زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۶۹۱
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  مینروای عزیزم ممنون از لطفت Smile منم قلم نوشتن دارم ولی این متن نوشته من نیست CoolCool ولی حرف دل منه
خواهش میکنم عزیزم,پس یکی ازین نوشته های قشنگه خودت رابگذارومانشت را ونورانی کنBig Grin . فدای دلت :-*

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87
ارسال: #۱۵۶۹۲
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دیدم بحث سخنان مطرح شده در محافل باز شده , گفتم منم بگم : ما هروقت دور هم جمع میشیم , برادرای گرام منو اذیت میکنن , دیوار کوتاهتر که میگن , به معنیه واقعیه کلمه من هستم!
یه مدت همیشه میگفتن , یه شب هوا بارونی بود,صدای گربه میومد, رعدو برق میزد, بعد صدای گریه ی بچه.... زیر تیر چراغ برق دیدیم یه سبد گذاشتن ,رفتیم دیدیم یه بچست!! آوردیمش خونه! این شد که شدی خواهر ما!
مهر و عطوفت از سر رو روشون میباره! DodgyDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , alirezaei , tabassomesayna , happy07 , alim93 , neda_Network , x86 , mohaddeseh70 , sahar salehi , **sara** , Bahar_HS , Behzad TP
ارسال: #۱۵۶۹۳
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط happy07.)
شاید باورتون نشه ولی ما حتی امروز هم مهمون برای عید دیدنی داشتیم!!! حق دارید الان که رفتن خودم هم باورم نمی‌شه!! آخه حداقل یه کسی می‌بود که از شهر دیگه‌ای می‌بود که می‌خواست برگرده و وقت نبود دیگه بیاد خونمون و امروز اومده مشکلی نبود ولی آخه همسایه که نه قراره جایی بره نه ما جایی بریم امروز باید بیاد!!! والا، من که روم نمی‌شد شیرینی شکلات پذیرایی کنم ولی خب انجامش دادم بعدشم رفتم یه ظرف خرما کردم آوردم!!
درسته که دید و بازدید روز شهادت اشکال شرعی نداره ولی وقتی قراره کلی بگیم سال نوتون مبارک و سال خوبی داشته باشید و از این صحبت‌ها... به نظرم امروز روز مناسبی نبود Huh

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , mohaddeseh70 , NP-Cσмρℓєтє , انرژی مثبت , zahra_ce87
ارسال: #۱۵۶۹۴
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ
راست است که

صاحبان دل های حساس نمی میرند ...
بلکه بی هنگام ناپدید میشوند.

احمد شاملو

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , neda_Network , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , salam5 , انرژی مثبت , Menrva , mohaddeseh70 , vesta
ارسال: #۱۵۶۹۵
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  خداوند گفت: این مخلوق عظیم فقط یک عیب بزرگ دارد
فرشته گفت: چه عیبی؟
خداوند فرمود : پارک دوبل بلد نیست!!!
Big Grin
گفتین پارک دوبل! لامصصصب سر همین، سه بار امتحان عملی رانندگی رو رد شدم :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , zahra_ce87
ارسال: #۱۵۶۹۶
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  پارک دوبل بلد نیست!!!

Dodgyبه شدت تکذیب میشه، Exclamationکار نیکو کردن از پر کردن استWink

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۵۶۹۷
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط alim93.)
پارک دوبل چه فایده ای داره آخه
همین که بدونی گاز،ترمز و کلاج کدومه،کافیه واسه رانندگی
Big Grin

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال: #۱۵۶۹۸
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  چند روز پیش میخواستم این رو بگم ولی نشد که بگم...
دوستان بزرگوار میدونم که چندوقتی هست که نوشته های من خیلی انرژی منفی شده، بابتش واقعا ازتون معذرت میخوام و میخوام اگر باعث ناراحتیتون میشه حلالم کنید. ممنون که صبوری میکنید و چیزی بهم نمیگید، هر چند اونایی که راحتترن چندبار به روم آوردنBig Grin
درسته اینجا هر کی هر چی میخواد میتونه بگه ولی خب شما هم حقی دارید، مخلص کلام اینکه ببخشید
واقعا من انقدر هم انرژی منفی نیستم، اما خب گاهی شرایط انقدر فشار میاره که، رفتارایی از آدم سر میزنه که دوست ندارهSad
خلاصه تو همین دنیا ببخشید، نبخشید اون دنیا باز منو میبینیدااااااااBig GrinTongue از من گفتن
اختیار دارید خانومی!Cool
به قول دوستان،ما،مانشتی ها مثل یه خانواده ایم.Big Grin
تنها کاری که از دستمون برمی اومد همین بود!Angel
ان شالله در سال جدید،در هر شرایطی که برامون پیش میاد شاد،قوی و شکیبا باشیم،الهی آمین.Heart

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Sadi_gh , alirezaei , mohaddeseh70 , vesta , Hamzeh.S , neda_Network , emahii
ارسال: #۱۵۶۹۹
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ
مصدر: پلکیدن
صرف: پلکیدم، پلکیدی، پلکید، پلکیدیم، پلکیدید، پلکیدند
...
پلکیده بودم
...
خواهم پلکید
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , NP-Cσмρℓєтє , vesta , Bahar_HS , نارین
ارسال: #۱۵۷۰۰
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
امروز درختای توی باغچه جلو درخونمون رو زدن بردن دزدیدن Big GrinDodgy
من درکمال ناباوری اینجوری ExclamationDodgy دیگه مردم از یه درخت هم نمیگذرن!!!

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , **sara** , NP-Cσмρℓєтє , انرژی مثبت , neda_Network , RASPINA
ارسال: #۱۵۷۰۱
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط alirezaei.)
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  پارک دوبل چه فایده ای داره آخه
همین که بدونی گاز،ترمز و کلاج کدومه،کافیه واسه رانندگی
Big Grin

حالا ترمز هم یاد نگرفتی اشکال نداره، بوق که هستTongueBig Grin

(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  امروز درختای توی باغچه جلو درخونمون رو زدن بردن دزدیدن Big GrinDodgy
من درکمال ناباوری اینجوری ExclamationDodgy دیگه مردم از یه درخت هم نمیگذرن!!!
آخه ، دزد طبیعت!خخخخخBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , NP-Cσмρℓєтє , zahra_ce87 , RASPINA
ارسال: #۱۵۷۰۲
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  آخه ، دزد طبیعت!خخخخخBig Grin
خونمون رو که دزد زد همه طلاهامون بردن باماشین "بنز مشکی" اومده بودن دزدی!!! دزد پولدار ندیده بودیم که دیدیم خداازشون نگذره یه توسینه ایه قو داشتم مامانم کلاس سوم برام خریده بود هرچی داشتیم همه رو بردن دزدیدنSadSadSmileSad
----
ب قول شما دزد طبیعت Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , RASPINA
ارسال: #۱۵۷۰۳
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(04 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  آخه ، دزد طبیعت!خخخخخBig Grin
خونمون رو که دزد زد همه طلاهامون بردن باماشین "بنز مشکی" اومده بودن دزدی!!! دزد پولدار ندیده بودیم که دیدیم خداازشون نگذره یه توسینه ایه قو داشتم مامانم کلاس سوم برام خریده بود هرچی داشتیم همه رو بردن دزدیدنSadSadSmileSad
----
ب قول شما دزد طبیعت Big Grin
با بنز!!! ConfusedExclamationولی خدا ازشون نگذره، از گلوشون پایین نره، آدمای مال مردم خور.Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , RASPINA
ارسال: #۱۵۷۰۴
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  با بنز!!! ConfusedExclamationولی خدا ازشون نگذره، از گلوشون پایین نره، آدمای مال مردم خور.Sad
اره بخدا بابنز خداازشون نگذرهSadSad:Sad(((((( هرچی طلا توی ایین سالها بابدبختی تونسته بودیم بخریم دزدین بردن نامرداSadSad(((((
برای همین همیشه بدبختن
خیلی دلمون سوختSadSad ای روزگار

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۵۷۰۵
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط alirezaei.)
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(04 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  با بنز!!! ConfusedExclamationولی خدا ازشون نگذره، از گلوشون پایین نره، آدمای مال مردم خور.Sad
اره بخدا بابنز خداازشون نگذرهSadSad:Sad(((((( هرچی طلا توی ایین سالها بابدبختی تونسته بودیم بخریم دزدین بردن نامرداSadSad(((((
برای همین همیشه بدبختن
واقعا که خیلییییییییییی بدبختنAngry

(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خیلی دلمون سوختSadSad ای روزگار
ان شا الله بهترشو میخریدHeart

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Bahar_HS , **sara** , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close