زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۹۹۱
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط kingmax.)
حوصلم ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر رفته Sad

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۱۹۹۲
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ
مسابقه ثانیه ها شبکه ۲ هر شب ساعت ۹ فکر کنم

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , IT.girll
ارسال: #۲۱۹۹۳
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  مسابقه ثانیه ها شبکه ۲ هر شب ساعت ۹ فکر کنم
اا؟ مرسی Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۲۱۹۹۴
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ
یک سیب افتاد وجهان از قانون جاذبه باخبر شد
ولی هزاران جسد افتاد وبشر معنی انسانیت را درک نکرد
چارلی چاپلین

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , dr.a_AI , RASPINA , kora , rahhil , **sara** , Pure Liveliness , salam5 , alim93 , Menrva , azad_ahmadi , انرژی مثبت , emahii , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۹۹۵
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  
نقل قول: انگار این مذاکرات هم ب جایی نرسیدSad
اندکی صبر، سحر نزدیک است...
هیچ وقت به جایی نمیرسه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۱۹۹۶
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۷ ب.ظ
فکرش بکنید مذاکرات هسته ای به نتیجه برسه! ایا قیمت ها ارزون تر میشه؟ من که چشم آب نمیخوره جماعت ایرانی موقعی که تحریمه میگن قیمت تخم مرغم به انرژی هسته ای ربط داره ولی تحریم نباشه حاشا میکنن و میگن چه ربطی به انرژی هسته ای داره!!! تازه میخوان قیمت ها رو به نرخ جهانی برسون فقط قیمت ها رو ها نه دستمزدهاBig GrinBig GrinBig Grin ما که تو این عمر۲۰ اندی سال هی دیدیم قیمت ها رفت بالا!!!!! برشم ندارن که دیگه نگوووووووووووووووو!!! میدونم خیلی بدبینمBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA , salam5 , Bahar_HS , shayesteNEY
ارسال: #۲۱۹۹۷
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ
حرم امام رضا رو دوست دارم
یه وقتایی بیشتر دوستش دارم.
یه شبایی مثل دیشب
شلوغه، باید ماشین رو ده تا خیابان اونطرف تر پارک کنی تازه اگر همونجا هم جای پارک گیرت بیاد. توی حرم جا به سختی گیر میاد برا نشستن، باید عین مورچه ها و جمع و جور راه بری مبادا به کسی بخوری و .................

ولی هر لحظه که شک کنی به بودنت در اونجا و از خودت بپرسی الان من اینجا چیکار میکنم؟! یه جواب حی و حاضر از جلوی چشات رد میشه. و این خیلی خوبه

شبایی مثل دیشب حس میکنم حرم میشه قطعه ای از زمین که همه نوع ادم با قیافه ها و عقاید مختلف توش پیدا میشن. خیلی هاشون، خیلی هامون شاید ندونم واقعا اونجا چه خبره ولی قطعا همه میدونن یه خبری هست اونجا.

اگه بگم براتون دعا کردم دیشب که دروغ گفتم.اونقدر ذهنم شلوغ بود که از همه عالم و آدم یادم شده بود! حتی خودم. ولی خب سری بعد دعا میکنم هرکس دوست داره و دلش تنگه زیارت امام رضا روزی اش بشه. اومدید حرم یادتون بود برا ما هم دعا کنید.

من برعکس بقیه همیشه حس میکردم دعای زائرها بهتر از ماها اجابت میشه. حداقلش اینه که اونا مثل ما نعمت مجاورت و نزدیک تر بودن رو زایل نکردن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA , Pure Liveliness , kora , so@ , Aurora , alim93 , Menrva , vesta , انرژی مثبت , Bahar_HS , amineh89
ارسال: #۲۱۹۹۸
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ ب.ظ
خفه مون کرد این clash of clans! هر چی سرچ کردم تبلیغ این بازیه هم بالای صفحه بود! Confused

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanaz777
ارسال: #۲۱۹۹۹
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ
[تصویر:  372713_2lxe53l.gif]

سلام عرض میشودBig Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Pure Liveliness , kora , so@ , salam5 , nlp@2015 , alim93 , **sara** , Menrva , vesta , diligent , emahii
ارسال: #۲۲۰۰۰
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  خفه مون کرد این clash of clans! هر چی سرچ کردم تبلیغ این بازیه هم بالای صفحه بود! Confused
من که گرفتارشم Tongue

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۲۰۰۱
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
وایdiligent ترسیدم ... اون آواتر قبلی ات خیلی ناز بود...
رفتی تو خشنونت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , kora , so@ , **sara** , Menrva , vesta , diligent , Bahar_HS , shayesteNEY
ارسال: #۲۲۰۰۲
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
اینهمه نخ دندون بکش مسواک بزن فلان بهمان نمیدونم فلوراااید بزن
اخرش بازم باید بری دندون پزشکیDodgy

پ.ن: چقد سوت و کوره! چتونه؟! :|

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , RASPINA , so@ , **sara** , Menrva
ارسال: #۲۲۰۰۳
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۲ ب.ظ
یاد بچگیا بخیر تابستون یه مزه ای داشت واسم که هیچ فصل دیگه ای نداشت! خلاصی از امتحانات و جیم شدن واسه بازی که از صبح شروع میشد و تا غروب و تاریکی ادامه داشت! گرسنگی خستگی تشنگی گرما رو حس نمیکردم .آسمان زیباترین اثر هنری بود که با حسرت نگاهش میکردم! رنگ به رنگ !!! کلاغ ها هم اون موقع ها دسته جمعی میرفتن سمت خونشون!!! آسمان سیاه میشد از جمعیتشون! اما حالا چی؟ چند روز پیش یه کلاغ دیدم بعد عمری! بغل سطل زباله! هکچین چپ چپ نگاهم کرد و بالش باز کرد ! فکر کرد میخوام گنج عظیم زباله ایشو بربایم Big Grin این تصویر کجا و اون تصویر کجا!!! بچگی ها دلتنگی معنا نداشت اگر هم غصه میومد تو دلمون آغوش پر مهر مادر به سرعت اارامش میاورد! حالا تابستون که میاد بیرون رفتن از خونه مصادف با اینConfused قیافه من! تو گرما و دود!! با مقنع و روسری و حجاب که دیگه خیلیییییی سخته و فقط اینو دخترا میفهمنDodgyDodgyDodgy بدو بدو بین جمعیت عظیم آدم ها .... کاش بچه میموندیمUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , **sara** , nlp@2015 , Pure Liveliness , alim93 , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۰۰۴
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دیلیجنت شب به خواب کسی نری با این آواتارت Big Grin

+سلام بر افروز عزیزSmile

سلام آفاق بنفش
پست جدید مبارکTongue
ولی ب پشت میز نشینی عادت نکنی ک خوب نیسSleepyBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۰۰۵
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)

۵-۶ ماهی میشه که یه جزوه ۴۴۰ صفحه ای درباره امنیت درasp.net
یه جزوه ۱۷۲ صفحه ای درباره js
و یه کتاب ۱۸۰۰صفحه ای آموزش C#
دانلود کردم و میخوام بخونم ولی هر بار به خوندن مقدمه اشون اکتفا کردم

یعنی کافی بود روزی ۱صفحه js
روزی ۳ صفحه asp.net security
روزی ۱۲ صفحه c# خونده بودم

الان اوضاع خیلی فرق می کردم،یه کم متخصص میشدم،۲۴۱۲ صفحه کتاب لاتین خونده بودم و زبانم تقویت شده بود،
و شاید ۱۰۰تا راه و ایده جدید به سراغ من می اومد

ای وای از آرزوهای.....

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , tabassomesayna , alim93 , **sara** , Menrva , vesta , kora , diligent , emahii , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close