زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۵۳۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بچه ها آزمونتون تموم شد خبر بدید ببینیم چه کردید
من براتون صلوات میفرستم تا سوالایی که یادتون رفته زودی یادتون بیاد Smile و اول اولش هیچی یادتون نره
انشاالله که همه خوشحال باشید و خوشحالمون کنید

من هم هرچی که فکر میکردم درسته رو زدم. ولی نمیدونم چرا اصلا دلم قرص نیست به نتیجه این کنکور
فقط خدا خدا میکنم نتیجه آبرومندانه ای بیارم :دی
ولی در مقایسه با آزمون های آزمایشی خیلییی خوب بود به نظرم.

+تو چقدر مهربونی وستا که برای همه صلوات میفرستادی.. Smile
من به شخصه از صلوات تو بهره مند شدم. درسته به مباحث آنچنان مسلط نبودم ولی برخلاف انتظارم، هیچی یادم نرفته بود. Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , shayesteNEY
ارسال: #۱۴۵۳۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ ب.ظ
کاش رتبه ام خوب بشه!!!!
ارسال: #۱۴۵۳۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط rahhil.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
آه ....

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7
ارسال: #۱۴۵۳۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ
منم خوب خونده بودم ولی تمرین زیاد حل نکرده بودم.
ارسال: #۱۴۵۴۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
خدایا شکرت... پارسال این موقع ها اصلا فکر نمیکردم سال دیگه دانشجوی ارشد باشم ... حالا هستم و از فردا هم باید برم کلاس Undecided خیلی کار دارم Sad با هم شکر
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , ziba.O , RASPINA , نازین , maryam.raz , neda_Network
ارسال: #۱۴۵۴۱
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
یعنی لعنت به این شانس!Angry
امسال که خوب نخونده بودم،کنکور آسون بوذ!Dodgy
ولی اگر درس خونده بودم unusual-ترین سوالات می شد سوالات کنکور،مثل پارسال....
هیییییییی.........
اگر درس بخونم ------> کنکور سخت ------> قبولی کنسل!
اگر درس نخونم ------> کنکور آسون -------> بازم قبولی کنسل!
آخه من چکار کنم؟؟؟؟؟ Huh

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce , fifa2020
ارسال: #۱۴۵۴۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
خدایا خودت شاهدی بخودت توکل کرده بودم نمیدونم چرا اینجور شد....این اتفاقا افتاد!!
حتما حکمتی تووش بوده ک من بیخبرم...ولی تا اخرش بخودت توکل دارم ..راضیم به رضای خودت.

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۱۴۵۴۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ
امروز روز کنکور بود ، میشه مگه روز کنکور بشه و آدم یاد مانشت و بچه هاش نیفته !
دکتر تنهایی ، فرداد ، انرژی مثبت ، بچه مثبت ، هاتف ، لونا ، فاطیما ، مسعود ، یاسر ایلام ، ساسان و ......
یادش بخیر ، روزهایی که اینجا کنار هم بودیم اصلا حس نمی کردم توی محیط مجازی هستم
دوستی و صمیمیت و صداقت بچه های اینجا توی هیچ محیط مجازی دیگه که هیچ توی خیلی محیط های واقعی هم تکرار نمبشه!
امروز دلتنگ مانشت روزهای سال های ۹۱ و ۹۲ شدم !
امیدوارم مانشت همچنان ماندگار و صمیمی باقی بمونه و حوزه فعالیتش همونطور که خواست دکتر تنهایی و فرداد عزیز و سایر دوستان بود از کنکور فراتر بره و همه ی دوستان قدیمی و جدید دوباره تو زمینه های علمی و اجتماعی دیگه بتونن کنار هم فعالت داشته باشن.
ماندگار مانی مانشت عزیز !

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , diligent , fo-eng , Aurora , Pure Liveliness , neda_Network , کنکوری , kingmax , hnarghani , **sara** , salam5 , azad_ahmadi , zahra_ce87 , ana9940
ارسال: #۱۴۵۴۴
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)Lantern نوشته شده توسط:  امروز روز کنکور بود ، میشه مگه روز کنکور بشه و آدم یاد مانشت و بچه هاش نیفته !
دکتر تنهایی ، فرداد ، انرژی مثبت ، بچه مثبت ، هاتف ، لونا ، فاطیما ، مسعود ، یاسر ایلام ، ساسان و ......
دوستی و صمیمیت و صداقت بچه های اینجا توی هیچ محیط مجازی دیگه که هیچ توی خیلی محیط های واقعی هم تکرار نمبشه!
امیدوارم مانشت همچنان ماندگار و صمیمی باقی بمونه و حوزه فعالیتش همونطور که خواست دکتر تنهایی و فرداد عزیز و سایر دوستان بود از کنکور فراتر بره و همه ی دوستان قدیمی و جدید دوباره تو زمینه های علمی و اجتماعی دیگه بتونن کنار هم فعالت داشته باشن.

افراد جالبی رو اسم برید که برخیاشون مدت های زیادی هست اصلا نیستند. ممنون که یادی از اونها کردید Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , maryam.raz
ارسال: #۱۴۵۴۵
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)Lantern نوشته شده توسط:  امروز روز کنکور بود ، میشه مگه روز کنکور بشه و آدم یاد مانشت و بچه هاش نیفته !
یادش بخیر زمانی که موسس فروم هم تو بحث ها شرکت می کرد. اون زمان تاپیک ها شبیه چت بود از بس سریع جواب می دادن. هنوز هم اثراتش موجوده تو فروم. راستی میدونید بعد از آقای تنهایی دومین و سومین اعضای سایت کی هستند؟
البته من بعد از اون زمان عضو شدم ولی قبل از عضویت به عنوان مهمان بحث ها رو دیده بودم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern
ارسال: #۱۴۵۴۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااا....................

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , ziba.O , **sara**
ارسال: #۱۴۵۴۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  کنکورمو که خیلی خراب کردم....
یعنی اصلاً حوصله ی چیزی ندارم...
میام اینجا میبینم بچه ها از سوالا و جوابا و تخمین رتبه ها حرف میزنن... خب خیلی خوبه , خوبه که نتیجشونو دارن میگیرن...
ولی پرم! خیلی پر!
اشتباه کردم اونایی که مطمئن نبودم رو زدم
اشتباه محض...
حالا پدر مادرم بعد ماه ها من و تو جمع خودشون میبینن , بعد ما ها دوری از جمع ها و مهمونی ها حالا که میرم تو جمعشون واقعاً ناراحتم ولی دلم نمیاد ناراحتشون کنم! لبام مبخندن! ولی واقعاً ناراحتم!
ناراحت ازینکه نمیتونم خوشحالشون کنم! آرزوهای خودم مهم نیست؛ اینکه چقد تلاش کردم مهم نیست؛ اینکه هم کار کردم هم درس خوندم مهم نیست, اینکه گاهی انقدر خسته بودم که از شدت خستگی بخاطر فشار کاری مریض شدم ....
مهم نیست دیگه! کاش ولی میتونستم بعد این مدت یه خوشحالی واسه خودم و پدر مادرم خلق کنم....
از وقتی برگشتم همه یا بهم زنگ میزنن یا اس میدن....
و من واقعاً حتی تحمل حرف زدن با کسی رو ندارم....
به امضای بنده توجه خاصی بفرمایید!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87
ارسال: #۱۴۵۴۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط vesta.)
منم حضور اولم تو مانشت برمیگرده به خیلی وقته قبل
از اسمهای حضور اولم فقط آقای تنهایی رو یادمه و ساری گلین رو
اونموقع یادمه آقای تنهایی نظر سنجی گذاشته بود که ارشد قبول میشه یا نه،شکل و شمایل مانشت هم جالب بود. یادمه یه سوال از درس نظریه زبان ماشین داشتم، بعد یه لحظه تو ذهنم موقعیت خودم رو با ایشون مقایسه کردم

هی روزگار، چه سریع گذشت. واقعا فردا خدا ازم بپرسه جوانیت رو چه کردی موندم چی بگم

اما کلا مانشت جای خوبیه، مطمئنا بچه ها و به خصوص آقای تنهایی ثواب کمک کردن به همدیگه رو خواهند دید و یه جایی خدا دست همه اشون رو میگیره

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , fo-eng , raha_ce , neda_Network , Bahar_HS , **sara** , Lantern
ارسال: #۱۴۵۴۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ)temporary نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  منم حضور اولم تو مانشت برمیگرده به خیلی وقته قبل

مجددا به مناسبت روز دانشجو افتخار دادید عضو شدید ؟ Tongue
تاریخ عضویت ۱۶ آذر Wink
Big Grin
نه. اونموقع دسترسی به اینترنت نداشتم تو خونه. سیستمم داغون بود همش خراب میشد مجبور بودم برم کافی نت، بخاطر این پسوردم یادم رفت، دیگه نتونستم کاری بکنم
بعد چند وقت البته سال، برگشتم
یادش به خیر روزهای اینترنت دایال آپ Smile کلا خانواده میفهمیدن تو میخوای بری تو اینترنت، آقا هر کی هم زنگ میزد میفهمید رفتی نت، اونموقع اینترنت گردی جرم بود Tongue

(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  منم حضور اولم تو مانشت برمیگرده به خیلی وقته قبل
من فکر می کنم سوالای کنکورو سرچ کردم رسیدم به مانشت. اون موقع فروم بود من وبلاگش نبودم. چون عضویت می خواست حوصلم نیومد عضو بشم. خلاصه چند روز بعد اومدم دوباره رسیدم به مانشت. دیدم سوالات داره بحث میشه. ولی بازم عضو نشدم. هر چی بود آخر سر مجبور شدم عوض بشم.
آخرش فکر کنم دیگه چند ماهی نیومدم تا شاید مهر بود که اومدم و دیگه خیلی اومدم Big Grin و یجوارایی موندگار شدم Smile
منم وقتی برگشتم، اول اولش فعالیت نداشتم
بابا من بچه پاکی بودم، این مانشت من رو معتاد کرد Big GrinTongue وگرنه من رو چه به دنیای مجازی

چه چیزایی یادم افتاد، واقعا یادش به خیر
اولین پروژه ام رو روی فلاپی تحویل استاد دادم. ترم یک. پاسکال... عجب دنیایی بود... چه روزایی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , raha_ce , **sara**
ارسال: #۱۴۵۵۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
اخی زمان فلاپی یادش بخیر، یکمم فشار میومد بهش نابود بود،منم پروژه های مدرسه مو روش میبردم :-D

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , fo-eng , tabassomesayna , x86 , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۳۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close