زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی

ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ
فرا رسیدن بهار طبیعت و عید نوروز بر همه شما دوستان خوبم مبارک باد.
البته من پیشدستی کردم بجای خانم مدیر کل محترم تبریک گفتم . راستش من از طرف بچه های پیشکسوت و پیر دانشجویان مانشت تبریک میگمBig GrinTongueTongue

انشاءا... که سال نو ،سالی پر از بهروزی براتون باشه و حلول سال جدید ، حلول شادکامی های جدید ، موفقیت های روزافزون و خبرهای خوش باشه.

انشاءا... که هنگام تحویل سال همدیگر، بخصوص دوستانی که نزدیکانشان بیمار هستند را فراموش نکنید و از خداوند بخواهید بپاکی دلهاتون سلامتی در همه خانه ها برقرار باشه.

خداوند سال جدید را برای همه مردم ما سالی پر از سلامتی و آرامش و برکت و شادی قرار دهد.
دیدم خیلی هم بحث ازدواج تو مانشت خیلی داغ شده، امیدوارم همه مجردهای مانشت سر و سامان بگیرند.(بخصوص بازنشسته هاBig Grin و بخصوص مدیران کل بازنشستهSmile). بلند بگید آمین.

بیاد خانم گود ویشیز که مدتیه نیستند من یه دستخط میذارم(به رسم سال ۹۱). شما هم دوست داشتید دستخط تون را بیادگاری بذارید.
[تصویر:  343703_8dw5tum7g9e2ei0zfekt.jpg]

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , arefeh.hp , barca , so@ , Menrva , انرژی مثبت , Nesyan , SaMiRa.e , sahar salehi , Hamzeh.S , The BesT , Sadi_gh , NP-Cσмρℓєтє , کنکوری , tayebe68 , Aurora , **sara** , Densike , MiladCr7 , software94 , salam5 , Pegasus , x86 , عزیز دادخواه , vesta , Bahar_HS , tabassomesayna , neda_Network
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ق.ظ
RE: زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی
من هم سال نو را پیشاپیش به همه دوستان تبریک میگم .
انشالله سال پر خیر و شادی داشته باشید Smile

سه سالگی مانشتی شدنم هم مبارک Tongue
از دوستان عذرخواهی میکنم اگر دست خط مدل خرچنگ قورباغه شده Undecided دیگه با سرماخوردگی بهتر از این نمیشد Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , Aurora , **sara** , so@ , انرژی مثبت , Menrva , software94 , sahar salehi , barca , Pegasus , x86 , عزیز دادخواه , NP-Cσмρℓєтє , vesta , neda_Network
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط so@.)
سلام
خواستم داخل سررسیدم بنویسم ولی دیدم حیف از تاریخ ۲۹ ام ۹۳ بگذرم اومدم صفحه یادداشتها نوشتم .
من هیچ وقت مستقیم حاجتی از خدا نخواستم همیشه یه سالو به اسم یکی از ائمه میزارم و اون بزرگوارو واسطه قرار میدم بخاطر سلامتیم سال ۹۳ رو سال امام هماممان بیمار کربلا گذاشتم وتمام حاجتارو به واسطه ایشان خواستم ، سالی بود پر ازمشکلات ولی اون چیزی که میخاستمو بهم داد امسالمو واسطه خودمو خدارو امام جود و بخشش جواد الائمه قرار دادم انشالله که بخشش خداوند به واسطه این امام رئوف شامل همه امون بشه.

پیشاپیش سال نو مبارک . انشالله سالی پر از خیروبرکت برای همه دوستان باشه Heart

[تصویر:  343740_Capture.JPG]

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Menrva , arefeh.hp , Aurora , software94 , sahar salehi , The BesT , Pegasus , x86 , عزیز دادخواه , NP-Cσмρℓєтє , vesta , malakebarfi , neda_Network
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  سلام
خواستم داخل سررسیدم بنویسم ولی دیدم حیف از تاریخ ۲۹ ام ۹۳ بگذرم اومدم صفحه یادداشتها نوشتم .
من هیچ وقت مستقیم حاجتی از خدا نخواستم همیشه یه سالو به اسم یکی از ائمه میزارم و اون بزرگوارو واسطه قرار میدم بخاطر سلامتیم سال ۹۳ رو سال امام هماممان بیمار کربلا گذاشتم وتمام حاجتارو به واسطه ایشان خواستم ، سالی بود پر ازمشکلات ولی اون چیزی که میخاستمو بهم داد امسالمو واسطه خودمو خدارو امام جود و بخشش جواد الائمه قرار دادم انشالله که بخشش خداوند به واسطه این امام رئوف شامل همه امون بشه.
پیشاپیش سال نو مبارک . انشالله سالی پر از خیروبرکت برای همه دوستان باشه Heart
[تصویر:  343740_Capture.JPG]
چه دست خط قشنگی داری افاق جون, مطمئن بودم دست خطت قشنگهههههSmile[تصویر:  343753_16.gif][تصویر:  343753_4xvim2p.gif]

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , The BesT
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چه دست خط قشنگی داری افاق جون, مطمئن بودم دست خطت قشنگهههههSmile
لطف داری دوستمBig GrinBig Grin
چشات قشنگ میبینه HeartSmileSmile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط A V A.)
سلام
امروز تهران بارون خوبی میومد، حس نو شدن رو کامل کرد، حس پاک شدن تمام تلخیای ۹۳///
ماهایی که اینجا دور هم جمع شدیم، یه هدف مشترک داریم، ادامه تحصیل، امیدوارم اردیبهشت ۹۴ همه جایی که میخوان قبول بشن
انشالا سالی که میگن تایپش مثل عروس میشهBig Grin همه نیمه ی گمشدشونو پیدا کنن بخصوص مدیر x86 که اینروزا صادقانه احساس قلبیشونو گفتن...
بیاین امسال تغییرات مثبت رو توو خودمون احساس کنیم، نو بشیم...مهربون باشیم...دل نشکنیم...احترام بزاریم...مسولیت پذیر باشیم... "پیشرفت کنیم" و روزهای خوب رو "خودمون" بسازیم...
بهاری شدنمون مبارک

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Aurora , nlp@2015 , انرژی مثبت , so@ , alirezaei , x86 , عزیز دادخواه , arefeh.hp , NP-Cσмρℓєтє , vesta , Bahar_HS , احسان مومنی , neda_Network
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ق.ظ
وای رفقای قدیمی
ماشالا همه هم هنرمند و خوشنویس
منم عید رو به همه مانشتی های عزیز تبریک میگم و آرزوی موفقیت برای همه دوستان و رفقای قدیمی مانشت دارم
سال نو مبارک Smile

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , alirezaei , عزیز دادخواه , vesta , **sara**
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ ق.ظ
سال نو رو به همه دوستای خوب مانشتم تبریک میگم.واسه دکتر تنهایی یه دنیا خوشی وشادی ارزومندم.انشالله همه وایشون سالی خوب و پر از موفقیت داشته باشن.مانشت جمع گرم دوستابی است که خالصانه وبی ریا کمک کردن رو به من اموخت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , arefeh.hp , so@ , NP-Cσмρℓєтє , sahar salehi , vesta , **sara** , neda_Network
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۵ ب.ظ
سال نو رو به همه رفقای گلم تبریک میگم.سالی پر از شادی و سلامتی براتون آرزو دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , sahar salehi , vesta , **sara** , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقاله تصمیم یار soosoo ۰ ۱,۳۹۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: soosoo
  معرفی منبع فراسی درس سیستم های تصمیم یار هوشمند z.sh ۰ ۱,۷۹۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: z.sh
  مبعث حضرت رسول اکرم (ص) گرامی باد SaMiRa.e ۱۴ ۷,۴۲۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  میلاد مسعود پیامبر رحمت حضرت محمد(ص)و فرزندشان صادق آل محمد(ع) مبارک باد Faridfo ۲ ۲,۳۹۲ ۱۹ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد SaMiRa.e ۲۰ ۱۱,۵۷۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: kingmax
  سیستم تصمیم یار هوشمند saeede_m72 ۰ ۱,۹۲۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saeede_m72
  ولادت حضرت زهرا ( س ) مبارک باد SaMiRa.e ۲۲ ۱۰,۹۰۵ ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: bahman2000
  طرح نوروزی "حفظ سوره مبارکه انسان" ویژه دانشگاهیان برگزار می شود good-wishes ۰ ۲,۳۲۹ ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  روز مهندسی مبارک باد Fardad-A ۲۸ ۱۸,۸۷۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: azad_ahmadi
  عـــیـــــــد سعـــــــید فطـــــــــــر مبارکـــــــــــــ باد hamidkhl ۵۸ ۲۴,۵۷۳ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar121

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close