زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۷۹۱
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط fo-eng.)
دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند،زیر پایت بچین که پله شوند...
هیچوقت نگران فردایت نباش،
خدای دیروز و امروزت،فردا هم هست...
ما اولین دفعه است که تجربه بندگی داریم ولی او قرنهاست که خداست...
فرداهایت قشنگ.....

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , amineh89 , MisTeR , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۷۹۲
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ق.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , samane .gh , RASPINA , AmiriManesh , diligent , MisTeR , The BesT , pezhman.m-AI , crevice , codin , nina69 , **sara** , fo-eng , MShariati , d_felfelak , arezoo174 , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۷۹۳
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  داستان مقاله دادن منو استادم شده شبیه داستان قاسمی و استادش. قاسمی! شنیدم مقاله دادی؟ اسم منم بذار اولش بفرست بره.

[تصویر:  399446_ws28.gif]

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , The BesT
ارسال: #۲۶۷۹۴
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۳۶ ب.ظ
حالا چند روز دیگه عمه خانم میان میگن قاسمی اسم عمه را هم بذار اول مقاله!
عمه ات هستما !!
عمه!
عمه!
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , x86 , RASPINA , MisTeR , **sara** , fo-eng , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۷۹۵
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  داستان مقاله دادن منو استادم شده شبیه داستان قاسمی و استادش. قاسمی! شنیدم مقاله دادی؟ اسم منم بذار اولش بفرست بره.
قاسمی! اسم منم بزن توش Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , x86 , RASPINA , diligent , **sara** , fo-eng , The BesT , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۷۹۶
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۰۰ ب.ظ
دلم گرم می‌شود وقتی می‌گویی:
مواظب خودت باش!

اما جانم تازه می‌شود
وقتی مردانه در گوشم می‌گویی:
خودم مواظبت هستم

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۶۷۹۷
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ
مادرم رو واسطه کردن برای رسوندن دو جوان به هم
واااااااااااااای سِکرت بازی درمیارن پای تلفن خیلی صحنه های جالبیه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Aurora , **sara** , kilookiloo , crevice , so@
ارسال: #۲۶۷۹۸
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ
سلام خدمت همه دوستان عزیز
صمیمانه ترین تبریکاتم را بمناسبت نوروز وسال نو و بهار تقدیم میکنم. امیدوارم سال ۹۵ سالی باشه که همه به آرزوهای خوبشون برسند. برای آرزوهایی که با تلاش بدست میاد، بیشترین حاصل و نتیجه را از زحماتشون بگیرند و برای آرزوهایی که به بخت و اقبال بستگی داره ، بهترین اقبال براشون پیش بیاد.Big Grin
ببخشید که کمی دیر شدواسه عرض تبریک .ناشی از فراموشی دوستان خوب و عزیز در مانشت نبوده است.

از همه دوستان خوبی که بمن لطف داشته اند بویژه آقای جویباری عزیز و آقا مسعود بزرگوار صمیمانه سپاسگزارم.

پ.ن: یک نفر هم اینجا هست که سال ۹۴ ممکنه(حدس میزنم) از دست من یک کدورتی داشته باشند. ایشالا که ببخشند. سالهای قبل که مدیر بودم دلخوریها بیشتر بود ولی سال ۹۴ به یک نفر کاهش یافته !! البته میدونم خیلی بزرگوارند.

در پناه حق سلامت و شاد کام و کامروا باشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , x86 , afrooz-OMD , blackhalo1989 , Aurora , Happiness.72 , fo-eng , diligent , salam az ma , nina69 , **sara** , crevice , d_felfelak , The BesT , Parisa-SH , عزیز دادخواه , soheila-zd , sara9009 , so@ , Bahar_HS , khayyam , sahar121
ارسال: #۲۶۷۹۹
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
ای کاش آرامش داشته باشم و این فرصت را با انرژی بگذرونم
خسته شدم از این همه اعصاب خوردی .

یاد جیگر میفتم که میگه : آرامش میخوام آرامش میخوام

از این به بعد اگه توی یه صحرا یا توی یه روستای دور افتاده یکی را دیدم که داره گوسفنداش را می بره برای چرا دلم براش نسوزه که آخی بیچاره اینا دارن با چ سختی زندگی می کنن آخی چ قدر بی امکاناتن
نمی دونم شاید آرامش داره. شاید از خودش راضی باشه . شاید مدیون خودش نیست .از عمرش از من بهتر استفاده کرده... شاید از دست خودش خوشحال باشه .آرزوهایی داره که یه روز با همین تلاش بهش می رسه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , vesta , **sara** , crevice , Aurora , عزیز دادخواه , tabassomesayna , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۸۰۰
۰۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ
زندگی شاید همین چند لحظه باشد :

کنار هم برای هم , شاید بعدها حسرت همین کتاب خواندن ها را داشته باشیم

قدر بدانیم که مولایمان علی علیه السلام فرمود : "ارزش هر کس بقدر علم اوست"

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: amineh89 , salam az ma , crevice
ارسال: #۲۶۸۰۱
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
خوشبختی اون چیزی نیست که دیگران از بیرون میبینن
خوشبختی تو دله آدماست
خوشبختی دل خوشی آدماست

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۸۰۲
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ق.ظ، توسط crevice.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)ele نوشته شده توسط:  خوشبختی اون چیزی نیست که دیگران از بیرون میبینن
خوشبختی تو دله آدماست
خوشبختی دل خوشی آدماست
بضی وقتا انقدر تفکرات و ذهنیت به ماها دیکته میشه که حتی ادمی مثل من که مثل بقیه فکر نمیکنه هم، میبینه که ناخوداگاه خودشو و اون چیز ک هست و میخواد باشه رو، میزاره کنار و رنگش ب رنگ غالب جامعه نزدیک میشه.
بدم میاد!! اقا نمیخام! دلم میخاد همینجوری ک دوس دارم و هستم باشم... حالم بهم میخوره از بضی ادما هر وقت میبینن ک شوخ و سرکیفی، میخان حالتو بگیرن. ک چرا خوشی چرا فلانی. چرا اِلی. چرا بِلی. یا پیش خودشون نمیدونم در موردت چی فکر میکنن و پاشونو از گلیمشونو اونور تر میزارن و یهو میبینی بهت توهینم میشه..
آقا، خانم، نمیزارن ک :×
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , The BesT , mahyamk , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۸۰۳
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
یکی از بزرگترین مزیت ها (اگه بزرگترین نباشه Big Grin) پول در آوردن اینه که آدم برای خودش خوردنی های خوشمزه مثل قهوه اسپرسو، شیر طالبی انواع پیتزا و ساندویچ و همبرگر و ... میخره و نوش جان می کنه. Tongue
ارسال: #۲۶۸۰۴
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین مزیت ها (اگه بزرگترین نباشه Big Grin) پول در آوردن اینه که آدم برای خودش خوردنی های خوشمزه مثل قهوه اسپرسو، شیر طالبی انواع پیتزا و ساندویچ و همبرگر و ... میخره و نوش جان می کنه. Tongue
Big Grin
ینی اگه سرکار نره نمیتونه از باباجونش پول بگیره بخره؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۶۸۰۵
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  Big Grin
ینی اگه سرکار نره نمیتونه از باباجونش پول بگیره بخره؟
پول خود آدم شیرین تره.Smile

این مردک احمق (ترامپ) رو که آدم میبینه احساس می کنه برگشته به قرن های قبل!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۱۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۴۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close