زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۳۵۱
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط peroshatperoshat.)
بچه ها استارت اپ ویکند چیه؟شنیدم کسب وکار اینترنتی و.....؟چرا ما کامپیوتریای و ایتی ها در مورد ش اطلاعی ندارم ؟اگه کسی اطلاعات جامعی داره ممنون میشم در اختیارمون قرار بده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۱۶۳۵۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ)peroshatperoshat نوشته شده توسط:  بچه ها استارت اپ ویکند چیه؟شنیدم کسب وکار اینترنتی و.....؟چرا ما کامپیوتریای و ایتی ها در مورد ش اطلاعی ندارم ؟اگه کسی اطلاعات جامعی داره ممنون میشم در اختیارمون قرار بده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: peroshatperoshat
ارسال: #۱۶۳۵۳
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ)peroshatperoshat نوشته شده توسط:  بچه ها استارت اپ ویکند چیه؟شنیدم کسب وکار اینترنتی و.....؟چرا ما کامپیوتریای و ایتی ها در مورد ش اطلاعی ندارم ؟اگه کسی اطلاعات جامعی داره ممنون میشم در اختیارمون قرار بده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همایش هایی که برگزار می کنند ب درد میخوره؟یا الکیه و فقط میخوان پول بگیرن؟
ارسال: #۱۶۳۵۴
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط vesta.)
والا من خودم تو دانشگاه امیرکبیر دوره ای بود شرکت کردم که سه روزه بود، اون پولی بود، و وابسته به ایران موبی کد، خوب بود، سطحشون خیلی بالا بود، من که احساس خنگی بهم دست داد، تجربه با سر واژه دقیق "استارت آپ"نداشتم

از اینجا(
) هم میتونید از دوره هایی که تو دانشگاه شریف هست، با خبر شید، اینجا هم یبار شرکت کردم، بد نبود، تقریبا بچه ها هم سطح بودیم و تعدادمونم کم بود. ولی دوره تو امیرکبیر واقعا افراد بازارکاری بیشتر بودن، یا حتی از شرکتها کارمنداشون رو فرستاده بودن.
گاها میتونید از سایت تخفیفان هم بن کارت با هزینه کمتر برای شکرت تو دوره ها رو تهیه کنید

پ.ن: یکی بیاد با من سودوکو حل کنه Confused

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: peroshatperoshat , emahii
ارسال: #۱۶۳۵۵
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ
خوش به حالتون...
Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۱۶۳۵۶
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۰۱ ب.ظ
چه موجود عجیبیه این آدمیزاد
گاهی اوقات اونقد انرژی و امید داره که احساس میکنه میتونه دنیا رو عوض کنه
گاهی اوقات هم اونقد ناامید و خسته است که اگه تموم دنیا هم بهش بدن حاضر نیست یه لبخند کوچولو بزنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , so@ , shayesteNEY , **sara** , zahra_ce87 , nlp@2015 , kader , rahhil , Nesyan , tabassomesayna , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۱۶۳۵۷
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۱۶ ب.ظ
دوستان بنظرتون دانشگاه آزاد خوبه واسه ارشد یا داشنگاه غیرانتفاعی وپیام نور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه روزانه نشد و شبانه نشد کدوم اینا اولویت داره از لحاظ مدرک
ارسال: #۱۶۳۵۸
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  وقتی خدا آن بالا قرص و محکم نشسته و کافی است اسمش را بگویم تا بیاید پیش من،

در اینکه خدا اون بالا نشسته شکی نیست
اما نمیدونم چرا کمتر صدامونو میشنوه، نمیدونم شاید بی موقع صداش میزنیم
نمیدونم چرا دیگه کمتر اهل معامله است، شاید معامله گر خوبی نبودیم و سرش کلاه گذاشتیم
کلا احساس میکنم غریبه تر از این حرفا باشیم که بتونیم راحت باهم حرف بزنیم
من که حاضرم خیلی از مشکلاتمو خودم حل کنم چون روم نمیشه باهاش حرف بزنم
بعضی وقتا شروع میکنم به حرف زدن باهاش اما در حین حرف زدن کارای گذشته و قوالای گذشتم یادم میاد و به خودم میگم چطوری روت میشه بازم چیزی بخوای
وقتی نمیتونم وظیفه انسان بودنمو درست انجام بدم چطور میتونم توقع داشته باشم خدا هوامو داشته باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , nlp@2015 , shayesteNEY , kader , Nesyan
ارسال: #۱۶۳۵۹
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
خیلی زمونه سختی شده دیگران سعی می کنند نقاط ضعف شمارو پیدا کنند تا احساس ارامش خودشون رو گسترش بدن.. باعث تاسف هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , kader , targol , نارین , nasim** , **sara**
ارسال: #۱۶۳۶۰
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ
خب بزار ببینم چی دلم میخاد؟؟

اولش این که یه چند ساعتی خدا بیاد پایین ، بشینیم رودررو ،مردو مردونه با هم حرف بزنیم ، من چندتا سوال مهم دارم ازش.

دومیش اینکه کاش برمیگشتم به ۵ سال پیش و یه تصمیم دیگه برای زندگیم می گرفتم.

سومیش اینکه کاش یکی پیدا میشد و به یه بنده خدایی میگفت : عزیز من ، مسئولیت پذیری برای یه مرد کمتر از نفس کشیدن نیست ، بشین با خودت دو دوتا بکن ببین بویی از مردونگی بردی یا نه؟

چهارمیش اینکه ، خدا کسی رو محکوم نکنه به فریاد بلندی که اسمش سکوت هست.

بقیشم بعدا میگم....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , vesta , shayesteNEY , so@ , **sara** , tabassomesayna , emahii
ارسال: #۱۶۳۶۱
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ
دیر تر از ما کنکور میدن، زودتر از ما نتیجشون میاد. خب ما هم دل داریم Sad

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Hamzeh.S , software94 , so@ , Bahar_HS , m.zeinali
ارسال: #۱۶۳۶۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ
دلم امشب صاف است

آسمان هم آرام و هزاران فانوس

باد هم می آید

و نسیمی زیرک، سعی دارد که بفهماند شب

مظهر این همه تاریکی و دلتنگی نیست.

به گمانم فردا روز خوبی باشد.

صورت ماه به من می گوید:

گرچه شب تاریک است

دل قوی دار سحر نزدیک است

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , vesta , so@
ارسال: #۱۶۳۶۳
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
چرا به یاد نمی آورم؟! من آدمی را دوست می داشتم.
ستاره و ارغوان را دوست می داشتم.
گردهمائی گمان های کودکانه را دوست می داشتم.
نامه ها ، ترانه ها وغروب های هر پنجشنبه را دوست می داشتم.
آواز و انار و آهو را دوست می داشتم.
من نمی دانم، من همه چی را دوست می داشتم …

چرا به یاد نمی آورم؟! گفتم از کنار پنجره،
از روبروی آن کلاغ که بر آنتن بامی کهنه می لرزد،
از روبروی تماشای ماه، از کنار تفکری تشنه، کنار می آیم.
گفتم کنار می آیم، اما نه با هر کسی،
اما کنار ترا دوست می دارم،
اما دوست داشتن را … دوست می دارم.

چرا به یاد نمی آورم؟ جنبش خاموش خواب های ماه،
توهم دیدار کسی در انتهای جهان،
تعبیر غزلی از حوالی حافظ،
و سؤالی ساده از کودکی یتیم، گویا اواسط زمستان بود،
که من راه خانه ای را گم کردم.
من از شمارش پله ها هنوز می ترسم.

"سیدعلی صالحی"
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol
ارسال: #۱۶۳۶۴
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
آه...
بگذار بقیه فکر کنند که تو خوشترین آدم روزگاری، درست مثل گذشته که هیچ کس هیچ نمیدانست و وقتی گوشه ای از زندگیت برایشان نمایان شد خشکشان زد و محکوم شدی به نداشتن احساس!! آن هم تو، تویی که... . پنهان کردن غمت را خوب یاد گرفتی ولی دیگر چشمانت همکاری نمیکنند، باید فکری به حالشان کنی

نمیدانم آخر این خوود سانسوریها چه خواهد شد، تو پیروز خواهی شد یا غم!
همراه کردن کسی با نغمه دلم نمیدانم کار درستی است یا اشتباه...
چه شد که در این نقطه از زمان همه چیز برایم مثل کلافی به هم پیچید و من در پی پیدا کردن سر کلاف!!! هر چه میگردم و بیشتر تغلا میکنم انگار بیشتر گره میفتد... مرا نیاز به آرامشی است تا بتوانم از عهده این کلاف برایم

آرامشم آرزوست...

سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , diligent , NP-Cσмρℓєтє , Aurora , mohaddeseh70 , so@ , software94 , zahra_ce87 , **sara** , tabassomesayna , kader , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۱۶۳۶۵
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ
خوب راست میگه دیگه کی روش!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close