زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۷۶۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ق.ظ، توسط vesta.)
حال جوجه ها خوب شده... خیلی ریزن، جوجه سه روزه هستن. من که تا حالا ندیده بودم
بهشون تو نعلبکی آب داده بودن اونام انقدر ریزن افتاده بودن تو آب و خیس شده بودن بعدش با سشوار خشکشون کرده بودن بخاطر این حالشون بد شده بود وقتی دیدمشون خیلی ناراحت کننده بود خیــــــــــــــلی
بردمشون بیرون هوای آزاد خوردن و خوب شدن کم کم.... ولی مگه دیشب میگذاشتن ما بخوابیم... انقدر جیک جیک کردن
بعد اینکه سرحال شده بودن یه کارایی میکردن!!! یکیشون پای اون یکی رو با نوکش گرفته بود و میکشید اونم هی پاشو پس میکشید... خیلی خنده دارن Smile حالا اگر شد عکسشون رو براتون میگذارم... خیلی خیلی ناز و کوچولو هستن
باید از نو شروع کرد... من مطمئنم که میشه، البته که با تلاش
خدایا مثل همیشه... یارم باش... کنارم باش

دلم یه چیز دیگه هم میخواد... میخواد دوباره برم سرکار
ولی قول دادم تا دفاع نکردم، نرم سرکار
حس خوبیه وقتی آدم کار میکنه و کلی چیز جدید یاد میگیره و دستشم تو جیب خودشه هر چند کم بود ولی لذت بخش بود

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , hamedio , happy07 , نارین , elham_sh219
ارسال: #۱۱۷۶۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ
ﻣﺮﺩﯼ ﺩﺭ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺗﻮﺯﯾﻊ ﮔﻮﺷﺖ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ‌ﮐﺮﺩ. ﯾﮏ ﺭﻭﺯ که به تنهایی ﺑﺮﺍﯼ ﺳﺮﮐﺸﯽ ﺑﻪ ﺳﺮﺩﺧﺎﻧﻪ ﺭفته بود در ﺳﺮﺩﺧﺎﻧﻪ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪ ﻭ او ﺩﺭ ﺩﺍﺧﻞ سردخانه گیر افتاد. آخر وقت کاری بود. ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﻭ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺟﯿﻎ ﺩﺍﺩ ﮐﺮﺩ ﺗﺎ ﺑﻠﮑﻪ ﮐﺴﯽ ﺻﺪﺍﯾﺶ ﺭﺍ ﺑﺸﻨﻮﺩ ﻭ ﻧﺠﺎﺗﺶ ﺑﺪﻫﺪ ﻭﻟﯽ ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﮔﯿﺮ ﺍﻓﺘﺎﺩﻧﺶ ﺩﺭ ﺳﺮﺩﺧﺎﻧﻪ ﻧﺸﺪ.

ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ۵ ﺳﺎﻋﺖ، ﻣﺮﺩ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻣﺮﮒ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺩﺭ ﺳﺮﺩﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﻣﺮﺩ ﺭﺍ ﻧﺠﺎﺕ ﺩﺍﺩ. ﺍﻭ ﺍﺯ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ ﭘﺮﺳﯿﺪ ﮐﻪ ﭼﻄﻮﺭﺷﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺳﺮﺩﺧﺎﻧﻪ ﺳﺮ ﺯﻧﺪﻧﺪ. ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ: «ﻣﻦ ۳۵ ﺳﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯽﮐﻨﻢ ﻭ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﻣﯽ‌ﺁﯾﻨﺪ ﻭ ﻣﯽ‌ﺭﻭﻧﺪ.

ﻭﻟﯽ ﺗﻮ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﻌﺪﻭﺩ ﮐﺎﺭﮔﺮﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺳﻼﻡ ﻭ ﺍﺣﻮﺍﻟﭙﺮﺳﯽ ﻣﯽﮐﻨﯽ ﻭ ﻣﻮﻗﻊ ﺧﺮﻭﺝ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻈﯽ ﻣﯽﮐﻨﯽ و ﺑﻌﺪ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﯽﺷﻮﯼ. ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﮔﺮﻫﺎ ﺑﺎ ﻣﺎ ﻃﻮﺭﯼ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ. ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻫﻢ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻗﺒﻞ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺳﻼﻡ ﮐﺮﺩﯼ ﻭﻟﯽ ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻈﯽ ﮐﺮﺩﻥ تو ﺭﺍ ﻧﺸﻨﯿﺪﻡ.

برای همین ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﺎﻓﺘﻦ ﺗﻮ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺳﺮﯼ ﺑﺰﻧﻢ. ﻣﻦ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺍﺣﻮﺍﻟﭙﺮﺳﯽ ﻫﺮ ﺭﻭﺯﻩ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﻢ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺗﻮ ﻣﻦ ﻫﻢ ﮐﺴﯽ ﻫﺴﺘﻢ ﻭ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻡ.»

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , hamedio , **sara** , sahar salehi , Riemann , didar , نارین , vesta , dr.a_AI , fatemeh69
ارسال: #۱۱۷۶۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ
چقدر خوبه آدم مغرور نباشه
با همه تعامل داشته باشه
همیشه عاشق تعامل سازنده بودم ولی بهش نرسیدم نمیدونم چرا
فکر کنم مشکل از منه نه کس دیگه
همین که فهمیدم مشکل از منه خودش کلیه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , vesta
ارسال: #۱۱۷۶۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[تصویر:  288722_10505573_696710360384652_40285279...3713_n.jpg]

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran , خانه سبز , fa_shinobi , shvh
ارسال: #۱۱۷۶۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ
به شرطی که فافا بخری یدونه برا بابا بخری... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , mohammad.ardeshiri , Elena_71 , مهرانگیز
ارسال: #۱۱۷۶۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
یعنی نظام بی سروسامون تر از نظام وظیفه نیست. یه ماه دارم میدوئم که اینو دو ماه بندازم عقب آخر نشد. به خاطر دو هفته (شایدم کمتر، یه هفته) باید بریم سربازی. فقط خرج میذارن رو دست آدم و برنامه ریزی زندگی آدمو میریزن بهم. نه واسه خودشون سود داره نه ما.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

ارسال: #۱۱۷۶۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ب.ظ
دلم بد جوری گرفته ......

منتظر نمان پرنده ای بیاید و پروازت دهد .... در پرنده شدن خویش بکوش
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva
ارسال: #۱۱۷۶۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط diligent.)
خجالت آوره!! همین دیروز بود که وزیر بهداشت دکتر قاضی زاده هاشمی توی تلویزیون گفت که به ماست و شیر پرچرب،روغن پالم اضافه میشه و قراره به زودی اسامی شرکت های تولیدی متخلف اعلام بشه!
اما امروز خیلی شیک سنخگوی سازمان غذا و دارو (خانم ؟) توی اخبار گفت که تاکنون گزارش رسمی از وجود روغن پالم در شیر دریافت نکرده اند!!

حالا پشت پرده این قضایا چیه خدا میدونه.... تهدید بعضی از این شرکتا؟ رشوه به سازمان غذا و دارو؟ تهدید وزیر؟ ....؟؟؟
تو این مملکت همه به فکر چاپیدن دیگران و سودجویی خودشونن! مال حروم هم خیلی خوب از گلوشون پایین میره!!

یه نفرم که میاد افشا گری میکنه سریع خاموشش میکنن.. خدا نگذره ازشون!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , vesta , mohammad.ardeshiri , tabassomesayna , fatemeh69
ارسال: #۱۱۷۶۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ
ولی خب درسته، دوست داداشم تو یکی از این کارخونه هاست، گفته محصول پر چرب استفاده نکنید، که ما اصلا استفاده نداشتیم
یکی از دوستامم که صنایع غذایی خونده و چندتا شرکت تا حالا رفته، میگه تو این شرکتا برید حالتون به هم میخوره خیلی خیلی بده

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۱۱۷۷۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
حالا فقط کاش این بود
بچه هایی که رفتن کارخونه رب گوجه فرنگی یا کنسرو سازی یا ساندیس یا ابلیمو یا مرغداری یا پرورش ماهی ببینین اونا چی میگن دیگه سوسیس و کالباسم فاکتور گرفتم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , diligent
ارسال: #۱۱۷۷۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ق.ظ، توسط vesta.)
طولانیه، ولی ارزش خوندن داره...

از طرف خدا...
می دانم هر از گاهی دلت تنگ می شود.
همان دل های بزرگی که جای من در آن است،
آن قدر تنگ می شود که حتی یادت می رود من آنجایم.
دلتنگی هایت را از خودت بپرس و نگران هیچ چیز نباش!
هنوز من هستم.
هنوز خدایت همان خداست!
هنوز روحت از جنس من است!
اما من نمی خواهم تو همان باشی!
تو باید در هر زمان بهترین باشی.
نگران شکستن دلت نباش!
می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند.
و جنسش عوض نمی شود ...
و می دانی که من شکست ناپذیر هستم ...
و تو مرا داری ...برای همیشه!
چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازد ...
چون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای ...
چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم،
صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام!
درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم!
دلم نمی خواهد غمت را ببینم ...
می خواهم شاد باشی ...
این را من می خواهم ...
تو هم می توانی این را بخواهی. خشنودی مرا.
من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم)
و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود ...
نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.
شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟
اما، نه من هم دل به دلت بیدارم!
فقط کافیست خوب گوش بسپاری!
و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن...

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Menrva , **sara** , SaMiRa.e , mohaddeseh70 , زهرا حسنی , happy07 , sahar salehi , fatemeh69
ارسال: #۱۱۷۷۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط diligent.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ولی خب درسته، دوست داداشم تو یکی از این کارخونه هاست، گفته محصول پر چرب استفاده نکنید، که ما اصلا استفاده نداشتیم
یکی از دوستامم که صنایع غذایی خونده و چندتا شرکت تا حالا رفته، میگه تو این شرکتا برید حالتون به هم میخوره خیلی خیلی بده
غیر از شیر و لبنیات،توی پنیر پیتزای فرآوری شده(پروسس) و توی قنادی ها برای کیک های خامه ای شون از این روغن استفاده میشه. ولی چون این دو تا قلم مصرفشون کمتره، چیزی نگفتن. اینو امروز از روزنامه جام جم خوندم.
مردم باید عاقل باشن و پرچرب نخرن! همین
وقتی مردم نخریدن و شیرا موند سر دستشون، شرکتای متخلف به این فکر میکنن که حالا چطوری شیر پرچربو جای کم چرب جا بزنیم به خورد مردم بدیم؟ Big Grin
نظارت درست حسابی نیس!
یه برنامه ای هم شبکه خبر چند وقت پیشا در مورد میزان سم به کار رفته تو محصولات کشاورزی نشون داد، اونم فقط چند روز رو آنتن بود!
بعد میگن سرطان زیاد شده!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna , hamid1989 , sahar salehi
ارسال: #۱۱۷۷۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
۴ ساله اینجا عضو هستم. خیلی چیزا تغییر کرده . خیلی ها رفتن . نبود برخی ها خیلی حس میشه ... پس دیگه بودنمون،بدونشون حس نمیشه!!
نبودشون بودنمون رو کمرنگ میکنه...
بجای اونا افراد جدیدی اومدن، دوستای جدیدی پیدا کردن!! خوشبحالشون Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , SaMiRa.e , **sara** , لنیا , Elena_71 , Aurora , vesta , azad_ahmadi , sahar salehi
ارسال: #۱۱۷۷۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ۴ ساله اینجا عضو هستم. خیلی چیزا تغییر کرده . خیلی ها رفتن . نبود برخی ها خیلی حس میشه ... پس دیگه بودنمون،بدونشون حس نمیشه!!
نبودشون بودنمون رو کمرنگ میکنه...
بجای اونا افراد جدیدی اومدن، دوستای جدیدی پیدا کردن!! خوشبحالشون Smile
مسعود من هستم ولی نامحسوسم. اگرچه خیلی هم نیستم. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , mohammad.ardeshiri , SaMiRa.e , **sara** , azad_ahmadi , sahar salehi
ارسال: #۱۱۷۷۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ
تماااااااااااااااااام
وای خدا باورم نمیشه
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۰۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close