زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۲۰۶
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ
آوا دیگه هوا دو نفره شه دعات نمیکنماااااااااااا Smile اصلا میگذارم میرمااااااااااا

دوستای گلم بحث نکنید، والا ادامه بدیدا تموم نمیشه، ول کنید، همتون راست میگید، بدی نوشتن اینه که منظور و حس رو درست نمیرسونه و سوء تفاهم میشه، بیخیال. بابا من گفتم من اومدم به جای بحث یکم من رو تحویل بگیرید خب Smile

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Aseman7 , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , diligent , Amalthea , **sara** , software94 , ziba.O , A V A , fatemeh69 , zahra_ce87 , neda_Network , Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۱۴۲۰۷
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آوا دیگه هوا دو نفره شه دعات نمیکنماااااااااااا Smile اصلا میگذارم میرمااااااااااا
Smile)))))))))
دعاهات مستجاب شده خواهرم Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۴۲۰۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  ای بابا شاید این بنده خدا منظورشون این بوده که چون تهران بزرگتره اینجور چیزا هم توش بیشتره.
قبول دارید که کلان شهرها وضعیتشون با شهرهای دیگه فرق داره که؟
ب خدا من اصلا منظوری نداشتم نه ادعایی نه چیزی اصلانم هیچ فکر بدی نبود تو ذهنم ازحرفم نمیدونستم اصلا ب اینجاها کشیده میشه و چ فکراوبرداشتایی میشه ازحرفم خودم واقعا موندم ب خدا،اقای x86گفتن اینجوری منم گفتم شنیدم تهران اینجوریه بدون هیچ قصدی،بعد خانوم Ava94 یه فکرای دیگه کردن و حرفای دیگ زدن ب من، دیگ گذشت. ,وقتی طرز فکر یکی بد باشه و بدمتوجه بشه واقعا ادم چه حرفا ک نمی شنوه.

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستای گلم بحث نکنید، والا ادامه بدیدا تموم نمیشه، ول کنید، همتون راست میگید، بدی نوشتن اینه که منظور و حس رو درست نمیرسونه و سوء تفاهم میشه، بیخیال. بابا منگفتم من اومدم به جای بحث یکم من رو تحویل بگیرید خب Smile
سلاااااااااااااااااااام احووووووووول خانوممممم وستای گللللل خوبینننننننن؟
چقدخووووووووووووب شد امدینننننن خیلی خوشحال شدم ک ازقدیمیها بازم هستن

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amalthea , vesta , codin , رهاافسری
ارسال: #۱۴۲۰۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آوا دیگه هوا دو نفره شه دعات نمیکنماااااااااااا Smile اصلا میگذارم میرمااااااااااا

دوستای گلم بحث نکنید، والا ادامه بدیدا تموم نمیشه، ول کنید، همتون راست میگید، بدی نوشتن اینه که منظور و حس رو درست نمیرسونه و سوء تفاهم میشه، بیخیال. بابا من گفتم من اومدم به جای بحث یکم من رو تحویل بگیرید خب Smile

تاپیک باید بزرگتر داشته باشه جانم , بزرگتر, سلاااااام وستااااا جاااااااااااااااااان
انقده دلم برات تنگ شده بود
من هر دفه میومدم اینجوری بودم[تصویر:  328449_w45.gif]
بچه ها در جریانند Big Grin

اینجا گاهی اینجوری بود [تصویر:  328449_399619_koc8w2z6c06mt1sw.gif]

ولی الان دیگه اینجوریه [تصویر:  328449_469019_judgesmiley.gif]

دوستان به دل نگیرید الان من سوژه نشممممم این وسط کتک بخورم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , RASPINA , software94 , Amalthea , **sara** , vesta , ziba.O , afagh.msm , A V A , zahra_ce87 , neda_Network , رهاافسری , AmiriManesh
ارسال: #۱۴۲۱۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  تاپیک باید بزرگتر داشته باشه جانم , بزرگتر, سلاااااام وستااااا جاااااااااااااااااان
انقده دلم برات تنگ شده بود
من هر دفه میومدم اینجوری بودم[تصویر:  328449_w45.gif]
بچه ها در جریانند Big Grin

اینجا گاهی اینجوری بود [تصویر:  328449_399619_koc8w2z6c06mt1sw.gif]

ولی الان دیگه اینجوریه [تصویر:  328449_469019_judgesmiley.gif]

دوستان به دل نگیرید الان من سوژه نشممممم این وسط کتک بخورم Big Grin
خیلبی باحال گفتین
شکلکارودیدم کلی خندیدم Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Amalthea , NP-Cσмρℓєтє , رهاافسری
ارسال: #۱۴۲۱۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ق.ظ، توسط یاس رازقی.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اینکه گفته شد مدیر باید الگو باشه دقیقا در مورد نظم اینجا بود
کاری به بحث کردن ها نداشتم هر کس نظر و اعتقادات خاص خودش رو داره و همه محترمه
ارسال ها رو که دنبال میکردم میدیدم یه سری ارسال های دوستان غیب شده در صورتیکه بقیه بهش جواب دادن

بچه ها یه صحبتی دارم که دوست دارم بیانش کنم حالا که چنین بحثی شده
عده ای میگن هزار تا خواستگار داریم اما با ملاک های ما سازگار نیستن
بحثی ندارم به هر حال خدا واسه همه بنده هاش یه زیبایی هایی قرار داده که به هرحال غیر ممکنه که یه دختر هوادار نداشته باشه مگراینکه اصلا قابل رویت نباشه(با جامعه قهر کرده باشه)
این مطلب را میخواستم عرض کنم که گاهی همین ملاک ها مناسب نیستند
به دلیل خراب شدن وضعیت شغل پسرها ،کار که به پستشان میخورد سر کار میروند در حالیکه دختر ها که اجباری در کارکردنشان نیست و به قول معروف نان آور نیستند ادامه تحصیل میدهند حال آنکه بعد از اخذ فوق ملاک خود را ارشد یا دکتری بودن پسر میگذارند
اما علم فرهنگ نمی آورد

مطلب دیگر که متوجه شدم متاسفانه برخی فکر میکنند این سایت که علمی هست افراد متشخصی دارد در حالیکه باز هم تکرار میکنم علم فرهنگ نمی آورد و دو مقوله جداست
هرکس در چت بگه دوستت دارم عاشقتم دیوونتم میام خواستگاری باور نکنید
دخترا قلب بسیار مهربانی دارند و پسر ها از این موضوع سوء استفاده میکنند....چت کردن راه مناسبی نیست فردا همین پسر به شما خواهد گفت تو که با من چنین برخوردی داشتی حتما با افراد دیگری هم چت کردی ،آدرس دادی و گرفتی
باز هم تاکید میکنم فکر نکنید کسی که شریف و تهران میخونه دیگه آخرشه
باهاتون حرف هایی میزنه دیگه کشته مردتونه و چون درس خونده نامردی نمیکنه
یه پسر بود بیرون خوابگاه و در محیط دانشگاه انقدر متشخص و خوش برخورد بود که هیچ دختری فکر بد به ذهنش راه نمیداد انقدر محترمانه برخورد میکرد با خانم ها که زبانزد خاص و عام بود اما در خوابگاه کارهایی میکرد که از بیان آن معذورم (دانشجوی دانشگاه تهران)
خیلی حرف ها دارم و دوست داشتم از زندگی یکی از اساتیدخوب با همسرشون رو براتون بگم اما حوصلتون رو سر بردم ببخشید زیاد حرف زدم
البته نمیخوام باعث بشم که در مورد این دانشگاه های خوب افکار منفی پیدا کنید اما انقدر هم خوشبینانه به آن نگاه نکنید

ممکنه تمام مطالب من واسه یه نفر اندازه سر سوزن سودمند نباشه Undecidedو بخنده اما همین که فقط یه نفر رو آگاه کنم برام یک دنیا ارزش دارهSleepy

کتاب بافرهنگ و بی فرهنگ محمد علی اسلامی ندوشن رو مطالعه کنید حتما .متوجه میشیم بسیاری از اندیشه ها و معیارهامون برای زندگی خوب غلط هست
خواهش میکنم حتما مطالعه بفرمایید

متشکرمShy

خواهش میکنم این تیکه رو فقط بخونید بقیه رو نخونید فقط همین قسمت پایین

«در همین زندگی روزمره به کسانی برمی‌خوریم که طبیبی برجسته، ادیبی عالیقدر یا مهندسی نام‌آورند،‌ اما در نگاه آنان برق آدمیت نیست. در خلق و شیوۀ زندگی و سلوک آنان نشانه‌ای از فرهنگ دیده نمی‌شود. اینان دانش را به کار می‌بندند، با همان روحیه که نعلبند از فن نعلبندی خود استفاده می‌کند. برعکس، هستند کسانی که سواد خواندن و نوشتن ندارند، یا خیلی کم دارند. لیکن روح آنان مایه‌ای از فرهنگ در خود نهفته، یعنی به حد تشخیص نیک از بد و صواب از خطا رسیده است. در وجود اینان، همان درس‌های زندگی یا آموزش مکتب‌خانه یا نصیحت پدر تبدیل به فرهنگ شده است. در داستان‌ها و در تاریخ به این‌گونه اشخاص زیاد برمی‌خوریم. کریم‌خان زند بی‌سواد بود. ستارخان و باقرخان و مشهدی باقر بقال نیز سواد نداشتند، اما فرهنگ در آنان بیش‌تر از فرهنگ در بعضی از کسان‌که دانشمند شناخته می‌شوند، رشد کرده بود.
ممکن است دانش بی‌کمک فرهنگ، بشر را به پیشرفت‌های شگفت مادی نایل کند، ممکن است یک دانشمند بی‌فرهنگ نیز از جهتی سودمند واقع شود، به کشف میکربی دست یابد، یا کتابی مثلا در زمینۀ نجوم بنویسد. ولی سرانجام چه؟ چنین دانشی برای جامعه پیشرفت می‌آورد، اما حل مشکل نمی‌آورد. خاصه امروز که اجتماع گسترده‌تر شده، جامعه بیش‌تر از پیش محتاج است که بر فرهنگ مبتنی گردد. تماس بیش‌تر مردم، مستلزم گذشت بیش‌تر است و این گذشت باید از تفاهم سرچشمه گیرد، نه الزام. برای آن‌که فرهنگ پدید آید، باید ادب همراه با آگاهی گردد و آگاهی همراه با ادب. همان‌گونه که دانش بدونِ ادب ممکن است حکم دزدیِ با چراغ بیابد، ادبِ بدون آگاهی نیز به حرکتی واکنشی شبیه می‌شود مثل سگِ پاولف، مثل ادبِ پیشخدمت‌ها که به اقتضای شغل یا بر حسب اجبار ایجاد شده و به صورت عادتی درآمده است.»

و اینک ای دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد
خداوندا Heart تو می دانی که انسان بودن و ماندن در ابن دنیا چه دشوار است
چه رنجی می بردSleepy آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara** , software94 , Bahar_HS , A V A , n_amiry , Menrva , Pure Liveliness , رهاافسری , targol , AmiriManesh , RASPINA
ارسال: #۱۴۲۱۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ق.ظ
از مسائل بسیار مهمی که دین اسلام به آن شدیدا اهتمام دارد ،نگهداری حرمت و آبروی مسلمین و پرهیز از جستجو و تفتیش عقاید آنها است . تجسس و خبر جویی از اندرون زندگی شخصی مردم جایز نیست و به هیچ کس اجازه داده نشده است که اسرار ولغزش های مردم را افشا کند . امنیت و آسایش خاطر همگانی مردم با موارد فوق فراهم می شود و ادله متعددی شامل آیات و روایات نیز بر عدم جواز چنین مسئله ای دلالت دارد که عبارتند از :
۱/ خداوند متعال می فرمایند « یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا کَثِیرًا مِّنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَلَا تَجَسَّسُوا وَلَا یَغْتَب بَّعْضُکُم بَعْضًا أَیُحِبُّ أَحَدُکُمْ أَن یَأْکُلَ ...»؛ ای کسانی که ایمان آورده اید از بسیاری گمان ها درباره دیگران بپرهیزید، به راستی که برخی از گمان ها گناه است . درباره یکدیگر جاسوسی نکنید و بعضی از شما غیبت بعضی نکنند ،آیا کسی از شما دوست دارد که گوشت برادر مرده خود را بخورد ؟
طبق نظر مفسرین منظور از کلمه( و لا تجسوا) تحریم کنجکاوی و دنبال کردن لغزش های اهل اسلام است چنانچه در مجمع البیان مرحوم طبرسی فرموده است که در پی جستجوی عیب های مردم نباشید .

امام صادق علیه السلام در این باره می فرماید : اگر کسی لغزش ها و گناهانی راکه از مۆمنین با دو چشم خود دیده و یا با دو گوش خود شنیده باشد و برای دیگران بازگو کند او از مصادیق این آیه شریفه است که می فرماید :آنان که نقل و پخش کردن کار بد در میان مومنان را دوست دارند ،در آخرت برایشان عذابی دردناک وجود دارد .( اصول کافی ج ۲ /۳۵۷ ،کتاب الایمان و الکو ،باب الغیمه والتهمه ،حدیث ۲)

پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله نیز می فرمایند: در باره لغزش های مۆمنین تجسس نکنید ،چون که هر کس لغزش های برادران مۆمن خود را پی جویی کند ،خداوند نیز لغزش های خود او را پی جویی خواهد کرد و او را بی آبرو و رسوا خواهد کرد هرچند که در درون خانه اش باشد .(اصول کافی ج۲ /۳۳۵۵ ،کتاب ایمان و کفر ،باب من طلب ثمرات المومنین ج۵ )

امام علی در نامه معروف خود به مالک به عنوان حاکم مصر چنین می نویسد : کم ارج ترین افراد نزد تو باید کسانی باشند که نسبت به کشف و پخش عیوب و اسرار مردم حریص تر و بی باک ترند برای اینکه نوعاً مردم دارای عیوبی هستند که حاکم برای پنهان داشتن آنها از همه سزاوارتر است . پس هرگز در صدد کشف کردن آن لغزش هایی که پنهان از تو (پنهان از حکومت ) صورت گرفته بر نیا .

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , software94 , NP-Cσмρℓєтє , fatemeh69 , diligent , Pure Liveliness , targol , **sara** , x86 , Riemann , RASPINA
ارسال: #۱۴۲۱۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
بی تعصب! ب هیچ دینی، ب هیچ سیاستی! ب هیچ فکری! چون تعصب اصولا دور از دینداریه.
ب قول یه دوست... اگه مسیحیت راه رسیدن ب نوره من مسیحی ام و اگه اسلام... من مسلمونم و اگه ...
اما اینو ببینید، خوبه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰ , رهاافسری , targol , tabassomesayna
ارسال: #۱۴۲۱۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ
حالم بد میشه وقتی تعصب یه نفر رو جنسیتش و شهرش و ... رو میبینم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , tabassomesayna
ارسال: #۱۴۲۱۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  حالم بد میشه وقتی تعصب یه نفر رو جنسیتش و شهرش و ... رو میبینم.
منم حالم بد میشه. اما واقعا من شخصا اهل هیچ گونه تعصبی نیستم. یعنی لااقل سعی میکنم نباشم. Smile اگه احیانا منظورتون پست قبلیمه
یه چیزی آدم میترسه این جا پست بذاره دعوا بشه همش Smile

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال: #۱۴۲۱۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  حالم بد میشه وقتی تعصب یه نفر رو جنسیتش و شهرش و ... رو میبینم.
منم حالم بد میشه. اما واقعا من شخصا اهل هیچ گونه تعصبی نیستم. یعنی لااقل سعی میکنم نباشم. Smile اگه احیانا منظورتون پست قبلیمه
یه چیزی آدم میترسه این جا پست بذاره دعوا بشه همش Smile

نه حرف شما که در جهت حرف خودمه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۱۴۲۱۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ
هی وای من از کجا به کجا کشیده شد این بحث ! ! !

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۱۴۲۱۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ق.ظ
مشق شب. . .

بنویس
بابا نای نان دادن ندارد، بابا کار ندارد.
بابا سهمیه ای برای استخدام ندارد.
بنویس
آن بچه سرطان دارد. هزینه هر آمپولش بیشتر از۱میلیون تومان است.خانه آنها پایین شهر است.
اشک چشمهای مادرش مروارید دارد.
بنویس
صاحب خانه بابا را جواب کرد.
حاج رحیم برای چندمین بار به حج میرود.
بابا پول قبض آب ندارد.
بنویس
اهل محل برای ساختن مسجد پول جمع میکنند اما سقف خانه ما چکه میکند.
بنویس
مغازه دار سرکوچه یمان نماز قضا زیاد دارد؛اما سفره ی ما غذا ندارد.
بنویس
پسر همسایه ما از گرسنگی مرد اما در مجلس ختمش گوسفند سر بریدند.
بنویس
بخشش و محبت بی معنی ترین کلمه ها در جامعه ی ما شده اند چون مردمانمان آنقدر در نان شبشان مانده اند که دیگر معنی محبت را نمیفهمند.
بنویس
هر روز سفره ی ما کوچکتر میشود و مشکلات مان بزرگتر.
بنویس
مردمان سرزمین من!!!
یا سنگ میفروشند ...
یا سنگ میزنند....
یا سنگ می اندازند...
یا سنگ دل اند...
یا نگاهشان سنگین است...
بنویس
زندگیمان سخت آسان میگذرد.
بنویس. . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , Pure Liveliness , Bahar_HS
ارسال: #۱۴۲۱۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ
خدایا مواظبم باش، تو این روزا استرس یقمو گرفته دارم میترسم از کنکور و فقط اینو یادمه که هرجا ترسیدم بگم خدارو دارم.
دوستان ازتون میخوام واسم دعا کنین.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , targol , afagh.msm , NP-Cσмρℓєтє , Aseman7
ارسال: #۱۴۲۲۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ ق.ظ
فامیل دور:آقای مجری ما بی تربیت نیستیم،تربیت داریم منتها صلاح نمیدونیم ازش استفاده کنیم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , NP-Cσмρℓєтє , tabassomesayna , Aseman7 , یاس رازقی , Bahar_HS , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۲۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۳۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close