زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

rz.gh
(داره از مانشت بالا می ره)
داره از مانشت بالا می ره
**

تاریخ ثبت نام: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۲۳ April 2024 , 11:02 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۲۲/۷+
۶
۰

اطلاعات انجمن rz.gh
آخرین بازدید: ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۷ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۲۳ (۰/۰۱ ارسال در روز | ۰/۰۱ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ هفته, ۳ روز, ۱۹ ساعت, ۳۶ دقیقه, ۳۵ ثانیه
اعتبار: ۱ [جزییات]

اطلاعات تماسِ rz.gh
وب‌ سایت:
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به rz.gh.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی rz.gh
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟: ۲۷۰
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: فارغ التحصیل کارشناسی
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: معماری کامپیوتر
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 ts2927 (28 خرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۰ ب.ظ)
ببخشید من انقدر سوال میکنم آخه خوب جواب میدین، میخوام استفاده کنم از نظرتون اگه اشکالی نداره Smile
اونجا اساتید فیلدهاشون فقط تو مایه های شبکه اس یا معماری محض هم هستن؟!
 ts2927 (28 خرداد ۱۳۹۵ در ۰۸:۴۴ ب.ظ)
خیلی ممنون بابت توضیحاتتون Smile
من ساکن کرج ام، و خب با خوابگاه های خوارزمی کاری ندارم خوشبختانه و میتونم رفت و آمد داشته باشم، کار هم که صد در صد برام مهمه و حرفتونو در اون مورد کاملا قبول دارم، اما همش فکر میکنم نکنه بعدا پشیمون بشم چون صرفا سطح دانشگاه های شیرازو اصفهان بالاتره Confused اما راستشو بخواین تمایلی هم به دور شدن از محل سکونتم ندارم، پس با این اوصاف به نظر میاد خوارزمی انتخاب خوبی باشه نه؟؟؟؟؟
 ts2927 (25 خرداد ۱۳۹۵ در ۰۸:۳۹ ب.ظ)
سلام، خوبین؟! Smile ببخشید شما دانشجوی دانشگاه خوارزمی هستین؟! اگه آره به نظرتون گرایش معماریش خوبه؟! یعنی مثلا از دانشگاه های شهرستان مثل اصفهان یا شیراز بهتره یا بدتر یا در یک سطح؟؟؟؟ اگه نظرتونو بهم بگین خیلی خیلی ممنون میشم!
 ehsansjs (18 اسفند ۱۳۹۳ در ۰۳:۴۷ ق.ظ)
سلام با عنایت به اینکه اگه قبل از فروردین ۹۴ اقدام به فرستادن دفترچه کنیم سربازیمون ۲۱ ماهه میشه و در غیر این صورت ۲۴ ماه !!!
خود منم محض احتیاط دفترچه مو فرستادم چون معلوم نیس که اینا فردا واسمون چه خوابی ببینن! مطمئنم خیلیهای دیگه هم همین کارو میکنن!(البته واسه رتبه های زیر ۱۰۰ بعیده این دودلی بین سربازی و ادامه تحصیل پیش بیاد!

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close