زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۵۰۱
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ
چسب بخیه
فلاپی
need for speed
سرپیچ لامپ
یسیری اوراق غیربها دار
چسب مایع خشک شده
چندتا نامه ی قدیمی از دوران راهنمایی...
PES 2010
هجوم به نیویورک!!!
دفترچه ی راهنمای استفاده از هندیکم سونی
بلیط مترو
ساعتی که دل و رودش درومده
سکه ی ۱۰۰ ریالی!!!
دسته ی شیر گاز!!
.
.
.

خیلی خوبه که آدم هر از چند سالی کشوی میزش رو تمیز کنه! :|
با این وسایل میتونستم تعمیرگاه اتومبیل بزنم! :|
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , **sara** , so@ , khordad.girl , RASPINA , Bahar_HS , Aurora , Milestone , emahii , targol , vesta
ارسال: #۱۶۵۰۲
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  همین الان فهمیدم یکی از بچه های مانشت در شرف ازدواجه ؛پیشاپیش تبریک من رو پذیرا باشید!
کیه؟؟؟؟

به مصلحتم نبود
ارسال: #۱۶۵۰۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ب.ظ
مامانم کادوی روز مرد برای شوهر خواهرم پارچه شلواری خریدن، به خواهر میگم روز مرد نزدیکه، رنگ پارچه رو دقت کن که یه جوراب ست رنگ این شلوار رو برای روز مرد بگیری Big GrinBig Grin

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , RASPINA , tabassomesayna , Bahar_HS , targol
ارسال: #۱۶۵۰۴
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ب.ظ
نمی دونم چرا یاد مسجد جمکران افتادم........
یه شب دم در مسجد چند نفر خیلی متشخص وایساده بودند کفشهای زائرها را رایگان واکس می زدند. من ودوستام کلی رفتیم تو فکر..........
دلم به حال خودم سوخت........

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , alirezaei , kader , targol
ارسال: #۱۶۵۰۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ
خیلی امروز خوشحالم
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , RASPINA , emahii , alim93 , **sara**
ارسال: #۱۶۵۰۶
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
یه هفته پیش ویژه برنامه روز زن بود تو تی وی مجری ها همه خانم کلا" برنامه زنانه بود.بعد حرف روز مرد شد , مجری گفت جوراب واسه شون میخریم دیگه .. بعد یکی از اقایون از پشت صحنه بلند گفت نه روز مرد واسه مون بنزین بخرید .مجری:اره بنزین بخریم بعدم با همون بنزین آتیششون بزنیم Smile) خوده مجریه غش کرده بود از خنده
بد فکری هم نیستا Big Grin

کسی تا حالا عروسک نمایشی درست کرده ؟!

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Menrva , sahar salehi , khordad.girl , emahii , targol , alim93
ارسال: #۱۶۵۰۷
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  کسی تا حالا عروسک نمایشی درست کرده ؟!
من درست کردم خیلی راحته. برای چ کاری میخواین؟

(۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  زرشک ...
بله جانم زرشک Big Grin این بوته زرشک هست که امروز برای اولین بار دیدمSmile (در باغ گیاه شناسی، فوق العاده بود، کلی عکس براتون گرفتم که سر فرصت میگذارم)
چقدر خوش رنگ و خوشگله بوته زرشککک فکرنمیکردم زرد باشه

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , **sara** , vesta
ارسال: #۱۶۵۰۸
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ
با آدم پرو چطور باید برخورد کرد؟
AngryAngryAngry

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۱۶۵۰۹
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  با آدم پرو چطور باید برخورد کرد؟
AngryAngryAngry

یکی خوابوند در گوش یارو Angry
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۶۵۱۰
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط vesta.)
امروز یکی از بیمارا میگفت: به شوهرم میگم ایکاش به جای این بیماری یکسال میرفتم زندان و تموم میشد، خسته شدم...
میگفت: شوهرم گفت، حالا به چه جرمی؟ جواب داده به جرم سیاسی!!!
گفتم: بنده خدا اینجا خوب میشی میری، جرمت سیاسی بود، دیگه ...
بعد میگفت: میترسم خدا حرفمو بشنوه بعد این هم منو بندازه زندان Smile

و نکته قشنگی که ازش دیدم، میخواست آرایش کنه، تا ساعت ملاقات که همسرش میاد اون مدلی و بیحال نبینش و ناراحت نشه. عشق...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Autumn.Folio , Aurora , پوونه , kader , fatemesoleimani , blackhalo1989 , so@ , alirezaei , RASPINA , memory199 , **sara** , barabox , sahar salehi , barca , Bahar_HS , نارین , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۵۱۱
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط kader.)
خدایا .....

عطر تو می آید....

عطر تو می آید....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , alirezaei , nanajoon , RASPINA , memory199 , vesta , Hamzeh.S , barabox , نارین
ارسال: #۱۶۵۱۲
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط vesta.)
ماه رجب هم شروع شد، به همین سادگی...
چقدر زود میگذره ایام، ولی نگاهش میکنی خیلی عمیق بوده خیلی، انگار روزی که گذشته، برای سالهای خیلی دوره، چه برسه به ماههای گذشته...
انگار یه گردی از کهنگی روی همه چیز نشسته، تارهایی گوشه ذهنت بسته و باید پاکشون کنی تا یه چیزایی یادت بیاد... یوقتایی هم یه روز خاص، یه لحظه خاص، یه مکان خاص ،یه شعر، یه متن یا ... محکومت میکنه به مرور همه چی! به دلتنگی واسه لحظه هایی که از دستت رفت..
پنج شنبه اول رجب و مراسم خاص که از بچگی یادمه... کل اقوام و دوست آشناها همه یجا جمعن... امامزاده!!! سر مزار عزیزانشون...
واااااااااای از گذر ایام، مامانم هم دلتنگ اینکه، اونروز مرخص نشده باشه، اینکه نمیتونه حلوا بپزه و... .سفارشاش به من که چه کنم و ...
وای از گذر ایام، از خاطره هایی که میسازه، از خاطراتی که یادت میان و دمار از روزگارت در میارن... وای خدایا
خدایا کمکم کن تا ساکت بمونم... پلیز مای گاد

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , memory199 , NP-Cσмρℓєтє , alirezaei , **sara** , Autumn.Folio , barabox , fatemesoleimani , Nesyan , mohaddeseh70 , نارین , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۵۱۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
ﭼﻮﺏ ﺗﻨﺒﻴﻪ ﺧﺪﺍ ﻧﺎﻣﺮﺋﻴﺴﺖ...
ﻧﻪ ﻛﺴﻲ ﻣﻴﻔﻬﻤﺪ , ﻧﻪ ﺻﺪﺍﻳﻲ ﺩﺍﺭﺩ ...
ﻳﻚ ﺷﺒﻲ ﻳﻚ ﺟﺎﻳﻲ ...
ﻭﻗﺘﻲ ﺍﺯ ﺷﺪﺕ ﺑﻐﺾ , ﻧﻔﺴﺖ ﻣﻴﮕﻴﺮﺩ ...
ﺧﺎﻃﺮﺕ ﻣﻲ ﺁﻳﺪ ...
ﻛﻪ ﺷﺒﻲ ﻳﻚ ﺟﺎﻳﻲ ...
ﺑﺎﻋﺚ ﻭ ﺑﺎﻧﻲ ﻳﻚ ﺑﻐﺾ ﺷﺪﻱ

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora , Hamzeh.S , **sara** , barabox , shayesteNEY , sahar salehi , barca , mohaddeseh70 , Bahar_HS , نارین
ارسال: #۱۶۵۱۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ
دلم میخاد این روز شمار اعلام نتایج تندتر جلو بره

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۶۵۱۵
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  دلم میخاد این روز شمار اعلام نتایج تندتر جلو بره
خواهشمند است دل خواست های خود را به شماره ۱۱۱۱۱۱۱ پیامک کنید.
با تشکــــر. ستاد رسیدگی به دلخواست های داوطلبان عزیـــــــــــــــزBig GrinTongue

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , barca , shayesteNEY , MiladCr7 , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۳۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۷۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close