زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۱۸۶
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پ.ن: یه مدیر کل دیگه هم دیدم اضافه شده!!! مدیر کلهام رنگشون تغییر کرده
اونها چه رنگی شدن؟
نمیدونم سبز زیتونی یا زرد,زیتونی.اصلا تبعیض قایل میشن.منم دلم میخواد قرمز جیگری باشم.چرا اهمیت نمیدن بهمBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , **sara** , kora , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۱۸۷
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۷ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  ضمن اینکه اینو هم اضافه کنم زیتون این رنگی نیست Big Grin
چرا همون Olive هست (با RGB کد ۸۰,۸۰,۰۰) که کمی به درصد Blue اش اضافه شده Smile
hex اش ۹۳۸D27 است...اسمش Lemon Ginger است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۲۱۸۸
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اونها چه رنگی شدن؟
نمیدونمBlush
بنفش خسته است Big Grin مثل همین سبزه. بیحالن، نشاط ندارنTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , software94 , **sara** , tabassomesayna , so@ , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , Menrva
ارسال: #۲۲۱۸۹
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
اینو نگفتید که admin حالتش از italic خارج شده Big Grin رنگشم پرتر شده.
انگار داریم اختلاف تصویر حل میکنیم Big Grin

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , Aurora , gogooli , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۲۱۹۰
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ
کیا رو روزه برده....

من هرروز که کلی فعالیت داشتم حالم خیلی بهتر بود یعنی انرژی داشتم در حد فوتبالیستا خارجی.
امروزمامانم گفت بمون خونه و استراحت کن! خودتو خسته نکن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۲۱۹۱
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کیا رو روزه برده....
منوووو..بدجورم برده.چون صبح تا ظهر تو این گرما بیرون بودم.Confused

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , IT.girll
ارسال: #۲۲۱۹۲
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کیا رو روزه برده....
چه با حال تا حالا این جمله رو نشنیده بودم، داشتم فکر میکردم معنیش چی میشه Smile

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۲۱۹۳
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کیا رو روزه برده....
چه با حال تا حالا این جمله رو نشنیده بودم، داشتم فکر میکردم معنیش چی میشه Smile

تو پایتخت همش میگفتن Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , IT.girll
ارسال: #۲۲۱۹۴
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ
آدمها را به میزان درکشان بسنج نه به اندازه مدرکشان ... ،

چرا که فاصله ی زیادی از مدرک تا درک وجود دارد ،

مدرکی که درک بالاتری به ارمغان نیاورد ،

کاغذ پاره ای بیشتر نیست ...

مهمترین نشانه ی درک بالاتر " تواضع " بیشتر است .

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , dr.a_AI , IT.girll , diligent , vesta , RASPINA , انرژی مثبت , **sara** , Bahar_HS , amineh89
ارسال: #۲۲۱۹۵
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ
دلم تنگ! اینکه گاهی حتی خویش آدم هم ، فراموش کنه آدم رو! Confusedاین روزا انگار آدم ها دل ندارن ! دلشون سنگی نیست! عابر بانکه فقط رو پول حساس! هرکی بیشتر پولدار باشه بیشتر از نظرشون محبوب و کار درست وهای کلاس! تف به این زمونه که من توش به دنیا اومدم: PBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۲۱۹۶
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ ب.ظ
چقدر بده آدم رو سر لج بندازن...سر لجبازی دارم کار اشتباهی انجام می دهم
ارسال: #۲۲۱۹۷
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۸ ب.ظ
توی وایبر پیغام داده: "سلام مامان اگه بیداری زنگ بزنم". و یک استیکر miss you هم فرستاده. من که رفتم تهِ دلش راضی نبود. اما رفتنم را "قبول کرد"، "پذیرفت". پذیرفت که به خاطر "آینده" ی من چند چین و چروک دیگر هم گوشه ی چشم هاش اضافه شود. و چیزی نگفت. به جایش رفت کار با وایبر و اسکایپ را یاد بگیرد. رفت "انگلیسی در سفر" یاد بگیرد. رفت پر کردنِ فرمِ درخواستِ ویزا یاد بگیرد.

مادرم فارسی تایپ می کند. و چون باید دانه دانه دنبال حروف روی دکمه های ریز گوشیش بگردد، جمله هایش اغلب کوتاه هستند. مادرم این جمله را ساعت یازده شب به وقت اینجا نوشته. مادرم می داند که من به ندرت این ساعت شب، آن هم آخر هفته، می خوابم. از خودم می پرسم مادرم از کی احساس کرده برای زنگ زدن به من، برای حرف زدن با من لازم است قبلش از من اجازه بگیرد؟

این را می پرسم و جا می خورم. این را می پرسم و وحشت می کنم. این را می پرسم و تک تک دفعاتی که زنگ زده و من با بی حوصلگی جواب تلفن را داده ام، زود مکالمه را تمام کرده ام، یا حتی تلفن را بر نداشته ام و به جایش یک پیغام کوتاه توی وایبر برایش فرستاده ام که "الان جلسه هستم" یا "الان جایی هستم نمی تونم صحبت کنم، خودم بعدا زنگ می زنم" از جلوی چشمم می گذرند.

مادرم اما هیچ وقت چیزی نگفته. تنها ممکن است پرسیده باشد که چرا بی حوصله ام. از خودم می پرسم نکند یکی از همین دفعه ها بعد از این که گوشی را قطع کرده،خودش را سرزنش کرده و گفته "تقصیر خودمه که دلم تنگ می شه". از خودم می پرسم کدام دفعه بوده که با خودش گفته "لازم نکرده که هر بار دلت تنگ شد زود گوشیتو برداری و شماره ش رو بگیری" و بعد باز دلش طاقت نیاورده و باز دستش رفته سمت گوشی. از همان بار اما این را هم، مثل همان رفتنم، "پذیرفته" که قبل از زنگ زدن یک پیغام بدهد و بپرسد که بیدار هستم یا نه.

من اما دلم می گوید این پیغام کوتاه یعنی "اگر وقت داری، اگر مهمانی و بار نیستی، اگر بی حوصله نیستی، اگر سرسری جوابم را نمی دهی، اگر تو هم مثل من دلت تنگ شده و حوصله ام را داری، زنگ بزنم یک کمی با هم حرف بزنیم".
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , 10:30 , shayesteNEY , kora , so@ , Aurora , IT.girll , dr.a_AI , tabassomesayna , A L I , vesta , NP-Cσмρℓєтє , diligent , ƊƦЄƛM , RASPINA , انرژی مثبت , **sara** , M4$0UD , khordad.girl , afrooz-OMD , هلیا.۹۹ , Bahar_HS , Venus. , Pure Liveliness , arefeh.hp , hmd1 , IT.setareh91 , Menrva , salam5 , amineh89 , npour , targol , soodeh93 , AmiriManesh , sabafarhadi , kingmax , alim93 , Parisa-SH
ارسال: #۲۲۱۹۸
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  توی وایبر پیغام داده: "سلام مامان اگه بیداری زنگ بزنم". و یک استیکر miss you هم فرستاده. من که رفتم تهِ دلش راضی نبود. اما رفتنم را "قبول کرد"، "پذیرفت". پذیرفت که به خاطر "آینده" ی من چند چین و چروک دیگر هم گوشه ی چشم هاش اضافه شود. و چیزی نگفت. به جایش رفت کار با وایبر و اسکایپ را یاد بگیرد. رفت "انگلیسی در سفر" یاد بگیرد. رفت پر کردنِ فرمِ درخواستِ ویزا یاد بگیرد.
بغضمون گرفت! خعلی ناراحت کننده بود :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , gogooli , Aurora , tabassomesayna , ƊƦЄƛM , RASPINA , **sara** , هلیا.۹۹ , Menrva , kingmax
ارسال: #۲۲۱۹۹
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ
مادرها ابر قهرمان های زندگی ما هستند که واقعیت دارند و عشقشان از عشق اساطیری بالاتر Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , vesta , diligent , IT.girll , ƊƦЄƛM , RASPINA , انرژی مثبت , **sara** , afrooz-OMD , هلیا.۹۹ , Bahar_HS , Menrva , kingmax
ارسال: #۲۲۲۰۰
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ
و پدرها. خشن ترین پدرها هم دلشون نازکه. باباها خیلی احساساتی هستن خیلی. مخصوصا هرچی سنشون بالاتر میره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , vesta , diligent , gogooli , ƊƦЄƛM , انرژی مثبت , so@ , Bahar_HS , Menrva , salam5 , kora , kingmax

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close