زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۳۵۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  روزهای مونده به سال جدید رو دوست دارم. شلوغی خیابون هاش، تب و تاب عید و برای آدم عجولی مثل من که یه تنبلی ذاتی هم داره، لحظه های پایانی یه جورایی مثل یه موتور محرک قویه که باعث میشه کارامو زودتر تموم کنم و به هیچ چیز دیگه فکر نکنم.
کاش منم شلوغی خیابونو حس میکردم
شدیم مثل اصحاب کهف نمیدونیم دنیا چه خبرهUndecided

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۶۳۵۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  برای روز مهندس به یکی از دوستام تبریک گفتم با کلی قلب رنگی و مخلفات، بعد جوابش این بود: «سلام . ممنون» . هنوز بهش فکر میکنم اینجوری :| میشم. ذوقمو کور کرد :-(
ناراحت این چیزا نباشید. خیلی دیدم. برخی وقتا اون شخص آدم سرد و نچسبی هست اما غالب مواقع احتمال داره درگیر یه مشکل فکری یا روحی باشه!!
زیاد خودم بین دوستام دیدم که همیشه خوبن بعد یه وقت ازشون توقع داری کمکت کنن یا باهات بگن و بخندن اما اصلا همکاری نمیکنن. تو همه این موارد هم مشکلاتی داشتن که تو اون برهه اینطوری شدن

اصلا ممکنه دستش بند بوده!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , diligent , RASPINA , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۳۵۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ
پارسال دم عید حال من رو نمیدونم یادتون هست یا نه، دغدغه ام این بود که شب عید خونه خودمون باشیم نه بیمارستان...
از اون جمع کوچیک خانوادگی که هر سال جمع بودیم، دو نفر کم شدن برای همیشه و چند نفر عضو جدید اضافه شدن
پارسال من و مامانم بیمارستان بودیم و بقیه با حال گرفته شب عید دور هم بودن
امسال رو نمیدونم، شاید طبق محاسباتم باز بیمارستان باشیم یا روزهای اول بعد سال تحویل بریم اونجا، مدتیه که فهمیدم دو نفر دیگه که تو اون جمع واسم عزیزن شاید خیلی کنارم نباشن و غصه هام بیشتر شده... البته به قول یکی عمر دست خداست و چه تضمینی هست که من خودم زودتر از اونا برم یا نه... یوقتایی دردای آدم انقدر از خودش بزرگتر میشه که دیگه ساکتش میکنه، دیگه فریاد زدن و درد و دل هم دردی ازش دوا نمیکنه

الان برام مهم نیست من کجا باشم و اونا کجا، فقط میخوام هر کی هر جا هست خوش باشه و در صحت و سلامتی

اینارو نوشتم که بهتون بگم، قدر بودن کنار عزیزانتون رو بدونید، یه چیزایی الان برای من جزو حسرتهام هست که شاید هیج وقت به چشم شما نیاد، داشته باشیدش و براتون عادی باشه و به چشمتون نیاد، قدر خانواده اتون رو بدونید، قدر کنار هم بودن قدر یه عالمه روزهای عادی که دارید و توش هیچ اتفاق خاصی نمیفته ولی باهمید... زندگی بازیهای عجیبی داره

پ.ن: ممنون میشم نقل قول نگیرید، چون احتمال بعدا بیام این پست رو"نقطه چین" کنم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , so@ , diligent , jazana , RASPINA , blackhalo1989 , sara9009 , Parisa-SH , Nesyan , mohaddeseh70 , 10:30 , amineh89 , khayyam , fatemesoleimani , Bahar_HS , Menrva , pezhman.m-AI , salam5 , **sara** , codin
ارسال: #۲۶۳۵۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ
وستا عزیز براتآرزوی بهترین ها را دارم .
من همیشه به یادتم هر وقت برای مریض ها دعا میکنم مسلما یاد مادرتون میفتم. خیلی وقتا هم حسابی نگرانت میشم اینکه این قدر احساست را می ذاری برای هر کسی که مشکل داری . برای بیمارای دیگه.......
نمی دونم دقیقا چی بگم من اصلا دلداری دادن بلد نیستم یا این که حرفای قشنگ و جملات مثبت بگم فقط آرزوی من اینه که به همه آرزو های قشنگت برسی
توکلت به خدا باشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۶۳۶۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ
همیشه بدونین حالت بدتری هم وجود داره
وستا اگه بدونی حالت بدتری هم وجود داره چی میگی!
حالا این تویی که باید قدر شرایط فعلیتو بدونی : )

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**
ارسال: #۲۶۳۶۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ق.ظ
امسال اولین سالی هست که میتونستم کنکور بدم و برای ادامه ی تحصیل باید میدادم و بی خیالش شدم. از این تصمیم خیلی خوشحالم، بالاخره یه بار تونستم پا روی نفس خودم بگذارم و کاری که میگفت انجام بده رو انجام ندم. خدا رو شکر
ارسال: #۲۶۳۶۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ
سه روز هست دارم فرش میشورم :| هنوزم کلی کار داریم، فکر کنم تا آخر هفته پیش رو طول بکشه

فرش رو میدیم قالی شویی، مامانم میگه نه خوب نشسته، این خدماتیا میشورن، میگه نه خوب نیست، بعد من میسبام لبخند رضایت نمایان میشه Big Grin کار با کیفیت قیمت مناسب Big GrinTongueConfused

حالا فرش هیچی آب بازیه، ولی پاک کردن دیوار چی Confused پروردگارا یکاری کن آبجیم خودش تنهایی پاک کنه، منم نظارت کنم Big Grin مچکرم خداAngel

پ.ن: یه چیز با نمک بگم بخندید Smile خاله ام میگفت، نوه اش خرابکاری کرده رو فرشش و مجبور شدن بشورنش، بعد خواهر زاده ام اینطوری گفت: خب بچه اس گناه داره، نتونسته خودشو کنترل کنه o_O آخه دفعه قبل من داشتم فرشارو میشستم انقدر بهش غر زدم، خرابکاری کرده بود Big GrinTongue

پ.ن: خب برم یه چای تازه دم بخورم و برم فرچه بکشمBlush

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , sara9009 , **sara**
ارسال: #۲۶۳۶۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  سه روز هست دارم فرش میشورم :| هنوزم کلی کار داریم، فکر کنم تا آخر هفته پیش رو طول بکشه

فرش رو میدیم قالی شویی، مامانم میگه نه خوب نشسته، این خدماتیا میشورن، میگه نه خوب نیست، بعد من میسبام لبخند رضایت نمایان میشه Big Grin کار با کیفیت قیمت مناسب Big GrinTongueConfused

حالا فرش هیچی آب بازیه، ولی پاک کردن دیوار چی Confused پروردگارا یکاری کن آبجیم خودش تنهایی پاک کنه، منم نظارت کنم Big Grin مچکرم خداAngel

پ.ن: یه چیز با نمک بگم بخندید Smile خاله ام میگفت، نوه اش خرابکاری کرده رو فرشش و مجبور شدن بشورنش، بعد خواهر زاده ام اینطوری گفت: خب بچه اس گناه داره، نتونسته خودشو کنترل کنه o_O آخه دفعه قبل من داشتم فرشارو میشستم انقدر بهش غر زدم، خرابکاری کرده بود Big GrinTongue

پ.ن: خب برم یه چای تازه دم بخورم و برم فرچه بکشمBlush

خداقوتWink
پارسال بحث مانتو تک دکمه و گل گلی بود، جدی جدی یکسال گذشت Sad

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , vesta , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۶۳۶۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خاله ام میگفت، نوه اش خرابکاری کرده رو فرشش و مجبور شدن بشورنش.
تو اینجور موارد آب میکشن فرشو که کار ۱۰ دقیقه استHuh شستن نداره دیگه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۲۶۳۶۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط samane .gh.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خاله ام میگفت، نوه اش خرابکاری کرده رو فرشش و مجبور شدن بشورنش.
تو اینجور موارد آب میکشن فرشو که کار ۱۰ دقیقه استHuh شستن نداره دیگه.

معلومه که حسابی تجربه دارید . Big Grin Big Grin Big Grin

دوستی می گفت:
خیلی سال پیش که دانشجو بودم،
بعضی از اساتید عادت به حضور و غیاب داشتند.
تعدادی هم برای
محکم کاری دو بار این کار را انجام می دادند،
ابتدا و انتهای کلاس، که مجبور باشی تمام
ساعت را سر کلاس بنشینی. هم
رشته ای داشتم که شیفته یکی از دختران
هم دوره اش بود. هر وقت این خانم سر کلاس
حاضر بود، حتی اگر نصف کلاس
غایب بودند، جناب مجنون می گفت:
استاد همه حاضرند! و بالعکس، اگر تنها غایب کلاس
این خانم بود و بس، می گفت:
استاد امروز همه غایبند، هیچ کس نیامده!
در اواخر دوران تحصیل، باهم ازدواج کردند و
دورادور می شنیدم که بسیار خوب و خوش هستند.
امروز خبردار شدم که آگهی
ترحیم بانو را
با این مضمون چاپ کرد است:

هیـچ کس زنده نیست… همه مُردند . ...…

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , amineh89 , aamitis , diligent , so@ , fifa2020 , khayyam , MajidManesht2012 , MANO , Menrva , salam5 , kilookiloo , tabassomesayna , codin
ارسال: #۲۶۳۶۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ
[تصویر:  398050_photo_2016_03_04_13_33_33.jpg]
تست سطح بینایی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

+برا من شد گربه Confused

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , fatemesoleimani , Menrva
ارسال: #۲۶۳۶۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  تست سطح بینایی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

+برا من شد گربه Confused
سگ؛ ۱۴/
دوباره تست دادم شد پلنگ؛ ۲۲/
الان شاهین؛ ۲۷/
هر دفعه پیشرفت میکنم. ولی لپ تاپ من چون صفحه اش براقه نور رو منعکس میکنه، یه کم نور صفحه رو کمتر کردم بهتر شد دیدم.
ربات؛ ۳۱/

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , fatemesoleimani
ارسال: #۲۶۳۶۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  [تصویر:  398050_photo_2016_03_04_13_33_33.jpg]
تست سطح بینایی

+برا من شد گربه Confused
به ترتیب: گربه - پلنگ - ربات - شاهین
بهترینش همون ربات بود: ۳۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , diligent , fatemesoleimani
ارسال: #۲۶۳۶۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  [تصویر:  398050_photo_2016_03_04_13_33_33.jpg]
تست سطح بینایی

+برا من شد گربه Confused
برا من اول پلنگ شد
و بار دوم شاهین Smile

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۶۳۷۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط jazana.)
با عینک به زور ۱۹تا درست گفتم بعضی رنگا خیلی سخت بودن.

-----------------

پ.ن: با تست شنوایی هم میشه تا حدودی سن رو تشخیص داد:

دو تست زیر فرقی باهم ندارن:

صدای کامپیوتر رو کم کنین که بدجور گوشخراش میشه

من ۱۶هزار هرتز به اونور رو نمیشنوم ولی دخترخالم که سنش کمه تا ۲۰kHz رو میشنید!

مقایسه با نتایج بقیه:‌

پیر شدیم رفت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , so@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close