زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۱۳۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ
شاید اولین باره که تو زندگی ام این قدر غبطه خوردم.
فقط با قبول شدن یه جای خوب همه جی چبران میشه

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اونهایی هم که قبول نشدن و افسوس میخورن که کاش تلاش کرده بودیم یا کاش تلاش موثر کرده بودیم امیدوار باشن که چشم به هم بزنن سال ۹۵ هست.تلاش زیاد همیشه مساوی نتیجه خوب نیست. گاهی بهتره روشها را بازبینی کرد.

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma
ارسال: #۲۳۱۳۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من هم به همه اونایی که قبول شدن تبریک می گم.انشاءالله که توی این مرحله جدیداز زندگیشون موفق باشن.
اونایی هم که قبول نشدن ناراحتیشون طبیعیه.اما بایدگفت که زمان منتظربهترشدن حال ما نمی مونه وبایدهرچه سریعتریه تصمیم درست برای ادامه زندگی شون بگیرن.اگه می خوان درس بخونن که هرچه سریعترشروع کنن اگرم نه تصمیم درستی برای آیندشون بگیرن وتلاش در راه رسیدن به اون هدف رو هرچه زودترشروع کنن.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara** , salam az ma , soheila-zd , alim93 , dr.a_AI
ارسال: #۲۳۱۳۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ
خیلی خوشحالم نمیدونم چرا!! چه انرژی مثبتی تو سایت هست با این قبولیا.. واقعا تبریک میگم به اونایی که جایی که دوست داشتن قبول شدن Smile
واسه ۹۵ ی ها هم دعا کنید سال دیگه این موقع شاد باشیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , **sara** , soheila-zd , dr.a_AI
ارسال: #۲۳۱۳۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ب.ظ
با بی میلی و بی ذوقی تمام سایت سازمان سنجش رو باز کردم
نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت
من که تلاشمو کردم
بقیش با اون بالا سری

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , **sara** , soheila-zd
ارسال: #۲۳۱۳۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط salam az ma.)
سلام به همگی تبریک میگم به کسانی که قبول شدن و در مورد اونایی که قبول نشدن چیزی نمیگم چون محکوم میشم به اینکه من قبول شدم اونا نه ولی بدونید من سال دوم ارشدم بود که قبول شدم و در آخر:
پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: خدا را با خشنودى عبادت کن و اگر نتوانستى چنین باشى، پس در صبر بر امورى که خوشایند تو نیست، خِیر فراوان است.

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , Hamzeh.S , soheila-zd , یاس رازقی , arefeh.hp , Parisa-SH , Bahar_HS , dr.a_AI , RASPINA , termeh93
ارسال: #۲۳۱۳۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ
دلم یه تحول بزرگ میخواد
از جنس آرامش
نمیدونم با چی آروم میشم
اما قبول شدن یه جای خوب با آدمای خوب هم میتونست باشه...

البته اول باید خودم خوب باشم... :|

و اینک ای دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد
خداوندا Heart تو می دانی که انسان بودن و ماندن در ابن دنیا چه دشوار است
چه رنجی می بردSleepy آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , Bahar_HS , **sara** , RASPINA
ارسال: #۲۳۱۳۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ
چ خبرررررره، آفرین بچه های مانشت، حس و حالش نبود برم به تک تک تبریک بگم، همینجا تبریک کلی میگم، پذیرا باشید.

+ یادش بخیر یوقتایی همش اینجا بودیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma , Bahar_HS , dr.a_AI , afrooz-OMD
ارسال: #۲۳۱۳۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ
تبریک فراوان به دوستانی که قبول شدن، امیدوارم در صحنه علم آموزی هم موفق باشید Smile

اما اونایی که قبول نشدن،
اگر واقعا به درس علاقه دارید و توی هدفتون هست، اول بررسی کنید چرا قبول نشدید ( احساسی باهاش برخورد نکنید بلکه منطقی ایراداتتون رو پیدا کنید. مثلا روش بد، عدم مدیریت، منابع نامناسب و ...). بعدش تک بعدی نباشید. تا کنکور سال بعد خیلی راه هست. سعی کنید در کنار خودن یا مقداری کار کنید یا حرفه و دانشی کسب کنید. شما هم موفق هستین Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , salam az ma , Bahar_HS , **sara** , RASPINA , Menrva , soheila-zd , dr.a_AI , nlp@2015 , انرژی مثبت
ارسال: #۲۳۱۳۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ
Wink RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
منم به همه کساییکه قبول شدن خیلی خیلی تبریک میگم و براشون بهترین ها رو آرزو میکنم..
کاش الان منم جایی که میخواستم قبول میشدمSad
بازم تبرییییییییییییییییییییکHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma , Bahar_HS , **sara** , RASPINA , Menrva , soheila-zd , dr.a_AI , fatemeh87
ارسال: #۲۳۱۴۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط پوونه.)
حافظه ام واقعا خوبه ... معمولا همه بهم میگن که میترسیم پیش تو حرف بزنیم چون با جزئیات یادت میمونه : ))
خب راست میگن. حتی کتاب یا مطلبی که میخونم یا دیالوگی که میشنوم عینا یادم میمونه و خیلی چیزای دیگه. ولی در سه مورد حافظه ام افتضاح ترین حافظه دنیاس.
یکی قیافه هاست .. قیافه یکی رو فقط کافیه یه ماه نبینم کاملا فراموشش میکنم عوضش صداها خوب یادم میمونه.
یکی هم در و دیوار شهره. معمولا گم میشم هر جا میرم حتی اگه هزاربار جایی رفته باشم بازم فراموش میکنم واسه همین معمولا تنهایی جای دور نمیرم که گم نشم : )))
ولی مورد سوم آزاردهنده ترینشونه..اونم حفظ کردن شماره ها و اعداده. من بعد از چن سال حتی شماره موبایل خودمو هم نتونستم حفظ کنم و هر وقت کسی ازم شماره میخواد میگم شماره خودت رو بگو من تک بزنم. حتی یه بار اینو به مدیرگروهمون گفتم حفظ نیستم بنده خدا فکر میکرد الکی میگم و چپ چپ نگام میکرد. : ))) این فقط به شماره موبایل ختم نمیشه و کلا هیچ عددی یادم نمیمونه زیاد.. مثلا از قیمت لباسی که میخرم گرفته تاااااا حتی رتبه کنکور خودم. الان که نتایج اومد و رتبه ها هم طبیعتا بحث میشه، رفتم تو بحر رتبه خودم.. هرچی فکر میکنم رتبه دقیق خودم هم یادم نمیاد : )))))))) دقیق نمیدونم چند بودم فقط میدونم تو چه محدوده ای بود رتبم .. حالا اون محدوده ای که تو ذهنمه چقدر دقیق هست یا نه رو هم نمیدونم فقط میدونم تو اون محدوده س. : )))))))

+صمیمانه تبریک میگم به اونایی که قبول شدن.
همیشه موفق باشید : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma , **sara** , Menrva , soheila-zd , dr.a_AI , fatemeh87 , termeh93 , Parisa-SH , alim93
ارسال: #۲۳۱۴۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ ق.ظ
یاد پارسال میفتم حالم بد میشه. استرس نتایج.... ای ای ای
حاظر بودم سه تا دانشگاه برم عقب ولی انتظار نکشم.
کسایی که قبول شدن و راضی هستن بهشون تبریک میگم.
کسایی هم که راضی نیستن بدونن که آخر دنیا نیست. ارشدم بهرحال که جزء کوچیک از زندگی ما محسوب میشه. اگه امکانش هست با قدرت بیشتر دوباره تلاش کنید و اگه نیست، برای قبولی تو زندگی تلاش کنید

این کلیپو حیفیم اومد نذارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma , so@ , **sara** , RASPINA , Parisa-SH , Menrva , alim93 , soheila-zd , fatemeh87 , messi1991 , afrooz-OMD
ارسال: #۲۳۱۴۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ق.ظ
این فن لپ تاپ من چرا انقدر کار میکنه!!!!!!! کلافه ام کرده(چند روز پیش هم پشت لپ تاپ رو باز کردم و گرد و خاکش رو گرفتم)
یوقتایی هم سیستمم خود به خود خاموش میشه، و روشن نمیشه، فقط چراغ دکمه پاورش روشن میمونه و باید باطریش رو خارج کنم و مجدد سرجاش قرار بدم تا روشن شه

چرا اینطوری شده؟

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۳۱۴۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ ق.ظ
سلام احتمال زیاد خمیر سیلیسکن که فن رو به سی پی یو وصل میکنه قابلیت رساناییش رو به دلیلی از دست داده برو از یه کامپیوتری خمیرش رو بگیر و خودتون دوباره خمیرش رو عوض کنین اگر در این باره سوالی پیش اومد شاید بتونم کمکتون کنم.(هزینش خیلی کمه)

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۳۱۴۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  حافظه ام واقعا خوبه ... معمولا همه بهم میگن که میترسیم پیش تو حرف بزنیم چون با جزئیات یادت میمونه : ))
خب راست میگن. حتی کتاب یا مطلبی که میخونم یا دیالوگی که میشنوم عینا یادم میمونه و خیلی چیزای دیگه. ولی در سه مورد حافظه ام افتضاح ترین حافظه دنیاس.
یکی قیافه هاست .. قیافه یکی رو فقط کافیه یه ماه نبینم کاملا فراموشش میکنم عوضش صداها خوب یادم میمونه.
یکی هم در و دیوار شهره. معمولا گم میشم هر جا میرم حتی اگه هزاربار جایی رفته باشم بازم فراموش میکنم واسه همین معمولا تنهایی جای دور نمیرم که گم نشم : )))
ولی مورد سوم آزاردهنده ترینشونه..اونم حفظ کردن شماره ها و اعداده. من بعد از چن سال حتی شماره موبایل خودمو هم نتونستم حفظ کنم و هر وقت کسی ازم شماره میخواد میگم شماره خودت رو بگو من تک بزنم. حتی یه بار اینو به مدیرگروهمون گفتم حفظ نیستم بنده خدا فکر میکرد الکی میگم و چپ چپ نگام میکرد. : ))) این فقط به شماره موبایل ختم نمیشه و کلا هیچ عددی یادم نمیمونه زیاد.. مثلا از قیمت لباسی که میخرم گرفته تاااااا حتی رتبه کنکور خودم. الان که نتایج اومد و رتبه ها هم طبیعتا بحث میشه، رفتم تو بحر رتبه خودم.. هرچی فکر میکنم رتبه دقیق خودم هم یادم نمیاد : )))))))) دقیق نمیدونم چند بودم فقط میدونم تو چه محدوده ای بود رتبم .. حالا اون محدوده ای که تو ذهنمه چقدر دقیق هست یا نه رو هم نمیدونم فقط میدونم تو اون محدوده س. : )))))))
منم همین طوریم!
همه چیز یادم می مونه الا عدد و رقم!Big Grin
گفتم با هم همدردی کنیم!Cool

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , پوونه
ارسال: #۲۳۱۴۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ، توسط tabassomesayna.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  حافظه ام واقعا خوبه ... معمولا همه بهم میگن که میترسیم پیش تو حرف بزنیم چون با جزئیات یادت میمونه : ))

دو مورد اول فک میکنم واسه اینه که حافظه تصویریتون نسبت به شنیداری تون ضعیف تره.یادِ دانشگاه افتادم..من حافظه تصویریِ بالایی داشتم و دوستم حافظه شنیداریِ بالایی..من اصلاً نمیتونستم جزوه بنویسم! ولی دوستم تند وتند با حرف زدن استاد مینوشت!و در عوض دوستم یه بار که یه جا می رفتیم دفعه بعد نمتونست بره ولی من دفعه اول همه چی تو حافظه تصویریم ثبت میشد.اینجوری ما مکمل هم شده بودیم Big Grin

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , fa_shinobi , soheila-zd , dr.a_AI , fatemeh87 , پوونه , gubriyas , messi1991 , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۹۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close