعنی چی؟
رییس جدید فیفاست. برنامه اصلیش اینه که تعداد تیم های جام جهانی رو به ۴۰ تیم برسونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۲۶۲۰۹
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ
چقدر هم صحبت شدن با آدمهای ساده و بی تکلف لذت بخشه.... Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pure Liveliness , mohaddeseh70
ارسال: #۲۶۲۱۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چقدر هم صحبت شدن با آدمهای ساده و بی تکلف لذت بخشه.... Smile
آدمایی که روان سالمی دارن. عقده و کینه ندارن. حرص و حسد ندارن. کودک درونشون سالمه. منفی و ملامت گر نیستن. کارهاشون رو اعتداله.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , diligent , shahlaj , mohaddeseh70 , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۲۱۱
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چقدر هم صحبت شدن با آدمهای ساده و بی تکلف لذت بخشه.... Smile
آدمایی که روان سالمی دارن. عقده و کینه ندارن. حرص و حسد ندارن. کودک درونشون سالمه. منفی و ملامت گر نیستن. کارهاشون رو اعتداله.
خیلیا توی لباس پوشیدنشون، آرایششون، لهجه شون و... توی نگاه اول به نظر نمیاد که بی ریا باشن ولی وقتی برات حرف میزنن عاشق حرفاشون میشی، خسته نمیشی ازشون. زندگی و دوستی کنار این آدما خیلی شیرینه.. از اینکه در کنارشون خود واقعیت باشی نگران نیستی.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۶۲۱۲
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ
دقت کردین چقدر اینروزا تریپ شکست عشقی زیاد شده!؟؟؟؟
دم عید که میشه اینجوریه. انگار پرنده ها را میبینن غمشون تازه میشه.

بعضیام که تریپ شکست انتخاباتی دارند.
واقعا" جالبه که تو یک شهرستان یه نفر با ۸۰۰۰ تا رای میره مجلس بعد همه میریزن تو تهران کاندید میشن که اگه شصت هزار تا رای هم بیاره حتی به دور دوم هم نمیره!!!!

بعضیام کلا" تو محاسباتشون احمقانه عمل میکنن. مثلا" مکرر میگیم ما به شیخ سلمان رای میدیم بعد اینفانتینو رای میاره . آخه هر ابلهی میفهمه که یک عرب نمیتونه رئیس فیفا بشه . اگه بشه فردا کویت و بحرین هم مثل قطر میخوان پول بدن جام جهانی را ببرن تو کشور خودشون.
اگرچه سلب بلاتر و پلاتینی فقط بخاطر رشوه قطر آبروی چندین و چند ساله شون نرفت ولی خب قطر هم بی تاثیر نبود.
پلاتینی که گفته اگه ثابت بشه من گناهکارم بقیه عمرم میرم تو سیبری گور و گم میشم .
پلاتینی میتونست مربی خوبی بشه. !!!!
ارسال: #۲۶۲۱۳
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چقدر هم صحبت شدن با آدمهای ساده و بی تکلف لذت بخشه.... Smile
خیلیا توی لباس پوشیدنشون، آرایششون، لهجه شون و... توی نگاه اول به نظر نمیاد که بی ریا باشن ولی وقتی برات حرف میزنن عاشق حرفاشون میشی، خسته نمیشی ازشون. زندگی و دوستی کنار این آدما خیلی شیرینه.. از اینکه در کنارشون خود واقعیت باشی نگران نیستی.
راضی به اینهمه تعریف نیستم Cool
Tongue

(۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بعضی از کاربرای اینجا که نمیخوام به اسمشون که vesta هست؛ اشاره کنم :-D میان اینجا یه پست میزنن بعدش دیگه میرن تا...... هیچ جا هم دیگه نمیتونی پیداشون کنی O_O :| :|
-------
روز همه مهندسای گل مانشتی مبارک Heart
اشاره به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نباشه.
یه دو روز نمیگذارن آدم بخوابه هاDodgy
طوری نیست زنده ام Wink

پ.ن: درختا چه زود شکوفه کردن، انشاالله که از باد و بارون یهویی در امان بمونن
پ.ن: به عنوان یه دختر به خودم واجب عینی میدونم برم یه کلاس آشنایی با لوازم آرایشی و خودآرایی ببینم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Aurora , mohaddeseh70 , **sara** , قاصدک۲۳ , Bahar_HS , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۲۱۴
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ
بنده همین الان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شدم Cool توو چه روزی هم افتاد Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , mohammad.ardeshiri , RASPINA , vesta , Aurora , blackhalo1989 , sara9009 , Pure Liveliness , gogooli , mohaddeseh70 , fo-eng , fatemesoleimani , soheila-zd , so@ , salam5 , قاصدک۲۳ , mahyamk , MANO , Menrva , Parisa-SH , afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۲۱۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بنده همین الان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شدم Cool توو چه روزی هم افتاد Cool
چقدر عالی
تبریک میگم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Behnam‌
ارسال: #۲۶۲۱۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ
امروز خواهرم یه گلدون گل کوچولو برام خرید
به مناسبت روز مهندس
البته همون ۵ ام تبریک گفته بود
غافلگیر شدم یه هویی.
خیلی نازه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora , diligent , Pure Liveliness , mohaddeseh70 , fatemesoleimani , soheila-zd , **sara** , mahyamk , MANO
ارسال: #۲۶۲۱۷
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ
یاد داری که زمن خنده کنان پرسیدی

چه ره آورد سفر دارم از این راه دراز ؟

چهره ام را بنگر تا به تو پاسخ گوید

اشک شوقی که فرو خفته به چشمان نیاز

فروغ فرخزاد

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , fatemesoleimani , salam5 , قاصدک۲۳ , MajidManesht2012
ارسال: #۲۶۲۱۸
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بنده همین الان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شدم Cool توو چه روزی هم افتاد Cool
مبااااااارکه. @}:- موفقیتتون پایدار که شایسته ی بهترین جایگاه ها هستید. @}:-
هر دوش Wink منتها الآن نیستا. Cool @}:-

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۲۶۲۱۹
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
هورااااا همین الانه الانه الان از فلوریدا هم پذیرش گرفتمممممم Angel Angel
ولی من جای خفن میخوام Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , vesta , ezra , sara9009 , fatemesoleimani , mohaddeseh70 , fo-eng , mahyamk , gogooli , Parisa-SH
ارسال: #۲۶۲۲۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  هورااااا همین الانه الانه الان از فلوریدا هم پذیرش گرفتمممممم Angel Angel
ولی من جای خفن میخوام Sad
خدا را شکر .
انشالله به بهترین جا برسید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Behnam‌

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۸۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close