زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۱۲۶
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط zizigolo.)
دوست عزیز شما یک لطفی بکن برای من یک تاپیک بزن
من میخواستم ارشد آموزش زبان شرکت کنم میخواستم ببینم کتاب های کدوم موسسه خوب وجامع است من میخوام ببینم کسی بوده کتاب یه موسسه رو خونده باشه قبول شده باشه بدون کلاس همین من یه تاپیک با این موضوع میخوام ایجاد کنم بلد نیستم اگه میتونید این تاپیک رو برام بزنید

دوست عزیز شما یک لطفی بکن برای من یک تاپیک بزن
من میخواستم ارشد آموزش زبان شرکت کنم میخواستم ببینم کتاب های کدوم موسسه خوب وجامع است من میخوام ببینم کسی بوده کتاب یه موسسه رو خونده باشه قبول شده باشه بدون کلاس همین من یه تاپیک با این موضوع میخوام ایجاد کنم بلد نیستم اگه میتونید این تاپیک رو برام بزنید

چی شد ..........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۱۲۷
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
فرداد رو دیدم خوشحال شدم.
دل تنگت بودیم جناب علیخانی. Smile
یه زمانی ما هم مدیر بودیم ، برو بیایی داشتیم Big Grin
پیر شدیم رفت !
والا دیگه ۹۰% مانشتی ها رو نمی شناسم. یه زمانی مثل هم روستایی همه همدیگه رو میشناختیم Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , Fardad-A , diligent , kingmax , gogooli , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۲۱۲۸
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط zizigolo.)
باشه پس خدا حافظ شما اگر میدونستم ثبت نام نمیکردم نمیشه اکانتمو ببندم؟

مهندسا خدانگهدارتون
ارسال: #۲۲۱۲۹
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ)zizigolo نوشته شده توسط:  باشه پس خدا حافظ شما اگر میدونستم ثبت نام نمیکردم نمیشه اکانتمو ببندم؟

مهندسا خدانگهدارتون
واقعا فکر میکنی با رجیسترت خدمت بزرگی به مانشت کردی؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نه توروخدا بزار بمونه اکانتتو پاک نکن
خدایا شکرت چند وقتیه چیزایه جالب انگیز زیاد میبینم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۲۲۱۳۰
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط RASPINA.)
دختر داداشم که ۴سالش هر روز میاد میپرسه تو بیکاری؟؟
منم میگم آره
بعد یه نگاه همراه تاسف به من میکنه و میگه ای عمه بیکار ما مثل همیم منم بیکارم
!!!!!!!!!!

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , انرژی مثبت , dr.a_AI , Aurora , tabassomesayna , Pure Liveliness , so@ , kingmax , Menrva , emahii , kora
ارسال: #۲۲۱۳۱
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ)zizigolo نوشته شده توسط:  باشه پس خدا حافظ شما اگر میدونستم ثبت نام نمیکردم نمیشه اکانتمو ببندم؟

مهندسا خدانگهدارتون
واقعا فکر میکنی با رجیسترت خدمت بزرگی به مانشت کردی؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
به هر حال سایتها به تعداد کاربرانشون افتخار می کنند...آدم وقتی به نظرش سایتی مفید نمی آید یا به هر دلیلی از سایتی خوشش نمی آید گاهی دوست دارد اکانتش رو بتونه از سایت حذف کنه...به نظر من هم اگر این امکان بود خوب بود
مسخره کردن هم نداره!

RASPINA
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta , tabassomesayna , kingmax , Menrva , kora
ارسال: #۲۲۱۳۲
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط fo-eng.)
پیش از آنکه چیزی بگویی

یک لحظه مکث کن و به این بیاندیش
که اگر همین حرف را کسی به تو می گفت

چه حالی داشتی

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sanaz777 , انرژی مثبت , dr.a_AI , tabassomesayna , so@ , kingmax , Menrva , emahii , kora
ارسال: #۲۲۱۳۳
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ
این سریال یوسف پیامبر رو چند وقت یه بار تلویزیون پخش می کنه. اتفاقی یکی دوقسمتش رو مجددا دیدم و الان دیدم چقدر بعضی جملاتش رو لازم دارم. کاش می شد اجراشون کرد مثل جمله ای با این مفهموم "خدا اسماعیل رو وقتی به ابراهیم برگرداند که تصمیم قطعی گرفت که اسماعیلش رو برای خدا قربانی کند." برای خدا از غیر اون حتی اگر عزیزترین کست باشه بگذر تا خدا هم همه چیز رو به پات بریزه. کار خیلی خیلی سختیه. خیلی سخت ....

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , dr.a_AI , fo-eng , Aurora , **sara** , vesta , tabassomesayna , Fardad-A , Pure Liveliness , SaMiRa.e , so@ , kingmax , Menrva , emahii , kora
ارسال: #۲۲۱۳۴
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ
یـــکی از این دنیـــا رفــت و حــس کردم تنــها شــدم. . .

یـکی بعدش به دنــیا اومد و حس کردم دیگه تنـها نیســـتم!
.
.
.
.
+ولی امروز. . . یاد گرفتم که . . . "نباید زندگیم را مشروط به بودنـها کنم"

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , dr.a_AI , fo-eng , vesta , **sara** , Fardad-A , Pure Liveliness , SaMiRa.e , kora
ارسال: #۲۲۱۳۵
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
یهو دلم برای همه دوستان قدیم مانشتی تنگ شد. چه اونهایی که هستن. چه اونهایی که کمتر هستن و چه اونهایی که دیگه سر نمیزنن. ان شالله هر جا هستید شاد و سلامت و خوشبخت باشید و باشند. گفتم از همه برای لجظات خوب و خاطره انگیزی که برام ایجاد کردید و کردند تشکر کنم Smile ممنون از همگی.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , azad_ahmadi , fo-eng , Fardad-A , mhd3 , diligent , vesta , Aurora , **sara** , SaMiRa.e , Pure Liveliness , Menrva , kora
ارسال: #۲۲۱۳۶
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ)zizigolo نوشته شده توسط:  باشه پس خدا حافظ شما اگر میدونستم ثبت نام نمیکردم نمیشه اکانتمو ببندم؟

مهندسا خدانگهدارتون
به هر حال سایتها به تعداد کاربرانشون افتخار می کنند...آدم وقتی به نظرش سایتی مفید نمی آید یا به هر دلیلی از سایتی خوشش نمی آید گاهی دوست دارد اکانتش رو بتونه از سایت حذف کنه...به نظر من هم اگر این امکان بود خوب بود
مسخره کردن هم نداره!

RASPINA
Big Grin

ترجیح میدم بهت بگم زنگه طبقه بالا رو بزنی فک کنم با اونا کار داری
Big GrinBig GrinBig Grin

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

ارسال: #۲۲۱۳۷
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ
:|

+اعصاب همه ضعیف شده!

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , **sara** , Menrva , gogooli
ارسال: #۲۲۱۳۸
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  "خدا اسماعیل رو وقتی به ابراهیم برگرداند که تصمیم قطعی گرفت که اسماعیلش رو برای خدا قربانی کند." برای خدا از غیر اون حتی اگر عزیزترین کست باشه بگذر تا خدا هم همه چیز رو به پات بریزه. کار خیلی خیلی سختیه. خیلی سخت ....
دردناکترین کار دنیاست، یوقتایی هم حس میکنی به خاطر خدا داری میگذری و تحمل میکنی اما بخاطر خودته
یوقتایی هم نمیدونی اسماعیلی که باید قربانی کنی چیه!!!! غرورت، محبتت، کارِت، درسات، اهدافت... تو برهه ای از زمان باید بگذری تا برسی اما این گذشتن اگر بسته به جونت باشه و مثل من بزرگ نباشی و بیتابی کنی ذره ذره آبت میکنه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , **sara** , Fardad-A , gogooli , Pure Liveliness , SaMiRa.e , so@ , Menrva , RASPINA , انرژی مثبت , amineh89 , Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۲۱۳۹
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  فرداد رو دیدم خوشحال شدم.
دل تنگت بودیم جناب علیخانی. Smile
یه زمانی ما هم مدیر بودیم ، برو بیایی داشتیم Big Grin
پیر شدیم رفت !
والا دیگه ۹۰% مانشتی ها رو نمی شناسم. یه زمانی مثل هم روستایی همه همدیگه رو میشناختیم Big Grin
میگن حتما" لازمه یه دوست کرد و یک دوست خوزستانی داشته باشید.
حالا جاهای دیگه هم دوستان خوبی میشه داشت دوست شیرازی دوست مشهدی دوست آذری دوست لر.
آقای احمدی یکی از اون دوستای خوبه که مثل همه کردها تو معرفت حرف نداره.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , vesta , **sara** , azad_ahmadi , kingmax , rz.gh , انرژی مثبت , kora
ارسال: #۲۲۱۴۰
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط diligent.)
اینم من جایی خوندم به نظرم خیلی قشنگ اومد-شما هم بخونید
-----------------
"لیلی و مجنون"
معروف است که روزی مجنون در خانه کعبه شنید که مردی لیلی را می خواند
دلشاد شد که بی گمان لیلی در همان حوالی است و دمی بعد به دیدار او خواهد رسید
اما به جای لیلی زن دیگری را دید که آمد و با آن مرد به راهی رفتند
مجنون از این واقعه سخت در شگفت شد و چون به یاران رسید، گفت
امروز حادثه ای عجیب دیدم که مردی نام لیلی را می بُرد و مقصودش کسی دیگر بود
و عجبا از این حادثه که هر روز در زندگی ما رخ می دهد هر روز نام لیلی یگانة عالم را که هزار لیلی مجنون اوست بر زبان می آوریم و کسی دیگر یا چیزی دیگر را اراده می کنیم
آن گدا گوید "خدا" از بهر نان
متقی گوید خدا از عین جان
سالها گوید "خدا" آن نان خواه
همچو خر مصحف کشد از بهر کاه
مولانا
بر گرفته از مقدمه کتاب گنج رحمت
به قلم حسین الهی قمشه ای

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , Fardad-A , afrooz-OMD , dr.a_AI , Pure Liveliness , SaMiRa.e , so@ , Menrva , انرژی مثبت , Bahar_HS , kora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۲۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close