زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۰۴۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بچه ها شماها که جواب کنکورتون اومد، راحت شدید
به قول بچه ها من خسمه، یکیتون پاشید یه چای تازه دم درست کنید، آباریکلا... منتظرماااا
اصلاً میگی چای دم کنید من یاده کلاس سی پلاس پلاس میفتم , اون جلسه ای که مهمون مهندس بودیم! در خاطرت که هست؟ Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۸۰۴۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ
درصدای من اصلا به دصدایی که حساب کردم نمیخوره تخصصی و مشترکم خیلی کمتر شده و همین منو از اون بالا به پایین پرت کرد ۴ ماه و نیم درس خوندم حسابیم خوندم حق من این نبود،
مرسی خدا که باز دلمو شکوندی مرسی، این حق من نبود، خودتم میدونی.
دیگه هیچ وقت کنکور نمیدم هیچ وقتتتتتتتتتتت

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , salam5 , abji22
ارسال: #۱۸۰۴۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  درصدای من اصلا به دصدایی که حساب کردم نمیخوره تخصصی و مشترکم خیلی کمتر شده و همین منو از اون بالا به پایین پرت کرد ۴ ماه و نیم درس خوندم حسابیم خوندم حق من این نبود،
دقیقا همون شرایط من
درصدای من خیلی وحشتناک تفاوت داره
اصلا با عقل جور در نمیاد
بعد کنکور نشستم حساب و کتاب کردم و در اوردم
خراب کرده بودم ولی این نتیجه افتضاحه
من نخونده بهتر از این میاوردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , abji22
ارسال: #۱۸۰۴۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  درصدای من اصلا به دصدایی که حساب کردم نمیخوره تخصصی و مشترکم خیلی کمتر شده و همین منو از اون بالا به پایین پرت کرد ۴ ماه و نیم درس خوندم حسابیم خوندم حق من این نبود،

شاید یه نفر شما رو درک کنه که اونم منم
البته اینم در نظر بگیرین که نمیشه گذاشت پای خدا. به نظرم باید بذارین پای طراحان بی انصاف سوال و بی عدالتی کنکور
یه چند روز که بگذره آروم تر میشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , blx , Avril89 , Bahar_HS , abji22
ارسال: #۱۸۰۵۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط ریحان.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  درصدای من اصلا به دصدایی که حساب کردم نمیخوره تخصصی و مشترکم خیلی کمتر شده و همین منو از اون بالا به پایین پرت کرد ۴ ماه و نیم درس خوندم حسابیم خوندم حق من این نبود،

شاید یه نفر شما رو درک کنه که اونم منم
البته اینم در نظر بگیرین که نمیشه گذاشت پای خدا. به نظرم باید بذارین پای طراحان بی انصاف سوال و بی عدالتی کنکور
یه چند روز که بگذره آروم تر میشین

میگم منم شک
ندارم اشتباه شده.مشترکهام عین همونی بود که خودم حساب کردم اما تخصصیم ۱۴ درصد تفاوت داره..چیکارکنم؟چطور اعتراض کنم؟ ایا فایده ای هم داره؟جناب تیموریان شما رتبتون چند شده؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال: #۱۸۰۵۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ
من یه عکس مسخره ای دارم پیش دانشگاهی این عکسو انداختم از اون موقع هرجا ثبت نام میکنم این عکس میدم

کنکور سال اول خراب کردم
کنکور سال دوم رو خراب کردم
دانشگاه خوب نتونستم درس بخونم
به بیمه اینو دادم بعد نمیدونم چی شد دفترچه درمانیم محدود شد
واسه یکی از دانشگاه های خوب ترکیه اینو دادم رد شدم
با این عکس گواهینامه گرفتم ولی هفته اول دو تا سگ نمیدونم از کجا پیدا شدن افتادن دنبالم و واسه اینکه به سگ ها نزنم خودم رو کوبیدم به یه مانع و از اون به بعد دیگه از رانندگی ترسیدم و رانندگی نکردم.
حتی واسه تمدید بیمه ورزشیم هم این عکس رو دادم و دقیقا بعدش اتفاقی واسم افتاد دیگه نتونستم والیبال رو ادامه بدم
حالا هم که کنکور ارشد رو خراب کردم
دارم به این نتیجه میرسم ایراد از این عکسه س.Big Grin واسه کنکور سال بعد دوباره یه عکس خوش یمن بگیرم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: donyajoon24 , so@ , barabox , vesta , **sara** , Avril89 , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۸۰۵۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  دقیقا همون شرایط من
درصدای من خیلی وحشتناک تفاوت داره
اصلا با عقل جور در نمیاد
بعد کنکور نشستم حساب و کتاب کردم و در اوردم
خراب کرده بودم ولی این نتیجه افتضاحه
من نخونده بهتر از این میاوردم
من امروز دوبار دیگه حساب کرد تو بدترین حالات سوالایی که یادم نبود گزینه درستو و سوالاتی که مشکوک بودن ( مثله اون سوال سیستم عامل و اون سوال عقبگرد هوشو غلط حساب کردم بازم درصدام بیشتر از اینی میشه که تو کارناممه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox
ارسال: #۱۸۰۵۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط x86.)
کاش ما هم یه مصیبتی تو زندگیمون داشتیم که بهونه ای میشد واسه التماس به خدا، واسه اینکه بدونیم جز خدا کسی رو نداریم، واسه اینکه بیشتر به یادش بیوفتیم. حاج اسماعیل دولابی میگه اگه تو زندگیت گیر کردی، به بن بست خوردی، بدون که خدا کارت داره، زود برو باهاش خلوت کن و بگو چی کارم داری؟

خدایا چرا چند وقتیه که دیگه با من کاری نداری؟ چرا ولم کردی؟ یه تعداد غلط کردیم، خوب حالا میگیم غلط کردیم، حالا اگه نمی بخشی نبخش، ولی من فردا نمیتونم به دوستام بگم خدای من خداییه که قدرت بخشیدن نداره، خداییه که بنده هاش رو دوست نداره، امیر المومنین به ما یاد داده که تو چه جور خدایی هستی "یا سریع الرضا".
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , blx , alirezaei , Avril89 , mohaddeseh70 , نارین , NP-Cσмρℓєтє , Aurora , happy07 , Bahar_HS , Ms. Saba
ارسال: #۱۸۰۵۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من یه عکس مسخره ای دارم پیش دانشگاهی این عکسو انداختم از اون موقع هرجا ثبت نام میکنم این عکس میدم

کنکور سال اول خراب کردم
کنکور سال دوم رو خراب کردم
دانشگاه خوب نتونستم درس بخونم
به بیمه اینو دادم بعد نمیدونم چی شد دفترچه درمانیم محدود شد
واسه یکی از دانشگاه های خوب ترکیه اینو دادم رد شدم
با این عکس گواهینامه گرفتم ولی هفته اول دو تا سگ نمیدونم از کجا پیدا شدن افتادن دنبالم و واسه اینکه به سگ ها نزنم خودم رو کوبیدم به یه مانع و از اون به بعد دیگه از رانندگی ترسیدم و رانندگی نکردم.
حتی واسه تمدید بیمه ورزشیم هم این عکس رو دادم و دقیقا بعدش اتفاقی واسم افتاد دیگه نتونستم والیبال رو ادامه بدم
حالا هم که کنکور ارشد رو خراب کردم
دارم به این نتیجه میرسم ایراد از این عکسه س.Big Grin واسه کنکور سال بعد دوباره یه عکس خوش یمن بگیرم Big Grin

من برعکس تو روی عکسم امسال حساس شدم، با اینکه واسه لیسانس و جاهای دیگه برام مهم نبود اما امسال همون زمان ثبت نام رفتم یه عکس جدید گرفتم و حتی باعث شد روز آخر ثبت نام کنم ولی در عوض عکسم جدیده واسه ارشد!Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۰۵۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ
خب به همه کسایی که موفق شدن تبریک میگم. انشالله موفقیت های بیشترشون رو ببینیم.
کسانی هم که قبول نشدن غصه نخورید. اگه خوب خوندید، توصیه میکنم برید سر کار و حین کار مجدد باز بخونید. اینطوری اصلا عقب نخواهید افتاد ضمن اینکه ممکنه با دید و اعتماد بنفس بهتری برید ارشد Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , barca , انرژی مثبت , azad_ahmadi , **sara** , so@ , NP-Cσмρℓєтє , happy07 , Bahar_HS , RASPINA , abji22
ارسال: #۱۸۰۵۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ
خیلی بد خودمو باختم
اشکام همینطور داره میریزه
وقتی کارناممو دیدم چند مین نگام رو کارنامم خشک شده بود
واقعا نمیفهمم
بدبختیم اینه که تو خوابگام ویکی نیس باهاش دردو دل کنم
چرا آخه چرااااااااااااااااا؟

سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon
ارسال: #۱۸۰۵۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  خیلی بد خودمو باختم
واقعا نمیفهمم

نه اینطور، اما سر خودمم اومده!!
من باشم بلند میشم میرم سر یخچال هر چی خوراکی خوشمزه هست میارم میخورم! یا فیلم مبینیم یا بازی میکنم. بعد از ۱۰ دقیقه واقعا فضاتون عوض میشه.
بنظرم اصلا خودتون رو نبازین . من هم برای ارشد و هم برای دکتری این مسئله رو تجربه کردم و هرگز دلسرد نشدم.
تنها کاری که مکیند اینه که چند روز استراحت کنید و از هرگونه تصمیم گیری عجولانه خودداری کنید ( چون خود به خود لغوش میشه)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteb , پوونه , انرژی مثبت , **sara** , so@ , nanajoon , NP-Cσмρℓєтє , happy07 , Bahar_HS , shayesteNEY , artmiss
ارسال: #۱۸۰۵۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ
یکماه هم وقت زیاد بود واسه این کنکور
ارسال: #۱۸۰۵۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  نه اینطور، اما سر خودمم اومده!!
من باشم بلند میشم میرم سر یخچال هر چی خوراکی خوشمزه هست میارم میخورم! یا فیلم مبینیم یا بازی میکنم. بعد از ۱۰ دقیقه واقعا فضاتون عوض میشه.
بنظرم اصلا خودتون رو نبازین . من هم برای ارشد و هم برای دکتری این مسئله رو تجربه کردم و هرگز دلسرد نشدم.
تنها کاری که مکیند اینه که چند روز استراحت کنید و از هرگونه تصمیم گیری عجولانه خودداری کنید ( چون خود به خود لغوش میشه)
مرسی دوست عزیز
کاش با اینا حل میشد

سپاس‌گزاری شده توسط: ali139084
ارسال: #۱۸۰۶۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  خیلی بد خودمو باختم
واقعا نمیفهمم

سلام

واسه هر کسی توی زندگیش حداقل یه بار پیش میاد که با دیدنه کارنامش در افق محو بشهBig GrinBig GrinBig Grin ولی کسی که بعدش خودشا نبازه و ادامه بده و حتی تلاشش رو بیشتر بکنه اونه که واقعا واقعا کار بزرگی کرده . مطمین باش با تلاشه دوباره درست میشه. تازه به این فکر کن که خیلیا هستن با ۴ یا ۵ سال کنکور دادن به اونچه که میخواستن رسیدن Smile هیچ وقت با یک بار تلاش نباید کم اورد باید بازم تلاش کرد.

یا رب نظر تو برنگردد // برگشتن روزگار سهل است
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Avril89 , **sara** , پوونه , Fardad-A , NP-Cσмρℓєтє , Aurora , Bahar_HS , RASPINA , shayesteNEY , artmiss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close