زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۸۴۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  همه ی تلاشمو کردم که باشم. معلوم نیس؟Dodgy
همش تقصیر آفاقه که قبل از اینکه آموزش های رزمی من رو تکمیل کنه گذاشت رفت.Undecided
چقد جاش خالیه.Sad
شما رو هم میذارم تو صف Big Grin
نوبت شما: ۳۵۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , sahar salehi , **sara**
ارسال: #۱۶۸۴۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  درود بر ۶تایی های عزیز! Big Grin
میگم اگه داور اینقدر مسخره دقیقا همون موقعی که اتلتیکو شروع به فشار آورده بود آردا رو اخراج نمیکرد اینا الان اینقدر کری میخوندن یا مثل بعد ال کلاسیکو ساکت میبودن ؟

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۱۶۸۴۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ق.ظ
یعنی ۱۰ ساعت اینجا هیچ پست جدیدی نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۱۶۸۴۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ق.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  یعنی ۱۰ ساعت اینجا هیچ پست جدیدی نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیا اینم یه پست جدید !!!!!!!
ارسال: #۱۶۸۵۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ق.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  یعنی ۱۰ ساعت اینجا هیچ پست جدیدی نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مسوولین رسیدگی کنن لطفا

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۶۸۵۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط nanajoon.)
دقیقا پس فردا شب اینجا از شدت پست منفجر میشه نتایج در راه است.ایشالا هر چه به صلاحمون هست همون شه.

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , alirezaei
ارسال: #۱۶۸۵۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  بله خب ،خدای احساس که آقایون هستن ، مثلا احساس گرسنگیTongue

احساس گرسنگی؟
خودتون خواستینSmile
اگه آقایونو بندازین جلو ملکه زنبورای گاوی و هزار تا زنبور کارگر زیر چشمی بهش نگاه کنن و حمله ور بشن بهتره تا اینکه این حرفو بهشون بگینSmile
قبول دارم آقایون ایرانی شکمو بودن(توجه کنین بودن). چون خانمای ایرانی واقعا کد بانو بودن و دست پخت خیلی خوبی داشتن، دست پختشون زبون زد بود دیگه. خب هر کسی غذای خوشمزه بخوره شکمو میشه.
اما الان چی، هر خانمی شماره ۱۰ تا رستوران رو داره، آشپزای رستوران هم که آقان.
همین یه دونه کار رو بلد بودین که اونم واگذار کردین به آقایون بیچاره.Smile
خانما الان دو دسته ان
یه دسته حال و حوصله آشپزی ندارن
یه دسته هم هستن که آشپزی میکنن، که بهتره برن جز همون دسته اولSmile
واقعا فرق زن و مرد رو ببینین
خانما وقتی کوچکن بابا خیلی هواشونو داره، همیشه میگه دختر نازم و هزار تا صفت قشنگ دیگه، همیشه باید هواتونو داشته باشه
ولی پسره بیچاره رو با شوت پرت میکنه اونور
دختر میخواد بره مدرسه باید براش بهترین سرویس بگیره تا یه دفعه سرما نخوره، آسه بره آسه بیا گربه شاخش نزنه
خیلی در حق پسره لطف کنه یه چرخ لکنته بندازه زیر پاش
بعد موقع دانشگاه رفتنتون میشه، دوباره مصیبت شروع میشه. حالا اگه یه شهر دیگه قبول شین که دیگه بدتر
پول تو جیبی ، پول دانشگاه و خوابگاه، هزار تا حرص و جوش دیگه. محیط اون شهر چطوره و خوابگاه چطوره و ...
خلاصه تا فارغ التحصیل شین پدر بیچاره نصف جون میشه. نصف جونش میمونه که اونم سر قضیه جهیزیه میرهSmile
موقع جهیزیه خریدن و هزار تا عیب و ایران گرفتن. پدر بیچاره باید تا آخر عمر قسط جهیزیه بده
موقع ازدواج تازه پدر یه نفس راحت میکشه که آخی راحت شدم. پدر از شرتون خلاص میشه و شرتون دامن یه آقای دیگه رو میگیره
این آقای جدیدم یا با خواسته هاتون پدرشو در میارین یا هم میفرستینش آب خنک بخوره و خودتون خوش میگذرونینSmile
آخه واقعا فایده شما خانما چیه؟
میشه یه دونه از اون کارای مفیدی که انجام میدین رو نام ببرین؟Smile
فقط یه دفعه تقلب نکنین و از کارای آقایون نام نبرید
یه دفعه فک نکنین ما آقایون بی منطقیم و فقط حرف میزنیم و اعتراض گوش نمیدیم
من این حرفا رو به نمایندگی از انجمن مردان خون به جگر زدم
شما میتونین هر اعتراضی که دارین به آقایونی که بعد از من تو این تاپیک پست میذارن بگین، مطمئنا به گوش انجمن میرسه، خیالتون راحت
من به دلیل یه سری از مسائل امنیتی تا اعلام نتایج، موس کامپیوترمو سمت کلمه ورود نمیبرم
حالا از این حرفای جدی که بگذریم، نتایج کنکور دوشنبه شب میاد؟Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Bahar_HS , vesta , RASPINA , Nesyan , **sara**
ارسال: #۱۶۸۵۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ب.ظ
داداش حرف دل مردانو زدی و این کارو طوری انجام دادی که برای طرف مقابل جای هیچ اعتراضی باقی نموند امیدوارم که دختران گرامی قبول کنن و ان شالله تو کنکور همه به نتایج دلخواهشون برسن Smile
ارسال: #۱۶۸۵۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  دختر میخواد بره مدرسه باید براش بهترین سرویس بگیره تا یه دفعه سرما نخوره، آسه بره آسه بیا گربه شاخش نزنه
خیلی در حق پسره لطف کنه یه چرخ لکنته بندازه زیر پاش
بعد موقع دانشگاه رفتنتون میشه، دوباره مصیبت شروع میشه. حالا اگه یه شهر دیگه قبول شین که دیگه بدتر
پول تو جیبی ، پول دانشگاه و خوابگاه، هزار تا حرص و جوش دیگه. محیط اون شهر چطوره و خوابگاه چطوره و ...
خلاصه تا فارغ التحصیل شین پدر بیچاره نصف جون میشه. نصف جونش میمونه که اونم سر قضیه جهیزیه میرهSmile
موقع جهیزیه خریدن و هزار تا عیب و ایران گرفتن. پدر بیچاره باید تا آخر عمر قسط جهیزیه بده
خخخخخخخخخخخخ
خیلی با مزه بود

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۶۸۵۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  دقیقا پس فردا شب اینجا از شدت پست منفجر میشه نتایج در راه است.ایشالا هر چه به صلاحمون هست همون شه.
وقت استراس زاییه. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , vesta , **sara**
ارسال: #۱۶۸۵۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ب.ظ
اینم ژله قبولی بچه هاSmile بفرمایید ( خودشون بعد قبولی میخوان بپیچونن Tongue)

پ.ن: برای صیانت مقام بانوان در جهت اینکه، بعضیا میگن ما هیچی بلد نیستیم Big GrinTongue خدا هدایتشون کنه

فایل‌(های) پیوست شده

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , shayesteNEY , salam5 , Aurora , barca , RASPINA , zahra_ce87 , Bahar_HS , m.teymourpour , sahar salehi , Nesyan , **sara** , neda_Network
ارسال: #۱۶۸۵۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اینم ژله قبولی بچه هاSmile بفرمایید ( خودشون بعد قبولی میخوان بپیچونن Tongue)

پ.ن: برای صیانت مقام بانوان در جهت اینکه، بعضیا میگن ما هیچی بلد نیستیم Big GrinTongue خدا هدایتشون کنه

دلم خوااااااااااااااااااااااااست
اخی روشم یه کمی توت فرنگی یا یه چیز سرخ داشته باشههههههههههه
اوووووووووووووووووف دهنم اب افتادBig Grin

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , sahar salehi , **sara**
ارسال: #۱۶۸۵۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اینم ژله قبولی بچه هاSmile بفرمایید ( خودشون بعد قبولی میخوان بپیچونن Tongue)

درست کن وقتی نمیبره
توت فرنگی نمیشه، چیزای حساسیت زا فعلا نمیتونم استفاده کنم
ولی این شکلاتای رنگی کوچولو و با شکلای بامزه هم خوشگل میکنه. من نمیتونم چیزی اضافه کنم چون برای مامانم درست کردم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۶۸۵۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اینم ژله قبولی بچه هاSmile بفرمایید ( خودشون بعد قبولی میخوان بپیچونن Tongue)

درست کن وقتی نمیبره
توت فرنگی نمیشه، چیزای حساسیت زا فعلا نمیتونم استفاده کنم
ولی این شکلاتای رنگی کوچولو و با شکلای بامزه هم خوشگل میکنه. من نمیتونم چیزی اضافه کنم چون برای مامانم درست کردم
اخی ایشالله زودتر خوب شه عزیزم

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , m.teymourpour , **sara**
ارسال: #۱۶۸۶۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ
چند وقته حس می کنم یا دارم دیونه میشم یا چیزی نمونده که دیونه بشم!
شماها هم تا حالا اینطوری شدین؟!

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , Aurora , Riemann , vesta , m.teymourpour , Nesyan , **sara** , Sakura

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close