زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۹۲۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ
کسی میدونه برای تدریس در آموزشگاه ها ساعتی چقدر حساب میشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۴۹۲۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ
کاش یکی هم به من تبریک میگفت!!!
شیرینی دادم به هم اتاقیم میگه باید فاتحه بخونی؟ اینم از وضع اطرافیان من...قدر همین تبریکای خشک و خالی رو بدونید
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , Mänu , Riemann , m.teymourpour , vesta , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۴۹۲۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ
شنیدن صدای یه دوست، حس خوبیه ...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , **sara**
ارسال: #۱۴۹۲۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  من میخام روز مهندس رو به یه کسی تبریک بگم که تو بین همه مهندس های دوروبرم از همه مهندس تره.

خیلی هم قبولش دارم .
اما به دلایلی نمیشه که تبریک بگم.
امیدوارم یه سر به این تاپیک بزنه و تبریک منو بخونه.

مهندسی که در تاریکی زندگی میکند و از صفر به صد رسیده مهندسی که این روزا شدی نخبه مملکت .روز مهندس رو بهت تبریک میگم.

ممنون ولی کاش جلو بچه ها نمیگفتید دوست نداشتم ریا ش! Big Grin
عزیزم روز شما ها هم مبارک به شما هم تبریک میگم ، اما کسی که من بهش تبریک گفتم ،مثل اون بودن خیلی سخته چه برسه به خودش.(با نهایت احترامی که به شما و همه دوستان دارم)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۴۹۳۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط happy07.)
این که خوبه، من بدترش رو بگمBig Grin اون موقع‌ها که مشهد تازه من‌کارتی شده بود، من یه شب نزدیک یک باجه شارژ من کارت بودم، گفتم برم بدم من کارتم رو هم شارژ کنند. رسیدم باجه و اصلا حواسم نبود به جای من کارت، کارت دانشجوییم رو از تو کیف پول در آوردم و دادم، بعد آقای جوان باجه گفتند خب؟ منم گفتم شارژ کنید، بعد دیدم ای وااااای کارت دانشجوییم دستشونه!! نمی‌دونستم خجالت بکشم یا بخندمBig GrinBig GrinBig Grin

(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بحث حواس پرتی شد، رفتیم سلف امروز که شام بخوریم، بعد توی صف ایستادیم یه چند دقیقه که گذشت، رسیدیم به دستگاه، کارت میزنیم ، دستگاه هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده، یه دوبار امتحان میکنیم، نگو که عابر بانک ملی رو داریم به دستگاه میزنیم! هیچی دیگه سرافکنده برگشتیم و کارت دانشجویی رو آوردیم باخودمان ! کلی هم بهمون خندیدن Big Grin

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , احسان مومنی , AmiriManesh
ارسال: #۱۴۹۳۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  کسی میدونه برای تدریس در آموزشگاه ها ساعتی چقدر حساب میشه؟

آموزشگاه ها هیچ نرخ ثابتی ندارن , فنی حرفه ای هم قانون یا تعرفه ای برای حق الزحمه ندارن و در واقع طرف حساب شما برای حساب کتاب اونا نیستن اصلاً , تنها دخالتی که میشه گفت فنی حرفه ای داره اینه که شما قرار داد رو با مدیر موسسه میبندید و بعد میرید فنی حرفه ای در حصور اونا اون قرارداد رو امضا میکنید که میشه گفت یجورایی فرمالیته س و حکم شاهد محضر رو دارنBig Grin
اینکه آموزشگاها چه نرخی دارن بستگی به یسری موارد داره مثه این: چقدر بخواهندت! چقدر جذبه داشته باشی تو کلاس و فیدبک چقدر باشه! و تا اونجا که من میدونم به مدرک ربطی نداره! چون مدرک رو مدیر آموزشگاه نیاز نداره این فنی حرفه ای هست که نیاز داره -یعنی باید حداقل کارشناسی کامپیوتر داشته باشید برای دروسی که در اخیار مربی کامپیوتر قرار میگیره-و اونم راحت مدیر میتونه حل کنه!
خلاصه بگم بهتون که شما طرف حسابتون مدیره! مواردی بود که مربی یگه ای برای یسری نرم افزارا نبود و مربی طاقچه بالا گذاشت و گفت من ۷۵% میگیرم , آموزشگاه ۲۵%!
مواردی هم بود که مربی میگفت کلاس میخواد و مدیر نمیذاشت و در انتها ساعتی ۲-۳ براش گذاشته!
اینایی که گفتم همشون یعنی اینکه فنی حرفه ای میگه ما نرخ تعیین نمیکنیم و مدیر میتونه با توجه به درامد خودش و تلاشی که مربی داره و اصلاً هر دلیل دیگه ای نرخ رو تعیین کنه و ما فقط ناظر توافق نامه یا همون قرارداشون هستیم و یه نسخه از قرارداد رو نگه میداریم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , fo-eng
ارسال: #۱۴۹۳۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  تا اونجا که من میدونم به مدرک ربطی نداره!

همه موسسات آموزشی که فنی حرفه‌ای نیستن، همه مدرس‌ها هم که مربی رسمی نیستند. شما یه چیزی شبیه مجتمع فنی رو در نظر بگیرید.

من جزئیات مجتمع فنی رو نمیدونم زیاد , ولی فنی حرفه ای رو میدونم, در فنی حرفه ای مدرک فقط واسه اینکه مدرک مربیگری به اسم اون شخص صادر شه مهمه , و اینکه در پرتال اسم اون شخص مربی که رد میشه بررسی میشه که آیا مدرکش مربوط هست یا نه؟ حداقل لیسانس الزامی هست؛ و برای هر درس بررسی میشه که آیا رشته ی شخص به اون کلاس میخوره که میخواد تدریس کنه یا نه! مثلاً قبلا همه ی نرم افزارا بجز خانواده ی آمار تقریباً دسته مهندس کامپیوتر بود میگفتن بلده میتونه درس بده ولی الان یکم فرق کرده , نرم افزارای اتوکد و ... باید توسط مهندس عمران یا مکانیک تدریس بشه....
حالا اگه یه مدیری خودش مدرک داشته باشه , مثلا مدرک عمران , کامپیوتر یا .... (یا یکی از مربیان دیگرش) و به مربی نیاز داشته باشه , اون مربی هم مدرکه مهندسی - نداشته باشه ,کاردانی باشه, این وسط مدیر میاد اسسم خودشو(یا اون شخص مربی دیگری که مدرک داره) برای فنی حرفه ای به عنوان مدرس یه کلاس رد میکنه ولی کلاس رو میده دست همون مربی ای که مدرکش کارشناسی نیست -البته بلده!-
منظورم از اون جمله این بود Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , fo-eng
ارسال: #۱۴۹۳۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ق.ظ
آش رشته تنها جایی بود که گیاهان موفق شدن بدون گوشت
خودشون به تنهایی طعم مطبوعی تولید کنن
بقیه تجربه هاشون منجر به شکست مطلق شد !!

Smile من که کاملا باهاش هم عقیدم ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , so@ , پوونه , Amalthea , NP-Cσмρℓєтє , targol , abji22 , هرمان
ارسال: #۱۴۹۳۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ق.ظ
کاملا واقعی
•٠
میگفت میخواستیم بریم زیارت علی ابن موسی الرضا (ع) رفتیم از همسایه هایی که باهاشون سلام علیک داشتیم حلالیت بطلبیم و راهی بشیم تک تک رفتیم دم در همسایه ها و ازشون حلالیت طلبیدیم.همسایه بغلیمون یه دختر فلج داشت که رو ویلچر میشِست خواستیم بریم دم خونه اونا دیدم دختره رو ویلچر نشسته دم در خونه.
بهش گفتم عمو جان چیزی نمیخوای از مشهد برات بیارم؟
گفت هیچی نمیخوام حتی شفا هم نمیخوام از امام رضا فقط به امام رضا بگو میخوام تو خونه ی خودم زندگی کنم........
در همین حال بودم که صدای مادر و پدر بچه رو از داخل خونه شنیدم

"خانم بیا بزاریمش بهزیستی به خدا بهتره اونجا هم مثله خودش زیاد هست هم بهتر بهش میرسن"....
میگفت رفتم خونه به خانمم گفتم خانم ما که داریم میریم بیا این بچه رو هم با خودمون ببریم پیش امام رضا.......
میگفت سخته و بچه امانت بردن مسافرت مسئولیت داره.....
خلاصه هرجوری شد این دخترک فلج رو هم با خودمون بردیم پابوس آقا امام رضا.

((از اینجا به بعد رو خادم حرم امام رضا تعریف میکنه))

میگفت سر ظهر بود دیدم صدای نقاره خونه جوری که گوش آدم رو کَر میکنه داره شنیده میشه
رفتم جلو دیدم یه جا جمعیت داره موج میزنه اومدم هرجوری شده خودمو رسوندم به جلوی جمعیت دیدم یه دختری از روی ویلچر بلند شده دارم راه میره

دختره میگفت بابا من بیست دقیقه هم نیست اومدم اینجا این آقا اصن
نمیزاه آدم حرف بزنه تا رسیدم اینجا پاهام قوت گرفت شفا نمیخواستم من میخواستم با امام رضا درد و دل کنم این آقا خیلی خوبه
.
.
بأبی أنت و اُمی یا علی ابن موسی الرضا
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69 , لنیا , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє , so@ , fo-eng , mostafa122 , IT.setareh91 , $0me0ne , targol , mohaddeseh70 , abji22 , fa_shinobi , هرمان
ارسال: #۱۴۹۳۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ق.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  کاملا واقعی
•٠
میگفت میخواستیم بریم زیارت علی ابن موسی الرضا (ع) رفتیم از همسایه هایی که باهاشون سلام علیک داشتیم حلالیت بطلبیم و راهی بشیم تک تک رفتیم دم در همسایه ها و ازشون حلالیت طلبیدیم.همسایه بغلیمون یه دختر فلج داشت که رو ویلچر میشِست خواستیم بریم دم خونه اونا دیدم دختره رو ویلچر نشسته دم در خونه.
بهش گفتم عمو جان چیزی نمیخوای از مشهد برات بیارم؟
گفت هیچی نمیخوام حتی شفا هم نمیخوام از امام رضا فقط به امام رضا بگو میخوام تو خونه ی خودم زندگی کنم........
در همین حال بودم که صدای مادر و پدر بچه رو از داخل خونه شنیدم

"خانم بیا بزاریمش بهزیستی به خدا بهتره اونجا هم مثله خودش زیاد هست هم بهتر بهش میرسن"....
میگفت رفتم خونه به خانمم گفتم خانم ما که داریم میریم بیا این بچه رو هم با خودمون ببریم پیش امام رضا.......
میگفت سخته و بچه امانت بردن مسافرت مسئولیت داره.....
خلاصه هرجوری شد این دخترک فلج رو هم با خودمون بردیم پابوس آقا امام رضا.

((از اینجا به بعد رو خادم حرم امام رضا تعریف میکنه))

میگفت سر ظهر بود دیدم صدای نقاره خونه جوری که گوش آدم رو کَر میکنه داره شنیده میشه
رفتم جلو دیدم یه جا جمعیت داره موج میزنه اومدم هرجوری شده خودمو رسوندم به جلوی جمعیت دیدم یه دختری از روی ویلچر بلند شده دارم راه میره

دختره میگفت بابا من بیست دقیقه هم نیست اومدم اینجا این آقا اصن
نمیزاه آدم حرف بزنه تا رسیدم اینجا پاهام قوت گرفت شفا نمیخواستم من میخواستم با امام رضا درد و دل کنم این آقا خیلی خوبه
.
.
بأبی أنت و اُمی یا علی ابن موسی الرضا

یا علی بن موسی الرضا ...یا امام مهربون خودت همه مریض ها و در کنارش مادر vesta خانم رو شفا بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Nesyan , so@ , diligent , $0me0ne , mm123456789 , targol , mohaddeseh70 , abji22 , fa_shinobi
ارسال: #۱۴۹۳۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
هیچ چیزی به اندازه یادگیری زبان جدید برام لذت بخش نیست Big Grin
درسته نرم افزارهای مترجمی به لطف متخصصان پردازش زبان طبیعی و یادگیری ماشین هر لحظه دارن بهتر میشن
اما اینکه آدم خودش با مشقت یک زبانی رو یاد بگیره و به خصوص وقتی قدم های اول رو میخواد برداره، لذتی داره همچون نوشیدن شربت بهارنارنج در باغ های سرسبز بهشت Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: $۰me0ne , Riemann , fa_shinobi , emahii
ارسال: #۱۴۹۳۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
میبینم که بعد ارشد تاپیکای مختلف ازدواج بسیار فعال شده Angel
البته فکر میکنم بعد اعلام نتایج اولیه فعالیت بیشتر هم شود AngelAngel
هیچ منظور خاصی هم ندارم Sleepy

Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , so@ , Aurora , shamim_70 , str93 , diligent , shayesteNEY , m.teymourpour , Mänu , abji22 , fa_shinobi , emahii
ارسال: #۱۴۹۳۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط لنیا.)
هیچگاه درک نکردم ؛
چرا کافری که بیمار میشود ، دچار عذاب الهی شده و مسلمانی که بیمار میشود، دچار آزمون الهی ...!
مرض که یکیست ! شاید تفاوت در نگرش انسانهاست ...
جهل نرمترین بالشی است که انسان می تواند سرخود را بگذارد وبخوابد..

صادق هدایت
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteb , tabassomesayna , so@ , sabafarhadi , maryam.raz , neda_Network , fo-eng , m.teymourpour , Mänu , abji22 , fa_shinobi
ارسال: #۱۴۹۳۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  باید حتماً خودکار گوشه دار پیدا می کردیم. باید خودکار رو میذاشتیم توی دنده های نوار کاست و می چرخوندیم. اونوقت با دو سه دور چرخوندن، می رسیدیم به آهنگ دلخواه. البته باید حواسمون رو جمع می کردیم که تاب نخوره که دوباره جمع نکنه. یادش به خیر نوار کاست. یادش به خیر صدای تق و توق کردنش. هنوزم یادمه صداش. یادش به خیر خودکار گوشه دار. یادش به خیر صدای نوار کاست وقتی که می خوند.

یادش بخیر
اخی منم نوار کاست و خیلی دوست داشتم یه جعبه دارم توش پره نواره کاسته . میدونم دیگه تو این همه سال عملا یه هیچ دردی نمیخورن ولی دوسشون دارم بعضیاشونم که شکستنو میشه این کارو کرد[تصویر:  339981_c.jpg]Big Grin

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۴۹۴۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ
یاد نوار کاستای کلاس زبان بخیر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , NP-Cσмρℓєтє , diligent , Ametrine , fa_shinobi , Pure Liveliness , fo-eng , Potential , Menrva , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۸۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close