زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۱۱۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ
به نام خدای غریب طوس

می خوام بیام پابوستون نمیشه...هیچ کسی همراه جنون نمیشه...می خواستم برات ی حرفایی بیارم که جاش توی هیچ چمدونی نمیشه...قطاری از این طرفا رد نشد...بهاری از کوچه ما رد نشد...دل رو میخواستم که کبوتر کنم بیاد بشینه روی گنبد نشد...
ی عکس داریم تو آلبوم دلامون...کنار گنبدت... تو او خیابون...می خواستم این صحنه رو تکرار کنی...بازم بیام خراسون...ی عکس دارم تو آلبومم باهاتون که دل داره پر می زنه براتون...می خواستم این ابرو تماشا کنی...ببارونی..ببارونم...ببارون.
مست تماشای نگاهی شدم...صدام زدی آهسته راهی شدم...یواش یواش اومدم...تو آبی صحن تو ماهی شدم.ستاره ریختم توی بغض جیبم. نه ماهی توام نه عندلیبم...ستاره رو دادم به کفتراتون...منم مثل شما..آقا غریبم...آقا نذر غریبونمونو قبول کن، بار غم شونمونو قبول کن...کبوتریم دور شما می گردیم...حج فقیرمونو قبول کن. نگاه سبز کاشی های ایوون، دلم گرفته مثل بغض بارون. دور نگاه تو رو گل می دوزم، ی جانماز میارم از خراسون...

دوستان مانشتی به دعای همتون محتاجم...

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: GoodStudent67 , slinda , nina69 , Amir V , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Autumn.Folio , good-wishes , 8Operation , Aurora , deh-ab , reyhaneh64 , ppositiveenergy , Solmaziranica
ارسال: #۷۱۱۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سلام خدا
لطفا
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال: #۷۱۱۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ ب.ظ
تن آدمـــی شــریفســـت بجــــــان آدمــــــــیت
نه همین لباس زیباست نشــــان آدمــــیت
اگر آدمـــی بچشمست و دهـــان و گــوش و بینی
چه میان نقش دیوار و میــــان آدمــــیت؟
خور و خواب و خشم و شهوت شغبست و جهل و ظلمت
حـیوان خبر ندارد ز جهــــــان آدمــــیت...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: GoodStudent67 , SaMiRa.e , IT.setareh91 , maryami , انرژی مثبت , nina69 , reyhaneh64 , Dark Knight , Autumn.Folio
ارسال: #۷۱۱۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ب.ظ
اگه این زندگی باشه ، اگه این سهمم از دنیاست، من از مردن هراسم نیست
یه حسی دارم این روزا که گاهی با خودم میگم
شاید مردم حواسم نیست

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , yasemi , Eternal , Dark Knight , kati , 8Operation , ppositiveenergy
ارسال: #۷۱۱۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  شاید مردم حواسم نیست

بلانسبت ، چه حرفی میزنید !!
یکم صبور باشید ،‌توکل کنید همه چیز درست میشه اگه به صلاحتون باشه . Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , Amir V , nina69 , reyhaneh64 , انرژی مثبت , Autumn.Folio
ارسال: #۷۱۱۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
خدایا کمکمون کن زحماتمون هدر نره...

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , nina69 , esisonic , reyhaneh64 , SaMiRa.e , Autumn.Folio , kati , Mohammad-A
ارسال: #۷۱۱۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
خدایا دلم برای خودم تنگ شده.دل برای تمام شیطنت های دوران کودکیم و بخشش بزرگترا تنگ شده.دلم برای اون بازی های که با دوستام فارغ از این همه درد و غم می کردم تنگ شده.
تنها اومیدم تویی و به بخششت نیاز دارم پس این مرحمت را نصیبم کن و به من ارامش ده تا بتونم تو و نعمت هایی که به من دادی را درک کنم.

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , Dark Knight , IT.setareh91 , Autumn.Folio , kati
ارسال: #۷۱۱۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ق.ظ
دلم هوس فوتبال تو کوچه کرد!! Big Grin
یادش بخیر...
تابستونا با بچه ها ساعت یک نصفه شب میومدیم تو کوچه بازی میکردیم که آفتاب اذیتمون نکنه...اسمشم گذاشته بودیم " فوتبال شبانه "

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Autumn.Folio , 8Operation
ارسال: #۷۱۱۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ
بدترین چیز در زندگی این نیست که که سرانجام تنها شوید بلکه آن است که سرانجام گرفتار آدمهایی شوید که باعث شوند احساس تنهایی کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , **sara** , SaMiRa.e , banafshe , انرژی مثبت , Autumn.Folio , kati , good-wishes , 8Operation , yasemi
ارسال: #۷۱۲۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  دلم هوس فوتبال تو کوچه کرد!! Big Grin
یادش بخیر...
تابستونا با بچه ها ساعت یک نصفه شب میومدیم تو کوچه بازی میکردیم که آفتاب اذیتمون نکنه...اسمشم گذاشته بودیم " فوتبال شبانه "
ما یه مدت حدود یک ۱۱ ظهر میرفتیم تو کوچه! چقدرم عرق میریختیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Autumn.Folio
ارسال: #۷۱۲۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ
همیشه وقتی یاد فوتبال تو کوچه میفتم، اولین چیزی که یادم میاد اینه که خیس عرق میومدم خونه و مامانم همیشه از دستم عصبانی میشد و منو میفرستاد حیاط که لباسامو عوض کنم و پاهامو بشورم.
اما عجب میچسبید آبتنی تو حیاط با آب خنک اونم بعد یه فوتبال داغ!
واسه فوتبال رو اسفالت ما از اون کتونی هایی که مجیدِ قصه های مجید میپوشید، میپوشیدیم که چینی بودن. (اما انصافا اون موقع ها تاجرامون از چین آشغال وارد نمیکردن)
عجب روزایی بود یادش بخیر.
کاش میشد بازم تجربه کرد اون روزهارو.

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , Dark Knight
ارسال: #۷۱۲۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ب.ظ
یاد تیرک های آجری و دعواهایی روی تیر یا بیرون تیر هم به خیر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Xilinx
ارسال: #۷۱۲۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ب.ظ
وقتی نخواستت اروم بکش کنار...!
غم انگیز است اگر تورا نخواهد.
مسخره است اگر نفهمی...!
احمقانه است اگر اصرار کنی...!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , Eternal
ارسال: #۷۱۲۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
الان فقط میخوام برم تو کوچه کش بازی کنم بعدش نتونم مرحله سه قیچیو برم بخورم زمین بعد به دوستام بگم چرا تکون خوردید حواسم پرت شد خوردم زمین. کلا" جر بزنم بگم اولیش امتحانی بود اصلیه نبود، بعد یه بار دیگه ببپرم.
کاش میشد تو کنکور ارشد هم جر زد. حیف .(هرچند این کار اخلاقی هم نیست)

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , sahar121
ارسال: #۷۱۲۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دلم تنگ هست،برای خودم،برای دیروز،برای دیروزها،برای خاطرات،برای کسی که همیشه عزیزبوده وهست ازبدتولدم تابه امروز...خدایا دستانم رابلندکرده ام وبادل تنگم وچشمانم پرازاشکم تورامیخوانم وتنها تویی که میتوانی کمکمان کنی.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , Aurora , kati , atti joon , انرژی مثبت , IT.setareh91 , Autumn.Folio , hadirr , esmaeli.sh , deh-ab , **sara** , reyhaneh64 , ida_isp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close