زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۶۴۶
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط IT.girll.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میثم سانس بانوانه. منو تو اینجا چه می کنیم؟!
مگه باشگاهه؟! Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , tabassomesayna
ارسال: #۲۱۶۴۷
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ
ینی ادم مغرور تر از این لهستانیا ندیدم..
فک میکنن کی هستن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , هلیا.۹۹ , tabassomesayna
ارسال: #۲۱۶۴۸
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میثم سانس بانوانه. منو تو اینجا چه می کنیم؟!
مگه باشگاهه؟! Big Grin
اکثر زمان ها این تاپیک میشه شبیه مهمونی زنونه.Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll
ارسال: #۲۱۶۴۹
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میثم سانس بانوانه. منو تو اینجا چه می کنیم؟!
مگه باشگاهه؟! Big Grin
اکثر زمان ها این تاپیک میشه شبیه مهمونی زنونه.Blush
چه اشکال داره؟ مهمونی مردونه خوبه؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , هلیا.۹۹
ارسال: #۲۱۶۵۰
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ ب.ظ
اشکالی نداره اما من مهمونی زنونه نمیرم. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , salam5
ارسال: #۲۱۶۵۱
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ب.ظ
چرا وقتهایی که آدم خیلی کار داره مانشت بسیار جذاب تر میشه؟!
...
به نظرم از قوانین مورفیه Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , d_felfelak , tabassomesayna , fatemeh69
ارسال: #۲۱۶۵۲
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ
لذت بردن را یادمان ﻧﺪﺍﺩﻧﺪ ..
از گرما می نالیم ، از سرما فرار می کنیم
در جمع، از شلوغی کلافه می شویم
و در خلوت، از تنهایی بغض می کنیم
تمام هفته منتظر رسیدن روز تعطیل هستیم
و آخر هفته هم بی حوصلگی تقصیر غروب جمعه است و بس!
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺭﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﮐﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﻤﺎﻥ ﺭﺍﺗﺸﮑﯿﻞ ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ:
ﻣﺪﺭﺳﻪ .. ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ .. ﮐﺎﺭ ..
ﺣﺘﯽ ﺩﺭﺳﻔﺮ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﻣﯽ ﺍﻧﺪﯾﺸﯿﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﻟﺬﺕ ﺍﺯ ﻣﺴﯿﺮ!
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﺎﺗﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﺑﮕﺬﺭﻧﺪ …
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , emahii , Pure Liveliness , Bahar_HS , RASPINA , هلیا.۹۹
ارسال: #۲۱۶۵۳
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
گر به تو افتدم نظر چهره به چهره رو به رو ..... شرح دهم غم تو را نکته به نکته مو به مو

از پی دیدن رخت همچو صبا فتاده‌ام ..... خانه به خانه در به در، کوچه به کوچه کو به کو

می‌رود از فراق تو خون دل از دو دیده‌ام ..... دجله به دجله یم به یم، چشمه به چشمه جو به جو

مهر تو را دل حزین بافته بر قماش جان ..... رشته به رشته نخ به نخ، تار به تار پو به پو

در دل خویش "طاهره" ، گشت و ندید جز تو را ..... صفحه به صفحه لا به لا پرده به پرده تو به تو

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , 10:30 , nina69
ارسال: #۲۱۶۵۴
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ
اتفاقات اخیر.... دور شدن از بعضی محافل و قرار گرفتن در فضاهای جدید باعث شد با افراد مختلفی آشنا بشم؛ چیزی که هرچند اولش خیلی به ذائقه م خوش ننشست ولی حداقلش واسم جا انداخت گاهی بخوای و نخوای همچی پای خودته, یسری حرفها رو از حالت شعاری خارج کرد و ثابت کرد گاهی دقیقاً چند ثانیه بعد همون زمانی که در بی خیال ترین حالت ممکن به سر میبری، اتفاق می افته، چیزی که فکرش رو هم نمیکنی...

+ خیلی جالبه گاهی میخوای خیلی یواش بی سروصدا از کنار یه موضوعی رد بشی ولی در هر جمعی میبینی حرفِ همونه، خیلی اتفاقی میبینی یکی از دوستات متنی با موضوعی که فرار میکنی ازش واست فرستاده؛ سایت هایی که بهش سرمیزنی لینکی مرتبط با اون گذاشتن؛ جالب ترینش امروز بود که در کمال تعجب وقتی سر کلاس زبان کتاب جدید رو باز کردم دیدم موضوع یونیت اول هم همونه! و کل کلاس راجع به اون صحبت کردیم! نمیدونم قضیه چیه, یعنی اون جمله ی تکراریه " هیچ چیز در دنیا اتفاقی نیست" باید اینجا هم بکار بره؟ چه مدلیه؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , emahii , barabox , Pure Liveliness , IT.girll , Bahar_HS , RASPINA , salam5
ارسال: #۲۱۶۵۵
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ
چه جالب دقیقا امروز پشت یه کامیون چیزی نوشته بود که من به فکر فروبرد! دقیقاBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , IT.girll
ارسال: #۲۱۶۵۶
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ
یه خورده تعداد سؤالاش کم هست. من هر ۲۰ تا سؤال ۲۰۱۴ رو درست جواب دادم، ۲۰۰ امتیاز داد نوشت لئناردو داوینچی Big Grin هر سؤال ۱۰ امتیاز داره. ولی به نظرم ضریب هوشی داوینچی باید بیشتر از ۲۰۰ بوده باشه
سن عقلیم هم زد ۴۴ (۱۹ سال بزرگتر). اینو اکثراً میگن اخلاق پیرِ خرابات دارم :'))

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , IT.girll , rz.gh
ارسال: #۲۱۶۵۷
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط Menrva.)
نمیدونم چرا همش نه میاد و انجام نمیشه........Sad
شایدم من زیادی خوش خیال و ......
خدایا..Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , IT.girll , kader , **sara** , salam5
ارسال: #۲۱۶۵۸
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط IT.girll.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  + خیلی جالبه گاهی میخوای خیلی یواش بی سروصدا از کنار یه موضوعی رد بشی ولی در هر جمعی میبینی حرفِ همونه، خیلی اتفاقی میبینی یکی از دوستات متنی با موضوعی که فرار میکنی ازش واست فرستاده؛ سایت هایی که بهش سرمیزنی لینکی مرتبط با اون گذاشتن؛ جالب ترینش امروز بود که در کمال تعجب وقتی سر کلاس زبان کتاب جدید رو باز کردم دیدم موضوع یونیت اول هم همونه! و کل کلاس راجع به اون صحبت کردیم! نمیدونم قضیه چیه, یعنی اون جمله ی تکراریه " هیچ چیز در دنیا اتفاقی نیست" باید اینجا هم بکار بره؟ چه مدلیه؟!

بیشتر فک کنم ذهن خودمونه که موضوعات مختلف رو ارتباط میده به اون چیزی که ذهنمون درگیرشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال: #۲۱۶۵۹
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از چی بگم برات؟
از آواتار خوشگلت Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , shayesteNEY , nlp@2015 , diligent , Riemann
ارسال: #۲۱۶۶۰
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  یه چیزهایی نصفه و نیمه از برنامه نویسی بلدم،نه می تونم بگم خیلی حرفه ای ام و نه می تونم بگم صفرم!Angel
فکر می کنم با بودن در فضای کار بهتر میشه یاد گرفت،حال و حوصله خوندن کتاب و جزوه رو ندارم،بدون سواد و سابقه کاری هم که نمیشه کاری کرد،یعنی بهت کار نمی دن.
من هم قبلا #C کار کردم،همون رو ادامه بدم یا طراحی سایت و وب رو شروع کنم؟؟میشه با شفافیت بیشتری ما رو راهنمایی کنید،ممنون.Smile
برنامه نویس حرفه ای در مقیاس جهانی نمیشه کتاب نخونه. با فیلم و اینا جزییات رو نمیشه یاد گرفت. شب اگه یادم موند راهنمایی می کنم اگه یادم نموند یادم بندازید.

ایهام دارد: stackoverflower
یادآوری!!! Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۱۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close