زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۸۳۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  یعنی وقتی آدم پشت میز میشینه بقیه روبه روش هستند یه احساس ابهتی داره که نگو Big Grin

Big Grin دقیقاً

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , نارین
ارسال: #۱۴۸۳۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط vesta.)
چتر ها را باید بست

زیر باران باید رفت

فکر را خاطره را زیر باران باید برد

با همه مردم شهر زیر باران باید رفت

دوست را زیر باران باید دید

عشق را زیر باران باید جست

به سراغ من اگر می آیید

پشت هیچستانم

پشت هیچستان رگ های هوا پر قاصد هایی است

که خبر می آرند از گل وا شده ی دورترین نقطه ی خاک

پشت هیچستان چتر خواهش باز است

تا نسیم عطشی در بن برگی بدود

زنگ باران به صدا می آید

آدم اینجا تنهاست

و در این تنهایی سایه ی نارونی تا ابدیت جاریست

به سراغ من اگر می آیید

نرم و آهسته بیا یید که مبادا ترک بردارد چینی نازک تنهایی من.....................................

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , so@ , Bahar_HS , Aseman7 , نارین
ارسال: #۱۴۸۳۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ
یه روز یه لره...
.
.
.
.
یه لره میشه دکتر ملک حسینی تنها پزشک پیوند کبد در آسیا ...

یه لره میشه علی مردان خان بیرانوند که به ارتش رضا خان میگه:
هر عقابی بخواد از آسمون این کشور عبور کنه باید پرهاشو باج بده ...

یه لره میشه پروفسور مسیوند و قلب مصنوعی رو اختراع میکنه ...

یه لره میشه سردار اسعد بختیاری فاتح تهران ...

یه لره میشه پروفسور کرم زاده استاد جهانی ریاضی ...

یه لره میشه استاد کامرانی استاد دانشگاه هاروارد و مخترع قرنیه مصنوعی ...

یه لره میشه پروفسور باهر مغز سوم فیزیک جهان ...

یه لره میشه بانو قدم خیر رهبر مبارزان عشایر در مقابل انگلیس ...

یه لره میشه بهنام محمدی اولین نوجوان شهید در راه وطن ...

یه لره میشه حسین پناهی تا ابد میمونه حرفاش ...

یه لره میشه بابا طاهر ...

یه لره میشه آریو برزن ...ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺳﮑﻨﺪﺭ ﻭ ﻣﺘﺠﺎﻭﺯﺍﻥ ﺑﻪ ﮐﺸﻮﺭﺍﯾﺮﺍﻥ ﺣﻤﻠﻪ ﮐﺮﺩﻧﺪ
ﺑﺎ ﺳﭙﺎﻩ ﮐﻢ ﺟﻠﻮﯼ ﺳﭙﺎﻩ ﺑﺰﺭﮒ ﻣﻘﺪﻭﻧﯽ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩ ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺳﭙﺎﻫﺶ ﮐﺸﺘﻪﺷﺪﻧﺪ ﺧﻮﺩﺵ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﺎ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺫﺭﻩ ﺧﻮﻧﺶ ﻣﻘﺎﻭﻣﺖﮐﺮﺩ.

یه روز یه ترکـــه میره جبهه ، بعد از یه مدت فرمانده میشه یه روز بهش می گن داداشت شهید شده افتاده سمت عراقی ها اجازه بده بریم بیاریمش جواب میده کدوم داداشم؟! اینجا همه داداش من هستن اون ترکـــه تا زنده بود جنگید و به داداش های شهیدش ملحق شد اون ترکـــه کسی نبود جز مهدی باکری

یه روز یه ترکـــه اولین عمل جراحی قلب و کلیه رو تو ایران می کنه بعد مجله وارلیق رو منتشر می کنه, جایزه بهترین پزشکم دریافت می کنه اون شخص کسی نیست جز پروفسور جواد هییت

یه روز یه ترکـــه پایه گذار منطق فاز در دنیا میشه، که مبنای علمی و اساس ساخت هوش مصنوعی و سیستم های کنترل پیشرفته امروز رو تشکیل میده اسم اون ترکـــه دکتر لطفی زاده بوده

یه روز یه ترکه که لهجه خیلی غلیط ترکی هم داشته سپر حرارتی ماه نشین آپولو ۱۱ رو طراحی میکنه تا نخستین انسانهایی که پا بر ماه گذاشتند در بازگشت به جو زمین خاکستر نشن . البته ماه نشینهای بعدی هم از این سپر استفاده کردند اون ترکه همون دکتراعتمادی دانشمند برجسته ایرانی در ناسا بوده .

یک روز یه ترکه اولین بار مدرسه ایى براى لال ها و کرها بنیانگذارى کرد "باغچه بان"

یک روز یک ترکه بابک بود، شهریار بود، ستارخان بود، باقرخان بود و براى همیشه مرد بودند.

یه روز یه کرد به اسم دیاکو اولین سلسله پادشاهی توایرانو به وجود میاره به اسم ماد،یه روز یه کرد بنیانگذار سلسله ساسانی میشه اسمش اردشیر بابکان،

یه روز یه کرده در شهر تکریت عراق به دنیا میاد و موسس دولت ایوبیان در مصر و شام شد و بیت المقدس را آزاد کرد که او صلاح الدین ایوبی بود.

یه روز کرده میره آمریکا میشه پرفسور مظفر پرتوما استاد فیزیک هسته ا‌ی سازمان فضایی ناسا .

یه روزی کرده تنها کسی بود که کتاب قانون در طب بوعلی سینا را به فارسی ترجمه کرد و قرآن را به زبان کردی ترجمه نمود او کسی نبود جز عبدالرحمن شرفکندی ملقب به هَژار

یه روز زن کُرده بچه دار میشه و اسم بچشو میزاره ماه شرف بعدها دختره بزرگ میشه و میشه ماه شرف خانم مستوره اردلان میشه اولین تاریخ نویس زن در دنیا.

یه روزی کرده بخاطر نجات ملتش سر به طناب دار داد او کسی نبود جز قاضی محمد.

ایران با تمام اقوامش زیباست
و همه جای ایران سرای من است .

[تصویر:  edaddb24b9920a1662c3ed509047a19a6f182e01.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , رتبه۱سال۹۴ , so@ , Bahar_HS , salam5 , neda_Network , $0me0ne , Menrva , vesta , نارین , fahimeh1234 , newuser
ارسال: #۱۴۸۳۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط abji22.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  فردا اولین روز تدریس
و استرس از انگشتانم می چکد Big Grin
واااااااااااای مبارکه خانم استاد
استرساتو فردا رفتی بپاش رو دانشجوهات Big GrinTongue
اخی دقیقا میفهمم چی میگی
منم روز اول دقیقا همینجوری بودم
تازه وقتی رفتم وارد کلاس شدم دیدم بلههههههههههههه
سه تا پسر هم سن و سال خودم هستن و فقط همین Big Grin. جلسه بعدشم یه دختر ۱۷ ساله اضافه شد به کلاس . نحوه کنترل اینا سرکلاس خیلی وحشتناک بودBig GrinBig Grin
تازه سرور هم خراب بود من مجبور بودم پای سیستم بین این پسرا بشینم Smile
سه چهار جلسه بعدش دختره درخواست کرده بود کلاسش جدا بشه از این پسراTongue
تازه ماه رمضون هم بود . از استرس روزه نگرفتم چون میدونستم تشنه ام میشه گلوم میگیرهBlush
ولی از تدریس نمیترسیدم و کنفرانس خیلی داشتم . خونسردیتو حفظ کن .جلسه اول دوم زیاد بهشون رو نده و اصلا هم نزار بفهمن جلسه اول تدریست هست که بیچاره میشیWink

وای ی لحظه خودمو جای تو تصور کردم
من خجااااااااااااااالتییییییمممممممممBlush

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , shayesteNEY
ارسال: #۱۴۸۴۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ)Aseman7 نوشته شده توسط:  یه روز یه لره...
.
.
.
.
یه لره میشه دکتر ملک حسینی تنها پزشک پیوند کبد در آسیا ...

یه لره میشه علی مردان خان بیرانوند که به ارتش رضا خان میگه:
هر عقابی بخواد از آسمون این کشور عبور کنه باید پرهاشو باج بده ...

یه لره میشه پروفسور مسیوند و قلب مصنوعی رو اختراع میکنه ...

یه لره میشه سردار اسعد بختیاری فاتح تهران ...

یه لره میشه پروفسور کرم زاده استاد جهانی ریاضی ...

یه لره میشه استاد کامرانی استاد دانشگاه هاروارد و مخترع قرنیه مصنوعی ...

یه لره میشه پروفسور باهر مغز سوم فیزیک جهان ...

یه لره میشه بانو قدم خیر رهبر مبارزان عشایر در مقابل انگلیس ...

یه لره میشه بهنام محمدی اولین نوجوان شهید در راه وطن ...

یه لره میشه حسین پناهی تا ابد میمونه حرفاش ...

یه لره میشه بابا طاهر ...

یه لره میشه آریو برزن ...ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺳﮑﻨﺪﺭ ﻭ ﻣﺘﺠﺎﻭﺯﺍﻥ ﺑﻪ ﮐﺸﻮﺭﺍﯾﺮﺍﻥ ﺣﻤﻠﻪ ﮐﺮﺩﻧﺪ
ﺑﺎ ﺳﭙﺎﻩ ﮐﻢ ﺟﻠﻮﯼ ﺳﭙﺎﻩ ﺑﺰﺭﮒ ﻣﻘﺪﻭﻧﯽ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩ ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺳﭙﺎﻫﺶ ﮐﺸﺘﻪﺷﺪﻧﺪ ﺧﻮﺩﺵ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﺎ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺫﺭﻩ ﺧﻮﻧﺶ ﻣﻘﺎﻭﻣﺖﮐﺮﺩ.

یه روز یه ترکـــه میره جبهه ، بعد از یه مدت فرمانده میشه یه روز بهش می گن داداشت شهید شده افتاده سمت عراقی ها اجازه بده بریم بیاریمش جواب میده کدوم داداشم؟! اینجا همه داداش من هستن اون ترکـــه تا زنده بود جنگید و به داداش های شهیدش ملحق شد اون ترکـــه کسی نبود جز مهدی باکری

یه روز یه ترکـــه اولین عمل جراحی قلب و کلیه رو تو ایران می کنه بعد مجله وارلیق رو منتشر می کنه, جایزه بهترین پزشکم دریافت می کنه اون شخص کسی نیست جز پروفسور جواد هییت

یه روز یه ترکـــه پایه گذار منطق فاز در دنیا میشه، که مبنای علمی و اساس ساخت هوش مصنوعی و سیستم های کنترل پیشرفته امروز رو تشکیل میده اسم اون ترکـــه دکتر لطفی زاده بوده

یه روز یه ترکه که لهجه خیلی غلیط ترکی هم داشته سپر حرارتی ماه نشین آپولو ۱۱ رو طراحی میکنه تا نخستین انسانهایی که پا بر ماه گذاشتند در بازگشت به جو زمین خاکستر نشن . البته ماه نشینهای بعدی هم از این سپر استفاده کردند اون ترکه همون دکتراعتمادی دانشمند برجسته ایرانی در ناسا بوده .

یک روز یه ترکه اولین بار مدرسه ایى براى لال ها و کرها بنیانگذارى کرد "باغچه بان"

یک روز یک ترکه بابک بود، شهریار بود، ستارخان بود، باقرخان بود و براى همیشه مرد بودند.

یه روز یه کرد به اسم دیاکو اولین سلسله پادشاهی توایرانو به وجود میاره به اسم ماد،یه روز یه کرد بنیانگذار سلسله ساسانی میشه اسمش اردشیر بابکان،

یه روز یه کرده در شهر تکریت عراق به دنیا میاد و موسس دولت ایوبیان در مصر و شام شد و بیت المقدس را آزاد کرد که او صلاح الدین ایوبی بود.

یه روز کرده میره آمریکا میشه پرفسور مظفر پرتوما استاد فیزیک هسته ا‌ی سازمان فضایی ناسا .

یه روزی کرده تنها کسی بود که کتاب قانون در طب بوعلی سینا را به فارسی ترجمه کرد و قرآن را به زبان کردی ترجمه نمود او کسی نبود جز عبدالرحمن شرفکندی ملقب به هَژار

یه روز زن کُرده بچه دار میشه و اسم بچشو میزاره ماه شرف بعدها دختره بزرگ میشه و میشه ماه شرف خانم مستوره اردلان میشه اولین تاریخ نویس زن در دنیا.

یه روزی کرده بخاطر نجات ملتش سر به طناب دار داد او کسی نبود جز قاضی محمد.

ایران با تمام اقوامش زیباست
و همه جای ایران سرای من است .
احسنت.Cool

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Aseman7 , so@ , Menrva , نارین
ارسال: #۱۴۸۴۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ
دوستانی که آموزشگاه تدریس میکنن، میشه بفرمایید مدرک مربیگری هم گرفتید یا با همین لیسانس هم اجازه تدریس میدن؟
آموزشگاه ها همشون مدرک مربیگری میخوان یا فقط اونا که زیر نظر فنی حرفه ای هستن؟
ارسال: #۱۴۸۴۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ
امروزم داره تموم میشه خوبم تموم میشه
دیدی بهت قول دادم و اتفاق افتاد ؟گوش کن حرفمو.. بهم اعتماد کن
بازم تا آخر سال قراره اتفاق های خوب بیفته و سال ۹۳ بشه واست یکی از بهترین سال ها

منتظر بهترین ها در این ۱ماه باقیمانده باش Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , shayesteNEY
ارسال: #۱۴۸۴۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ ب.ظ
پست موقت: بچه ها این گوشا کدومشون بهترن
Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy S5

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۴۸۴۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پست موقت: بچه ها این گوشا کدومشون بهترن
Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy S5
هیچکدومBig Grin
بنظرم سامسونگ نخر اصلا ارزش نداره.
Sony Z3 Dual خوبه و LG G3 این دو گوشی عالی هستن

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۴۸۴۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پست موقت: بچه ها این گوشا کدومشون بهترن
Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy S5
یه سری به سایت دیجی کالا بزنید (البته نمیدونم اسم بردن این سایت مجازه یا نه Big Grin) امکان مقایسه کالاها را بهتون میده. برای یه سری مدلها هم ویدئو ارزیابی گذاشته. نظرات مردم را هم میتونید بخونید. در نهایت خودتون میتونید تصمیم بگیرید.
ارسال: #۱۴۸۴۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  دوستانی که آموزشگاه تدریس میکنن، میشه بفرمایید مدرک مربیگری هم گرفتید یا با همین لیسانس هم اجازه تدریس میدن؟
آموزشگاه ها همشون مدرک مربیگری میخوان یا فقط اونا که زیر نظر فنی حرفه ای هستن؟

واسه اینکه اسمتون در لیست فنی حرفه ای به عنوان مربی رد بشه باید مدرک مربیگری داشته باشید , یا اینکه تعهد بدید تا یک تاریخ مشخص که عموماً یک سال هست مدرک رو بگیرید ,
آموزشگاها همشون زیر نظر فنی حرفه ای هستن , یعنی اگه بخوان به مراجعه کننده هاشون مدرک بدن باید زیر نظر فنی حرفه ای باشن خود به خود و فک کنم در غیر اینصورت غیر قانونی تلقی شن
در صورتیکه آموزشگاه نیاز داشته باشه به مربی , حتی اگه مربی مدرک نداشته باشه میتونن به اسم مربی دیگه ای اون کلاس رو رد کنن ولی شما آموزش بدید , منظورم اینه که آموزشگاه مدرک نمیخواد به نیازش نگاه میکنه اون فنی حرفه ای هست که مدرک میخواد که اگ مدیر به شما نیاز داشته باشه خودش ردیف میکنه!
(اینا در صورتیه که خودتون نخواید مدرک بگیرید یا اینکه دنبال اون تعهدا و ... که گفتم نرید) ولی من پیشنهاد میکنم به مدیر آموزشگاه بگی که اسمتو برای فنی حرفه ای رد کنه و درخواست مربی بزنه و تو هم بری دنبال کارای مربیگری, یکی ۲ روز دوندگی داره ولی بعداً خیلی بکار میاد
چون اگه اشتباه نکنم تا یک سال موقته و بعد یک سال مدرک رسمی مربیگری رو میگیری و اونوقت با اون مدرک هرجایی بخوای میتونی تدریس کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , shayesteNEY , RASPINA , Ametrine , abji22
ارسال: #۱۴۸۴۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پست موقت: بچه ها این گوشا کدومشون بهترن
Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy S5
هیچکدومBig Grin
بنظرم سامسونگ نخر اصلا ارزش نداره.
Sony Z3 Dual خوبه و LG G3 این دو گوشی عالی هستن

SONY Z2 هم خوبه که تفاوت چندانی که ملموس باشه نسبت به Z3 نداره

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

ارسال: #۱۴۸۴۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ
بچه ها سلام!
فردا غروب دفاع دارم! برام دعا کنید Undecided

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afagh.msm , Autumn.Folio , نارین , ریحان , NP-Cσмρℓєтє , str93 , Aurora , vesta , RASPINA , Riemann , هرمان , Pure Liveliness , zahra_ce87 , **sara** , لنیا
ارسال: #۱۴۸۴۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ
دیگه تصمیمم را گرفتم
میخوام بچسبم به کار و متخصص بشم
بیخودی هم هی به خوندن ساختمان داده و سیستم عامل ............. فکر نکنم
اگه خواستم هم بخونم از اول مهر یه جوری میخونم که یه دانشگاهی قبول بشم حالا هرجا ولی رشته مورد علاقه ام

خودم هم الاف آگهی استخدام و آزمون استخدامی نمی کنم
۱اسفند ۹۳

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio , Riemann , vesta , azad_ahmadi , Aurora , nlp@2015 , so@ , abji22 , str93
ارسال: #۱۴۸۵۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ب.ظ
انگار خیلی وقت پیش بود که مانشت داشت تازه پا می گرفت!!!
داشتم یه گشتی میزدم تو تاپیک ها، که دیدم خیلی از تاپیک های خوبش رو کسانی ساختن و رفتن و دیگه نیستن، که یه زمونی اینجا با وجود گرمشوم برام معنای خاصی داشت

یاد باد آن روزگاران یاد باد

حیف و صد حیف که ما هنوز دلمون برای اون روزا و وجودشون تو مانشت تنگ شده و اونا بی خبرن
شایدم اونا هم دلشون تنگ شده و من بی خبرم!!!
امیدوارم هرجا که هستین موفق و سلامت باشین

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , 10:30 , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , Somayeh_Y , zahra_ce87

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close