زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۱۹۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  خوشحالی ینی ۳۰ گیگ نت داشته باشی ک باید ۵ روزه مصرفش کنی!

چه کاریه خو
تمدید کن تا نسوزه
Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۵۱۹۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
رفتم مانتو بگیرم ؛ هیچکدومشون با من هپی نبودن!
یا کوتاهن , یا اگه قدشون بلنده آستینشون سه ربعه! گاهاً ۲ربعه؛ اتفاقا امروز ۱ ربع هم دیدم!!
اگه آستینشون تمام باشه , الزاما قدشون ناقصه و اگه این ۲ در یک مانتو جمع شوند یقیناً آن مانتو تعداد گلهایش از تعداد گلهای باغ گل بیشترمی باشد!! ؛انقدر هم پولک و سنگ و گیپور و... چسبوندن بهشون که تو نمیتونی خود مانتو رو ببینی!
بعبارتی اگه اونو بپوشی انگار باغچه پوشیدی!
الان نشستم فک میکنم اگه من پیرهن مردونه بگیرم بپوشم خیلی قشنگتره , ساده تره و اتفاقاً حجابشم بیشتره!
آقایون پیراهن مردونه خوب کجا دارن؟؟!!! :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , so@ , Nesyan , RASPINA , alirezaei , sahar salehi , banafshe , salam5 , fo-eng , f2000 , happy07 , Milestone , Avril89 , Bache Mosbat
ارسال: #۱۵۱۹۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  چه کاریه خو
تمدید کن تا نسوزه
Big Grin
خب نکتش اینجاس ک نمیشه باقیمونده سرویسو منتقل کرد میسوزه!Undecided
ارسال: #۱۵۱۹۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ
سردرگمی سرگیجه آور!

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
ارسال: #۱۵۲۰۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ
امروز یه دستفروش دیدم تو این سوز سرما بساط جوراب پهن کرده بود. من دستفروش ها رو خیلی دوست دارم آدمای زحمتکشی هستن تو سرما گرما باید بساط کنن معمولا جوراب از دستفروش میخرم امروز جوراب برداشتم دیدم جنسش اونی نیس که من میخوام گذاشتم سرجاش. دستم پر بود سردم بود حوصله نکردم وایسم اومدم که برم دیدم خانومه قیمتش رو آورد پایین من گفتم ممنون نمیخوام ! نمی دونم چرا اینو گفتم!!!! چند قدم رفتم جلو باز برگشتم وجدان درد گرفتم تو صدای خانومه یه حسی بود خیلی متاثرم کرد. برگشتم و خریدم خانومه گفت قیمت دوم که( پایین تربود)بهت گفتم میدم من سر حرفم هستم گفتم نه من اونجوری راضی نیستم پول دادم نموندم از خودم ناراحت شدم دو دقیقه تحمل سرما نداشتم که وایسم اون بنده خدا از صبح اینجا بود....

شما رو نمیدونم ولی من گاهی بعضی چیزها رو از مغازه هایی میخرم که گوشه کنارن زیاد تو دید نیستن معروف نیستن تازه باز شدن و... من از رو خساست این کارو نمی کنم هیچ‌وقت هم با این مغازه ها چونه نمیزنم. میدونی حرفم چیه میگم اون مغازه شیک و قشنگ مشتری شو داره جا افتاده اما این نه. بار که همون باره حالا یکی یه ذره بهتر یکی بدتر دنیا دو روزه میگذرد اما لبخندی که به لب بعضی ها مینشونی خیلی ارزشمندتره....

من این کارو به فرزندم یاد خواهم داد چون این کارو از خاطرات یک خانم میانسال از مادرش نقل کرده بود سالها پیش که اینترنت نبود از تو مجله خوندم و تلنگری شد برای من و شاید هم برای شما...

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , salam5 , fo-eng , x86 , f2000 , happy07 , Aurora , alirezaei , shayesteNEY , blackhalo1989 , Riemann , sdb_i , so@ , Milestone , azad_ahmadi , neda_Network , Avril89 , **sara** , Bahar_HS , sharifIT , Menrva , RASPINA , alim93
ارسال: #۱۵۲۰۱
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ
واااای اعتبارا چقدباحال بوود خیلی چسبییید مرسی همتون ولی از ی نفر دیگم انتظارداشتم ک اعتباربده نداده

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۵۲۰۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  ساعت ۷ جایی قرار داشتم، ..............
قضاوت رو میذارم به عهده ی خودتون، ولی من که پشیمونم. چون بعضی وقت ها آدم میتونه تشخیص بده کی نیازمنده کی نیست. خب به نظر شما کسی که پول شام و کرایه ماشین نداره بلند میشه از شهرستان بیاد تهران؟............
وقتی کمک می کنی، در واقع داری تشویقش می کنی به این کار. قرآن میگه "أما السائل فلا تنهر"، ولی آیا باید به اینا کمک کرد؟ دیگه حرفی ندارم.
خیلی حس بدیه اینکه بدونی افرادی هستند که میتونن کار کنن میتونن درامد داشته باشن هر چند کم هر چند با سختی ولی زیر بار منت رفتن و له شدن غرورشون خیلی براشون راحت تره تا ............

ادم نمیدونه کمک کنه ، کمک نکنه ، دعا کنه براشون !!!!بی تفاوت بودن سخته

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , x86 , NP-Cσмρℓєтє , Milestone , neda_Network , tabassomesayna , happy07
ارسال: #۱۵۲۰۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ
واقعا موندم چرا یه رشته دانشگاهی برای "فضولی" نباید داشته باشیم؟؟ این همه آدم با استعداد و علاقمند به این موضوع ، واقعا حیفه. اگه این رشته رو اضافه کنن خیلیا میتونن تو رشته ای که واقعا بهش علاقه دارن فعالیت کنن ...

سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , nasim** , fo-eng , NP-Cσмρℓєтє , Milestone , neda_Network , tabassomesayna , **sara** , Bahar_HS , zahra_ce87 , salam5 , happy07 , abji22 , mohaddeseh70
ارسال: #۱۵۲۰۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  ساعت ۷ جایی قرار داشتم...

نمیدونم شاید درست باشه یا نه ولی توی این موارد من از روی احساسم تصمیم گیری میکنم.
یعنی اون لحظه طرفو میبینم اگه واقعا احساس کنم به کمک احتیاج داشته باشه دریغ نمیکنم حتی اگه بدونم تمام موجودی کیف پولم رو نیاز داره ، میدم بهش.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , x86 , zahra_ce87 , Milestone , neda_Network , happy07
ارسال: #۱۵۲۰۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  ساعت ۷ جایی قرار داشتم...

نمیدونم شاید درست باشه یا نه ولی توی این موارد من از روی احساسم تصمیم گیری میکنم.
یعنی اون لحظه طرفو میبینم اگه واقعا احساس کنم به کمک احتیاج داشته باشه دریغ نمیکنم حتی اگه بدونم تمام موجودی کیف پولم رو نیاز داره ، میدم بهش.
من هردفعه از شهرخودمون میام محل زندگیم همیشه تو این پلیس راه خیلی ببخشید یه گدایی هس تظاهر به نداری میکنه( نیازمندنماست) یه بچه همراه داره میبنده پشتش. جالب همیشه میگه ندارم فقیر و... خودش و دخترش گوشواره دارن! گوشواره دخترش از ماله خواهر زادم بزرگتر و قشنگتره!! هر دفعه هم بهتر از دیروز...

Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , so@
ارسال: #۱۵۲۰۶
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  واقعا موندم چرا یه رشته دانشگاهی برای "فضولی" نباید داشته باشیم؟؟ این همه آدم با استعداد و علاقمند به این موضوع ، واقعا حیفه. اگه این رشته رو اضافه کنن خیلیا میتونن تو رشته ای که واقعا بهش علاقه دارن فعالیت کنن ...

هیهات ...
واقعا به مورد مناسبی اشاره نمودید!
می تونم بگم بدترین عملکرد یک انسان می تونه همین فضولی کردن در خصوص مسائلی باشه که بهش هیچ ربطی نداره!
واقعا یکی از مواردی که منو بسیار آزرده می کنه همین مبحث هست! یک صبحی داشتم به دانشگاه می رفتم که یک نفر با همین فضولی کردنش تا شب منو ناراحت کرد. حساب کنید اصلا از ذهنم خارج نمی شد و مدام به خودم می گفتم به اینها چه ربطی داره! ... خدواند همه رو هدایت کند!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , tabassomesayna , happy07
ارسال: #۱۵۲۰۷
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  و مدام به خودم می گفتم به اینها چه ربطی داره!

چند وقته دارم فک میکنم چرا یه سریا انقد تو جزئی ترین مسائل بقیه فضولی میکنن، چی میخوان از توش در بیارن آخه؟!!!
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  می تونم بگم بدترین عملکرد یک انسان می تونه همین فضولی کردن در خصوص مسائلی باشه که بهش هیچ ربطی نداره!

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , happy07
ارسال: #۱۵۲۰۸
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط sahar salehi.)
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  رفتم مانتو بگیرم ؛ هیچکدومشون با من هپی نبودن!
یا کوتاهن , یا اگه قدشون بلنده آستینشون سه ربعه! گاهاً ۲ربعه؛ اتفاقا امروز ۱ ربع هم دیدم!!
اگه آستینشون تمام باشه , الزاما قدشون ناقصه و اگه این ۲ در یک مانتو جمع شوند یقیناً آن مانتو تعداد گلهایش از تعداد گلهای باغ گل بیشترمی باشد!! ؛انقدر هم پولک و سنگ و گیپور و... چسبوندن بهشون که تو نمیتونی خود مانتو رو ببینی!
الان نشستم فک میکنم اگه من پیرهن مردونه بگیرم بپوشم خیلی قشنگتره , ساده تره و اتفاقاً حجابشم بیشتره!
این حقیقت تلخ رو خیلی بامزه مطرح کردین.
حالا من تونستم مانتویی پیدا کنم که بلند باشه، آستیناش کامل باشه، ساده باشه. تنها مشکلش اینه که خیلی تنگه، آدم روش نمی شه هر جایی بپوشش.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , neda_Network , NP-Cσмρℓєтє , Avril89 , Bahar_HS , khordad.girl , alirezaei , Bache Mosbat , happy07 , Menrva
ارسال: #۱۵۲۰۹
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ق.ظ
نزدیک سال جدید دلم گرفته میترسم
از نتیجه کنکور میترسم
اینجا چقد همه اروم هستن
کسی مثل من استرس نداره؟
یاد شب بیداری هام بخیر یاد ازمون ازمایشی هام بخیر چه ارزو هایی که برای خودم نساختم
من برای ارشد دلم فقط و فقط امیر کبیر رو میخواد کاش قانون جذب واقعی باشه جدی جدی اونجا قبول شم اگه اونجا قبول شم ۱۰۰۰ سال جون میشم (حالا خدا کنه اسمم یه جا در بیات وگرنهبا ابرو ریزی و افسردگیش چه کنم؟)
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , alirezaei , vesta , so@ , khordad.girl , salam5 , sahar salehi , happy07 , nlp@2015 , **sara**
ارسال: #۱۵۲۱۰
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ق.ظ، توسط zahra_ce87.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  رفتم مانتو بگیرم ؛ هیچکدومشون با من هپی نبودن!
این حقیقت تلخ رو خیلی بامزه مطرح کردین.
حالا من تونستم مانتویی پیدا کنم که بلند باشه، آستیناش کامل باشه، ساده باشه. تنها مشکلش اینه که خیلی تنگه، آدم روش نمی شه هر جایی بپوشش.Big Grin
بهترین کار اینه یه ذره خیاطی یادبگیریم برا خودمون بدوزیم من دارم خودم میدوزم از مغازه مدل دیدم طبق سلیقه خودم عوضش کردمTongue
بچه ها من دارم میرم خونه مامانم بعد سه هفته. الانم خوشالمممBig Grin بای بای............

Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , alirezaei , Bache Mosbat , sahar salehi , happy07 , Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۳۹۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close