زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۸۷۶
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ، توسط simorghsimorgh.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
راستی چرا بعضی از تاپیک ها قسمتی واسه "تأیید می کنم" یا "رد می نمایم" با علامت دست با رنگ های سبز و قرمز کنار ارسال ها ندارن Undecided
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۸۷۷
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ق.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ق.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط:  راستی چرا بعضی از تاپیک ها قسمتی واسه "تأیید می کنم" یا "رد می نمایم" با علامت دست با رنگ های سبز و قرمز کنار ارسال ها ندارن Undecided
چون یه زمانی بعضی از اعضا الکی برای موضوع های هرچند شخصی منفی میدادن که خیلی بی ربط بود و اینجوری یه موضوع خیلی پیش پا افتاده میومد تو صفحه اول به عنوان موضوع جنجالی قرار میگرفت ، آقای دکتر هم واسه اینکه از این کار جلوگیری بکنه ، منفی مثبت هارو از بعضی از تاپیک ها حذف کرد ، تا نه این مشکل پیش بیاد و نه افراد تازه وارد برداشت دیگه ای بکنن
تا جاییکه من میدونم دلیلش این بود.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , simorghsimorgh , M*Gh
ارسال: #۷۸۷۸
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ق.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط:  راستی چرا بعضی از تاپیک ها قسمتی واسه "تأیید می کنم" یا "رد می نمایم" با علامت دست با رنگ های سبز و قرمز کنار ارسال ها ندارن Undecided
چون یه زمانی بعضی از اعضا الکی برای موضوع های هرچند شخصی منفی میدادن که خیلی بی ربط بود و اینجوری یه موضوع خیلی پیش پا افتاده میومد تو صفحه اول به عنوان موضوع جنجالی قرار میگرفت ، آقای دکتر هم واسه اینکه از این کار جلوگیری بکنه ، منفی مثبت هارو از بعضی از تاپیک ها حذف کرد ، تا نه این مشکل پیش بیاد و نه افراد تازه وارد برداشت دیگه ای بکنن
تا جاییکه من میدونم دلیلش این بود.

آره خب منم با خودم گفتم شاید دلیلش این باشه ولی چند نمونه رو بررسی کردم به معیار حذف منفی و مثبت از بعضی تاپیک ها پی نبردم که مثلا کدوم تاپیک باید مثبت و منفی داشته باشه ، کدوم یکی نباید داشته باشه Huh
.
.
.
یه سؤال دیگه
این تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو خودم ایجاد کردم با عنوان "می خواهم سورس سیستم عامل را دستکاری کنم !"

اگر یه نگاه بهش بندازین ، می بینید که مثبت و منفی نداره ولی توی انجمن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یعنی "سؤالات و موضوعات عملی کامپیوتری" اگر جلوی همین تاپیک رو نگاه کنید ، ۷ تا مثبت خورده.
یعنی به نظرتون قبلا مثبت و منفی داشته حالا برداشته شده ؟
ارسال: #۷۸۷۹
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط:  یه سؤال دیگه
این تاپیک
رو خودم ایجاد کردم با عنوان "می خواهم سورس سیستم عامل را دستکاری کنم !"

اگر یه نگاه بهش بندازین ، می بینید که مثبت و منفی نداره ولی توی انجمن
یعنی "سؤالات و موضوعات عملی کامپیوتری" اگر جلوی همین تاپیک رو نگاه کنید ، ۷ تا مثبت خورده.
یعنی به نظرتون قبلا مثبت و منفی داشته حالا برداشته شده ؟
به خاطر اینه که شما از اول سوالتون در بخش اشتباهی ایجاد کرده بودید و اون انجمن امکان اعتبار دهی داشت و این اعتبارات به پست های مختلف تاپیکتون در همون انجمن داده شده. بعد از انتقال تاپیک به بخش سوالات عملی که امکان اعتبار دهی نداره عملا دکمه های اعتبار پنهان اما اعتبار قبلی اختصاص یافته به پست های تاپیکتون قاعدتا باقی مانده و نمایش داده میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: simorghsimorgh , انرژی مثبت
ارسال: #۷۸۸۰
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  به خاطر اینه که شما از اول سوالتون در بخش اشتباهی ایجاد کرده بودید و اون انجمن امکان اعتبار دهی داشت و این اعتبارات به پست های مختلف تاپیکتون در همون انجمن داده شده. بعد از انتقال تاپیک به بخش سوالات عملی که امکان اعتبار دهی نداره عملا دکمه های اعتبار پنهان اما اعتبار قبلی اختصاص یافته به تاپیکتون باقی مانده و نمایش داده میشه.

بسیار خوب ، پس این اعتبار دهی انجمنیه ... یعنی تمام تاپیک های یه انجمن خاص ، اعتبار دهی دارن و همین طور تمام تاپیک های یه انجمن دیگه اعتبار دهی ندارن Sleepy

تقصیر از تاپیک هایی بود که اشتباهی در یک انجمن نامربوط ایجاد شده بودن ( و پس از گرفتن مثبت و منفی ، منتقل شده بودن به یه انجمن دیگه بدون امکان اعتبار دهی ) که منو به شک انداختن Dodgy
ارسال: #۷۸۸۱
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ
چه غم دارد زخاموشی درون شعله پروردم
که صد خورشید آتش گیرد از خاکستر سردم
به بادم دادی وشادی بیا ای شب تماشا کن
که دشت آسمان دریای آتش گشته از گردم
شرار انگیز و طوفانی هوایی در من افتادست
که همچون حلقه آتش درین گرداب میگردم
به شوق لعل جان بخشی که درمان جهان با اوست
چه طوفان میکند این موج خون در جان پر دردم
در آن شب های طوفانی که عالم زیر رو میشد
نهانی شب چراغ عشق را در سینه پروردم
برآر ای بذز پنهانی سر از خواب زمستانی
که از هر ذره دل آفتابی بر تو گستردم

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , nina69 , انرژی مثبت , sun-shine , sajad2020 , atia , silver_0255 , Autumn.Folio
ارسال: #۷۸۸۲
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط simorghsimorgh.)
یادش بخیر خاطرات دوران دبستان
صبح از خواب بیدار می شدم که برم مدرسه ، قبل از اینکه از خونه برم بیرون همیشه موش و گربه رو نگاه می کردم
هنوزم یادمه ساعت از شش و نیم چند دقیقه رد که می شد موقع پخش موش و گربه بود و ما هم ساعت هفت باید سر صف می بودیم
.
.
.
قبل از اون مجری تلویزیون یه خورده صحبت می کرد که خب بچه های خوب الان کارتون تام و جری آماده ی پخشه و ازین حرفا
همچین مشتاق دیدن کارتون بودیم که اگر یه دقیقه عقربه ی ساعت اون ورتر می رفت ، بی تابی می کردیم که زود باش دیگه دیرمون شد ... یعنی حتما باید این کارتونو می دیدیم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , nina69 , GoodStudent67 , انرژی مثبت , sun-shine , **sara** , shima_24 , silver_0255 , Autumn.Folio
ارسال: #۷۸۸۳
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ
خوشبخت اگر خـــــــــــار بکــــــارد
از بخت خوشش لاله و ریحان بدر آید

بدبخت اگر مسجدی از آینه سازد
یا سقف فرو ریزد و یا قبله کج آید

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: simorghsimorgh , yasemi , sun-shine , شاپری , M*Gh , silver_0255
ارسال: #۷۸۸۴
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط sun-shine.)
روز دوم ماه رمضان برا یه کاری رفتم بیرون. ظهر که شد برادرم اومد دنبالم. وقتی سوار ماشین شدم یه پاکت نون تازه روی صندلی بود که بوش همه ماشینو گرفته بود. منم با یه دستم در ماشینو بستمو و با دسته دیگم در پاکتو باز کردم. خلاصه شروع کردم به خوردن، حالا نخور کی بخور. چند تا لقمه که خوردم پیش خودم گفتم اگه خیلی نون بخورم سیر میشم نمی تونم ناهار بخورم. لقمه آخرو گذاشتم توی دهنم و از مامانم پرسیدم ناهار چی داریم؟ بابام از صندلی جلو برگشت و گفت مگه روزه نیستی؟؟؟Huh
تازه فهمیدم ای داد بی داد، روزه بودم. به مامانم گفتم آخه چرا نمیگی روزه ام؟ حالا نگو مامانم ازم پرسیده بود که چرا نون میخوری منم جواب داده بودم که گشنمه ، ولی از بس چشام نونا رو گرفته بود اصلن متوجه نشدم. مامانمم فکر کرده بود که دیگه نمی تونم روزه امو ادامه بدم. هیچی دیگه من اون روز با چند لقمه نون توی ظهر، روزه امو کامل کردم. Tongue البته من توی این مورد سابقه دارم. Blush

نتیجه اخلاقی: اگه من طمع نمی کردم و به همون نون خالی قانع بودم، هم سیر شده بودم و هم روزه ام قبول بود. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , M*Gh , fafa69 , x86 , shima_24 , SaMiRa.e , IT.setareh91 , esisonic , kati , Autumn.Folio
ارسال: #۷۸۸۵
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ
یادمان باشد که :
انسان های موفق ، از انسان های ناموفق اشتباهات بیشتری داشته اند چونکه تجربیات بیشتری نیز کسب کرده اند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , SaMiRa.e , ubc , انرژی مثبت , shima_24 , kati , silver_0255 , Autumn.Folio
ارسال: #۷۸۸۶
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط x86.)
دل ز دستم رفت و جان هم، بی دل و جان چون کنم
سرّ عشقم آشکارا گشت، پنهان چون کنم

هر کسم گوید که درمانی کن آخر درد را
چون به دردم دائما مشغول، درمان چون کنم

چون خروشم بشنود هر بی خبر، گوید خموش
می‌تپد دل در برم، می‌سوزدم جان چون کنم

نه ز ایمانم نشانی نه ز کفرم رونقی
در میان این و آن درمانده حیران چون کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , M*Gh , reyhaneh64 , kati , silver_0255 , sun-shine , Autumn.Folio
ارسال: #۷۸۸۷
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط MosayebG.)
گر به همه عمر خویش با تو برارم دمی
حاصل عمر آن دم است باقی ایام رفت... هییییییی امان از این زمان Sad

آن کس که علم خواند و مرور نکرد، به آن ماند که گاو راند و تخم نیفشاند Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , sun-shine
ارسال: #۷۸۸۸
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
حدود ۲۰دقیقه پیش یه سوسک کشتم و یه دستمال کاغذی گذاشتم روش تا یادم باشه سوسکه را بردارم بندازم سطل آشغال

الان رفتم سراغ دستمال کاغذی... سوسکه نیستش Confused

تمام وجودم را وحشت گرفته Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , esisonic , **sara** , maneshty , Eternal , Amir V , reyhaneh64 , help me plz , kati , تینا
ارسال: #۷۸۸۹
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ق.ظ
مانشت چقدر خلوته ... به قول معروف مرغی پر نمیزنه
صفحه اول رو نگاه کردم تعداد کاربرای آنلاین رو نوشته ۱۹ تا عضو و ۴۲ مهمان در ۱۵ ذقیقه گذشته
.
.
.
ای بابا کجا رفتین شماها ؟ بیاین از مهمونا پذیرایی کنیم ... ما ۱۹ نفر از پسشون برنمیایم تعدادشون خیلی از ما بیشتره
.
.
.
راستی یادم رفته بود ، ماه رمضونه پذیرایی لازم نیست ... خب الحمدلله خیالم راحت شد !
ارسال: #۷۸۹۰
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ق.ظ
شجاعت بچه ها مثال زدنی هست Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close