زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۱۴۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ
خدا رو شکر ...
تبریک میگم به همه کسایی که قبول شدن و ارزوی موفقیت برای سایر دوستان

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , dr.a_AI , fatemeh87 , afrooz-OMD
ارسال: #۲۳۱۴۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  این فن لپ تاپ من چرا انقدر کار میکنه!!!!!!! کلافه ام کرده(چند روز پیش هم پشت لپ تاپ رو باز کردم و گرد و خاکش رو گرفتم)
یوقتایی هم سیستمم خود به خود خاموش میشه، و روشن نمیشه، فقط چراغ دکمه پاورش روشن میمونه و باید باطریش رو خارج کنم و مجدد سرجاش قرار بدم تا روشن شه

چرا اینطوری شده؟
احتمالا زیاد دست بقیه میدید اوناهم که دلشون نمیسوزه میزنن به در و دیوار .
احتمالا ضربه نخورده؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۳۱۴۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط gogooli.)
کاش شهر رو به گرایش ترجیح می دادم

ابزار رسیدن به موفقیت اندیشه های استوار است ...
هر اندازه که بتوانیم شکست را تحمل کنیم، به موفقیت نزدیکتر می شویم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۱۴۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سخته تک تک به این همه تاپیک سر زدن، از همینجا به همه ی هم دوره ایای کنکوریم تبریک میگم، به دوستای خوبم، خیلی خوشالم که شادیاتونو میبینم، به امید دیدن موفقیت های بعدیتون، مقاله ها، نتیجه دکتراها، و کلی اتفاقای خوب توی زندگیتون، کمک به کنکوریای ۹۵ رو هم از یاد نبرید Big Grin
و یه دلخوری از اتفاق ناراحت کننده ی دیشب، کاش یاد بگیریم جلوی حسادت هامونو بگیریم و خوشحالی بقیه رو ازشون نگیریم...توو این روزا که آدمها یاد گرفتن راحت بهم دروغ بگن، جواب صداقت دل شکستن نیس...
راستش خیلی دوست داشتم منم توو این خوشحالی جور دیگه ای سهیم باشم ولی خب قسمت نبود Big Grin برای موفقیت منم دعا کنید Smile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , Menrva , alim93 , so@ , khordad.girl , soheila-zd , dr.a_AI , fatemeh87 , Parisa-SH , ماه و خورشید , nlp@2015 , artmiss , afrooz-OMD , software94 , sa_ra
ارسال: #۲۳۱۵۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ق.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  سلام احتمال زیاد خمیر سیلیسکن که فن رو به سی پی یو وصل میکنه قابلیت رساناییش رو به دلیلی از دست داده برو از یه کامپیوتری خمیرش رو بگیر و خودتون دوباره خمیرش رو عوض کنین اگر در این باره سوالی پیش اومد شاید بتونم کمکتون کنم.(هزینش خیلی کمه)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  احتمالا زیاد دست بقیه میدید اوناهم که دلشون نمیسوزه میزنن به در و دیوار .
احتمالا ضربه نخورده؟

دوستان میشه تو لینک زیر راهنمایی کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یوقت مدیر بخش با لانچیکوش میاد سراغمون Smile

ضربه نخورده ولی خواهر زاده ام به کرات روش پیاده روی کرده
در مورد خمیر سیلیکون هم نمیدونم چطوری باید اینکار رو انجام بدم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۳۱۵۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ق.ظ
چه میکنه بارون این دوروز....
وستا جان منم مدیر این بخش هستم، شما پیشکسوتی راحت باش ولی تکرار نشه Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , so@ , fatemeh87 , Parisa-SH , RASPINA
ارسال: #۲۳۱۵۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط codin.)
بابا شما خوبه یه جایی میرین گم میشین من حوزه امتحانی رفته بودم دو سه تا در داشت بعد امتحان یادم نبود از کدوم در اومدم تو مراقب راهنماییم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , پوونه , dr.a_AI , soheila-zd , alim93
ارسال: #۲۳۱۵۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ب.ظ
آدم بودن عبارت قشنگیه
چون فرقی بین زن و مرد نمی گذاره
قلب و مغــز آدم ها جنسیت نداره ..
اوریانا فالاچی

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , Bahar_HS , tabassomesayna , soheila-zd , ماه و خورشید , انرژی مثبت
ارسال: #۲۳۱۵۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ
ولی جدی دشمن حافظه استرسه من قبلا هم حافظم هم خلاقیتم خیلی خوب بود از وقتی اومدم دانشگاه و نگرانی هاو دل مشغولی هام زیاد شده هردوش به شدت ضعیف شده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , dr.a_AI , crevice , messi1991 , پوونه , tabassomesayna , soheila-zd , viase
ارسال: #۲۳۱۵۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ
من نشستم که خودش بیاد...اما دریغ از اینکه اونم اونور منتظره من با اسب سفیدم برم سراغش!
.
.
.
عشقیش نکنین بابا؛ خوشبختی رو میگم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۱۵۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ
تبریک به همه دوستانی که قبول شدند انشالله موفق باشید . انشالله همینطور که فک می کنید و همینطور که چیدین هدفاتونو کنارهم بهش برسید و بهم نریزه و توگمراهی نمونید
ی مزیت نتایج این بود که خیلی از دوستان اومدن و تبریک گفتن و حضورشون اعلام شد همونایی که شهریور سال قبل با هم استرس داشتیم واااااااااااااااای...
یاعلی
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , soheila-zd , software94
ارسال: #۲۳۱۵۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ق.ظ
من یا واقعا بیکارم که از شدت بیکاری نمی دونم چه کار کنم
یا سرم شلوغ میشه
مثلا ۳ تا پروژه همزمان
که همه برام مهم هستند

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , Parisa-SH , messi1991 , پوونه , soheila-zd , so@
ارسال: #۲۳۱۵۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ق.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  دو مورد اول فک میکنم واسه اینه که حافظه تصویریتون نسبت به شنیداری تون ضعیف تره.یادِ دانشگاه افتادم..من حافظه تصویریِ بالایی داشتم و دوستم حافظه شنیداریِ بالایی..من اصلاً نمیتونستم جزوه بنویسم! ولی دوستم تند وتند با حرف زدن استاد مینوشت!و در عوض دوستم یه بار که یه جا می رفتیم دفعه بعد نمتونست بره ولی من دفعه اول همه چی تو حافظه تصویریم ثبت میشد.اینجوری ما مکمل هم شده بودیم Big Grin
خوش به حال دوستتون. کاش دوستای منم حافظه تصویریشون انقدر قوی بود Big Grin
والا دوستای من کلا همین حافظه شنیداریشون هم قوی نبود چه برسه به تصویری Big Grin
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  بابا شما خوبه یه جایی میرین گم میشین من حوزه امتحانی رفته بودم دو سه تا در داشت بعد امتحان یادم نبود از کدوم در اومدم تو مراقب راهنماییم کرد.
صورت منو شطرنجی کنید چون این اتفاق برا منم افتاده Big Grin
همین بهمن کنکورمون تو دانشکده شیمی دانشگاه تبریز بود اونجا هم پیچ در پیچ بود راهروها و کلاساش.. یه جور عجیب غریب.
میدونستم فراموشم میشه قشنگ دقت میکردم که کدوم طبقه میرم و کدوم کلاس میرم. قبل آزمون پاشدم سنجاق ته گرد بگیرم از یکی که رفتم راه رو گم کردم : )))))) مجبور شدم از بولتن یه سنجاق ته گرد بردارم ! موقع برگشتن به کلاس بازم راهمو گم کردم و با مکافات بالاخره پیدا کردم کلاسمو. بعد از آزمون خواستم برم بیرون باز دیدم راهو بلد نیستم : )))) رفتم رفتم به یه در بسته خوردم که هیشکییییییی اونجا نبود از ترس داشتم سکته میکردم. یادم نیست دقیقا با ترس کجاها رفتم ولی بالاخره یکی رو پیدا کردم بهش گفتم راهو بلد نیستم خودش باهام تا در خروجی اومد و اینگونه شد که من از حوزه پیچ در پیچ مازصفت نجات پیدا کردم Big Grin

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی جدی دشمن حافظه استرسه من قبلا هم حافظم هم خلاقیتم خیلی خوب بود از وقتی اومدم دانشگاه و نگرانی هاو دل مشغولی هام زیاد شده هردوش به شدت ضعیف شده...
کاملا موافقم. چند سال پیش اوضاع حافظه من خودم انقدر بد نبود یهو اینطوری شد. یعنی مسخره است یکی نتونه شماره خودشو حفظ کنه حتی با کمک لایتنر!!
واقعا استرس تاثیر داره به خصوص استرس درس و دانشگاه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , dr.a_AI , tabassomesayna , codin , soheila-zd , messi1991 , afrooz-OMD , vesta , so@
ارسال: #۲۳۱۵۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط messi1991.)
هورراااااااااااااااااااااااااااااا از پایان نامم دفاع کردمSmile
خدایا شکرتHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , **sara** , ziba.O , Aurora , RASPINA , vesta , so@ , انرژی مثبت , Parisa-SH , software94 , maryam.raz , termeh93 , hatame , ILOVEMOHAMMAD
ارسال: #۲۳۱۶۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ب.ظ
نمی دونم هرکدوم از دوست هام کجا قبول شدن. ولی صمیمانه تبریک می گم به همه قبول شده ها. مخصوصا آفاق جووون و افروز جووونمHeartHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , so@ , dr.a_AI , software94 , Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close