زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۸۵۱
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
سلامتی روزی ک مامانم میاد تو اتاقم میگه پاشو دیگه دخترم چقد میخوابی؟میاد نزدیکتر تکونم میده بازم میبینه بیدار نمیشم با جیغش بابام میاد تو اتاقم میبینه دخترش که تموم هستیو نیستیش بوده آروم خوابیده...

سلامتیه اون روز...
روزی که خواهرم میگه توروخدا چشماتو باز کن قول میدم خواهر خوبی برات باشم یه بار دیگه نگام کن...

روزیکه مامانم با گریه میگه دخترم میخواستم لباس عروسیت ببینم حالا دارم کفنتو میبینم...

سلامتی روزی که خبر مرگمو به دوستام میدن و دوستام فقط میگن آخی...بیچاره...دختر خوبی بود و ب کارشون میرسن!

سلامتیه روزی که خیلیا که ادعا میکردن دوسم دارن ولی حتی نمیان واسه آخرین بار منو ببینن ...

سلامتیه روزی که خیلیا میگن آخیییییش راحت شدیم
سلامتی روزی که بیای سر خاکم بگی ای کاش زود تر می رفتی
سلامتی آخر به سلامتی خودم که یه ستاره تو آسمون ندارم و دلم به بزرگی همه آسمون خداست...

به امید آنروز....
به سلامتی سلامتیم که حالم خوب نیست...

Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , Menrva , پوووونه , fatemesoleimani , Petal , targol , Bahar_HS , sajadabbasi
ارسال: #۲۳۸۵۲
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
حکایت چرخش روزگار و چرخش سیبِ در هوا،
حکایت امید معصومانه‌ی کودکی که تازه الفبا می‌آموزد،
حکایت نگاه‌های معصومانه‌ی کودکی که حتی لب به کلام نگشوده،
.
.
حکایت محتاج بودن ما به دعای شماست.

دوستان خیلی خیلی محتاج دعاییم؛ دریغ نفرمایید.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , **sara** , 10:30 , Menrva , kora , so@ , vesta , Nesyan , Parisa-SH , kader , fatemesoleimani , nina69 , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۵۳
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[تصویر:  387320_photo_2015_10_05_08_52_46.jpg]

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , vesta , پوونه , captain , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۵۴
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ
دسترسی به فایلای پایان نامه کتابخونه ملی چطوریه؟؟؟

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
ارسال: #۲۳۸۵۵
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
قیمت تو به اندازه خواست توست،اگر خدا را بخواهی،قیمت تو بی نهایت است و اگر دنیا را بخواهی،قیمت تو همان است که خواسته ای

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , pezhman.m-AI , **sara** , Menrva , Parisa-SH , targol , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۵۶
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط nanajoon.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۳ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  از حس تنفر ب کسی ب حس علاقمندی بهش برررسی خیلی حس عجیبیه
کار دنیا همیشه بر عکسه من دلم همیشه میخواثت همسرم قد بلند باشه حالا قدش کوتاه!!! پول اصلا برام مهم نبود حالا بی نهایت پولداره
تحصیلات برام مهم بود که حتما از دانشگاه های خوب تهران باشه که دانشگاه ازادیه ؟؟؟ چرا همه چی برعکسه تنهادلخوشیم اخلاقشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بعضی وقتا صداقت این دختر خانمهایی که میگن پول برای ما تو زندگی اصلا" مهم نیست حال من را بشدت خوب میکنه در حدیکه میخوام با کله برم تو دیوار چین ....Big GrinTongue از زندگی خودم را خلاص کنم Big Grin
یعنی پول باشه میشه اصلا" زندگی را جور دیگه ای دیدBig GrinCool
پ.ن: من به صداقت این خانم صد افرین میگم که اینقدر صادقانه حرف زده اند . فقط من نمیدونم چرا تا وقتی نمیدونستن پولداره ازش تنفر داشته اند. ؟ برای قد کسی که نمیشه ازش تنفر داشت میشه؟Huh
نمیدونم .
دنیای ما با دنیای خانمها فرق میکنه نمیتونم خودم را جاشون بذارم.Sad
من از اول میدونستم پولداره حتی اون وقتی که تنفر داشتم دلیل تنفرم این بود که حس میکردم خودش رو ب شدت میگیره اوایل فک میکردم اون منو اصلا داخل ادم ب حساب نمیارهSmileWinkConfused فک میکردم برای این که ب چشم همچین ادمی بیام باید کلی شیک بگردم کلی ارایش کنم کلی خوشکل تر از باشم اوایلش از رفتارش این جوری برداشت میکردم بعد متوجه شدم اون کلا به همه خانم ها بی توجه هست و کلا یه مرد خیلی صفت و محکمی هست که راه نفوذ نداره به خاطر این تنفرم از بین رفت بعدا متوجه اونم به رفتارمن علاقمند شده در این حد که میخواد تا اخر عمر کنارم باشه
A V A، در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ارسالهای با نقل قول طولانی در صورت ادیت نشدن رد تایید میشوند.

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۳۸۵۷
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۳۲ ب.ظ
بچه ها برای ثبت نام تکمیل ظرفیت باید کارت خرید؟من لینک خرید کارت اعتباری برای تکمیل ظرفیت رو پیدا نمی کنم اعصابم خورد شده کمکم کنین لطفا
A V A، در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سوالتون رو در تاپیک های مربوط به تکمیل ظرفیت بپرسید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۲۳۸۵۸
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ
واقعا توو کارای خدا موندم
فکر میکردم حواسش بهم نیس...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۳۸۵۹
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ
استیصال بیمار به دکتر ، خیلی دردناکه...
کلماتی مثل "من هنوز جوونم، چیکار کنم" ، "من دو تا بچه کوچیک دارم، چیکار کنم" و ...
این بنده هات دارن این پایین زجر می کشن، دمت گرم بیشتر هواشونو داشته باش

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , tabassomesayna , diligent , salam5 , kader , targol , Bahar_HS , didar
ارسال: #۲۳۸۶۰
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط Menrva.)
اوه وااااااااااای چ بارووووووونی داره میباره سیلللللللللللللللللللللللللللللل

انگار خدا داره زمین رو آب میده و تمیز میکنه کج میباره خیلی خیلی قشنگهههههه تاحالا بارون به این قشنگی ندیده بودم

وای بی نهایت زیباستتتتتت غیرقابل توصیفهههههه دل و روحم شاد شدددددددددددد اولینباره از بارون یه حس خیلی خوب بهم دست داد...!!!!

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , soheila-zd , Petal , kader , targol , Bahar_HS , mhd3
ارسال: #۲۳۸۶۱
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ
دلم...
یه اتفاق تازه می خواد..
نه مثل عشق و دل دادن و در دام غم افتادن..؛
دلم ...
چیزی شبیه شوق یک کودک...
که کفش نو به پا دارد
و انگار کل دنیا را در آن لحظه به زیر کفشها دارد
دلم...
یه شور بی پایان می خواد
فقط گاهی...
دلم یه اتفاق تازه می خواد
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , nanajoon , RASPINA , kader , vesta , neghab01 , Parisa-SH , salam5 , targol , Bahar_HS , nina69 , Maleficent , tohidi4503
ارسال: #۲۳۸۶۲
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ ق.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  سلامتی روزی ک مامانم میاد تو اتاقم میگه پاشو دیگه دخترم چقد میخوابی؟میاد نزدیکتر تکونم میده بازم میبینه بیدار نمیشم با جیغش بابام میاد تو اتاقم میبینه دخترش که تموم هستیو نیستیش بوده آروم خوابیده...

سلامتیه اون روز...
روزی که خواهرم میگه توروخدا چشماتو باز کن قول میدم خواهر خوبی برات باشم یه بار دیگه نگام کن...

روزیکه مامانم با گریه میگه دخترم میخواستم لباس عروسیت ببینم حالا دارم کفنتو میبینم...

سلامتی روزی که خبر مرگمو به دوستام میدن و دوستام فقط میگن آخی...بیچاره...دختر خوبی بود و ب کارشون میرسن!

سلامتیه روزی که خیلیا که ادعا میکردن دوسم دارن ولی حتی نمیان واسه آخرین بار منو ببینن ...

سلامتیه روزی که خیلیا میگن آخیییییش راحت شدیم
سلامتی روزی که بیای سر خاکم بگی ای کاش زود تر می رفتی
سلامتی آخر به سلامتی خودم که یه ستاره تو آسمون ندارم و دلم به بزرگی همه آسمون خداست...

به امید آنروز....
به سلامتی سلامتیم که حالم خوب نیست...
خدا نکنه
ایشالا حالت خوب بشه دوست عزیز
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , Petal , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۶۳
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط vesta.)
به به عجب بارون و رعد و برقی شده

رفتم خیس شدم، روحم تازه شد...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , targol , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۶۴
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ
بچه بودم از رعدو برق میترسیدم
بزرگ شدم با صداش هیجان زده میشم
خدایا شکرت واسه بارون رحمتت...مگه ازین نعمت قشنگ تر داریم؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , fatemesoleimani , kora , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۸۶۵
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط so@.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  بچه بودم از رعدو برق میترسیدم
بزرگ شدم با صداش هیجان زده میشم
خدایا شکرت واسه بارون رحمتت...مگه ازین نعمت قشنگ تر داریم؟
اونجا هم رعد و برقه Big GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۲۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close