زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۰۶
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
تورا من چشم در راهم گل نرگس...
بچه ها! بیاییم مواظب باشیم هرکاری می کنیم، فقط آقا رو پشیمون نکنیم از دعا برای ظهور... اول هم خودم...
عیدتون مبارک

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , SaMiRa.e , Aurora , maryami , banou , Sunshine Off , Donna
ارسال: #۴۹۰۷
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ق.ظ، توسط commasoud.)
به نام خدا
یه داستان می خوام براتون بگم:
می گم اگه ارشد تک رقمی بشوم ، کار تمام است، بعد می گم اگر دکترا قبول شم کار تمام است؛ بعد می گم اگر مقالات و کار پژوهشی انجام بدم کار تمام است؛ اگه به مقام استاد تمامی برسم کار تمام است؛ استاد تمام هم می شوم .
ولی باز یک چیزی کم دارم........................................
همین که عمرش در آستانه تموم شدن است، تازه می فهمد که دنیایش را آباد کرده است؛ لکن دلش با جسمش پیش نرفته است......................................................
و می گوید ؛ اف بر دنیا اف بر دنیا...........................................................پایان
تا فرصت است باید دل را آباد کرد ، تا می شود کاری کرد ؛ باید کاری کرد

انسان، فقط "هست"
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , Aurora , SaMiRa.e , maryami , banou
ارسال: #۴۹۰۸
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)commasoud نوشته شده توسط:  به نام خدا
یه داستان می خوام براتون بگم:
می گم اگه ارشد تک رقمی بشوم ، کار تمام است، بعد می گم اگر دکترا قبول شم کار تمام است؛ بعد می گم اگر مقالات و کار پژوهشی انجام بدم کار تمام است؛ اگه به مقام استاد تمامی برسم کار تمام است؛ استاد تمام هم می شوم .
ولی باز یک چیزی کم دارم........................................
همین که عمرش در آستانه تمتم شدن است، تازه می فهمد که دنیایش را آباد کرده است؛ لکن دلش با جسمش پیش نرفته است......................................................
و می گوید ؛ اف بر دنیا اف بر دنیا...........................................................پایان
تا فرصت است باید دل را آباد کرد ، تا می شود کاری کرد ؛ باید کاری کرد
خوشا به حال کسی که دل ودنیا را باهم اباد کند.قران می گوید هم برای دنیا وهم برای اخرتت تلاش کن و هر دو را بخواه.وخوشا به حال کسی که هر دو را داشته .شاگرد اولی که دلش هم اول بوده

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maryami , banou , Sunshine Off
ارسال: #۴۹۰۹
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا !
من چرا درس نمیخونم؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad

بزن likeo
Big Grin

Heart غربت آن نیست که ندانند کجایی و بگیرند سراغت
غربت آن است که بدانند کجایی و نگیرند سراغت Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , ali reza
ارسال: #۴۹۱۰
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ، توسط esisonic.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  تا دلتون میخواد برای این شادی کنین ... یه روزی میاد که حتی برای معدل ۲۰ هم اونقدری شاد نمیشین که الآن برای قبولی خوشحالید.
خوش به حالتون ...

تبریک میگم
بابت تبریک ممنونم...
من از پنجم دبستان به بعد عقده ی ۲۰ گرفتن دارم...چون هیچوقت درسم خوب نبوده...
فقط تو دانشگاه تونستم چند تا ۲۰ بگیرم...
ولی خوب میدونم تا آخر عمرم هم هروقت ۲۰ بشم کلی ذوق مرگ میشم!!! Big Grin

(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  فردا هفتم پدربزرگم هست،اینقدر مهربون وخوب بود،فکرنمیکردم اینقد زودبره وتنهامون بزاره.دلم گرفته.خوشا به حال پدربزرگم که رفته پیش مادرم.خیلی دلم برای مادرم تنگ شده خیلی...برای شادی روحشون دعا کنید.
خدا همه رفتگانتون رو بیامرزه...دعا میکنم همیشه روحشون در آرامش باشند.

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۴۹۱۱
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ق.ظ
!!
تا وقتی که روی زمین راه می رویم،
پرواز یک آرزوست
اما وقتی میان زمین و آسمان معلق شویم،
پرواز یک ضرورت است ........
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami , uniquegirl , sepid , narges_r , mamat
ارسال: #۴۹۱۲
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ق.ظ
دلم برای کودکیم تنگ شده...

برای روزهایی که باور ساده ای داشتم ...

همه آدم ها را دوست داشتم...

مرگ مادر "کوزت" را باور می کردم و از زن "تناردیه" کینه به دل می گرفتم...

مادرم که می رفت به این فکر بودم که مثل مادر "هاچ" گم نشود...

از نجاری ها که می گذشتم گوشه چشمی به دنبال "وروجک" می گشتم ...

تمام حسرتم از دنیا نوشتن با خودکار بود ...

دلم برای خدا تنگ شده...

دلم برای کودکیم تنگ شده ...

شاید یک روز در کوچه بازار فریب دست من ول شد و او رفت ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , nomad:D , **sara** , انرژی مثبت , uniquegirl , sepid , mamat , Masoud05 , diligent , Mahla Mehr
ارسال: #۴۹۱۳
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ
یه وقتایی بود وقتی خودتو می‌زدی به کوچه علی چپ تنها بودی، الان که میری می‌بینی همه جمع اند...!

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maryami , Aurora , uniquegirl , mamat , SarahArshad , diligent
ارسال: #۴۹۱۴
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط هاتف.)
درددل
اومده درد دل کنه، نه یکم مغرور تر از اینه که بگه اومده درد دل کنه، بین حرفاش کمی هم فخرفروشی هست، چند ساعتی که به حرفاش گوش میدی صبورانه، بهش میگی به نظرت چیکار باید کنه، خیره به نقطه نامعلومی میگه آره راست میگی همینه، درستش همینه، بیشتر براش توضیح میدم تا بتونه خوب تصمیم بگیره..
آخرش در حالی که خیز برداشتیم از روی چمن پارک بلند شیم دستش رو به سرعت بالا و پائین میبره و با حرص و لبخند! میگه: ایشالا تو هم دچارش بشی[تصویر:  108916_1_1379091241.gif] ایشالا که.. ایشالا که.. میبینمت اون روز
من: [تصویر:  108916_2_1379091241.gif]

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , zzsnowdrop , Mohammad-A , diligent
ارسال: #۴۹۱۵
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  !!
تا وقتی که روی زمین راه می رویم،
پرواز یک آرزوست
اما وقتی میان زمین و آسمان معلق شویم،
پرواز یک ضرورت است ........
واقعا جمله ی درست و زیبایی است.
ممنون.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۴۹۱۶
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط zzsnowdrop.)
امروز خیلی دلم گرفته بود. حس غریبی داشتم.
اما میدونستمو میدونم همیشه با منی.
کتابو باز کردم و این جمله بود:

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
دلم آروم گرفت.شکر

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mamat , Avicenna , mohammad_13690 , SaMiRa.e , uniquegirl
ارسال: #۴۹۱۷
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
همدیگر را فراموش نکنیم،
شاید سالها بعد در گذر جاده ها بى تفاوت از کنار همدیگر بگذریم
و بگوییم آن غریبه چقدر شبیه خاطراتم بود…

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690 , SaMiRa.e , mamat , انرژی مثبت , zzsnowdrop , maryami , uniquegirl , diligent , narges_r
ارسال: #۴۹۱۸
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
سلـام به همه بروبچ مانشتی درس خون
عیدتون مبارک
امیدوارم این روزا خوب و خوش وخرم باشید
حسابی هم شیرینی و شربت خورده باشیدBig Grin

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , SarahArshad , Sunshine Off , maryami , uniquegirl
ارسال: #۴۹۱۹
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ق.ظ
>
> داستانی از پائولوکوئیلو
شخصی بود که تمام زندگی اش را با عشق و محبت پشت سر گذاشته بود و وقتی ازدنیا رفت همه می گفتند به بهشت رفته است. آدم مهربانی مثل او حتما به بهشت می رفت. در آن زمان بهشت هنوز به مرحله کیفیت فراگیر نرسیده بود.استقبال از او باتشریفات مناسب انجام نشد.دختری که باید او را راه می داد نگاه سریعی به لیست انداخت و وقتی نام او را نیافت او را به دوزخ فرستاد. در دوزخ هیچ کس از آدم دعوت نامه یا کارت شناسایی نمی خواهد هر کس به آنجا برسد می تواند وارد شود .آن شخص وارد شد و آنجا ماند.چند روز بعد ابلیس با خشم به دروازه بهشت رفت و یقه پطرس قدیس را گرفت پطرس که نمی دانست ماجرا از چه قرار است پرسید چه شده است؟ابلیس که از خشم قرمز شده بود گفت:آن شخص را که به دوزخ فرستاده اید آمده و کار و زندگی ما را به هم زده.از وقتی که رسیده نشسته وبه حرفهای دیگران گوش می دهد...در چشم هایشان نگاه می کند..به درد و دلشان می رسد حالا همه دارند در دوزخ با هم گفت وگو می کنند..یکدیگر را در آغوش می کشند و می بوسند.دوزخ جای این کارهانیست!!!بیایید و این مرد را پس بگیریدوقتی راوی قصه اش را تمام کرد با مهربانی به من نگریست و گفتSad(با چنان عشقی زندگی کن که حتی اگر بنا به تصادف به دوزخ افتادی ...خودشیطان تو را به بهشت بازگرداند))پائولو کوئلیو

*شریف ترین دلها دلی است که اندیشه ی آزار کسان درآن نباشد
Fardad-A، در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

از همه دوستان عزیز درخواست میشه مطالب و پستهاشون را در بخش خاص خودش بگذارند . مثلا" داستان کوتاه در داستانک، خاطرات در بخش خاطرات و ....
وقت زیادی از مدیران جهت جابجایی مطالب و تاپیکها و مرتب نگه داشتن انجمن میشه و ممکنه در حین جابجایی ناخودآگاه بعضی پستها گم بشن. Big Grin
سپاسگزارم.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , mohammad_13690 , Sunshine Off
ارسال: #۴۹۲۰
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ق.ظ
زندگی یک آواز است آنرا بخوان،
زندگی یک بازی است آنرا بازی کن،
زندگی یک مبارزه است باآن مقابه کن،
زندگی یک رویا است به آن واقعیت ببخش،
زندگی یک فداکاری است آنرا عرضه کن و زندگی یک عشق است از آن لذت ببر......... **
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmsaeed , uniquegirl , maryami , mohammad_13690 , Mahla Mehr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۹۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close