زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۷۶
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  تو رو خدا برام دعا کنید استاده نمره ام رو درست کنه...
مثلا ً امروز تولدمه...بجای خندیدن باید زار بزنم [تصویر:  108340_1_1379091361.gif]
تولدتون مبارک.دعا میکنیم درست کنه نمره راSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۴۸۷۷
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط taktaz.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  خیلی از آدمها هستند که به شما میگویند :

“ نمیتوانید ”

کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید :

“حالا تماشا کنید . . . ”
جالب اینه که آخرش هم حرف اونا درست درمیادSad

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
ارسال: #۴۸۷۸
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ)taktaz نوشته شده توسط:  جالب اینه که آخرش هم حرف اونا درست درمیادSad

نباید اینجوری فکر کرد
پس تلاش کردن و امیدوار بودن چی می شه؟

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
ارسال: #۴۸۷۹
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
اگه یه وقتایی آدم تو جریانات زندگیش بدشانسی میاره و یا شاید مصلحتش بوده که یه اتفاقاتی افتاده
اما موفقیتای عزیزاش یه خوشحالی مضاعفی میده که بدشانسی خودشو جبران میکنه.
خیلی خوشحالمممممممممممممممممممممممممممممممممممم.SmileSmileSmile

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , Aurora , Mahla Mehr
ارسال: #۴۸۸۰
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  دل تنگم بغض کرده...داره گریه میکنه...داره زار میزنه...داره ذجه میکشه...
آخه این چه وضعیه؟؟
امتحان اینترنت رو مطمئنم کمتر از ۱۵ ننوشتم...بهم داده ۶/۵///فکرکن...
تو رو خدا برام دعا کنید استاده نمره ام رو درست کنه...
مثلا ً امروز تولدمه...بجای خندیدن باید زار بزنم [تصویر:  108367_tantrumsmiley.gif]

اول از همه تولدتون مبارک. بهتره به خدا توکل کنید ما هم واسه کادوی تولدتون دعا میکنیم تو نمره تون تجدید نظر کنه.
دوم اینکه نمیدونم این استادا چرا اینجوری میکنن ، به منم تو درس برنامه نویسی شی گرایی یه درس سه واحده ، به خاطر یه منفی که به خاطر غیبت واسه جلسه بعد عید داشتم دو نمره کم کرد ، یه درس سه واحده دو نمره کم کنه برابر ۶ نمره میشه.فکرشو کن اصلا انصاف نیست.... خب ۳ جلسه غیبت حق یه دانشجو هستش!!!
[تصویر:  108367_Temper-tantrum-smiley.gif]

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
ارسال: #۴۸۸۱
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ ب.ظ
آدم های بزرگ در باره ایده ها سخن می گویند
آدم های متوسط در باره چیزها سخن می گویند
آدم های کوچک پشت سر دیگران سخن می گویند

آدم های بزرگ درد دیگران را دارند
آدم های متوسط درد خودشان را دارند
آدم های کوچک بی دردند

آدم های بزرگ عظمت دیگران را می بینند
آدم های متوسط به دنبال عظمت خود هستند
آدم های کوچک عظمت خود را در تحقیر دیگران می بینند

آدم های بزرگ به دنبال کسب حکمت هستند
آدم های متوسط به دنبال کسب دانش هستند
آدم های کوچک به دنبال کسب سواد هستند

آدم های بزرگ به دنبال طرح پرسش های بی پاسخ هستند
آدم های متوسط پرسش هائی می پرسند که پاسخ دارد
آدم های کوچک می پندارند پاسخ همه پرسش ها را می دانند

آدم های بزرگ به دنبال خلق مسئله هستند
آدم های متوسط به دنبال حل مسئله هستند
آدم های کوچک مسئله ندارند

آدم های بزرگ سکوت را برای سخن گفتن برمی گزینند
آدم های متوسط گاه سکوت را بر سخن گفتن ترجیح می دهند
آدم های کوچک با سخن گفتن بسیار، فرصت سکوت را از خود می گیرند
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , SaMiRa.e , maryami , **sara** , uniquegirl , mamat , Parva , esi , Eternal , Aurora
ارسال: #۴۸۸۲
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  دل تنگم بغض کرده...داره گریه میکنه...داره زار میزنه...داره ذجه میکشه...
آخه این چه وضعیه؟؟
امتحان اینترنت رو مطمئنم کمتر از ۱۵ ننوشتم...بهم داده ۶/۵///فکرکن...
تو رو خدا برام دعا کنید استاده نمره ام رو درست کنه...
مثلا ً امروز تولدمه...بجای خندیدن باید زار بزنم [تصویر:  108425_1_1379091301.gif]

ایشالا که درست میشه... اگه واقعا تلاش کردین، خدا نتیجشو میده... ما هم دعا میکنیم درست شهAngel... و دعا می کنیم خدا همه استادا رو هدایت کنهSleepyDodgy

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , Eternal
ارسال: #۴۸۸۳
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ب.ظ
دلم پر است 
آنقدر که گاهی اضافه اش از گوشه ی چشمانم میچکد

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , mamat , uniquegirl , **sara** , narges_r , Parva , SarahArshad , Eternal , Aurora , Masoud05
ارسال: #۴۸۸۴
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط uniquegirl.)
هیچ وقت به کسی زخم زبون نزنید... "زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است..."
واقعا حس میکنم بدترین جراحات رو برداشتم... زخمایی که شاید سالیان دور بعد خوب بشن، اما... جاشون هیچ وقت...

نقل قول یک داستان...
در رویا هایم دیدم که با خدا گفتگو میکنم...
پرسیدم:"خدای خوبم... چه چیز بشر، تورا سخت متعجب میسازد؟"

خدا پاسخ داد:"این که آنها از کودکی شان خسته می شوند و عجله دارند بزرگ شوند و بعد دوباره پس از مدت ها آرزو می کنند باز کودک شوند،این که آن ها سلامتی خود را از دست میدهند تا پول بدست آورند و بعد پولشان را از دست میدهند تا سلامت از دست رفته شان را بازجویند.این که با اضطراب به آینده مینگرند و حال خویش را فراموش میکنند.بنابراین نه در حال زندگی میکنند نه در آینده،.این که آنها به گونه ای زندگی می کنند که گویی هرگز نمیمیرند و به گونه ای میمیرند که گویی هرگز اینگونه نترسیدند."

مدتی سکوت کردیم،و دوباره پرسیدم:"دوست داری کدام درس های زندگی را به بنده ات بیاموزند؟"

-بیاموزند که درست نیست خودشان را با دیگران مقایسه کنند،بیاموزند که فقط چند ثانیه طول میکشد تا زخم های عمیقی در قلب آن هایی که دوستشان داریم؛ ایجاد کنیم اما سال ها طول می کشد تا آن زخم ها را التیام بخشیم،بیاموزند که دو نفر می توانند به یک نقطه نگاه کنند و آن را متفاوت ببینند،بیاموزند که کافی نیست،دیگران را فقط ببخشند بلکه باید خودرا نیز ببخشند."

گفتم:"از شما به خاطر این گفت و گو سپاس گزارم. آیا چیز دیگری هست که دوست دارید بگویید؟
خداوند لبخند زد و گفت:"فقط اینکه بدانند من اینجا هستم .همیشه."

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , **sara** , SaMiRa.e , maryami , Parva , reyhaneh64 , zzsnowdrop , Aurora , Mahla Mehr
ارسال: #۴۸۸۵
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط esisonic.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  Happy birthday!
ممنونم!
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  تولدتون مبارک.دعا میکنیم درست کنه نمره راSmile
ممنونم.خدا کنه...
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  اول از همه تولدتون مبارک. بهتره به خدا توکل کنید ما هم واسه کادوی تولدتون دعا میکنیم تو نمره تون تجدید نظر کنه.
دوم اینکه نمیدونم این استادا چرا اینجوری میکنن ، به منم تو درس برنامه نویسی شی گرایی یه درس سه واحده ، به خاطر یه منفی که به خاطر غیبت واسه جلسه بعد عید داشتم دو نمره کم کرد ، یه درس سه واحده دو نمره کم کنه برابر ۶ نمره میشه.فکرشو کن اصلا انصاف نیست.... خب ۳ جلسه غیبت حق یه دانشجو هستش!!!
ممنونم...یه روزی میگفتم این حرف ها الکیه...ولی امروز معنی لج کردن استادا رو فهمیدم...انگار بعضی هاشون سادیسم دارن!
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  ایشالا که درست میشه... اگه واقعا تلاش کردین، خدا نتیجشو میده... ما هم دعا میکنیم درست شهAngel... و دعا می کنیم خدا همه استادا رو هدایت کنهSleepyDodgy
ممنونم...تلاش که واقعا ً کردم و تمام مباحث درس رو بلد بوم......
آمین!!!

بچه ها...از همگیتون خیلی خیلی ممنونم...دعاهاتون مستجاب شد و نمره ام شد ۱۳///(مصادف با روز تولدم Big Grin)

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۴۸۸۶
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ق.ظ
می دانم هراز گاهی دلت تنگ می شود.
همان دلهای بزرگی که جای من در آن است
آنقدر تنگ میشود که حتی یادت می رود من آنجایم.
دلتنگی هایت را از خودت بپرس.
و نگران هیچ چیز نباش!
هنوز من هستم. هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است!
اما من نمی خواهم تو همان باشی!
تو باید در هر زمان بهترین باشی.
نگران شکستن دلت نباش!
میدانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند.
و جنسش عوض نمی شود ...
و میدانی که من شکست ناپذیر هستم ...
و تو مرا داری ...
برای همیشه!
چون هر وقت گریه میکنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازد ...
چون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای ...
چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم،
صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام!
درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم!
دلم نمی خواهد غمت را ببینم ...
می خواهم شاد باشی ...
این را من می خواهم ...
تو هم می توانی این را بخواهی. خشنودی مرا.
و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود ...
نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.
شبها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟
اما، نه من هم دل به دلت بیدارم!
فقط کافیست خوب گوش بسپاری!
و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن!
پروردگارت ...

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , SaMiRa.e , Sunshine Off , mosaferkuchulu , narges_r , zzsnowdrop , Aurora , Mahla Mehr
ارسال: #۴۸۸۷
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ق.ظ
گذشت زمان بر آنها که منتظر می مانند بسیار کند، بر آنها که می هراسند بسیار تند، بر آنها که به سر خوشی می گذرانند بسیار کوتاه است. [تصویر:  108522_1_1379091301.gif]

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Parva , SarahArshad , Sunshine Off , mamat , Aurora
ارسال: #۴۸۸۸
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ب.ظ
همه ی درسامو قبول شدمممممممممم....Yahoooooooooo!!!! [تصویر:  108551_1_1379091301.gif]
همه بچه های مانشتی که برام دعا کردید ... دم همگی تون گرم!!!...ایشالا همگی تو کنکور رتبه تک رقمی بشید!!!
الآن اشک تو چشام جمع شده...خدایا مرســـــــــی!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Parva , mamat , uniquegirl , Eternal , HighVoltage , reyhaneh64
ارسال: #۴۸۸۹
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  همه ی درسامو قبول شدمممممممممم....Yahoooooooooo!!!! [تصویر:  108554_1_1379091301.gif]
همه بچه های مانشتی که برام دعا کردید ... دم همگی تون گرم!!!...ایشالا همگی تو کنکور رتبه تک رقمی بشید!!!
الآن اشک تو چشام جمع شده...خدایا مرســـــــــی!!!
خدا رو شکر که نمرت درست شد.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۴۸۹۰
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ
:
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ایشالا همگی تو کنکور رتبه تک رقمی بشید!!!
چطور ممکنه ۲۳۰۰۰ نفر تو کنکور تک رقمی بشنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close